forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 63
  5. 64
  6. 65
  7. 66
  8. 67
  9. 68
  10. 69
  11. 70
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.01.10 01:14
 citēt
nu ja ... atnaaca stings un visu sastinndiznaaja .. ;-=pppppp
avatar
Publicēts: 29.01.10 01:34
 citēt
tas saucas nakts stingums:)
avatar
Publicēts: 29.01.10 01:41
 citēt
ai.. a es beidzot peecf lielaa sastinguma seeezhu un smaidu ... ;-)))) jo - ir ari blogisti, kas atsaucaas uz krenjkji un brauc paliigaa;-)))) tas vien ir to veerc;-))))))))
avatar
Publicēts: 29.01.10 01:43
 citēt
droperidol, tikai nesaki ka tu esi darbaa!?!?!?!?!?!? ja saki - jaa - tad tev janjem shampis un jabrauc pie manis ;-)))))
avatar
Publicēts: 29.01.10 01:45
 citēt
neesmu darbā, bet sestdien vedīšu vienu meistaru pastrādāt tēva mājā Tev kaimiņos, viņs ir arī santehniķis - ja vēl vajadzēs, varam iebraukt:)
avatar
Publicēts: 29.01.10 01:50
 citēt
droperidol, a tu to meistaru nevari atvilkit ari pie mains?!!?!?! a r to chuusku ko mauc trubaas?!!!?!?! bij man shodien viens blogists ...... atskruveja visu ko var skruuveet un teuca, ka nelaime ir dziljaak .. chuuskas dziljumaa ;-(((((
avatar
Publicēts: 29.01.10 01:56
 citēt
pajautāšu, tā īsti nav viņa specializācija, bet ko var zināt:) ja viņam būs vajadzīgie rīki, nav problēmu iebraukt, došu ziņu - vēl jau nav arī teikts, ka sestdien šis būs atgriezies no darbiem kaut kur Latgalē, bet tāds plančiks bija:)
avatar
Publicēts: 29.01.10 02:16
 citēt
gaiiiddduuuu ;-))))) to visu parsu tikai taapec, ka man tie 'shata santehnikji" uzdzen zosaadu ..... ne vinji ko maak, a jaa - maa kast naudu .... un visu laiku ar janiem jastriidas u njaapieraada, ka vinji ir duraki .. ;-((((
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:09
 citēt
Maris it kā visu mākot, izņemot dziedāt falsetā... varbūt var palīdzēt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:13
 citēt
čūsku - trose ar kloķi galā, var nopirkt uz santehniku orjentētos veikalos, dažāda garuma, uz aci piemet, cik pa taisno, varētu būt attālums līdz galvenajai s...u trubai[~ tualete ] un nopērc, saimniecībā noderēs...., kad nākošreiz atbrauks < izpalīdzīgs blogeris > izbakstīs Tev tos caurumus... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:15
 citēt
dansiga:gaiiiddduuuu ;-))))) to visu parsu tikai taapec, ka man tie 'shata santehnikji" uzdzen zosaadu ..... ne vinji ko maak, a jaa - maa kast naudu .... un visu laiku ar janiem jastriidas u njaapieraada, ka vinji ir duraki .. ;-((((
problēmas smieklīgas, bet tāpēc jau es uz Rīgu nedzīšos............varbūt tās izlietnes problēmas ir LAMATAS......:exciting:
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:24 labots
 citēt
zināms gadījums. reiz viena kaimiņiene (speciāli, bet to, ka tas laikam bija speciāli es tikai kādu labu laiku vēlāk iedomājos) aizcirta sava dzīvokļa durvis un tad nu vērsās pie manis pēc palīdzības... LAMATAS LAMATU GALĀ! nekur vairs vīrietis nevar būt drošībā, pat savās mājās nē.
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:31
 citēt
triki ir visādi, santehnikas jautājumi, aizcirtušās durvis, atbrauc, jo nav neviena ar ko parunāties, tad vēl stāvokļi visādi...., jābūt ļoti uzmanīgam :bad_egg:
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:37
 citēt
nabadziņi, vienas vienīgas briesmas visapkārt :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:37
 citēt
vāvuļi.... būtu aizbraukuši palīdzēt....
avatar
Publicēts: 29.01.10 10:38
 citēt
daiga_a:nabadziņi, vienas vienīgas briesmas visapkārt :face-devil-grin:
Tu nesaskati, sev visapkārt izliktas lamatas? :grimace:
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:02
 citēt
negatIvs:
daiga_a:nabadziņi, vienas vienīgas briesmas visapkārt :face-devil-grin:
Tu nesaskati, sev visapkārt izliktas lamatas? :grimace:


