forum.gif
Sniegs!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Sniegs!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.02.10 11:23
 citēt
Ko visi šorīt klusē par viss aktuālāko tēmu???:grimace:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:24 labots
 citēt
visi rok savas mašīnas ārā :D

Neah, šodien izvēlos sabiedrisko transportu...
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:28
 citēt
Par sabiedrisko transportu:
Uz rādio piezvanīja no satiksmes koordinācijas centra un saka - sabiedriskais transports kuresē ar 40 min kavēšanos, ja pieturā piebrauc kāds transports , droši kāpjat iekša, gan jau uz kautkurieni jūs aizvedīs!!!!!:haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:31
 citēt
Viss iet, viss ripo. Bet daba superīga :):):)
Par sniegu ir jāpriecājās tāpat, kā to darījām bērnībā :):):)
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:34
 citēt
A es jau priecājos :face-smile::face-smile:
No rīta fiziskā aktivitāte 1.5 st ar šķipeli pastrādāt, nebūs uz sporta zāli jāiet....... .
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:41
 citēt
Sniegs ir forš :) arī sniegu patīk tīrit, darbā 2 h tīrīju ceļu uz noliktavu :)
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:43
 citēt
Olainē šorīt viss bija mierīgi www.fotoblog.lv... ... :big_smile:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:48
 citēt
negatIvs:Olainē šorīt viss bija mierīgi www.fotoblog.lv... ... :big_smile:

Kas tas ir par graustu :amazing:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:49
 citēt
Sniegs ir foršs! Visu dežūru viņu tīrīju. Bet man ir viens skeptisks slēdziens- jo vairāk sievišķo gēnu un, jo lepnāka mašīna- jo stulbāks parkings!
Nekā persnīga, bet sievietes-šoferi ir bezkaunīgi egoisti un joprojām uzskata , ka viņām "nav visi mājās" un jādod priekšroka...........................:face-sad:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:52
 citēt
Ierosinu Rīgā ieviest atsevišķu joslu priekš pilnpiedziņas auto :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:55
 citēt
zazis:
negatIvs:Olainē šorīt viss bija mierīgi www.fotoblog.lv... ... :big_smile:

Kas tas ir par graustu :amazing:

tur tādu pietiek, dažādās stadijās, var bīdīt sesijas....:big_smile:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:56
 citēt
Nekā persnīga, bet sievietes-šoferi ir bezkaunīgi egoisti un joprojām uzskata , ka viņām "nav visi mājās" un jādod priekšroka...........................
Par vīriešiem - šoferiem varētu daudz skarbu lietu pateikt. Varbūt labāk nemaz nevajag sākt :face-wink:
avatar
Publicēts: 02.02.10 11:59
 citēt
solros:Nekā persnīga, bet sievietes-šoferi ir bezkaunīgi egoisti un joprojām uzskata , ka viņām "nav visi mājās" un jādod priekšroka...........................
Par vīriešiem - šoferiem varētu daudz skarbu lietu pateikt. Varbūt labāk nemaz nevajag sākt :face-wink:


Jo vairāk sieviešu tiek nodzīts malā, jo tukšākas ielas un vieglāk var pabraukt :) :face-devil-grin:

P.S. Skatījos 80. gadu bildes ar Rīgas skatiem. Ielas praktiski tukšas - dažas mašīnas :) Tajos laikos sievietes - šoferes ap 10% no šoferu skaita :)
Tagad ielas pilnas, sastrēgumi.. Sieviešu šoferu skaits pieaudzis līdz gandrīz 50%.. Secinājumi uzprasās paši :D
avatar
Publicēts: 02.02.10 12:05
 citēt
Ritīgi forši.
Cēsis ļoti daudz sniega.:)
avatar
Publicēts: 02.02.10 12:08
 citēt
Nu ir jau arī sievietes kas brauc ļoti labi, bet tas blondums tikai pa retam izlec!!!!!
avatar
Publicēts: 02.02.10 12:11
 citēt
shodien beidzot izbaudiiji 4x4 preikshrociibas. no pagalma izrakos kaa tanks
avatar
Publicēts: 02.02.10 12:11
 citēt
Nu diez vai tur blondums vainojams :D
Kas šorīt visvairāk sastrēgumus radīja? Pareizi, trolejbusi. Un kas trolejbusus pārsvarā vada? Pareizi, sievietes!! :D:D:D
avatar
Publicēts: 02.02.10 12:18
 citēt
ticigais:Nu ir jau arī sievietes kas brauc ļoti labi, bet tas blondums tikai pa retam izlec!!!!!


