forum.gif
Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.03.10 15:52
 citēt
Būšu :face-smile:
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:53
 citēt
ak34:Nesaprotu, ko piesējāties nabaga Haidukam par pirti. Normāls izklaides pasākums ar iespēju pabildēt. Pajautāju google ko šis par to pirti domā - internetaklauni.blogspot.com...

pašam, gan tādi pasākumi ne pārām, bet zinu daudzus, kuri labprāt tādus apmeklētu


he he! stilīgi, ka tur iepostēta arī mana bilde :D

2.bp.blogspot.com...

"grupveida kailfoto bildēšana" gan ir nedaudz par skaļu. domāju, ka man ir pietiekošs priekšstats par Haiduka pirtīm izkristalizējies, jo esmu bijis vismaz uz 10 šādām. Varu teikt, ka no visām reizēm, cik es tur esmu bijis, tikai vienreiz ir bildēts akts, pie tam ļoti jautrā gaisotnē, nepiespiesti un ne nievājoši. a tā pa lielam tā vienkārši ir iespēja satikties vairākiem forumā aktīviem blogeriem dzīvajā, iedzert, ieēst, ieiet pirtī. karoče normāls čill. un liels paldies Haidukam, ka šo organizē!

kam nesimpatizē pasākums (varbūt patiesībā vienkārši no tā tā ir bail?! nu, ja pieņemam, ka Freids nav pilnīgs idiots), laikam tomēr dikti krata, ja jau tik ļoti mīļš šis temats. kā jau Haiduks teica kaut kur iepriekš, tas nāk tikai par labu, jo ar katru komentāru tēma atkal nostājas augšpusē un visi interesenti (kas grib nākt uz pirti, nevis tikai vāvuļot) par pasākumu veiksmīgi var uzzināt, nepalaižot tematu garām. ;)
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:54 labots
 citēt
ak34:Nesaprotu, ko piesējāties nabaga Haidukam par pirti. Normāls izklaides pasākums ar iespēju pabildēt. Pajautāju google ko šis par to pirti domā - internetaklauni.blogspot.com...

pašam, gan tādi pasākumi ne pārām, bet zinu daudzus, kuri labprāt tādus apmeklētu


ZD komanda ari lai papriecājās pieVeprojot paziņojumu. Vai man žēl :face-devil-grin:
Neatkarīgi no viņiem, viss notiks, tāpat kā viss notika.
Žēl purčikpuikas, kuram ar svešiem nikiem jāslāpstās pa tejieni :(

Bet tavā norādē ir smukas bildes :)
... bet ja raksta autoru ielaistu AnnasMarijas pasākumā, tad nedēļu staigātu tāds lipīgs :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:58
 citēt
jūlis arī grib :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:01
 citēt
juulis:jūlis arī grib :bad_smile:


Droši!
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:04
 citēt
:bad_smile: yesss..
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:08 labots
 citēt
Droši vien dzērājs dzērāju sapratīs. Tas attiecībā uz epitetu "vepris". Tomēr par visiem tā domāt ir liela uzdrīkstēšanās. Lai gan, ar ko tad daži ieraksti šajā tēmā patiesībā atšķiras no komentāriem TVNetā?

Iespējams, cilvēks, kas neatver grāmatas, neprot svešvalodas, nezina, kas ir mūžizglītība, visu to, ko citi prot un zina, uztvers kā Google ģenerētu. Pie tam uztvers ar grūti saprotamu naidu vai nepatiku. Tā iet ar tiem cēlajiem nodomiem, kuru sludinājumā IT KĀ neviļus ieraksta vārdus "cūka, vepris, kuilis" un citus.

Tā ir liela mazizglītoto sabiedrības slāņu problēma. Viņu izglītošanās un saziņa notiek elementārajā vajadzību un sev pieejamu izklaižu veidā. Ir jāpalīdz atvērt acis un saskatīt iespējas.

