forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 58
  5. 59
  6. 60
  7. 61
  8. 62
  9. 63
  10. 64
  11. 65
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.01.10 09:59
 citēt
nu labi, pierunāji :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 10:34 labots
 citēt
Māri, kad atgriezīsies no D-pils, par skapeli parunāsim..., būs jāatbrauc uz Olaini palūkoties..., bet ne šonedēļ, šonedēļ gandrīz brīvais režīms mani aiznesis uz citām vietām.... :bad_smile:
vispār tie braucieni uz D-pili aizdomīgi, divreiz šķērso LV robežu...., laikam pēdas jauc, iebrauc Lietuvā un gali ūdenī, tas tāpat kā iebraukt Meksikā no Štatiem... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 10:56
 citēt
negatIvs, tagad tu man atsauci atmiņā to pusi dienas Meksikā, kad bārmenis, man neprasot, salēja rīklē tekilu, tad uzlika uz pleca un grieza pa riņķi, un tad vēl prasīja par to naudu :anger:
avatar
Publicēts: 27.01.10 10:58
 citēt
daiga_a:negatIvs, tagad tu man atsauci atmiņā to pusi dienas Meksikā, kad bārmenis, man neprasot, salēja rīklē tekilu, tad uzlika uz pleca un grieza pa riņķi, un tad vēl prasīja par to naudu :anger:

:exciting:
:exciting:
:exciting: Daiga meksikā bijusi, pus dienu ?................... :exciting:
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:03 labots
 citēt
nu ja, pirms gadiem 10, no Kalifornijas, šķērsojot robežu, tālu nebija jābrauc :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:04
 citēt
Meksikā, tāpat kā Kanāriju salās, vervelē spāniski, un kā pret otro šķiru izturas pret jebkuru, kas runā jebkurā citā valodā...
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:06
 citēt
alvils:Meksikā, tāpat kā Kanāriju salās, vervelē spāniski, un kā pret otro šķiru izturas pret jebkuru, kas runā jebkurā citā valodā...


toreiz es spāniski nerunāju, un pieļauju, ka pierobežas pilsētā ir bik citādi...
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:09
 citēt
daiga_a:pieļauju, ka pierobežas pilsētā ir bik citādi...


es arī pieļauju. pats neesmu bijis Meksikā, tik nostāsti dažādi dzirdēti. viens mans čoms, pa burzmu, tur apprecējās ar kanādieti vārdā Lora. diemžēl (vai par laimi), ne uz ilgu laiku. :D
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:11
 citēt
jācer, a Māris D-pilī neieprecēsies.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:13
 citēt
negatIvs:jācer, a Māris D-pilī neieprecēsies.... :bad_smile:


vai Lietuvā... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:16
 citēt
šobrīd, no blogeriem, kā izskatās, visreālākās izredzes ieprecēties izbraucienā ir ekoistam, jo viņš dodās uz Indiju. bet tur tiešām visādi var sanākt...
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:24
 citēt
alvils:šobrīd, no blogeriem, kā izskatās, visreālākās izredzes ieprecēties izbraucienā ir ekoistam, jo viņš dodās uz Indiju. bet tur tiešām visādi var sanākt...


Labi, ka ne pie arābiem, dabūtu kamieļos maksāt.
avatar
Publicēts: 27.01.10 11:47 labots
 citēt
vispār par Māri esmu diezgan droš, ka nekur neieprecēsies....., nu neatstāj viņš precinieka iespaidu :haha:
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:00
 citēt
negatIvs:vispār par Māri esmu diezgan droš, ka nekur neieprecēsies....., nu neatstāj viņš precinieka iespaidu :haha:


un par kuru šai sakarā Tu neesi diezgan drošs? :)
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:02
 citēt
alvil - tevi varētu kaut kur aizsūtīt ieprcināšanas nolūkos :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:02
 citēt
alvils:
negatIvs:vispār par Māri esmu diezgan droš, ka nekur neieprecēsies....., nu neatstāj viņš precinieka iespaidu :haha:


un par kuru šai sakarā Tu neesi diezgan drošs? :)

kaut vai par Tevi.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:03
 citēt
negatIvs:vispār par Māri esmu diezgan droš, ka nekur neieprecēsies....., nu neatstāj viņš precinieka iespaidu :haha:


Saki, ka neizraisa interesi? :haha:
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:07
 citēt
daiga_a:negatIvs, tagad tu man atsauci atmiņā to pusi dienas Meksikā, kad bārmenis, man neprasot, salēja rīklē tekilu, tad uzlika uz pleca un grieza pa riņķi, un tad vēl prasīja par to naudu :anger:


daiga_a:nu ja, pirms gadiem 10, no Kalifornijas, šķērsojot robežu, tālu nebija jābrauc :bad_smile:


Šinī www.best-horror-movies.com... bārā biji? :)
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:10
 citēt
zagaja:
negatIvs:vispār par Māri esmu diezgan droš, ka nekur neieprecēsies....., nu neatstāj viņš precinieka iespaidu :haha:


Saki, ka neizraisa interesi? :haha:

