forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 45
  5. 46
  6. 47
  7. 48
  8. 49
  9. 50
  10. 51
  11. 52
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.01.10 02:05
 citēt
O jaa - man Odrija tiik
avatar
Publicēts: 23.01.10 02:06
 citēt
a kas ir Odrija!!?!!
avatar
Publicēts: 23.01.10 03:44
 citēt
Maris:Oi skatos sobrid O.Hepbernu ieksh jaukaas anglju fonetikas filmas


Man ar viena vakara uz sienas lūreja "Mana skaistā lēdija" :):)
avatar
Publicēts: 23.01.10 05:31
 citēt
phe - a es akal chilla izlkaideejos ;-))))))
avatar
Publicēts: 23.01.10 06:08
 citēt
Maris, kaa tev veicas ka es nezinu tavu tel nr .................. o jeee ..................
avatar
Publicēts: 23.01.10 09:59
 citēt
Nu jaa vispar nav slikti - man ap to pulksteni chils iisti praataa nebija :)
avatar
Publicēts: 23.01.10 10:29
 citēt
Dansiga, tekstu < Schöne Aufnahme gefällt mir >, iespējams nav rakstījis riktīgs vācietis, jo man tur sanāk apkārtruna...gefāllt - nezinu, var būt n-tās nozīmes.... runa ~ var but - skaistais uzņēmums [satriec, atbruņo, vilto] mani.....
avatar
Publicēts: 23.01.10 10:31
 citēt
Dansiga : a kas ir Odrija!!?!! ...............................................................................:exciting:
avatar
Publicēts: 23.01.10 10:31
 citēt
filma, < Kā nozagt miljonu > arī neko, laba klasika....
avatar
Publicēts: 23.01.10 10:34
 citēt
vakar nežagojos, neimitēju, normāls vakars bāzes nometnē, pie kompja darbdienās izsēžos..... :grimace:
avatar
Publicēts: 23.01.10 10:54
 citēt
negatIvs:vakar nežagojos, neimitēju, normāls vakars bāzes nometnē, pie kompja darbdienās izsēžos..... :grimace:


tad labi, es jau mazliet sāku raizēties par to žagošanos :bad_smile:

man, savukārt, rīt paredzēts skatīties Pasolini "Accattone", Another-Travelguide ieteikums redzēt pirms Romas apmeklējuma... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 23.01.10 10:59
 citēt
ko vajag, to vajag.... es šovakar vilkšos vērot < Rūdolfa mantojumu >, Aizkrauklē rādīs. man kā R...., jāredz, kaut māc priekšnojauta ......nepatika man ne Baigā vasara, ne Rīgas sargi .... :amazing: . šovakar ceru mazāk vilties, jo kino monstru Ēķa un Graubas ietekme varētu būt mazāk jūtama....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:01
 citēt
es vēl neesmu redzējusi, bet arī ceru, ka būs labāka par tām 2 minētajām... kaut kad jau būs jānoskatās...
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:05
 citēt
daiga_a:es vēl neesmu redzējusi, bet arī ceru, ka būs labāka par tām 2 minētajām... kaut kad jau būs jānoskatās...
Latviešu filmas parasti noskatos, ar visām priekšnojautām.... nebija jau paredzēts, tik ātri redzēt, bet ja pieved klāt, un ar Būtni arī nekur, pēdējā laikā nav kopā aiziets......:big_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:06
 citēt
p.s. bet Tu zini kas ir Odrija?............:haha:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:08
 citēt
negatIvs:p.s. bet Tu zini kas ir Odrija?............:haha:


protams! vēl nesen skatījāmies "Brokastis pie Tifanija" :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:11
 citēt
daiga_a:
negatIvs:p.s. bet Tu zini kas ir Odrija?............:haha:


protams! vēl nesen skatījāmies "Brokastis pie Tifanija" :bad_smile:
tas bija joks.... par Tevi šaubu nav ka zini, bet Dansiga nebeidz pārsteigt.....:haha:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:17 labots
 citēt
ne jau visi interesējas par kino... un, kad skatās, nepiefiksē ne aktierus, ne režisorus... lai gan tādas "ikonas" parasti zin arī tie, kas ar kino neaizraujas... gan jau, ka dansiga zina, tikai galva viņai ar citām domām aizņemta :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:19
 citēt
Labrīt, un kas ir Odrija?:amazing:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:28
 citēt
dansiga:juus gan te tempos laizhat .....

iztulkojiet man tectu .....


Schöne Aufnahme gefällt mir
negatIvs:Dansiga, tekstu < Schöne Aufnahme gefällt mir >, iespējams nav rakstījis riktīgs vācietis, jo man tur sanāk apkārtruna...gefāllt - nezinu, var būt n-tās nozīmes.... runa ~ var but - skaistais uzņēmums [satriec, atbruņo, vilto] mani.....