Palūdzot tev paskaidrot vepri definīcijā, neko prātīgu atbildē nesaņēmu. Vai tas viss ir izzīsts no pirksta? Nu, līdzīgi pilnīgi neadekvātajiem vārdiem "šaibu, sarauj!".
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:10
 citēt
Iespējams -būšu :) Jāredz kas man ar darbu darīsies ;)
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:18
 citēt
es ar pievienošos uz sildīšanos pirtiņā... :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:22
 citēt
nedaudz vairāk kā pirms gada

www.fotoblog.lv...

un Lutums visiem māca ar šopu rīkoties... ar tādiem īsiem īsiem matiņiem. :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:23
 citēt
ak34:Nesaprotu, ko piesējāties nabaga Haidukam par pirti. Normāls izklaides pasākums ar iespēju pabildēt. Pajautāju google ko šis par to pirti domā - internetaklauni.blogspot.com...

pašam, gan tādi pasākumi ne pārām, bet zinu daudzus, kuri labprāt tādus apmeklētu
Atnāc tik šopiektdien kur vajag.Izķidāsim ,nomazgāsim ! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.10 16:24
 citēt
alvils:nedaudz vairāk kā pirms gada

www.fotoblog.lv...

un Lutums visiem māca ar šopu rīkoties... ar tādiem īsiem īsiem matiņiem. :D


Nu jā, tagad skaidrs, no kurienes pirts sludinājumā "vepris". Ceturtais kadrs līmeni parāda pietiekami labi. :face-glasses:
avatar
Publicēts: 02.03.10 17:11
 citēt
SvilpisLupis:
alvils:nedaudz vairāk kā pirms gada

www.fotoblog.lv...

un Lutums visiem māca ar šopu rīkoties... ar tādiem īsiem īsiem matiņiem. :D


Nu jā, tagad skaidrs, no kurienes pirts sludinājumā "vepris". Ceturtais kadrs līmeni parāda pietiekami labi. :face-glasses:


Vepris? Tu tā kā to par mani?
avatar
Publicēts: 02.03.10 17:23
 citēt
SvilpisLupis:Droši vien dzērājs dzērāju sapratīs. Tas attiecībā uz epitetu "vepris". Tomēr par visiem tā domāt ir liela uzdrīkstēšanās. Lai gan, ar ko tad daži ieraksti šajā tēmā patiesībā atšķiras no komentāriem TVNetā?

Iespējams, cilvēks, kas neatver grāmatas, neprot svešvalodas, nezina, kas ir mūžizglītība, visu to, ko citi prot un zina, uztvers kā Google ģenerētu. Pie tam uztvers ar grūti saprotamu naidu vai nepatiku. Tā iet ar tiem cēlajiem nodomiem, kuru sludinājumā IT KĀ neviļus ieraksta vārdus "cūka, vepris, kuilis" un citus.

Tā ir liela mazizglītoto sabiedrības slāņu problēma. Viņu izglītošanās un saziņa notiek elementārajā vajadzību un sev pieejamu izklaižu veidā. Ir jāpalīdz atvērt acis un saskatīt iespējas.

Palūdzot tev paskaidrot vepri definīcijā, neko prātīgu atbildē nesaņēmu. Vai tas viss ir izzīsts no pirksta? Nu, līdzīgi pilnīgi neadekvātajiem vārdiem "šaibu, sarauj!".


GALVENAIS, KA TU SAPRATI. YEES!!!
Un esi trāpījis ar savu saprašanu 10-niekā... veltījums bija domāts tieši tev!!! Ieej 3 gadus atpakaļ toreizējājā savā nikā un izlasi, ka esi ieguvis Zino'šā Dirsēja titulu, kuru svinīgi pirtiņā varam pasniegt, bet tava jau toreizējā uzvedība tika nosaukta vienā visuaptverošā vārdā - vepris. Nekas pa šiem gadiem naf mainījies, izņemot ka tev 11-tais niks jaf ir :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 17:26
 citēt
avatar
Publicēts: 02.03.10 18:41 labots
 citēt
Haiduks:

GALVENAIS, KA TU SAPRATI. YEES!!!
Un esi trāpījis ar savu saprašanu 10-niekā... veltījums bija domāts tieši tev!!! Ieej 3 gadus atpakaļ toreizējājā savā nikā un izlasi, ka esi ieguvis Zino'šā Dirsēja titulu, kuru svinīgi pirtiņā varam pasniegt, bet tava jau toreizējā uzvedība tika nosaukta vienā visuaptverošā vārdā - vepris. Nekas pa šiem gadiem naf mainījies, izņemot ka tev 11-tais niks jaf ir :D


Droši vien jauc ar kādu citu. YES! Cilvēki mēdz pārskatīties, pārteikties, tas jau nekas. NO!

