forum.gif
Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.03.10 21:42
 citēt
Manu līmeni! Un kuram ir daļas gar MANU līmeni! Nekādas! Visā ziņā, ne lai sauktu par vepri! Jo īpaši, ja ar šo cilvēku vispār neesmu runājusi, ne kā aizvainojusi, ne ko darījusi!

Attiecības ar cilvēkiem, kas viņu dēvē par vepri, jārisina ar tiem cilvēkiem, nevis apsaucot par tādiem citus, no malas paķertus cilvēkus!


JĀ, es šo uztvēru personiski! Man ir visas tiesības tā darīt, jo runa ir par mani!
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:44
 citēt
šoreiz piekrītu, Lupis eSeL galīgi nebija domājis, bet vai vispār viņš bija ko domājis ? Un ja jā tad tikai vienu, bet tas viņam naf 4 gadu laikā ne reizi izdevies, bet mums pirtiņā ir par ko patenkot :D
Lupi pat salīdzināt ar viņa vecvecvectēvu niku ziņā Ng_blogu nevar... izsmalcināta valoda, manieres, žēl, ka naf paša.
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:45
 citēt
Haiduks:te redz daudz


img.fotoblog.lv...

:)
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:48
 citēt
eSeL:Manu līmeni! Un kuram ir daļas gar MANU līmeni! Nekādas! Visā ziņā, ne lai sauktu par vepri! Jo īpaši, ja ar šo cilvēku vispār neesmu runājusi, ne kā aizvainojusi, ne ko darījusi!

Attiecības ar cilvēkiem, kas viņu dēvē par vepri, jārisina ar tiem cilvēkiem, nevis apsaucot par tādiem citus, no malas paķertus cilvēkus!


JĀ, es šo uztvēru personiski! Man ir visas tiesības tā darīt, jo runa ir par mani!
atkal Tu neiebrauc.......ne velti reiz par skumjām ieminējos
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:52
 citēt
Jā, es neiebraucu gan. Lai tā būtu.

Turpini skumt.
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:56
 citēt
eSeL:Jā, es neiebraucu gan. Lai tā būtu.

Turpini skumt.
diez vai man vajadzētu to darīt
avatar
Publicēts: 02.03.10 21:57
 citēt
eSeL:Jā, es neiebraucu gan. Lai tā būtu.

Turpini skumt.


Bet esam viņam pielāvuši 4 gadus mūs tiranizēt :)
... un bija patīkami, ka šamais man visu laiku maucās virsū. Un tikai no viņa tekstiem izkristalizējās viens viņu raksturojoš vārds...
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:01
 citēt
Jā, tas ir brīnumaini - tiranizē, dzen nesaprotamu sviestu, apvaino apmeklētājus un joprojām te mīt.
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:10
 citēt
Haiduks:
Bet esam viņam pielāvuši 4 gadus mūs tiranizēt



pag pag... kaadus "muus"? Definee. konkreeti. Cilveekus, sarakstu, paziimes, vienalga. Definee, taa lai ir atpaziistami. neviens tevi nav pilnvarojis runat citu varda. ja nu tavas domas ar kadu nesaskan? taa tak tikai veprio riikojas, ne?
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:12 labots
 citēt
Pierakstos vepru sarakstā (jo visi, kuru viedoklis nesaskan ar Haiduka viedokli ir vepri, zinošie dirsēji un sazin kā vēl te Haiduks apsaukājas) :face-kiss:
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:15
 citēt
eSeL:Jā, tas ir brīnumaini - tiranizē, dzen nesaprotamu sviestu, apvaino apmeklētājus un joprojām te mīt.


