forum.gif
Fotogrāfe Dace un Astrīda?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Fotogrāfe Dace un Astrīda?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.02.10 19:49
 citēt
Tikko pa TV3 rādīja par fotogrāfi Astrīdu un Daci. Kāds varbūt zin' ko sīkāk?
avatar
Publicēts: 09.02.10 20:22 labots
 citēt
Dace ir mācījusies pie manis kursos. Tā kā zinu.
avatar
Publicēts: 09.02.10 20:47
 citēt
Portreti:Dace ir mācījusies pie manis kursos. Tā kā zinu.

Sen jau? Nē nē neko sliktu nedomāju tik tā baigi pareklamēja.
avatar
Publicēts: 09.02.10 22:53 labots
 citēt
rupucis:
Portreti:Dace ir mācījusies pie manis kursos. Tā kā zinu.

Sen jau? Nē nē neko sliktu nedomāju tik tā baigi pareklamēja.


Nezinu, precīzi neatceros. Pie manis ir simtiem cilvēku kursos gājuši (atkal pareklamēju). Divi- trīs gadi atpakaļ droši vien būs plus- mīnus.
avatar
Publicēts: 09.02.10 22:57
 citēt
Portreti:
rupucis: Sen jau? Nē nē neko sliktu nedomāju tik tā baigi pareklamēja.


Nezinu, precīzi neatceros. Pie manis ir simtiem cilvēku kursos gājuši (atkal pareklamēju). Divi- trīs gadi atpakaļ droši vien būs plus- mīnus.

:face-grin:
Реальный конвеер?
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:01 labots
 citēt
mmax:
Portreti:

Nezinu, precīzi neatceros. Pie manis ir simtiem cilvēku kursos gājuši (atkal pareklamēju). Divi- trīs gadi atpakaļ droši vien būs plus- mīnus.

:face-grin:
Реальный конвеер?


Kādus trīs gadus atpakaļ kursi bija ļoti topā- pieraksts aizpildījās dienas laikā, daži, kuri nokavēja pat gandrīz gadu gaidīja, kamēr trāpīja īstajā brīdī pieteikumu uzrakstīt, lai tiktu grupā.

Konveijers ne konveijers, bet pieredze kursu rīkošanā garantē to kvalitāti.

Tagad gan vairs nav tik liels pieprasījums- nākošā grupa, uz kuru ir brīvas vietas, sākas pēc mēneša, bet vēl trešdaļa vietu brīva.
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:03
 citēt
Gudris:tur bij tā Dace kurai studija vecriigaa ? :amazing:


Studiju redzējis neesmu, bet, cik saprotu, ir!
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:06
 citēt
Nezinu, vai tas ir tas pats televizors, bet man nesen ar zvanīja, prasīja vai es negribu noekshibicionēties televizorā.
Ja es katru reizi piekristu, kad prasa par auto raidījumos vai foto, es būtu reāls televizora zīmulis. Tikai man naher tas nav vajadzīgs un nepatīk arī ekshibicionēties...gūgles spēks...
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:26
 citēt
Portreti:Tikai man naher tas nav vajadzīgs un nepatīk arī ekshibicionēties...gūgles spēks...
vot es gan 1-X mēli parādīju pa TV un vienreiz pakaļu. :grimace:
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:32
 citēt
haralds:
Portreti:Tikai man naher tas nav vajadzīgs un nepatīk arī ekshibicionēties...gūgles spēks...
vot es gan 1-X mēli parādīju pa TV un vienreiz pakaļu. :grimace:


Es, kad biju jaunāks, 90 to sākumā, arī pats auto reklāmās filmējos pa IGE tv un kādi tur vēl kanāli bija...nu naher, nekā laba tajā atpazīstamībā nebija!:) Pats arī ironiskus džinglus tām reklāmām taisīju, no sērijas "labākais Rīgā" ar humorisko satīru arī visiem pēc tam asociējos, iepazīstoties...kaut kur vēl betacam materiāls, iespējams glabājas bēniņos...
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:34
 citēt
Portreti:
Es, kad biju jaunāks, 90 to sākumā, arī pats auto reklāmās filmējos pa IGE tv un kādi tur vēl kanāli bija...nu naher, nekā laba tajā atpazīstamībā nebija!:) Pats arī ironiskus džinglus tām reklāmām taisīju, no sērijas "labākais Rīgā" ar humorisko satīru arī visiem pēc tam asociējos, iepazīstoties...kaut kur vēl betacam materiāls, iespējams glabājas bēniņos...