Ne velna- skaistas meitenes ar dārgām automašīnām parasti uzskata, ka viņām ir savi specifiski satiksmes noteikumi!!!!
Es nupat ar tādas "blondas govs " vīru gandrīz sakāvos- viņa pilnīgā pārliecībā novieto savu Lexus škērsām svešam pagalmam, uz pieklājīgu aizrādījumu par savstarpēju šoferu parkinga cieņu saņemu "inteliģetu" tirādi (kas tu tāds esi, lai man ko teiktu un tūlīt mans bullis būs klāt).
Protams, ir arī gudras dāmas pie stūres, bet uzskatu egoistisku bezkauņu bābu ir krietni vairāk , nekā Gudra sižetos.........:)
avatar
Publicēts: 02.02.10 12:32
 citēt
Nu ir jau protams dažas kas īpaši izceļas ar savu blondumu, kuras vispār ar galvu nedraudzējās. Viņām jau smadzenes ir citāvietā!!!!!
avatar
Publicēts: 02.02.10 12:47
 citēt
jaa kvatras valda
avatar
Publicēts: 02.02.10 13:01
 citēt
Ek viirieshi viirieshi ........ es tieshi to pashu vareetu teikt par jums ;-ppppp Uzskatu, ka braucu ljooti labi .... ik pa briidim kaadu taxistu gribaas pamaaciit, kad seezhu blakus ... rrrrrrrrr

A es , a es shodien ........ normaali izbraucu no kupenaam - ij nekaads 4x4 - miiljaa honda civic ;-)
avatar
Publicēts: 02.02.10 13:07
 citēt
sniegs tak ir no sātana - sniegam nav dvēseles! :face-wink:

Friidis:
Nekā persnīga, bet sievietes-šoferi ir bezkaunīgi egoisti un joprojām uzskata , ka viņām "nav visi mājās" un jādod priekšroka...........................:face-sad:


izsiti logu vai ieskrāpēji savu viedokli a naglu uz durvīm ? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.02.10 13:15
 citēt
es gan vienam autinjam ar luupu kraasu uzrakstiiju uz stikla visu, ko domaaju ... Shams bija nolicis auto paraleeli maneejam uz ielas, ka es NEKAADI nevareeju izbraukt, ar visu to, ka Itaalijaa braucu pa ielinjaam, kur bija jaanoloka mashiinas spogulji, lai vareetu izbraukt ;-)
avatar
Publicēts: 02.02.10 13:36
 citēt
Jo mazaak prot braukt, jo lielaaka nekauniiba, un tas ir neatkariigi no dzimuma..
avatar
Publicēts: 02.02.10 13:51 labots
 citēt
dansiga:es gan vienam autinjam ar luupu kraasu uzrakstiiju uz stikla visu, ko domaaju ...

ieliec foto
avatar
Publicēts: 02.02.10 14:03
 citēt
Friidis:
ticigais:Nu ir jau arī sievietes kas brauc ļoti labi, bet tas blondums tikai pa retam izlec!!!!!


Ne velna- skaistas meitenes ar dārgām automašīnām parasti uzskata, ka viņām ir savi specifiski satiksmes noteikumi!!!!
Es nupat ar tādas "blondas govs " vīru gandrīz sakāvos- viņa pilnīgā pārliecībā novieto savu Lexus škērsām svešam pagalmam, uz pieklājīgu aizrādījumu par savstarpēju šoferu parkinga cieņu saņemu "inteliģetu" tirādi (kas tu tāds esi, lai man ko teiktu un tūlīt mans bullis būs klāt).
Protams, ir arī gudras dāmas pie stūres, bet uzskatu egoistisku bezkauņu bābu ir krietni vairāk , nekā Gudra sižetos.........:)


un kas tad notiks ja atvilks savu kexu? man kādu laiku atpakaļ darba auto vietās kaimiņu apmeklētāji sāka likt auto. Vienu dienu aizliku džipu priekšā kaut kādam M6 un aizbraucu pusdienās. Kex kādu stundu paārdījās un nepārtraukti mēģināja man zvanīt, kamēr atbraucu, uz veitas parādīja pirkstus, bet tā kā gribēja tikt prom nomierinājās. Turpmak vairs savu auto nelika manās vietās. Tā ka viss atkarīgs no pieejas.

