forum.gif
FB uzlabošanas cenrādis
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / FB uzlabošanas cenrādis
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.02.10 17:00
 citēt
Shadow:
Vilberto:Vai tad Fotoblogs nav 4 gadus vecs Labu Bilzu Foto Portals? ... Labi - jautājums tāds - Es vēlos fotoblogā redzēt vienas dienas bildes vienā lapā bez klikšķināšanas. Apskatīšana ar skrollēšanu. Iespējama datuma izvēle. Cik tas maksātu? ... ;)


35ls. pm.


Ir bijis daudz dazhaadu priekshlikumu, kā uzlabot mūsu FB. Varbūt administrācija varētu uztaisīt tādu kā cenrādi - tad mēs zinātu cik kāda priekšlikuma realizācija maksā un varbūt interesanti var samesties.....

man ar bija priekslikums, ko gribētu:

autora bilzhu sorteeshana peec kriteerijiem - skatiitaakaas, veerteetaakaas, komenteetaakaas, a to citiem ir desmitiem lapu - ej nu shkjirsti un meklee.....
avatar
Publicēts: 17.02.10 18:30
 citēt
Laciz, dosu atbildi, kad busim aprekinajusi nepieciesamo laiku fichas izstradei.
avatar
Publicēts: 17.02.10 19:16
 citēt
man tapat miers :) un tikdaudz naudas fotografiem anyway nav
avatar
Publicēts: 17.02.10 19:27
 citēt
avatar
Publicēts: 17.02.10 19:38
 citēt
Apmeklētāju Skaits Dienā 365 -> tas nav ne tuvu reālajam apmeklētāju skaitam.
avatar
Publicēts: 17.02.10 19:45
 citēt
Gudris:
ox3r:Apmeklētāju Skaits Dienā 365 -> tas nav ne tuvu reālajam apmeklētāju skaitam.
nu a cik ir 600 ? ja būtu 2000 varētu runat par normalu cenu blogam


Vairāk.
avatar
Publicēts: 17.02.10 19:47
 citēt
Gudris:turklāt man intrese aktīvie lietotaji :face-smile:


Atver sadaļu www.fotoblog.lv... un apskati (skaitu pašreiz nerāda pareizi). Noklusēti rāda tikai aktīvos lietotājus nevis visus reģistrētos.
avatar
Publicēts: 17.02.10 19:53
 citēt
ox3r:
Gudris:nu a cik ir 600 ? ja būtu 2000 varētu runat par normalu cenu blogam


Vairāk.

Vairāk par 2000 ir unikālie apmeklētāji? Neticās. Klikšķi noteikti vairāk, pats mēdzu pa npadsmit reizēm dienā ienākt, bet es nebūt neesmu tas aktīvākais :D
avatar
Publicēts: 18.02.10 00:14
 citēt
Uggga:
ox3r:
Vairāk.

Vairāk par 2000 ir unikālie apmeklētāji? Neticās. Klikšķi noteikti vairāk, pats mēdzu pa npadsmit reizēm dienā ienākt, bet es nebūt neesmu tas aktīvākais :D


Es diemžēl nav tiesīgs nosaukt kkādus ciparus.
avatar
Publicēts: 18.02.10 09:10
 citēt
ox3r:
Uggga: Vairāk par 2000 ir unikālie apmeklētāji? Neticās. Klikšķi noteikti vairāk, pats mēdzu pa npadsmit reizēm dienā ienākt, bet es nebūt neesmu tas aktīvākais :D


Es diemžēl nav tiesīgs nosaukt kkādus ciparus.