Ieliec youtūbē nostaļģijai! :exciting:
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:37
 citēt
Portreti:Nezinu, vai tas ir tas pats televizors, bet man nesen ar zvanīja, prasīja vai es negribu noekshibicionēties televizorā.
Ja es katru reizi piekristu, kad prasa par auto raidījumos vai foto, es būtu reāls televizora zīmulis. Tikai man naher tas nav vajadzīgs un nepatīk arī ekshibicionēties...gūgles spēks...


visai bieži par tādu piedāvājumu ekshibicionēties arī piķi prasa. nu tipa ''pareklamēties''
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:41
 citēt
zo:
Portreti:Nezinu, vai tas ir tas pats televizors, bet man nesen ar zvanīja, prasīja vai es negribu noekshibicionēties televizorā.
Ja es katru reizi piekristu, kad prasa par auto raidījumos vai foto, es būtu reāls televizora zīmulis. Tikai man naher tas nav vajadzīgs un nepatīk arī ekshibicionēties...gūgles spēks...


visai bieži par tādu piedāvājumu ekshibicionēties arī piķi prasa. nu tipa ''pareklamēties''


Līdz 150 Ls, citreiz mazāk, citreiz par velti piedāvā. Papras Andrejam- cik bija jāmaksā!:)
avatar
Publicēts: 09.02.10 23:42
 citēt
CerambyX:
Portreti:
Es, kad biju jaunāks, 90 to sākumā, arī pats auto reklāmās filmējos pa IGE tv un kādi tur vēl kanāli bija...nu naher, nekā laba tajā atpazīstamībā nebija!:) Pats arī ironiskus džinglus tām reklāmām taisīju, no sērijas "labākais Rīgā" ar humorisko satīru arī visiem pēc tam asociējos, iepazīstoties...kaut kur vēl betacam materiāls, iespējams glabājas bēniņos...


Ieliec youtūbē nostaļģijai! :exciting:


Vispār jau humorīgi būtu, es tik nezinu, kur tās kasetes ir, bet ārā mestas nav, un nocapturēt arī nevaru. Varbūt kaut kur ir uz vhs, tās varētu nokopēt uz dvd, tad uz kompja...
avatar
Publicēts: 10.02.10 00:02 labots
 citēt
Esmu mācijis desmitiem Dačku un pāris Astrīdas , bet tās visas sen gabalā vair te nemājo vispaz NAV dzirdētas:) Mazāk spīdinies labāk veicās biznesā :):) Par publicitāti nu tošno nevarēju sūdzēties Bērnībā uz mēles , tad vispār kīno par vissu famīliju Apsīšu Andreis tasija , tad beigās Sīļu Sarmīte par "Unikālo kompašku" muzīkas bildētājiem tad vēl dažas beigās laikam Vacijā viens tasija par "Trakajiem Krieviem" :):) No darba pierezdes varu teikt PASPĪDINU FEISU un tev strauji uzrdodās " Problēmas" lūgtu un nelūgtu klientu un viesu veidā un beigās vēl "Parbaužu sērija" :):)
avatar
Publicēts: 07.02.20 17:20
 citēt
Portreti:Nezinu, vai tas ir tas pats televizors, bet man nesen ar zvanīja, prasīja vai es negribu noekshibicionēties televizorā.
Ja es katru reizi piekristu, kad prasa par auto raidījumos vai foto, es būtu reāls televizora zīmulis. Tikai man naher tas nav vajadzīgs un nepatīk arī ekshibicionēties...gūgles spēks...


Tā jau ir, ka nepatīk. Tāpēc tagad tikai Delfos klipi nonāk.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):