forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 67
  5. 68
  6. 69
  7. 70
  8. 71
  9. 72
  10. 73
  11. 74
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.01.10 20:52
 citēt
kādu darbu tā atvieglotu:)
avatar
Publicēts: 30.01.10 20:58 labots
 citēt
aitinaa:kādu darbu tā atvieglotu:)
kurš augstāk atradīsies tabulā, tam lielāks svars vārdam..... ja, piemēram, pirmais elements, kādā jautājumā, saka savu vārdu, tad tā arī paliek..... pilnīga demokrātija + disciplīna... nekādu strīdu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:01
 citēt
aha,tas gan būtu feini:)
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:05
 citēt
augstāk tabulā jau parasti atrodas vieglākais elements... tad vieglākam elementam būs smagākais vārds? apgrieztā porporcionalitāte?:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:06
 citēt
ir jau vēl dažas tabulas fīčas - apskaties, cik sausiņam pavadoņu, varbūt neviena, uzreiz var kādus secinājumus izdarīt...., nav jēgas pīties virsū tādam, kuram 10 pavadoņi apkārt riņķo, var nepamanīt....ja mēģinās sakarus nodibināt ar tādu, kuram nav neviena, vai viens, izredzes sašņorēt daudz lielākas.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:10
 citēt
bet, ja nav neviena pavadoņa, tad nekam nederīgs var izrādīties :D
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:11
 citēt
stings:bet, ja nav neviena pavadoņa, tad nekam nederīgs var izrādīties :D
kāpēc, varbūt baigi prasīgs.... :grimace:
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:12
 citēt
šajos jautājumos, pa manam, būtu saistošāka sausiņu aktivitātes, ne periodiskā tabula...
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:13
 citēt
negatIvs:
stings:bet, ja nav neviena pavadoņa, tad nekam nederīgs var izrādīties :D
kāpēc, varbūt baigi prasīgs.... :grimace:


arī variants, bet tad mazas izredzes, ka pieņems kādu.... izredzes 1: 1000 vai 1:1000 000 000 būs pašā augšā? :face-wink:
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:15
 citēt
aktivitātes rādītāju ari varētu sasaistīt ar tabulu, jo aktivitāte saistīta ar pieņemšanu, kas savukārt ar vieglumu :D
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:19
 citēt
Maris:šajos jautājumos, pa manam, būtu saistošāka sausiņu aktivitātes, ne periodiskā tabula...
periodiskā gudrāk izklausās, visi uzreiz velk paraleles ar Mendeļejevu..........................:anger: , bet vispār jau ne nosaukumā sāls....
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:21
 citēt
aktivitāte vispārīgos vilcienos uz pavasari pastiprinās, kad būtnes nomet ziemas mizu ... :grimace: , bet individuālas aktivitātes var atšķirties
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:46 labots
 citēt
drīz jau sāksies pavasara aktivitātes... šodien klausījos kinolekciju par Fellini, bija labs fragments no filmas "Amarcord", kur džeks uzrāpies kokā un kliedz - Gribu sievieti!!! :haha:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:47
 citēt
negatIvs:aktivitāte vispārīgos vilcienos uz pavasari p astiprinās, kad būtnes nomet ziemas mizu ... :grimace: , bet individuālas aktivitātes var atšķirties


tad jau divas tabulas jātaisa... būtņu un pārējo...:D
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:48
 citēt
tad rādīja "Kabīrijas naktis", kur arī var pamācīties deju soļus :bad_smile:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:50
 citēt
daiga_a:drīz jau sāksies pavasara aktivitātes... šodien klausījos kinolekciju par Fellini, bija labs fragments no filmas "Amarcord", kur džeks uzrāpies kokā un kliedz - Gribu sievieti!!! :haha:

[url=http://www.youtube.com/watch?v=6DojUsPNTuo&feature=related
]http://www.youtube.com/watch?v=6DojUsPNTuo&feature=related[/url] mums cita mentalitāte, kokā nekāps, un nebļaus, bet gar kokiem gan var vazāties....viens otrs... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.01.10 21:59
 citēt
daiga_a:fragments no filmas "Amarcord", kur džeks uzrāpies kokā un kliedz - Gribu sievieti!!! :haha:
to takš jāskatās visā garumā! jā džeks samīzās arī! :face-sad:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:05
 citēt
haralds:
daiga_a:fragments no filmas "Amarcord", kur džeks uzrāpies kokā un kliedz - Gribu sievieti!!! :haha:
to takš jāskatās visā garumā! jā džeks samīzās arī! :face-sad:


protams, ka jāskatās visā garumā, ja kādu interesēs, atradīs un noskatīsies :grimace:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:13 labots
 citēt
daiga_a:
haralds:o takš jāskatās visā garumā! jā džeks samīzās arī! :face-sad:


protams, ka jāskatās visā garumā, ja kādu interesēs, atradīs un noskatīsies :grimace:


amarcords ir jebkuras, pat visminimalakas, kulturizglitibas programmas ietvaros - tas vnk. ir jazin (jabut redzejusam) - neobsuzhdajetsa
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:26
 citēt
Maris - "amarcords ir jebkuras, pat visminimalakas, kulturizglitibas programmas ietvaros - tas vnk. ir jazin (jabut redzejusam) - neobsuzhdajetsa"