Saskatu, bet mani tas īpaši nesatrauc, ja gribēšu, pati iekritīši tais lamatās, negribēšu - mierīgi iešu garām. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:15
 citēt
Daiga :" Saskatu, bet mani tas īpaši nesatrauc, ja gribēšu, pati iekritīši tais lamatās, negribēšu - mierīgi iešu garām."
tā jau ir, ar tām lamatām...... bet ne visi/as, savlaicīgi pamana briesmas, lamatas var būt smalki maskētas, upurim var nebūt pietiekamas priekšzināšanas :amazing:
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:27
 citēt
priekšzināšanas iegūst tikai ar pieredzi, tā nu tas ir... :grimace:
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:30
 citēt
daiga_a:priekšzināšanas iegūst tikai ar pieredzi, tā nu tas ir... :grimace:


dažreiz - forumā
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:35
 citēt
daiga_a:priekšzināšanas iegūst tikai ar pieredzi, tā nu tas ir... :grimace:

lamatu izstrāde, laikam vesela zinātne ir, kaut gan ir manītas rupji nostrādātas... :bad_smile: , reizēm labāk iekrist lamatās, ar prognozējamām sekām, kur vienīgais traucēklis - viegla bumbele pie kājas, nekā trāpīties iekrist īstā lauvu bedrē... :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:36
 citēt
Cik labi, ka es pati ar trosēm māku darboties un izbakstīt visus aizsērējumus trubās :D vismaz neviens neapvaino par lamatu izlikšanu! :)
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:37
 citēt
alvils:
daiga_a:priekšzināšanas iegūst tikai ar pieredzi, tā nu tas ir... :grimace:


dažreiz - forumā


forumā varbūt var iegūt kādu teoriju, bet dzīvē tas mēdz izskatīties savādāk, un, ja vēl pa vidu kāds klikšķis iejaucas... nav tik vienkārši :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 11:39
 citēt
zagaja:Cik labi, ka es pati ar trosēm māku darboties un izbakstīt visus aizsērējumus trubās :D vismaz neviens neapvaino par lamatu izlikšanu! :)


vispār ir novērots, ka vīriešiem reizēm piemīt zināma vajāšanas mānija, un viņi saskata lamatas arī tur, kur to nemaz nav :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:07
 citēt
"vispār ir novērots, ka vīriešiem reizēm piemīt zināma vajāšanas mānija, un viņi saskata lamatas arī tur, kur to nemaz nav "

Fakts! Un jo vairāk baidās, jo ātrāk arī iekrīt tais LAMATĀS! Tā sacīt - piedomāja:)
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:12
 citēt
ak nabaga viirieshi ..... lamatas lamatu galaa;-ppp;-)))))

He heeee - toties peec manas "darboshanaas" pie bildeem .... .izraadaas shodien vairaakas ir dzeestas;-))) JUHUU ;-))))
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:22
 citēt
dansiga:ak nabaga viirieshi ..... lamatas lamatu galaa;-ppp;-)))))

He heeee - toties peec manas "darboshanaas" pie bildeem .... .izraadaas shodien vairaakas ir dzeestas;-))) JUHUU ;-))))

Padarbojies vairāk, lai vairāk to drazu padzēš :D
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:23 labots
 citēt
Par lamatām domāt pa zvēru takām nestaigāt:):) Vaig ne par ko nespringt tā padarot sevi par maksimāli nepievilcīgu medijumu , STRĀDĀ TEICAMI:):) Daru tikai to ko gribu un kur gribu , i neviens man nespēj šai ziņā ietekmēt i jūtos burvīgi palīdzu nepalīdzu braucu nebraucu un 100% zinu ka ja kāds jau nu baig grib izlikt lamatas tad lai tik liek MAN tas nekadas problēmas nesgādās . Gandrīz kā Daigai "Gribēšu iekritīšu" mož pat nepamanīšu jo tas būs sakritis ar manām tā brīža vēlmēm:):) Vaig dzīvot BRĪVI :):) PIEMĒRAM , viens no ņirdzīgākajiem šeit redzētajiem cepieniem ko parasti puikiņi cepās "Modelis piečakarēja neatnāca" , manā parksē tā nekād nav bijis jo modeļi mums tradicionāli nāk pēc principa "Kad gribi tād nāc , būs brīvs paņemsim" to ka kāds neatnāk pat nepiefiskējam vienakrši neviens negaida aiz durvīm vai benzīntankā uz piebraukšanu. Nekad nevienu nedz sagaidām nedz pavadām :):) Piemēram droši zinu ka sākotnēji personālu ja tā var izteikties "šokē" kantora biznessa princips IR BRAUCAM / NAV GUĻAM , skuķus piemēram aistentes sexretāres maxslinieces utt sākotnēji tracina variants "Tu šovakar aizņemts ?! Redzi kādu blakus ? Neredzi , vari aizpildīt vakanci" :):) Šito man kādreiz iemācija mani Beļģu un Fraņču čomi "Braucam plenēra ! A cikos ? Kā pamosties tā brauc a kad tu brauksi , Da kad piebrauksi tad brauksim , a uz kurieni Ka brauksim tad paskatisimiems . A kas vēl brauks , pie kā piebrauksim kas grībes brauks mums līdz negribēs nebrauks" Vislabākais bij Francijā ar sievišķiem tur modeļi draudzenes vienakarši fanes , šito es pārņemu strdā venkarši burvīgi. "Exsemplārs" aizņemts ja viņam gultā kāda blakus mētājās JA NAV tātad vakanci var aizpildīt :):) Šitās fiškas rubī vienkarši perfekti un ļauj brīvi bez stressa vadīt dzīvi un biznessu :):) Vēl laba fiška ir "Tu būsi" stulbs jautājusm BŪŠU ja ienākšu pa durvīm , ja vaig savādāk atbrauc pakaļ.
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:26
 citēt
zazis, ai - nav taadas veelmes .... vakar bija uznaacis "da uzoniigais" garastaavoklis un tad nokomenteeju visu piormo lapu ;-)

