forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 83
  5. 84
  6. 85
  7. 86
  8. 87
  9. 88
  10. 89
  11. 90
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.02.10 23:06
 citēt
nevar izdomāt, ko šovakar paskatīties, ir iekrājušās kādas trīs neredzētas , laikam jāizvēlās pec izslēgšanas metodes :big_smile:
avatar
Publicēts: 06.02.10 23:06
 citēt
ne jau romietes mani interesee :grimace:
avatar
Publicēts: 06.02.10 23:12
 citēt
daiga_a:ne jau romietes mani interesee :grimace:
tas ir tikai normāli, bet jāpadomā par mājās palicējiem, ar košleni vien var cauri neiet...tas par ciemakukuli :grimace:
avatar
Publicēts: 06.02.10 23:13
 citēt
es uz kino......:grimace:
avatar
Publicēts: 06.02.10 23:14
 citēt
maajaas paliccejiem jau taapat daudz labumu, uz ko skatiities :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 10:24
 citēt
daiga_a:maajaas paliccejiem jau taapat daudz labumu, uz ko skatiities :bad_smile:
visi labumi Itālijā :shame:
avatar
Publicēts: 07.02.10 10:37
 citēt
kino www.youtube.com... vakar normāls bija....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 12:03
 citēt
Bishki sap galva no tiem vietejiem vakardienas labumiem.. Man liekas, ka taa Daiga salieliijaas pa to Dzhuzeppi kursh mirshot no visas nakts sildisanas - lai ar tie dienvidnieki varbut ar nav tik metodiski viedi kaa ziemeljnieki, tomer diezvai Daiga varetu pat a stenokardiju sirgstoshu pigmeju nomociit :D
avatar
Publicēts: 07.02.10 13:08
 citēt
rītvakar jau mājās būs....., tad jau sīkāk..., viņai vēl viena nakts jānovelk. par to mirstošo Džuzepi, laikam ko garām palaidu....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:06
 citēt
Maris:Bishki sap galva no tiem vietejiem vakardienas labumiem.. Man liekas, ka taa Daiga salieliijaas pa to Dzhuzeppi kursh mirshot no visas nakts sildisanas - lai ar tie dienvidnieki varbut ar nav tik metodiski viedi kaa ziemeljnieki, tomer diezvai Daiga varetu pat a stenokardiju sirgstoshu pigmeju nomociit :D


vispaar jau miits par to "jo ilgaak, jo labaak" ir galiigi aplams, un kaada gan jeega kaadu mushiit nost... ja sildiitaajs labs, tad lai dziivo, ja slikts - lai iet pastaigaaties :haha:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:11
 citēt
daiga_a:
Maris:Bishki sap galva no tiem vietejiem vakardienas labumiem.. Man liekas, ka taa Daiga salieliijaas pa to Dzhuzeppi kursh mirshot no visas nakts sildisanas - lai ar tie dienvidnieki varbut ar nav tik metodiski viedi kaa ziemeljnieki, tomer diezvai Daiga varetu pat a stenokardiju sirgstoshu pigmeju nomociit :D


vispaar jau miits par to "jo ilgaak, jo labaak" ir galiigi aplams, un kaada gan jeega kaadu mushiit nost... ja sildiitaajs labs, tad lai dziivo, ja slikts - lai iet pastaigaaties :haha:

skatos, kārtējā vēsā nakts veiksmīgi pārlaista..... laikam kājas atpūtini, arhitektu birojā....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:14
 citēt
shodien zilas debesis, slapjo meeteliishu sesija atkriit, varbuut jaaiet pasauloties pie St. Pietro, vieniigi bail, ka tikumiibas policija nesavaac :exciting:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:16
 citēt
Daiga tada aizdomigi veeliiga pec saligaas nakts... - es jau domaju, ka dabushu zibenjus un perkonus pa to muldesanu a nekaa.
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:20
 citēt
Maris:Daiga tada aizdomigi veeliiga pec saligaas nakts... - es jau domaju, ka dabushu zibenjus un perkonus pa to muldesanu a nekaa.


par ko tad taa? :what: gaidiiji, ka saakshu pieraadiit savas speejas kaadu nomushiit? :grimace:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:30
 citēt
daiga_a:
Maris:Daiga tada aizdomigi veeliiga pec saligaas nakts... - es jau domaju, ka dabushu zibenjus un perkonus pa to muldesanu a nekaa.