pēc lekcijas izsecināju, ka dīvainā kārtā tā ir viena no retajām Fellini filmām, kuru neesmu redzējusi, varbūt kādam ir dvd, ko varētu aizdot? :what:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:28
 citēt
iepumpē no tīmekļa :what:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:29
 citēt
Labvakar, jums te šovakar filmu vakars :amazing:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:36
 citēt
daiga_a:Maris - "amarcords ir jebkuras, pat visminimalakas, kulturizglitibas programmas ietvaros - tas vnk. ir jazin (jabut redzejusam) - neobsuzhdajetsa"

pēc lekcijas izsecināju, ka dīvainā kārtā tā ir viena no retajām Fellini filmām, kuru neesmu redzējusi, varbūt kādam ir dvd, ko varētu aizdot? :what:


vot taa... hm esu sho redzejis 3x uz lielaa ekraana - ainaa, komjaunietii (blin cik tur ziemaa bij auxti) un jau smalkos laikos kino Riiga... a ciparos ne reizi

panjem varbuut te:

www.tfile.ru...
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:44
 citēt
man nesanāk, dators never vaļā :shame:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:51
 citēt
daiga_a:man nesanāk, dators never vaļā :shame:


varbuut esi vaaja failu chiepeeja un tev datoraa nav neviena torrentu programma - vari njemt sho - ''next, next'' uzinstaleet un, tad ''veers valjaa''

www.vuze.com
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:53
 citēt
Daigai jāsniedz īsais kurss ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:54
 citēt
es ar redzeeju Amarcordu uz lielaa ekraana;-)))

A man .... a MAN ..... ir izlietne kaartiibaa ... .jee jee jeee - hali gali ;-))))
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:56
 citēt
dansiga:es ar redzeeju Amarcordu uz lielaa ekraana;-)))

A man .... a MAN ..... ir izlietne kaartiibaa ... .jee jee jeee - hali gali ;-))))
nākamreiz vajag izvairīties no pūšanas izlietnē...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.01.10 22:58
 citēt
"varbuut esi vaaja failu chiepeeja un tev datoraa nav neviena torrentu programma - vari njemt sho - ''next, next'' uzinstaleet un, tad ''veers valjaa''"

nevis vāja, bet vispār neesmu to darījusi... tagad mēģinu, paldies :shame:
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:00
 citēt
daiga - pareizi, zakt ir slikti.....:face-wink:
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:03
 citēt
daiga_a:"varbuut esi vaaja failu chiepeeja un tev datoraa nav neviena torrentu programma - vari njemt sho - ''next, next'' uzinstaleet un, tad ''veers valjaa''"

nevis vāja, bet vispār neesmu to darījusi... tagad mēģinu, paldies :shame:
ielādē to programmu, pa burzmu palasi pie torentiem par noteikumiem un viss būs mierīgi, kinovakari nodrošināti... :grimace:
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:04
 citēt
negativs, KO puust!?!?!!??!
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:05
 citēt
stings:aktivitātes rādītāju ari varētu sasaistīt ar tabulu, jo aktivitāte saistīta ar pieņemšanu, kas savukārt ar vieglumu :D


kad gaaji skolaa tev kjiimijas stundaas, pie sienas bij ne tikai periodiskaa tabula bet arii aktivitaates:

www.thg.ru...

buutiibaa, lai risinaatu Uzdevumus (neorganiskajaa jomaa) pat svariigaaka par periodisko ...
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:12
 citēt
Maris:
stings:aktivitātes rādītāju ari varētu sasaistīt ar tabulu, jo aktivitāte saistīta ar pieņemšanu, kas savukārt ar vieglumu :D


kad gaaji skolaa tev kjiimijas stundaas, pie sienas bij ne tikai periodiskaa tabula bet arii aktivitaates:

www.thg.ru...

buutiibaa, lai risinaatu Uzdevumus (neorganiskajaa jomaa) pat svariigaaka par periodisko ...


es ķīmijas stundās neskatījos uz sienu, bet uz blakus solā sēdošo puisi :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:20
 citēt
man šovakar izklaides rakstura filmu vakars www.youtube.com... , kā jau brīvdienās, jāsāk glūnēt ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:22
 citēt
man shovakar shnabja dzershanas vakars ar znotu :-)))))))))
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:23
 citēt
negatIvs:man šovakar izklaides rakstura filmu vakars www.youtube.com... , kā jau brīvdienās, jāsāk glūnēt ... :big_smile:



es nezogu, bet eju uz kinoteātri filmas skatīties, jo tur ir interesantāk filmas skatīties.....
un vēl citiem mācīt zagt? !!! Fui!:face-wink:
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:27
 citēt
dansiga:man shovakar shnabja dzershanas vakars ar znotu :-)))))))))

Nu tad jau atkal izlietne būs jālabo :D :grimace:
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:30
 citēt
zazis, es tak saulkrastos ;-))))
avatar
Publicēts: 30.01.10 23:32
 citēt
dansiga:zazis, es tak saulkrastos ;-))))

Tas jau ir bīstami, rīt būs jābrauc uz Saulkrastiem skatītie vai mana vasarnīca vēl vietā :amazing:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 67
  5. 68
  6. 69
  7. 70
  8. 71
  9. 72
  10. 73
  11. 74
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):