forum.gif
Apsveicam Senderu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Apsveicam Senderu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.04.06 00:47
 citēt
Ar zilās zvaigznītes (fotogrāfu reitings) pārņemšanu no ilglaicīgā fotOgaleriju līdera Andre. Atliek novēlēt nezaudēt sparu un izturēt to nastu, ko uzveļ labākā fotOblog fotogrāfa tituls. Sveicam! :twisted:
avatar
Publicēts: 05.04.06 09:05
 citēt
:))))))))) Apsveicam!

un iisteniibaa cipariem nav nozimes, noziime ir tanii faktaa, ka cilveks regulari liek forshas bildes kas visiem patiik ;)
avatar
Publicēts: 05.04.06 09:05
 citēt
Eliks, un kad tu mani apsveiksi ar labaakaa autora titulu? :P
avatar
Publicēts: 05.04.06 09:29
 citēt
tā arī ir tā nasta :)
avatar
Publicēts: 05.04.06 09:32
 citēt
Gribu piebilst, ka tas ir lieki... ja nebūtu Andre pēdējais gara darbs - mīkla, tad man šis viss nespīdētu...

Nobeigumā gribu Jums piedāvāt ieskatu šajā foruma diskusijā:
www.fotoblog.lv...

Lai veicas!
avatar
Publicēts: 05.04.06 10:02
 citēt
augot fotobloga lietotaaju un community cilveeku skaitam, palielinaasies arii bilzhu maksimaalie veerteejumi un tas noteikti ietekmees arii FR, jo formula njem veeraa netikai balsojumu videejaas veertiibas bet arii balsojumu skaitu, kas, logiski, palielinaasies :)
avatar
Publicēts: 05.04.06 10:12
 citēt
Tagad max bildes reitings ir 6,26, divām gab... max ir 6,5, ko praktiski nevar dabūt (ja 100 cilvēki nobalsos tikai ar 5 5 5, tad bildes rētings būs 6,45, ja to pašu izdarīs 200, tad 6,48... un ja nekļudos, tad lai sasniegtu maksimumu - 6,5, tad nepietiek pat ar 899 perfektiem 5 5 5 balsojumiem:)), tāpēc es negribētu shadow tev piekrist...:)...
īpaši jau viņi nepalielnāsies, bet drīzāk samazināsies, jo cilvēki jau būs atskatījušies un vajadzēs kaut ko tiešām satriecošu, lai paņemtu vizuālās informācijas piebāzto Blogistu:)...

Tāpēc saturās, būs jautri:)
avatar
Publicēts: 05.04.06 11:20
 citēt
Tagad max bildes reitings ir 6,26, divām gab... max ir 6,5, ko praktiski nevar dabūt (ja 100 cilvēki nobalsos tikai ar 5 5 5, tad bildes rētings būs 6,45, ja to pašu izdarīs 200, tad 6,48... un ja nekļudos, tad lai sasniegtu maksimumu - 6,5, tad nepietiek pat ar 899 perfektiem 5 5 5 balsojumiem:)), tāpēc es negribētu shadow tev piekrist...:)...
īpaši jau viņi nepalielnāsies, bet drīzāk samazināsies, jo cilvēki jau būs atskatījušies un vajadzēs kaut ko tiešām satriecošu, lai paņemtu vizuālās informācijas piebāzto Blogistu:)...

Tāpēc saturās, būs jautri:)


tavi aprekini ir pareizi (tu tos no FAQ njeemi vai pats piemekleeji netaa Bayasan formulu?)

tikai apgalvojums, balstiits uz shiem apreekiniem, nav pareiz

padoma, kapec tad ir taas 2 ziimes aiz komata?
un vai 6.27 nav augstaaks par 6.26? ir. par vienu nobalsotaju vairak un reigings jau mainaas

cita runa ir par to, cik ljoti tas ietekmee gala reitingus (FR un AR), njemot vera aprekina specifiku, ko noteicaam (FR tiek veerteetas (ja tiek?) tikai pedejas 25 bildes), tad katra 0.01 izmainnja bildes reitingaa (pienjemot ka visu bilzhu reitingi ir vienadi), par tikpat, 0.01 mainaas arii FR. tatad lietotajs, kas ietekmee visas autora bildes speej ietekmeet arii vina fotografa reitingu. un attiecigi arii 5kaarshoti FR reitinga izmainjaam - AR (viena no AR sastavdaljam ir FRx5)


;)
avatar
Publicēts: 05.04.06 11:30
 citēt
Vienkārši izskaitļoju... gribējās zināt, cik reāli ir jūsu FAQ reitinga apraksti... nav tā, ka es neticēju, vienkārši gribējās zināt, ko jūs uzskatās par prioritāti... bet sistēma ir OK... domāju, ka nevajadzētu paļauties uz provocējumiem par 6 ciparu skalu... bet nu tas tā...

Jebkurā gadījumā, svarīgāk bija manis teiktā otrā daļa - tobiš, par to, ka Blogisti apradīs un tad būs grūti... interesanti un grūti... es vismaz ļoti ceru, ka tā notiks, jo ja godīgi, tad lietotāju skaita pieaugums, ļoti jūtamus rezultātus pašlaik nav nesis... bet varbūt tas mans subjektīvais...

Gribēju pateikt atzinību par 1 bilde / 1 dienā ieviešanu... tiešām līmenis cēlās, prieks sakatīties...:)

Lai Jums un mums izdodas...
avatar
Publicēts: 05.04.06 11:44
 citēt
Vienkārši izskaitļoju... gribējās zināt, cik reāli ir jūsu FAQ reitinga apraksti... nav tā, ka es neticēju, vienkārši gribējās zināt, ko jūs uzskatās par prioritāti... bet sistēma ir OK... domāju, ka nevajadzētu paļauties uz provocējumiem par 6 ciparu skalu... bet nu tas tā...

Jebkurā gadījumā, svarīgāk bija manis teiktā otrā daļa - tobiš, par to, ka Blogisti apradīs un tad būs grūti... interesanti un grūti... es vismaz ļoti ceru, ka tā notiks, jo ja godīgi, tad lietotāju skaita pieaugums, ļoti jūtamus rezultātus pašlaik nav nesis... bet varbūt tas mans subjektīvais...

Gribēju pateikt atzinību par 1 bilde / 1 dienā ieviešanu... tiešām līmenis cēlās, prieks sakatīties...:)

Lai Jums un mums izdodas...



:D paldies par komplimentu! (man kaa reitingu formulu domaataajam tas iipashi silda sirdi, Eliku driikstat slaveet par dizainu un Gluku - par kodu)

ehh neenu forshi :)) es veel briitinju papriecaashos .... :)))


nu labi, pietiks :))

runajot par prioritaateem: ceru, ka Autora reitinga izcelshana pietiekami noraada uz to, ka pats svarigakais tomer ir lai cilveks butu vispusiigs: gan rakstiitu rakstus, gan reportaazhas liktu, gan macetu maakslu focheet, gan arii intereseetos par fotografeshanu kaa procesu

tas isteniba mus arii atshkjir no citiem "fotosaitiem", jo mes neesam TIKAI fotograafi, bet ARII fotograafi :)

community, vienvardsakot :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):