forum.gif
Senders pārdod objektīvu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Senders pārdod objektīvu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.01.07 21:13
 citēt
Un tagad pa nopietnajiem!
Tātad:
Vārds: EF 24 - 85 F3.5 - 4.5 USM
Vecums: Gads
Lietots: Dažādi, bet saudzīgi
Plusi: Noteikti labāks par kitu
Mīnusi: F3.5 - 4.5
Cena: 199 / 140
Valūta: Euro / Lati

Pirmdien, 4. februārī, no Romas uz Rīgu brauc kāds mans paziņa, kas varētu objektīvu piegādāt un, protams, savākt naudiņas (tas gadījumā, ja kāds man neuzticas un negrib pārskaitīt naudu caur internetbanku jau pirms tā cilvēka izbraukšanai)... Tā, kā pēc šī datuma būs visai sarežģīti nogātās šo lietu uz LV un nevienam nav plānots braukt uz Romu, droši varu teikt, ka piedāvājums spēkā līdz šā gada 4. februārim.

Ja kādam interese, tad lūdzu - vai nu publiski, vai uz PM (PV vai jelkācitādiprivāti)...
avatar
Publicēts: 30.01.07 22:02
 citēt
P.S. Esmu atvērts piedāvājumiem:)
avatar
Publicēts: 31.01.07 10:19
 citēt
Parādīsi Romu ?
avatar
Publicēts: 31.01.07 14:37
 citēt
Es dzridēju, ka pie Jums sniegs un sals...? Tad dari tā... naktī, kad tāds kārtīgs saliņš būs, izej no mājas, pagriezies Romas virzienā, aptuveni dienvidi, un pieliec mēli pie kliņķa, kādas trubas vai cita metāliska priekšmeta, ko vari atrast izejot no mājas... tad arī redzēsi Romu:)
avatar
Publicēts: 31.01.07 15:20
 citēt
Šitais bij laps, atgādināja bērnību ;)
avatar
Publicēts: 31.01.07 15:33
 citēt
Šitais bij laps, atgādināja bērnību ;)


mjā... bērnībā tā Maskava ir skatīta ;)
avatar
Publicēts: 31.01.07 22:50
 citēt
Un tagad pa nopietnajiem!

Pirmdien, 4. februārī, no Romas uz Rīgu brauc ...ja kāds man neuzticas un negrib pārskaitīt naudu ...


es tev neuzticos, jo šogad 4. februāris nav pirmdienā :)
avatar
Publicēts: 01.02.07 01:17
 citēt
5.
avatar
Publicēts: 01.02.07 08:51
 citēt
Es jau tāds naivs, a` kāpēc tirgo tur, bet pārdod Latvijā? Komentārus, lūdzu nevajag.
avatar
Publicēts: 01.02.07 13:37
 citēt
Vienkaarshi... gruuti komuniceet ar Itaaljiem, kas ir ljoti karstasiniigi, vinju valodaa, kuru to labi nepaarzini... ielikt sludinaajumu aviizee un tad gaidiit, kad tev kaads piezvana, un kad tas notiek, saprast, ka iisti neko vinjam nevari pateikt... paldies, es labaak komuniceeju ar latvieshiem;)
avatar
Publicēts: 05.02.07 23:38
 citēt
Nu tā... datums var teikt ir klāt, neviens nepieteicās, tāpēc ja varētu saprast, kā šo diskusiju var slēgt, tad noteikti to darītu...

Cik noprotu, tad galvenais šķērslis bija manis uzstrādītā cena, tāpēc varbūt līdz šī diskusija vēl nav slēgta, kāds tomēr varētu sakarīgi pateikt - cik ir normāla cena, lai kādam par to rastos interese?
avatar
Publicēts: 06.02.07 22:36
 citēt
ss.lv es par savu ar sākumā prasīju 140 Ls, pēc mēneša atdevu pa 125 Ls, pats viņu biju pa 80 Ls ņēmis tāpēc īpaši par cenu neiespringu un bija šis krietni vairāk kā gadu lietots, bija baigās luftes un pāris putekļu iekšā
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.