Ir gan īsts vācietis rakstījis:))) gefällt = patīk
tātad: Skaists uzņēmums (foto), man patīk!:))
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:30
 citēt
Ich spreche deutsch:) fragen Sie mich, wenn Sie eine Hilfe brauchen:)
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:31
 citēt
Anita_:
dansiga:juus gan te tempos laizhat .....

iztulkojiet man tectu .....


Schöne Aufnahme gefällt mir
negatIvs:Dansiga, tekstu < Schöne Aufnahme gefällt mir >, iespējams nav rakstījis riktīgs vācietis, jo man tur sanāk apkārtruna...gefāllt - nezinu, var būt n-tās nozīmes.... runa ~ var but - skaistais uzņēmums [satriec, atbruņo, vilto] mani.....


Ir gan īsts vācietis rakstījis:))) gefällt = patīk
tātad: Skaists uzņēmums (foto), man patīk!:))
nestrīdos, ar vācu valodu, ļoti maz sakara pēdējos gadus, pieņemu, ka to varēja pateikt saprotamāk, savādāk....
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:34
 citēt
šis ir visvienkāršākais veids, kā pateikt "man patīk":) bet savādāk (sarežģītāk) to pateikt arī protams, ka var:) gadās pat brīži, kad googles tulkotājs dansigai nespēj līdzēt.....:P;)
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:38 labots
 citēt
Anita_:šis ir visvienkāršākais veids, kā pateikt "man patīk":) bet savādāk (sarežģītāk) to pateikt arī protams, ka var:) gadās pat brīži, kad googles tulkotājs dansigai nespēj līdzēt.....:P;)
es jau pats nerigtīgs tulkotājs. vidusskolā vācu valodu mācīja skolotāja, kura bija tikko pēc augstskolas.......................tas izsaka visu, robi zināšanās kapitālākie... vācu val gramatika vien ir ko vērts. rezultātā, institūtā vācu valoda bija tāds zāģis, ka maz nelikās..... :shame:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:47
 citēt
man gan ar skolu šai ziņā ļoti paveicās....runāju vāciski ne sliktāk kā krieviski:)) un vēl samērā bieži dzīvē vācu valodu pielietot nākas:) un ja ne citādi, tad tajos retajos vakaros, kad TV ieslēdzu, vācu kanālos detektīvus skatos:)))))
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:51
 citēt
skola jau man arī nebija slikta, bet kāda tur valodas mācīšanās, ja pa klases priekšu gorās A klases špidrila... :grimace:
avatar
Publicēts: 23.01.10 11:58
 citēt
negatIvs:skola jau man arī nebija slikta, bet kāda tur valodas mācīšanās, ja pa klases priekšu gorās A klases špidrila... :grimace:


labi, ka vispār skolu pabeidzi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 12:08
 citēt
Daiga: "labi, ka vispār skolu pabeidzi" , tas gan... vidējā atzīme bija 3,3.... vecajā 5 baļļu sistēmā, bet tas nebija objektīvi, tur garš stāsts, institūtā iestājos bez problēmām, bija stipendija..... :big_smile:
kaut kur laikam jāaiziet pavazāties, smuks laiks ārā :grimace:
avatar
Publicēts: 23.01.10 12:14
 citēt
zazis:Labrīt, un kas ir Odrija?:amazing:


A klase :)

s3.hubimg.com...
avatar
Publicēts: 23.01.10 12:26 labots
 citēt
labi - laiks laisties

palicējiem varu ieteikt blakustopiku (arī slidens)

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 23.01.10 12:29
 citēt
Odriju, ne reti salīdzināja ar images.google.lv... :what:
avatar
Publicēts: 23.01.10 13:27
 citēt
a kas ir odrija?;-((((((((((
avatar
avatar
Publicēts: 23.01.10 15:22
 citēt
šodienas tēma ir Odrija?:) :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.01.10 15:23
 citēt
neee - opera u konjaks;-p;-)))))
avatar
Publicēts: 23.01.10 15:27
 citēt
zagaja:šodienas tēma ir Odrija?:) :face-grin:
it kā jau izrunājām, tēma nav slikta, kino klasika, ikona.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 16:18
 citēt
Nu ja! es šodien tik lēna, ka nespēju visam izsekot! :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 16:22
 citēt
jādomā, ka ne visās tēmās un ne vienmēr lēna.... :bad_smile: kino dienas ietvaros, pazūdu kino vērojumos... :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.01.10 18:27
 citēt
Kāds var man paskaidrot krievu izteiciena "vopros na zasipku" jēgu? :)
avatar
Publicēts: 23.01.10 18:35
 citēt
jautā haraldam :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 45
  5. 46
  6. 47
  7. 48
  8. 49
  9. 50
  10. 51
  11. 52
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):