forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 69
  5. 70
  6. 71
  7. 72
  8. 73
  9. 74
  10. 75
  11. 76
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.01.10 18:59
 citēt
šodien skatījos Fellini Romu, ar iespaidīgo katoļu baznīcas modes skati :bad_smile:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:06
 citēt
un vēl arī fantastisko Vima Vendersa filmu...

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:14
 citēt
Fellini jāskatās zināmā sagatavotības pakāpē, un attiecīga garastāvoklī.....tas nav širpotrebs....zogot failus no torentiem ~ 3 gadus, ar vienu aci vēroju, ko cilvēki ieraksta, kāds pieprasījums...., tur parasti ir tabuliņas, var redzēt cik novilkuši, kuru filmu...... tas ir ARPRĀC.... :exciting:
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:17
 citēt
šito www.youtube.com... , neesmu redzējis :shame:
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:19
 citēt
varu iedomāties... nu, man tā "pakāpe" tāda, ka Fellini varu skatīties jebkurā garastāvoklī :exciting:
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:21
 citēt
negatIvs:šito www.youtube.com... , neesmu redzējis :shame:


tad varu ieteikt... varbūt arī vajadzīgs atbilstošs noskaņojums, bet filma ļoti interesanta arī no fotogrāfiskā skatpunkta... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:27
 citēt
daiga_a:varu iedomāties... nu, man tā "pakāpe" tāda, ka Fellini varu skatīties jebkurā garastāvoklī :exciting:

nestrīdos, bet pakāpe nav = ar garastāvokli, noskaņu...., vismaz man tā ir, kaut kad gribās, ko vieglāku, citreiz ko specifiskāku, tieši to un ne citu.... kādreiz, krievu laikos labas filmas maz rādīja, vaktējām festivālus. tad parasti viena bija krievu filma[ parasti s..., par 1-mā part. sekretāra gaitām kolhozā], otra, kāda arzemju filma. dažādos kinoteātros gāja dažādas kombinācijas, tad nu kombinējām.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:49 labots
 citēt
bet "modes skate" taču feina, ne? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.01.10 19:55
 citēt
daiga_a:bet "modes skate" taču feina, ne? :bad_smile:
jā, kaut filmu esmu redzējis, klipu noskatījos līdz galam...:haha: , skatos, iepriekšējā tekstā domu neesmu pabeidzis ppppp)))pfpppp............, ar to es gribēju pateikt, ka toreiz skatījos, kad tika pie redzēšanas, tagad filmas sameklēju, un mierīgos apstākļos paskatos mājās. protams nav, kas kinoteātrī ...:big_smile:
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:00 labots
 citēt
katrai vietai savi plusi un mīnusi... tas variants Muklājā sanāk kaut kas pa vidu starp kino un mājām :big_smile:
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:05
 citēt
skaties neiestiedz...
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:10
 citēt
mīnusi un plusi viena lieta, otra - laiks, un vai tad, kad ir laiks rāda to ko gribi rdzēt :money:
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:12
 citēt
Maris:skaties neiestiedz...
negatIvs:mīnusi un plusi viena lieta, otra - laiks, un vai tad, kad ir laiks rāda to ko gribi rdzēt :money:


vispār dzīve tik sarežģīta... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:25 labots
 citēt
daiga_a:vispār dzīve tik sarežģīta... :bad_smile:
un dažs maita vēl eXtrā sarežģī! :face-crying: :grimace:ja nu tikai savu, tad vēl tā.:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:40
 citēt
ir jau arī cilvēki, kuriem bez sarežģījumiem dzīve liekas pārāk garlaicīga, tad nu meklē visur problēmas un arī citiem gaisu maitā :anger:
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:46
 citēt
pārāk sarežģīt nevajag, paklausīšos fonā nedaudz ko no www.youtube.com... , tāds noskaņojums, un tad arī svētdienas kinovakars klāt :grimace:
avatar
Publicēts: 31.01.10 20:49
 citēt
Piedodiet apr iejaukšanos jūsu jaukajā sarunā, bet man viens stulbs jautājums:

vai jums nav neērti zagt? piedevām, gadiem ilgi?

zinu, ka izklusos stulbs, par mani jau padotie smejas, kad izstāstu, ka atkal nopirku DVD vai CD:(
avatar
Publicēts: 31.01.10 21:17 labots
 citēt
Droperidol:Piedodiet apr iejaukšanos jūsu jaukajā sarunā, bet man viens stulbs jautājums:

vai jums nav neērti zagt? piedevām, gadiem ilgi?