Tas tāpēc, ka uz cita apcelšanu parasti izstiepjās, uz savu tikai saraujās. Un kā es lēnām ieguvu "kašķa" tēlu, tāpēc ka nebaidos pateikt acīs!!! Pēdejais nopietnais bija, kad viens fotogrāfs izsmeja Gudri, ka trešā bilde jāsūta ar paplēstām kājām, bet pats nākošajā dienā nopublicēja bildi ar plati paplēstām kājām... tad arī tieši pajautāju, vai tā ir trešā, ko jāsūta Gudrim :D
Wot tad bija ko lasīt :):):) kāds maita ir Haiduks, kāds preteklis, starp citu cēlais Laciz uzreiz metās palīgā "apbižotajam" citu aizskarējam.
Un tas ir regulāri... nu ko darīt, ja man ir alerģija pret divmorāļu cilvēkiem :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:17
 citēt
versatile:
Haiduks:
Bet esam viņam pielāvuši 4 gadus mūs tiranizēt



pag pag... kaadus "muus"? Definee. konkreeti. Cilveekus, sarakstu, paziimes, vienalga. Definee, taa lai ir atpaziistami. neviens tevi nav pilnvarojis runat citu varda. ja nu tavas domas ar kadu nesaskan? taa tak tikai veprio riikojas, ne?


Liekās te iet runa par pirtiņu, necenties iegūt laurus :(
Bet spamo droši, nekautrējies :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:20
 citēt
Haiduk, atsaukties savaa vietaa uz nezinaamu nedefineetu un nenosakaamu cilveeku grupu ir raksturīgi vājiem (lai arī ne obligāti) cilvēkiem ar manipulatoriskiem mērķiem. Respektīvi, Narod s nami, i kto ne s nami, protiv nas.
Kad tev ir atļauja pārstāvēt citus, droši, bet tad konkrēti identificējot. Ja nav, tad atbildi par sevi, tikai sevi, un neko citu kā sevi.
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:20
 citēt
Hiēnu bars..
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:27
 citēt
CerambyX:Pierakstos vepru sarakstā (jo visi, kuru viedoklis nesaskan ar Haiduka viedokli ir vepri, zinošie dirsēji un sazin kā vēl te Haiduks apsaukājas) :face-kiss:


Info...
Zinošais dirsējs (Luņa vārdi blogā par cilvēkiem, kuri naf bijuši, bet visu labi zin, iepatikās, aizņemos. Kāpēc cēlais CerambyX nepārmet Lunim. Atbilde vienkārša- bail)
Vepris- cilvēks, kas piemēslo, piegružo. Pirmsākumi meklējami CerambyX apmeklētajās vietās jau sen pirms viņa dzimšanas (par piemēslotājiem teica- atkal te vepri ņēmušies, pārņēma Cūkmens, bet jaf ar tiešu vardu - cūkas. Piemēslosi, par cūku paliksi :)

Un tagad piesakieties visi, kurus esmu nosaucis par vepri, un par ZD piebilstot iemeslu :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:35
 citēt
versatile:Haiduk, atsaukties savaa vietaa uz nezinaamu nedefineetu un nenosakaamu cilveeku grupu ir raksturīgi vājiem (lai arī ne obligāti) cilvēkiem ar manipulatoriskiem mērķiem. Respektīvi, Narod s nami, i kto ne s nami, protiv nas.
Kad tev ir atļauja pārstāvēt citus, droši, bet tad konkrēti identificējot. Ja nav, tad atbildi par sevi, tikai sevi, un neko citu kā sevi.


nu, nu... kotad citu, kaa sevi, Haiduks vareetu paarstaaveet?

ir kaads kas veeleetos sevi asocieet ar shaadu paarstaavi ? :face-grin: :face-grin: :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:36
 citēt
visnaivakie ir tie, kas uzskata, ka forumaa kaut ko kadam var pieradit :D :D :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:37
 citēt
Schnircks:
Te nu Tu, Versatile, pāršāvi pār strīpu.


vados peec pieredzes. nebut neteicu ka kaads taads ir. es tikai gribu, lai tiek skaidri pateikts kas ir tie "MEES", jo absoluuti nevelos tikt shaadi parstavets kaut vai parpratuma peec.
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:42
 citēt
tu neiebrauci :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:42 labots
 citēt
eSeL:Hiēnu bars..