par ko tad taa? :what: gaidiiji, ka saakshu pieraadiit savas speejas kaadu nomushiit? :grimace:
kad atbrauksi, pie izdevības, lielākie muldētāji varētu tapt nedaudz pamušīti...... :grimace:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:34
 citēt
"kad atbrauksi, pie izdevības, lielākie muldētāji varētu tapt nedaudz pamušīti...... :grimace:"

domaa, buus taada izdeviiba? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:36
 citēt
daiga_a:"kad atbrauksi, pie izdevības, lielākie muldētāji varētu tapt nedaudz pamušīti...... :grimace:"

domaa, buus taada izdeviiba? :bad_smile:
muldētāji reizēm var ko arī sabīdīt, ja vien ir kaut mazākā vēlēšanās....:money:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:39
 citēt
biidoshie muldeetaaji vai muldoshie biidiitaaji... :haha:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:43 labots
 citēt
daiga_a:biidoshie muldeetaaji vai muldoshie biidiitaaji... :haha:

divi vienā, labākā muldētāja formula....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:48 labots
 citēt
labs ir, ieshu veel mazliet pabiidiities pa Romas brugi... arrivederci! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:49
 citēt
:grimace:
avatar
Publicēts: 07.02.10 15:58
 citēt
daiga_a:miits par to "jo ilgaak, jo labaak" ir galiigi aplams


un kurš no mītiem nav aplams?
avatar
Publicēts: 07.02.10 16:02
 citēt
daiga_a:
Maris:Daiga tada aizdomigi veeliiga pec saligaas nakts... - es jau domaju, ka dabushu zibenjus un perkonus pa to muldesanu a nekaa.


par ko tad taa? :what: gaidiiji, ka saakshu pieraadiit savas speejas kaadu nomushiit? :grimace:


nē - pat manam naivumam ir robežas, bet kautkādus mājienus, ar mīklas rulli, gaidīju gan :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 16:03
 citēt
alvils:
daiga_a:miits par to "jo ilgaak, jo labaak" ir galiigi aplams


un kurš no mītiem nav aplams?


filosofē vai recepti savajadzējās ? :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.02.10 16:04
 citēt
Maris:
alvils:
un kurš no mītiem nav aplams?


filosofē vai recepti savajadzējās ? :face-grin:


kāda jauna recepte nekad nenāk par skādi... :)
avatar
Publicēts: 07.02.10 16:17
 citēt
mīklas rullis nezūdoša vērtība, vairākās nominācijās....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:13
 citēt
Jā. fotosesija ar mīklas rulli galvenajā lomā arī nebūtu slikta! :)
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:20
 citēt
kā velk..... tā bilde, labākajā gadījumā, tikai melnbalta paliek
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:26
 citēt
mīklas rulli, kautiņā pielietojam, neesmu redzējis, vien Oša karikatūrās...., bet kurpes un rokas somiņas gan, reiz vēl kafeinīcā < Ļeņingrada>, masveida kautiņā, kurā bija iesaistīti abu dzimumu pārstāvji, arī miliči, cepures[ furaškas ] tikai tā lidoja....:haha:
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:36
 citēt
Mna jau šķiet, ka somiņa, kurā ir ielikts mīklas rullis, ir gana labs kaujas ierocis! :)
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:43
 citēt
es no tās 9stāvenes jumta, kur ''Leņingrada'' 1x kilogramīgo āmuru uz trotuāra nosviedu :D

paveicās - nevienam netrāpīja
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:46
 citēt
zagaja:Mna jau šķiet, ka somiņa, kurā ir ielikts mīklas rullis, ir gana labs kaujas ierocis! :)
varētu būt, bet nav nekāda vaina tādai maigai pažņaugšanai arī....., rullis lai paliek tam paredzētajiem mērķiem - mīklai...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:49
 citēt
Maris:es no tās 9stāvenes jumta, kur ''Leņingrada'' 1x kilogramīgo āmuru uz trotuāra nosviedu :D

paveicās - nevienam netrāpīja

:haha: , mēs kojās pa logu televizoru izmetām, no rīta sētniece klauvē pie durvīm - puiši, no jūsu istabiņas tas verķis "IZKRITIS"?......................:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:50
 citēt
ja uzrīts baigais kakls, tad žņaugt ir ķēpa - jādo a rulli
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:51
 citēt
negatIvs:
Maris:es no tās 9stāvenes jumta, kur ''Leņingrada'' 1x kilogramīgo āmuru uz trotuāra nosviedu :D

paveicās - nevienam netrāpīja

:haha: , mēs kojās pa logu televizoru izmetām, no rīta sētniece klauvē pie durvīm - puiši, no jūsu istabiņas tas verķis "IZKRITIS"?......................:bad_smile:


drošvien gribēja, lai ielej
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:54
 citēt
es dodu priekšroku, ka ar mani izrēķinās žņaudzot.....ar maigām rociņām, kakls nav uzrīts :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 17:59 labots
 citēt
Kā tad! visu tik viņiem maigi! :)
avatar
Publicēts: 07.02.10 18:01
 citēt
zagaja:Kā tad! visu tik viņiem maigi! :)
nu maigi tā +/- , līdz galam nenožņaugt, tās apmēram visas prasības, nav jau daudz, pats minimums :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.10 18:09
 citēt
/pieraksta blociņā/
negatīvam patīk rotaļas ar maigiem sado elementiem! :)))))
avatar
Publicēts: 07.02.10 18:15
 citēt
zagaja:/pieraksta blociņā/
negatīvam patīk rotaļas ar maigiem sado elementiem! :)))))
Tev nav mājās kāds komplektiņš[atribūtikas] aizķēries?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 83
  5. 84
  6. 85
  7. 86
  8. 87
  9. 88
  10. 89
  11. 90
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):