Lunis, a mees ar mazajiem 2 - 3 cilveku pleneeriem tieshi taa arii daram ;-)
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:30
 citēt
dansiga:Lunis, a mees ar mazajiem 2 - 3 cilveku pleneeriem tieshi taa arii daram ;-)


Tā dara jebkurš kura mērķis ir IZBAUDĪT WIKENDU nevis "Savādāk pastrādāt" :):) Šitās ir labākās fiškas ko dzīvodams pa Eiropu esmu samācijies "Dzīve cīņa" tas prieks darbahliķiem , dzīvo brīvi un nekas tev netraucēs bauzdīt dzīvi :):) Gribi est pastrādā negribi dari ko gribi :):)
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:31
 citēt
Lunis savā elementā.... par katru tēmu, lūdzu - palags..... :bad_smile: es jau neko nesaku, pieredze.... te Lunis, ar sekretārīti un pirmo asistentu, izbraukuma sesijā www.fotoblog.lv... :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:34
 citēt
vajag lekciju, uz vietas, brīvā dabā.... lūdzu vienmēr laipni www.fotoblog.lv... :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:38
 citēt
Izskatās, ka negatīvs cītīgi seko Lunis gaitām! :)):grimace:
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:41
 citēt
zagaja:Izskatās, ka negatīvs cītīgi seko Lunis gaitām! :)):grimace:
negatīvs, darbojoties nekurgājēja režīmā, izdara varbūt vairāk, kā visurgājēji.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:45
 citēt
negativs neuzkriitoshi seko visiem ;-)
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:47
 citēt
negatIvs:Lunis savā elementā.... par katru tēmu, lūdzu - palags..... :bad_smile: es jau neko nesaku, pieredze.... te Lunis, ar sekretārīti un pirmo asistentu, izbraukuma sesijā www.fotoblog.lv... :big_smile:


Oi šitais foršs bilduks , sikais vienmēr pamanās "Izmantot izdevību" visas asistentes un sexretāres ir nostaipijušas šo uz nebēdu. Muterei vai Man kaut reiz būtu uzprasijis "Opā" tāpat zin ka neņems , pārējiem skuķiem UZREIZ jūt kur "Mīkstās sirdis" :):) Man parasti laulene ņirdz ka saņemu isziņu no blakus istabā guļošās sexretāres "Ceļamies?" Tipa nevar tāpat uzprasīt vai atnākt pateikt . A ko smieties , mož es ne viens guļu un mož netasos šodien celties :):) Jā visas meitejnes man ir labi audzinātas katra savu šanci protā labāk par visiem tāpāc arī viņas ir pie manis un kopā mums vsiem vis ssanāk labāk par visiem :):)
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:47
 citēt
negatIvs:
zagaja:Izskatās, ka negatīvs cītīgi seko Lunis gaitām! :)):grimace:
negatīvs, darbojoties nekurgājēja režīmā, izdara varbūt vairāk, kā visurgājēji.......:bad_smile:


Vai tā gadījumā kādreiz nedarbojās arī čekas aģenti? :D
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:48
 citēt
Lunis, tev tāda zviedru ģimene, ja? :D
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:48
 citēt
zagaja:
negatIvs:negatīvs, darbojoties nekurgājēja režīmā, izdara varbūt vairāk, kā visurgājēji.......:bad_smile:


Vai tā gadījumā kādreiz nedarbojās arī čekas aģenti? :D
čekas aģenti rīkojās dažādi, arī iefiltrējās, ne tikai filtrēja....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.10 12:54 labots
 citēt
zagaja:Izskatās, ka negatīvs cītīgi seko Lunis gaitām! :)):grimace:


Negatīvs riņķo paralēlās orbītās , reziēm tām sanāk pietuvoties rezēm pat krustoties , tie kas riņko ar mani reizēm tāpat saskarās ar Negatīvu reižem pietuvinās reizēm attālinās vissi labi un lietderīgi pavadam laiku ne par ko nespringstot :) Vislabākais veids kā labi pavadīt laiku ir pavadīt to iepriecinot sevi ja tas vēl netraucē citus vai sakrīt ar viņu plāniem tad tas ir tas ko es jau teicu "Iemācijos" , nu kad atbrauksi tad brauksim uz turieni kur vēdīsi ar tiek ko atvedīsi līdz , gribi brauc negribi nebrauc:):)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 63
  5. 64
  6. 65
  7. 66
  8. 67
  9. 68
  10. 69
  11. 70
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):