Tā vienkārši ir klaja skaudība, un izteikta ļoti tieši tiem, kuri neko nevar, kuriem neko neļauj. Žēl, ka te arī iepinās CerambyX un versatile... bet laikam jaf katrs izvēlās savu vietu. Un arī uz ielas parasti izvēlās vecus cilvēkus, lai uzbruktu, ar tiem vieglāk tikt galā... :D bet te Haiduks sadod pretīm, un uzreiz aizmirstās visi lamu vārdi, ko paši lietojuši blogā un atcerās tos divus Haiduka lietotos vārdu. Uz Haiduka fona viegli tikt VAROŅOS.
Lai turpina rakstīt te man parmetumus, tie, kuri naf nevienu lamu vārdu blogā lietojuši. Ja būsiet godīgi, iestāsies te baigais klusums :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
un dalibnieki varēs mierīgi pieteikties, nebaidoties ka viņus hiēnas apries:face-kiss:
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:49
 citēt
Haiduk, lamu vaardi var but dazhaadi. Citam vaards pauts ir normals apzimejums vistas olai, cits par taadu nosist gatavs. tavi epitetinji, zinies, nav ne ar ko labaaki par visadiem 3stavigajiem. Ari "miiljais" var buut ka lamuvaardsk, attieciga bridi pateikts. Tu ciklejies uz formu, kamer vairums logisko cilveku - uz saturu :)
uz ielas uzbrukshanai veci cilveeki nepateiciigi - maz naudas parasti liidzi ;)
Haiduks sadod pretim - atljaushos pakluseet :D:D:D
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:49
 citēt
Shadow:tu neiebrauci :D

Tad pastāsti ko biji domājis.
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:52
 citēt
Haiduks:
eSeL:Jā, tas ir brīnumaini - tiranizē, dzen nesaprotamu sviestu, apvaino apmeklētājus un joprojām te mīt.


Tas tāpēc, ka uz cita apcelšanu parasti izstiepjās, uz savu tikai saraujās. Un kā es lēnām ieguvu "kašķa" tēlu, tāpēc ka nebaidos pateikt acīs!!! Pēdejais nopietnais bija, kad viens fotogrāfs izsmeja Gudri, ka trešā bilde jāsūta ar paplēstām kājām, bet pats nākošajā dienā nopublicēja bildi ar plati paplēstām kājām... tad arī tieši pajautāju, vai tā ir trešā, ko jāsūta Gudrim :D
Wot tad bija ko lasīt :):):) kāds maita ir Haiduks, kāds preteklis, starp citu cēlais Laciz uzreiz metās palīgā "apbižotajam" citu aizskarējam.
Un tas ir regulāri... nu ko darīt, ja man ir alerģija pret divmorāļu cilvēkiem :)


mja ...
tiešām nebiju domājis neko rakstīt šinī topikā bet šobrīd vairs nenoturējos ...
HAIDUK - vai tiešām tu esi tik stulbs ka pat latviski lasīt nemāki??? - speciāli priekš tevis taču bija pielikts komentārs kuru varu nocitēt arī vēlreiz: "Komentārs pie Gudra sludinājuma bija domāts kā iepriekšējo komentāru papildinošs joks un visi tieši tā to arī uztvēra izņemto taisnības meklētāju Haiduku."
bet nē - tev vajadzēja vienk nākt un piedirst (jā savādāk to nosaukt nevar) komentārus zem bildes (bilde tika dzēsta tikai tavu debīlo komentāru dēļ) ...- paklusējis un nokaunējies būtu nevis visu laiku tikai dirsis un tēlojis ļaunās pasaules apbižoto.
man vienreiz pietiek visu šo marazmu lasīt...
ar šo svinīgi pasludinu ka pierakstos VEPRU sarakstā. - man būs gods pabūt tanī kopā ar citiem cilvēkiem kuri ir pietiekami domājoši lai saprastu kāds tu esi patiesībā un kādi ir tavi mērķi visam šim marazmam.
P.S. jau nojaušu kādas muļķības man atkal nāksies klausīties no cilvēkiem kuri man stāstīs kādus atkal marazmus Haiduks par mani stāsta.
P.S.2. tiešām sāk jau totāli piegriezties
avatar
Publicēts: 02.03.10 22:55
 citēt
esel es to shnjirkam ;)
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:00
 citēt
Shadow:visnaivakie ir tie, kas uzskata, ka forumaa kaut ko kadam var pieradit :D :D :D

