forum.gif
Canon A610 pribambasi...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Canon A610 pribambasi...
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.04.06 06:38
 citēt
Cik es sapratu, es varu savam Canon A610 uzmočīt virsū visādas nasadkas... Bet ko tieši man tas viss dos? Un kur es varu iegādāties Latvijā šīs nasadkas? Un cik man tas izmaksās?
avatar
Publicēts: 05.04.06 09:22
 citēt
vieniigais prichendaalis ko ir veerts pirkt powershotiem ir statiivs... no 5 liidz 20 Ls. Viss paareejais ir fufelis un parodija. Pirkt pa pus fotaparāta cenu "nasadku", kas palielinās zoom 1,6 reizes ir jusiešu absurds. Vienīgais ja tu gribi fotografēt zem ūdens, tad jaapeerk futlāris, bet tas maksā jau visu fotoaparāta cenu!
avatar
Publicēts: 05.04.06 09:48
 citēt
Es šim verķim tjūningu netaisītu gan, bet pārietu uz nedaudz resnāku verķi, kā S3 IS. Iekš [url=www.pbase.com]www.pbase.com[/url] ir šamais notestēts, pat pilna izmēra bilde ielikta...
avatar
Publicēts: 05.04.06 10:07
 citēt
:) kaapeec tu taa iededzies ar S3? salidzinaju ar to pashu S2, nekas sakariigs nav mainijies (pielikts 800iso ... pie taas pashas matricas ... absurds)

aa vel ir 0cm macro attaalums :) interesanti, kaa tas ir ... kad piespiezh klaat pie fochejamaa objekta? :)) piedod, bet neredzu atshkjiriibu starp S2 un S3 ... aa ir, kraasa cita :)
avatar
Publicēts: 05.04.06 11:40
 citēt
nu kautvai krāsas dēļ... zolīdāks skats tak... :)
avatar
Publicēts: 20.05.21 15:28
 citēt
nostaļģiski
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):