zinu, ka izklusos stulbs, par mani jau padotie smejas, kad izstāstu, ka atkal nopirku DVD vai CD:(
ir man pilns plauktiņš arī ar pirkiem CD un DVD... neuzskatu novilkšanu no interneta par zagšanu, bet par sniegtu iespēju, iegādāties sevi interesējošu materiālu ...
kam tad ražo DVD atskaņotājus, pat atzīti brendi, ar visiem iespējamajiem pirātu formātiem, un USB ieeju, licenzētajiem diskiem ?....:what:
avatar
Publicēts: 31.01.10 21:22
 citēt
Droperidol. es esmu tāda pati muļķe
avatar
Publicēts: 31.01.10 21:27
 citēt
stings:Droperidol. es esmu tāda pati muļķe

paldies, nomierināji:)

es jau arī vilktu no i-neta, bet par godīgu un samērīgu samaksu - tam arī ir domāti tie visi negatīva pieminētie formāti:)
problēma jau ir tajā samērīgumā - parāk daudz uzvārīties gribētāju:(
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:01
 citēt
vai raugoties uz filmu un muzikas vilkšanu no interneta, kā zagšanu mēs to lietu neuztveram pārāk šauri?... kā ar parējo informāciju? protams industrijas zaudē, ir iestādes, kuras pirātismu apkaro, bet daudzus saitus, nez kāpēc neaiztiek....ir zināms līdzsvars iespējams panākts, industrijas vienalga nopelna.... cik adekvātas ir noteiktās cenas licenzētajiem diskiem? vai viss, ar ko savā ikdienā saskarāmies, ir licenzēts ?
vislabāk man "patīk" pašmāju muzikas GIGANTU ņaudēšana, ka pirāti grauj viņu biznesu....., ja grupa var pārdot dažus tūkstošus disku, un pēc laika tie mētājas lielveikalā kādā grozā pa pārs latiem, tad pie pie problēmām vairāk jāvaino pašiem sevi - kvalitāte, materiāls, diska cena....un vai jēga turpināt savu darbību
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:34
 citēt
visiem sveiciens :big_smile:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:37 labots
 citēt
paldies, tev arī.... tā grupa pastāvēja, liekās, trīs gadus, izdeva, laikam divus diskus, slavenākais hīts .www.youtube.com..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:40
 citēt
p.s. dūšīgajai meitenei kustības labi iestudētas.....:haha:
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:43
 citēt
jā, dzirdēts ir, man gan no Kalifornijas sliktas atmiņas tieši foto sakarā, gandrīz pašās brauciena beigās nozaga rokas somu ar visu aparātu un sabildētajām filmām, kaut arī toreiz nopietni nebildēju, škrobe bija baigā, nekā cita vērtīga tai somā tāpat nebija, makā kādi 100$ tikai :cry:
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:46 labots
 citēt
te viena no retajām bildēm no tā brauciena...

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:47
 citēt
Piekrītu negatīvam par to cenu samērīgumu! Diemžēl daudz ir dārgu lietu! Piemēram, latvju multenes, tādas kā Lote no izgudrotāju ciema, Avārijas brigāde utt... es nevaru savam dēlam tās nopirkt DVD formātā, tāpēc diemžēl esmu spiesta ņemt tur, kur varu paņemt. Ja cenas būtu samērīgas, pirktu oriģinālos DVD.
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:51
 citēt
daiga_a:te viena no retajām bildēm no tā brauciena...

[url=http://www.fotoblog.lv/images/403484
]http://www.fotoblog.lv/images/403484[/url] :grimace: ............................
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:53
 citēt
Labrīt :) izskatās ka te vēl neviens naf izbanot :)
avatar
Publicēts: 01.02.10 10:57
 citēt
zazis:Labrīt :) izskatās ka te vēl neviens naf izbanot :)
'pagaidām viss mierīgi
avatar
Publicēts: 01.02.10 11:24
 citēt
negatIvs:
zazis:Labrīt :) izskatās ka te vēl neviens naf izbanot :)
'pagaidām viss mierīgi

TAs ir klusums pirms vētras vai kā :amazing:
avatar
Publicēts: 01.02.10 11:29
 citēt
domāju, ka "vai kā"...
avatar
Publicēts: 01.02.10 11:43
 citēt
daiga_a:domāju, ka "vai kā"...

< vai kā > ietver sevī ļoti daudz, iespējami arī sarežģījumi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.02.10 12:08
 citēt
vienmēr nevar iet gludi... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.02.10 12:25
 citēt
visam, vienmēr nemaz nav jābūt gludam :what:
avatar
Publicēts: 01.02.10 12:30
 citēt
ceļš uz kafetēriju ir gluds...
avatar
Publicēts: 01.02.10 12:32
 citēt
Maris:ceļš uz kafetēriju ir gluds...

atpakaļ ne visai :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.02.10 12:47
 citēt
Maris:ceļš uz kafetēriju ir gluds...


vēl neesi pazīlējis kafijas biezumos? :what:
avatar
Publicēts: 01.02.10 12:49
 citēt
daiga_a:
Maris:ceļš uz kafetēriju ir gluds...


vēl neesi pazīlējis kafijas biezumos? :what:


kotad? :shame:
avatar
Publicēts: 01.02.10 12:57
 citēt
MC2 kafejniicaa feinas dazhaadas kafijas var iemegjinaat ;-p;-)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 69
  5. 70
  6. 71
  7. 72
  8. 73
  9. 74
  10. 75
  11. 76
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):