šito?
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:02
 citēt
aa, nee, shito es visiem rakstiju :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:02
 citēt
Esiet pozitīvāki, lai jau tauta tusē ;) Un vēl, uzlieciet web kameru, lai var uz jums palūrēt :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:09
 citēt
Shadow:aa, nee, shito es visiem rakstiju :D
nuvo - stāsti stāsti, ko biji domājis.
Citādi, man apnicis lasīt "caurpuķīšu" txtus. Vai pi em. tādus kā Lupim, no kuriem es nefiga nesaprotu.
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:12
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:16 labots
 citēt
versatile:Haiduk, lamu vaardi var but dazhaadi. Citam vaards pauts ir normals apzimejums vistas olai, cits par taadu nosist gatavs. tavi epitetinji, zinies, nav ne ar ko labaaki par visadiem 3stavigajiem. Ari "miiljais" var buut ka lamuvaardsk, attieciga bridi pateikts. Tu ciklejies uz formu, kamer vairums logisko cilveku - uz saturu :)
uz ielas uzbrukshanai veci cilveeki nepateiciigi - maz naudas parasti liidzi ;)
Haiduks sadod pretim - atljaushos pakluseet :D:D:D


Vai tev neliekās jocīgi, ka māci mani :D , otrādi vēl būtu saprotams, bet es kaut kā atturos un nemācu tevi . Lai mācītu pašam vajadzētu iemācīties cienīt vecumu. To ka mums ir dažādi uzskati, tas ir ļoti loģiski, un dod dievs, tev līdz manam vecumam nodzīvot, sapratīsi manu vārdu būtību, ka tie jaunie, kuri būs tad, nesapratīs tevi. bet vai tev neliekās jocīgi, ka es ne reizi neesmu uzbraucis tev, bet tu man ... jāskaita, vai tik pirkstu nepietrūks...
Jaf rakstīju- uz Haiduka fona viegli VAROŅUS tēlot.
Vai atcerieties Vismantu- vienīgo, kurš regulāri un vidēji teicami analizēja bildes... noēdāt, nebija pieņemams.
Cik reizes neesmu brīdinājis, neuzbrauc, un netiks tev uzbrauksts. :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:17
 citēt
esel es biju domajis ka nav verts ;)
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:19
 citēt
Nevienu jau tas neinteresē. Te prioritāte vienam otru ēst nost.
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:22
 citēt
kaa redzam, personas kodaa, diemzheel, nekas cits kaa 11 cipari nesleepjas
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:23
 citēt
pie vainas dazi individi kam dzive nav veicies :( bet tapec mums nevajag saskumt, esel ;)
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:25
 citēt
Shadow, a man pēd. dienas ir diezgan pašvakas, bet tā nav saruna šeit. Tāpēc arī uztvere diezgan saasināta.
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:27
 citēt
haiduk, maaciit vai tad nav "dari shitaa"? es tik konstanteeju "vinjsh dara shitaa" :) neesmu nekas, lai kaadu macitu, kur tad nu veel tevi :D:D:D
un uzbraucis esi. seen sen, personiski un klaatienee. pietika.
Vismantu needu, ja kas. Un alloxa ari bildes LABI un TEICAMI analizeeja, liidz vinju noeeda. tikai ne visiem un ne visas. bija jamak klausities. tas pats ar Nātanu un citiem.
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:28
 citēt
tapec svarigi saprast, ar ko tu runa. tas visu nosaka. ja tevi aizskar kads tuvs cilveks, tad ir janem pie sirds, ja bloga foruma :D :D :D es izbaudu, goda vards :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:29
 citēt
Šon visu ņemu pie sirds :( Gadās, takš piekrīti. Ne bez iemesla.
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:30
 citēt
Maris:kaa redzam, personas kodaa, diemzheel, nekas cits kaa 11 cipari nesleepjas


10. jo 11ais ir kontrolsumma :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:33
 citēt
tad aizej kur neviens netrauces, un tas noteikti nav bloga forums... te visi tik gudri visi tik gudri :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):