bet tas, ka meičas brauc savādāk skaidrs - pats redzu kā draudzene braukā :D
avatar
Publicēts: 02.02.10 14:05
 citēt
optimists, tas nebija shodien = paaris gadus atpakalj ;-)
avatar
Publicēts: 02.02.10 14:08
 citēt
normāla ziema mūsu platuma grādiem, tā būtu jābūt katru gadu ( un bija agrāk)
avatar
Publicēts: 02.02.10 14:31
 citēt
Šorīt viss normāli: 3 kaimiņus palīdzēju izstumt, vienai sievietei mašīnu atpakaļgaitā izbraucu no pagalma un tad jau ar savu pa izstumto vagu bez problēmām tiku ārā. Darbā 1,5h fizkultūra ar lāpstu un tīrs.
Tikko gan norakos vienā maz brauktā ceļā, kur izrādījās pāris pirms manis braukušās mašīnas bijušas ar augstāku klīrensu :shame: Izsaucu šefu, lai velk ārā. Atpakaļceļā gan arī šis norakās :D
avatar
Publicēts: 02.02.10 15:35
 citēt
Es nesen kā no botāniskā.
Arī forša fizkultūra.
Līdz ceļiem pa sniegu. Vietām sniegs gandrīz vai līdz .... mantām! :D
Mugura slapja un besis arī! :)
avatar
Publicēts: 02.02.10 15:47
 citēt
toties centrs tukšs, izbraukājos krustu šķērsām. Nevienu trolejbusu kas netiek kalnā arī neredzēju :(

ja pa nakti vēl uzsnigtu, tad būtu interesantāk.

šodien tikai sliežu tīrāmo tramvaju gribu spridzināt, tas neskarās kur sniegs lido. Nepietiek, ka pa nakti bija manu auto ieracis, tas atļāvās to pa dienu izdarīt arī. Rediska tāds.
avatar
Publicēts: 02.02.10 15:49
 citēt
dansiga:es gan vienam autinjam ar luupu kraasu uzrakstiiju uz stikla visu, ko domaaju ...


tas teksts bija "i love you" vai kas tamlīdzīgs? :)
avatar
Publicēts: 02.02.10 15:54
 citēt
No rīta jau skats bija nedaudz "apkoaliptisks" :D Bet tag dodoties mājās izmetu līkumu pa Kronvalda parciņu un saulītē ditki skaisti tas sasnigušais sniegs izskatījās - nu gandrīz vai fotoaparātu izvilku :D
avatar
Publicēts: 02.02.10 15:58
 citēt
CerambyX:gandrīz vai fotoaparātu izvilku :D


no kurienes? Lucu ietot koooortinacijas! es arī kripu izvlkt fotoaparātu!
avatar
Publicēts: 02.02.10 16:01 labots
 citēt
ticigais:Ko visi šorīt klusē par viss aktuālāko tēmu???:grimace:


+8, nedaudz mitrs, bet toties saulains un gaisaa biku peec pavasara ozj, un tie putni taas
dziesmas skandina uz nebeedu! nav nekas jaarok :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.02.10 16:34
 citēt
Vai kādam šādi negadījās no rīta puses??:anger::anger::anger:

video.i.ua...
avatar
Publicēts: 02.02.10 16:41
 citēt
ticigais:Vai kādam šādi negadījās no rīta puses??:anger::anger::anger:

http://video.i.ua/user/30684/539/2222/

:haha:
avatar
Publicēts: 02.02.10 16:53 labots
 citēt
ticigais:
video.i.ua...



waaahahaaaa! :haha::haha:
:grimace:
avatar
Publicēts: 02.02.10 17:00
 citēt
laba tā kafijas krūzes reklāma! Arī akcija neko, nopērc krūzi un ar to veselu gadu vari iet bez maksas dzert kafiju..
avatar
Publicēts: 02.02.10 17:00
 citēt
alvils, agaa - apmeeram ;-ppp;-)))
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):