:D:D:D Šito naf godīgi teikts. Parasti lapas pat lielās ar apmeklējumu skaitu.
bet var piekrist Uggga, jo kad palasa debates, tur tikai desmit aktīvi foruma pielačotāji :D
avatar
Publicēts: 18.02.10 09:22
 citēt
busim reali, tik, cik blogs izmaksajis, neviens negribes/nevares samaksat. ari kaut ko tik advancetu tik driz neviens latvijas mazajam diikjiitim neuzprogrammees. tapec piedavajam realu diilu - par sapratigam diviparu naudam programmet useru pieprasitas fiichas, protams, izvertejot gan nepiecieshamo ieguldijumu, gan atbilstibu projekta vizijai un ideologijai.

pm
avatar
Publicēts: 18.02.10 09:28
 citēt
un jaa, bloga absoluti unikalo apmekletaju skaits diena ir videjo no 1.5k lidz 2.5k un kursh saka, ka visiem jabut registretiem?
avatar
Publicēts: 18.02.10 09:49
 citēt
Gudris:
Shadow:man tapat miers :) un tikdaudz naudas fotografiem anyway nav
nu man jau liekas ka tikai retais šeit ir fotogrāfs...un nemaz tik daudz fotoblogs nemaksā :)....cik viņam ir aktīvie lietotāji? 300-500? :what:



... un viens no viņiem , bez šaubām , ir Gudris !!!
avatar
Publicēts: 18.02.10 09:49
 citēt
a kas ir Gudris?
avatar
Publicēts: 18.02.10 09:56
 citēt
Laciz:a kas ir Gudris?


nezinu tādu , esmu tik ievērojis ka dikti patīk " vipendrivatsa"
avatar
Publicēts: 18.02.10 15:07 labots
 citēt
Ej tu nost ,jefers,sakarnieks!!! :bad_smile: Man ar bij tā ,ar bultām sašautā vārna uz mellām petļicām,tikai pagoņus saglabāju ar tīru sirdsapziņu.Jefera amats gan bija ,biju načaļņik radiostanciji! :haha:
avatar
Publicēts: 18.02.10 15:22
 citēt


man ar bija priekslikums, ko gribētu:

autora bilzhu sorteeshana peec kriteerijiem - skatiitaakaas, veerteetaakaas, komenteetaakaas, a to citiem ir desmitiem lapu - ej nu shkjirsti un meklee.....


35ls
avatar
Publicēts: 18.02.10 15:25
 citēt
Shadow:


man ar bija priekslikums, ko gribētu:

autora bilzhu sorteeshana peec kriteerijiem - skatiitaakaas, veerteetaakaas, komenteetaakaas, a to citiem ir desmitiem lapu - ej nu shkjirsti un meklee.....


35ls


normāla cena sql kvērijam :D
avatar
Publicēts: 18.02.10 15:48
 citēt
tas ir riktigi pa leto, japamegina, ka stradat sistema, velak bus dargak, man aizdoma
avatar
Publicēts: 18.02.10 15:54
 citēt
Shadow:tas ir riktigi pa leto, japamegina, ka stradat sistema, velak bus dargak, man aizdoma
shad - ja es Tev samekleeshu reklaamdeveeju - veiksi to uzlabojumu?
avatar
Publicēts: 18.02.10 16:15
 citēt
forelljjanka:Ej tu nost ,jefers,sakarnieks!!! :bad_smile: Man ar bij tā ,ar bultām sašautā vārna uz mellām petļicām,tikai pagoņus saglabāju ar tīru sirdsapziņu.Jefera amats gan bija ,biju načaļņik radiostanciji! :haha:


Tas bija tik sen - 1971. gads , tikai biju "pisarj" sakarnieku pulkā Abrenes ielā .
avatar
Publicēts: 18.02.10 16:49
 citēt
ar greasmonkey var ne tikai to.. bet vispirms FB jāsakarto HTMLs...
avatar
Publicēts: 18.02.10 16:52
 citēt
Mandalay:ar greasmonkey var ne tikai to.. bet vispirms FB jāsakarto HTMLs...
bazars nav par to ko vajag vai nevar sakaartot, bet par konkreetu cenraadi jaunaam fiichaam. gribu taa un taa, ja tas ir noderiigi un nav pretrunaa FB koncepcijai - cik tas maksaa. es no savas kabatas maksaat netaisos, bet vareetu piesaistiit reklaamdeveejus.
avatar
Publicēts: 18.02.10 16:58
 citēt
Haiduks:
ox3r:
Es diemžēl nav tiesīgs nosaukt kkādus ciparus.