................................. galīgi garām..., viņa funktieris, un lietu uztvere.... :grimace:
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:14
 citēt
Daiga jau tur, kur onkuļi ar slaukošajiem skatieniem....kas neslauka ar skatienu, tas ar šmeiseri noslauka www.youtube.com... ... :grimace:
avatar
Publicēts: 27.01.10 12:32
 citēt
negatIvs:Daiga jau tur, kur onkuļi ar slaukošajiem skatieniem....kas neslauka ar skatienu, tas ar šmeiseri noslauka www.youtube.com... ... :grimace:


tad jau drīzāk šis :grimace:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 27.01.10 13:09
 citēt
Te ir kāds ar ūsām, bārdu?
Kā jums ir? pie ūsām, bārdas lāstekas nesalst klāt? Šodien vienu onku redzēju, kuram pie ūsām bija lāsteka piesalusi... dikti komiski izskatījās! :D
avatar
Publicēts: 27.01.10 13:43
 citēt
zagaja:Te ir kāds ar ūsām, bārdu?
Kā jums ir? pie ūsām, bārdas lāstekas nesalst klāt? Šodien vienu onku redzēju, kuram pie ūsām bija lāsteka piesalusi... dikti komiski izskatījās! :D

Nu neesmu pāris nedēļas skuvies... Kas par to? Za to zods nesalst. Ūsas gan salst ciet -20 grādos, car degunu elpojot, takš mitrums ūsās krājas :D
avatar
Publicēts: 27.01.10 14:14
 citēt
man ir ūsas, es filtrēju.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 14:15 labots
 citēt
haraldam vēl trakāk :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 14:22
 citēt
daiga_a:haraldam vēl trakāk :bad_smile:
nevis trakāk, bet filtrē labāk ....:anger:
avatar
Publicēts: 27.01.10 14:24
 citēt
negatIvs:
daiga_a:haraldam vēl trakāk :bad_smile:
nevis trakāk, bet filtrē labāk ....:anger:

Haralds moš kārtīgi samitrina savu bārdu, kad iet laukā -20 grādos?
avatar
Publicēts: 27.01.10 14:57
 citēt
zagaja:Šodien vienu onku redzēju, kuram pie ūsām bija lāsteka piesalusi... dikti komiski izskatījās! :D


Bildes studijā!

negatIvs:
alvils:
un par kuru šai sakarā Tu neesi diezgan drošs? :)

kaut vai par Tevi.... :bad_smile:


ūja! vai tiešām izskatos pēc tāda, kurš varētu ieprecēties, baudot izbraukumu, pa burzmu? nēnu, ir jau bijuši precedenti (līdz galam gan pasākums nenonāca, bet tomēr), taču tieši tāpēc, vēl jo vairāk, kļūstot vecākam un gudrākam, stipri apšaubu šāda pasākuma iespējamību.
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:04
 citēt
normāls filtrētājs, ūsainis www.youtube.com...
normāli filtrētāji, bārdaiņi www.youtube.com...
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:06
 citēt
alvils:
zagaja:Šodien vienu onku redzēju, kuram pie ūsām bija lāsteka piesalusi... dikti komiski izskatījās! :D


Bildes studijā!

negatIvs:
kaut vai par Tevi.... :bad_smile:


ūja! vai tiešām izskatos pēc tāda, kurš varētu ieprecēties, baudot izbraukumu, pa burzmu? nēnu, ir jau bijuši precedenti (līdz galam gan pasākums nenonāca, bet tomēr), taču tieši tāpēc, vēl jo vairāk, kļūstot vecākam un gudrākam, stipri apšaubu šāda pasākuma iespējamību.

ar šito jautājumu prātīgi, slidens, iekrist lamatās var jebkurš ... :exciting:
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:07
 citēt
Bildes studijā!

Man bija smags /neparocīgs nesamais un turklāt neviens labvēlis nav uzdāvinājis foto kameru! :D
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:12
 citēt
*ar šito jautājumu prātīgi, slidens, iekrist lamatās var jebkurš ... :exciting:*

dažs labs jau iekritis... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:25
 citēt
Vai tad tā "iekrišana lamatās" ir tik šausmīga, ka jāmūk? :haha:
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:32
 citēt
jebkuras lamatas ir lamatas ...... :-)
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:32
 citēt
zagaja:Vai tad tā "iekrišana lamatās" ir tik šausmīga, ka jāmūk? :haha:


kā nu kuram... :grimace:
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:33
 citēt
Gandrīz 30 ir izdevies izvairīties... Var teikt, esmu apmēram pusceļā, bez starpgadījumiem. :):face-smile:
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:35
 citēt
zagaja:Vai tad tā "iekrišana lamatās" ir tik šausmīga, ka jāmūk? :haha:


Nevienam takš negribas 18 gadus alimentus maksāt
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:37
 citēt
smartins, ir taču gana daudz variantu arī bez šī. lamatās iekrīt plus mīnus agrāk vai vēlāk gandrīz visi.
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:40
 citēt
Mēdz būt arī vēl briesmīgākas lamatas?
avatar
Publicēts: 27.01.10 15:40
 citēt
vot duraki .... lamatas lamatas ........ neko juus no dziives nesaprotat;-pppppp;-)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 58
  5. 59
  6. 60
  7. 61
  8. 62
  9. 63
  10. 64
  11. 65
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):