Bet par vepri laikam neesi pārteicies YES! - tu cilvēkus salīdzini ar vepriem, nevis citi. Kādēļ tu tā dari? YES! Tu gūsti kādu baudu no tādas gānīšanās un varbūt tvaika nolaišanas? NO. Tu arī uz ielas nepazīstamiem cilvēkiem to saki? OH NO NO!

Tā droši vien ir kāda projekcija. YES! Teikuši to ir par tevi - ka tu esi tāds vai tāds, bet tu tikai neviļus atkārto vai pārņem savā arsenālā. YES! Neuztraucies, cilvēki mēdz aizvainot, bet tu taču tāds, kas grib citus aizvainot, neesi! MAYBE

Tik nesaprotu, kāpēc tad raksti savā sludinājumā par vepriem PERHAPS, ja tu esi miermīlīgs un labs! YES! Neiet kaut kas kopā! MAYBE
avatar
Publicēts: 02.03.10 19:18
 citēt
Svilpi, es nesagaidīju no Tevis atbildi.
avatar
Publicēts: 02.03.10 19:28
 citēt
eSeL:Svilpi, es nesagaidīju no Tevis atbildi.

Kādu atbildi?
avatar
Publicēts: 02.03.10 19:32
 citēt
Cik daudz žults, negatīvisma, samazgu ir cilvēkos:( Skaudība?
Lai izdodas jautrs pasākums!:)
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:04 labots
 citēt
Droperidol:Cik daudz žults, negatīvisma, samazgu ir cilvēkos:( Skaudība?

Tevī ir daudz salduma, mīlestības un patiesuma, un to katrs redz.

Tēma ir mazliet nozombēta.

Iedomājies, Dropiredol, situāciju. Raksta ss.lv sludinājumā: pārdodu Canon 40D kameru, mazlietotu - vepriem, cūkām un kropļiem nepārdošu. Būs ok? Tad kāpēc te var un kāpēc piemin veprus?
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:05
 citēt
SvilpisLupis:
eSeL:Svilpi, es nesagaidīju no Tevis atbildi.

Kādu atbildi?

Paskati augstāk manu postu 17:11
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:18 labots
 citēt
eSeL:
SvilpisLupis:
Kādu atbildi?

Paskati augstāk manu postu 17:11


Ā! YES!

Dzīvē Tev noteikti būs gadījies ar kādu puisi sastrīdēties, bet pēc tam strauji salabt - un pat baudīt kaislīgu seksu. Vismaz citas sievietes par šādu pieredzi dažreiz stāsta. Tāpēc šeit uztver strīda potenciālu kā kaut ko ļoti staipāmu aiz matiem. Izņemot, ja tomēr gribas tādus sakarus. :face-wink: Droši vien Tev ir patiesība, bet man ir taisnība. Un tās mums noteikti labi piestāv. Mēs neesam tādi! YES! YES! YES!

P.S. Vai Tev ir kas sakāms par saturu - par sludinājumu, kas satur vārdu "vepris"? Piemēram - "Aicinām apmeklēt sarīkojumu deju kursus. Vepriem nepieteikties!"

YES!

P.P.S.
Ja par kadru, tomēr piekritīsi, ka tādu Dohertijam reibumā varētu būt rādījusi Mosa, bet cilvēks, ko netieši izmanto pasākuma reklamēšanai, varētu vēlēties sevi redzēt citā agregātstāvoklī.

Iedomājies situāciju lielveikalā. Sestdienas rīts, lielveikala kase, pie kases rinda, pieskrien izspūrusi būtne un saka: palaidiet mani bez rindas ar aliņu, draugam trubas svilst! Tu viņai saki: jāstāv rindā, bet šī tev parāda 4. kadrā redzamo žestu.