:D:D:D Šito naf godīgi teikts. Parasti lapas pat lielās ar apmeklējumu skaitu.
bet var piekrist Uggga, jo kad palasa debates, tur tikai desmit aktīvi foruma pielačotāji :D

Lāčošana forumā jau galīgi nav aktivitātes rādītājs. Domāju, ka lielākā foruma apmeklētāju daļa, nekādas pēdas neatstāj. Tāpat nebūt ne lielākā daļa FB apmeklētāju ieskatās forumā.
avatar
Publicēts: 18.02.10 17:09
 citēt
Shadow:tas ir riktigi pa leto, japamegina, ka stradat sistema, velak bus dargak, man aizdoma


Šīs cenas ir, lai tādu fīču visiem ieviestu? Vai lai ieviestu tikai tam, kurš samaksājis? :)
avatar
Publicēts: 18.02.10 17:18
 citēt
avatar
Publicēts: 18.02.10 17:29
 citēt
Gudris:
Eliks:FYI info.fotoblog.lv...
un cik no viņiem ir registreeti aktiivi lietotaaji ? :what:


Driizaak kas tiek uzskatiits par unikālu? Ja es katru dienu ienaaku fotoblogaa, tad 18. janvaarii es esmu unikaals un 19. vairs neesmu?
Vai es vispaar neesmu unikaals, jo fotoblogaa biju jau 17. ? :)))
avatar
Publicēts: 19.02.10 10:51 labots
 citēt
Bzh:
Gudris:un cik no viņiem ir registreeti aktiivi lietotaaji ? :what:


Driizaak kas tiek uzskatiits par unikālu? Ja es katru dienu ienaaku fotoblogaa, tad 18. janvaarii es esmu unikaals un 19. vairs neesmu?
Vai es vispaar neesmu unikaals, jo fotoblogaa biju jau 17. ? :)))


unikalo skaits 31 dienaa = 29k
unikalo skaits diena= ~2k

sareizinot dienas unikalos ar 31, sanak daudz vairak, neka 29k, tatad secinajums:

menesi blogu apskata 29k unikalu adreshu
katru dienu apskata 2k unikalu adreshu

unikals tu esi, ja laika posma neatkartojies
avatar
Publicēts: 19.02.10 10:51
 citēt
Bzh:
Shadow:tas ir riktigi pa leto, japamegina, ka stradat sistema, velak bus dargak, man aizdoma


Šīs cenas ir, lai tādu fīču visiem ieviestu? Vai lai ieviestu tikai tam, kurš samaksājis? :)


to izlems maksaataajs
avatar
Publicēts: 19.02.10 10:52
 citēt
Laciz:
Shadow:tas ir riktigi pa leto, japamegina, ka stradat sistema, velak bus dargak, man aizdoma
shad - ja es Tev samekleeshu reklaamdeveeju - veiksi to uzlabojumu?


jaa, protams! bet tad jaruna par citiem cipariem (jo reklamas apkalposhana ari maksa laiku, un to tu zini)
avatar
Publicēts: 19.02.10 10:52
 citēt
ja es ieeju no majam un no darba tad emsu 2x unikalaks?
avatar
Publicēts: 19.02.10 10:53
 citēt
Mandalay:ar greasmonkey var ne tikai to.. bet vispirms FB jāsakarto HTMLs...


kursh html's un ko nozime jasakarto?
avatar
Publicēts: 19.02.10 10:53
 citēt
anonims_:ja es ieeju no majam un no darba tad emsu 2x unikalaks?


jaa
avatar
Publicēts: 20.02.10 11:17
 citēt
fandango:no manas mājas pieslēdzas trīs dažādas personas caur vienu rūteri. Līdz ar to tie nav unikāli apmeklējumi.


Jūs trīs no mājām kā viens, es no mājām/skolas/darba kā trīs ;) dabiskais līdzsvars...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):