OH NO NO NO!
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:21
 citēt
kamēr būs aitiņas, būs cirpēji.... tā nav tikai parunas citēšana, tā ir realitāte 2.bp.blogspot.com... .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:29
 citēt
Svilpi, ko Tu lieto? :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:30
 citēt
eSeL:Svilpi, ko Tu lieto? :)


viņš ir pārlasījies grāmatas :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:36 labots
 citēt
eSeL:Svilpi, ko Tu lieto? :)


Skat. 4. kadru. YEEES!
Droši vien tā ir Tava esence. ;) NO!
Čau! OH NO NO NO!
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:40 labots
 citēt
SvilpisLupis:
Iedomājies situāciju lielveikalā. Sestdienas rīts, lielveikala kase, pie kases rinda, pieskrien izspūrusi būtne un saka: palaidiet mani bez rindas ar aliņu, draugam trubas svilst! Tu viņai saki: jāstāv rindā, bet šī tev parāda 4. kadrā redzamo žestu.

OH NO NO NO!


Jā Švilpi, paskati uzmanīgi, kad ej lielveikalā, kādas tur bildītes ir ar sarkanu svītru pa virsu... vai tu tur pie durvīm stāvi un arī audzini lielveikala vadību?
Tur ir suns un tam virsū svītra :D:D:D Vēl tur ir saldējuma bilde ar sarkanu svītru pāri (arī apzīmē- aizliegts uzvesties kā veprim). Un kad tu tur nedaudz sevi parādi tā, ka te daudzu gadu garumā, tad apsargi vienkārši aiz krāgas izmet arā :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:43
 citēt
negatIvs:http://2.bp.blogspot.com/_Z_2w79ccQvA/SRL0mUroGpI/AAAAAAAAABg/r425mw50BFQ/s320/715-

Vai negribi no saviem saietiem arī kādu bildi iemest :D
Salīdzināšanai kā svin (patusē) nūģi :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:47
 citēt
Tu te cilvēciņus par vepriem, cūkām, nūģiem saukā, bet man aizrādi par kaut kādu neniku lietošanu komentāros! pfff
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:49
 citēt
Nu tā te pieķēzījis Lupis, ka grūti te saprast kas un kur, bet centīšas saskatīt tos, kuri piesakās.
Shadow, uzlikšu aliņu, bet ne banno viņu, bet uzliec no viņa IP rakstītam balto krāsu burtiem :D:D :D
Tas būtu prātniekam gadsimta sods- rakstīt varētu ar putām uz lūpām, bet tukai sev :face-wink:
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:52
 citēt
Haiduks:
negatIvs:http://2.bp.blogspot.com/_Z_2w79ccQvA/SRL0mUroGpI/AAAAAAAAABg/r425mw50BFQ/s320/715-

Vai negribi no saviem saietiem arī kādu bildi iemest :D
Salīdzināšanai kā svin (patusē) nūģi :D

*** nekad neesmu atbalstījis tusiņu bilžu ievietošanu ne galerijā, ne reportāžās, ne tās pavadošās dalībnieku ovācijas...., kad ielikšu interneta vidē līdzīgu afišu Tavējai, sava saieta organizēšanās sakarā, tad gan ziniet - ar mani ir cauri, Tu jau zini kā tas ir.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:53
 citēt
vinieks:Tu te cilvēciņus par vepriem, cūkām, nūģiem saukā, bet man aizrādi par kaut kādu neniku lietošanu komentāros! pfff


Puisīt, parādi vietu, kur es kādu par cūku esmu nosaucis :D
Kulturāls cilvēks neliek iekšējā pasākuma bildes šādi apskatei :D tas rāda zemo apziņas un audzināšanas līmeni.
Vepris naf lamu vārds, naf apsaukāšana, bet ir vārds, kas norāda cilvēka raksturu (cūkmena raidījumos gan tieši piegružotājus nosauca par cūkām)
avatar
Publicēts: 02.03.10 20:56 labots
 citēt
negatIvs:
Haiduks:
Vai negribi no saviem saietiem arī kādu bildi iemest :D
Salīdzināšanai kā svin (patusē) nūģi :D

*** nekad neesmu atbalstījis tusiņu bilžu ievietošanu ne galerijā, ne reportāžās, ne tās pavadošās dalībnieku ovācijas...., kad ielikšu interneta vidē līdzīgu afišu Tavējai, sava saieta organizēšanās sakarā, tad gan ziniet - ar mani ir cauri, Tu jau zini kā tas ir.... :bad_smile:


Tad kāpēc nedod norādi uz reportāžu, bet izvelc vienu bildi? Tikai netēlo, ka netīši, neko sliktu nedomājot :D
Bet cik ātri cilvēks sevi parāda, kā audzināts :D
Bet kā tas ir zinu, ne velti Ng_blogam 11 niki nomainīti, bet man tikai pirmais :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:11
 citēt
Schnircks:Dienas rit, bet Norča paliek arvien norčiskāks:)) Bet Dievs jau mīl vājprātīgos:)


Bet es brīnos, ka sekotāju tomēr viņam naf :( , pa laikam kāds piesitās, bet tas tikai, lai jautrāk. Arī te topikā, tikai viens pats visu laiku ņemās ...
Vajadzētu izsludināt fotokonkursu- Bēnībā mazuma ciešana un tā sekas :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:20
 citēt
ak34:Nesaprotu, ko piesējāties nabaga Haidukam par pirti. Normāls izklaides pasākums ar iespēju pabildēt. Pajautāju google ko šis par to pirti domā - internetaklauni.blogspot.com...

pašam, gan tādi pasākumi ne pārām, bet zinu daudzus, kuri labprāt tādus apmeklētu

**** lūk norāde, neko darīt, ja nepamanīji. neko netēloju, un TĪŠI ieliku, aitiņu un cirpēju parunas ilustrēšanai....es to domāju SLIKTĀ nozīmē. audzināšana pagaidām neizpaužās no sliktās puses. ir paruna, ir arhīvos bildes, ir daži stāsti, ir cilvēkiem galvas uz pleciem, katrs izdara savus secinājumus
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:28
 citēt
Mja, skumji, ka jābūt par vepri kādam, kuru nepazīstu un neesmu pat vienu vārdu pārminusi.
Neizprotu, kādā sakarā esmu izpelnījusies tādu "titulu".
Ieraudzīja bildi un izdomāja tā nosaukt. Interesanti.

Laikam būs jāsper tāds pats solis kā to daudzi te dara. Paliek par traku.
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:36 labots
 citēt
negatīvs, zinu ka tīši... un katrā tusiņa ir dažādi kadri, it īpaši no atrakcijām... un te arī- normāli domājošs cilvēks saprot situāciju, bet (varbūt arī tu) izsalkušie liek lielus uzsvarus uz to, ka redz šādā bildē...
... bet lai nomierinātu tevi- te redz daudz iepriekšējās reportāžas www.fotoblog.lv... un te divas www.fotoblog.lv... bet te trīs www.fotoblog.lv...
Bet tas jaf atmiņas...
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:36
 citēt
eSeL:
Ieraudzīja bildi un izdomāja tā nosaukt. Interesanti.



Ja pareizi sapratu, tai bildee tak vairak ka viens personazhs redzams.
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:37
 citēt
eSeL:Mja, skumji, ka jābūt par vepri kādam, kuru nepazīstu un neesmu pat vienu vārdu pārminusi.
Neizprotu, kādā sakarā esmu izpelnījusies tādu "titulu".
Ieraudzīja bildi un izdomāja tā nosaukt. Interesanti.

Laikam būs jāsper tāds pats solis kā to daudzi te dara. Paliek par traku.


Ja godīgi, tad no uzrakstītā neko nevar saprast, kurš tad ir sliktais?
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:38
 citēt
eSeL:Mja, skumji, ka jābūt par vepri kādam, kuru nepazīstu un neesmu pat vienu vārdu pārminusi.
Neizprotu, kādā sakarā esmu izpelnījusies tādu "titulu".
Ieraudzīja bildi un izdomāja tā nosaukt. Interesanti.

Laikam būs jāsper tāds pats solis kā to daudzi te dara. Paliek par traku.

Tu laikam pārprati, paskaties uz saviem pirkstiņiem img.fotoblog.lv... , tad kārtīgi izlasi : < Nu jā, tagad skaidrs, no kurienes pirts sludinājumā "vepris". Ceturtais kadrs līmeni parāda pietiekami labi.> no
SvilpisLupis:
alvils:
nedaudz vairāk kā pirms gada

www.fotoblog.lv...

un Lutums visiem māca ar šopu rīkoties... ar tādiem īsiem īsiem matiņiem.


Nu jā, tagad skaidrs, no kurienes pirts sludinājumā "vepris". Ceturtais kadrs līmeni parāda pietiekami labi.
LĪMENI, ne Tevi
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):