forum.gif
Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.03.10 23:41
 citēt
mhm, redzu gan, ka gudri :P
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:46
 citēt
Haiduks:
versatile:Haiduk, lamu vaardi var but dazhaadi. Citam vaards pauts ir normals apzimejums vistas olai, cits par taadu nosist gatavs. tavi epitetinji, zinies, nav ne ar ko labaaki par visadiem 3stavigajiem. Ari "miiljais" var buut ka lamuvaardsk, attieciga bridi pateikts. Tu ciklejies uz formu, kamer vairums logisko cilveku - uz saturu :)
uz ielas uzbrukshanai veci cilveeki nepateiciigi - maz naudas parasti liidzi ;)
Haiduks sadod pretim - atljaushos pakluseet :D:D:D


Vai tev neliekās jocīgi, ka māci mani :D , otrādi vēl būtu saprotams, bet es kaut kā atturos un nemācu tevi . Lai mācītu pašam vajadzētu iemācīties cienīt vecumu. To ka mums ir dažādi uzskati, tas ir ļoti loģiski, un dod dievs, tev līdz manam vecumam nodzīvot, sapratīsi manu vārdu būtību, ka tie jaunie, kuri būs tad, nesapratīs tevi. bet vai tev neliekās jocīgi, ka es ne reizi neesmu uzbraucis tev, bet tu man ... jāskaita, vai tik pirkstu nepietrūks...
Jaf rakstīju- uz Haiduka fona viegli VAROŅUS tēlot.
Vai atcerieties Vismantu- vienīgo, kurš regulāri un vidēji teicami analizēja bildes... noēdāt, nebija pieņemams.
Cik reizes neesmu brīdinājis, neuzbrauc, un netiks tev uzbrauksts. :D


par vismantu gan sasmiidinaaji. kautgan taas vinjas fotoskolas gan ir jautras. nenosmieties.
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:49 labots
 citēt
eSeL:Shadow, a man pēd. dienas ir diezgan pašvakas, bet tā nav saruna šeit. Tāpēc arī uztvere diezgan saasināta.


Nedzen kreņķi, būs atkal skaistas dienas.
:( bet tā asā uztvere tikai pie slikta noved.
Shadow, vai var , ka viena foruma diskusijas kategorija ir, kur nevar spamot... par spamu 5 dienu bans.
Savādāk vairs naf neviena kaktiņa, kur normāli parunāt par fotogrāfiju un visu kas attiecās ap to :)
Sevi es te nestādu augstāk... tai pašā katlā... spamoju, 5 dienu brīvdienas un bez žēlastības. Un tajās foruma diskusiju kategorijās kur var spamot, laižām uz vella paraušanu :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:51
 citēt
Haiduks:
eSeL:Shadow, a man pēd. dienas ir diezgan pašvakas, bet tā nav saruna šeit. Tāpēc arī uztvere diezgan saasināta.


Nedzen kreņķi, būs atkal skaistas dienas.
:( bet tā asā uztvere tikai pie slikta noved.
Shadow, vai var , ka viena foruma diskusijas kategorija ir, kur nevar spamot... par spamu 5 dienu bans.
Savādāk vairs naf neviena kaktiņa, kur normāli parunāt par fotogrāfiju un visu kas attiecās ap to :)
Sevi es te nestādu augstāk... tai pašā katlā... spamoju, 5 dienu brīvdienas un bez žēlastības. Un tajās foruma diskusiju kategorijās kur var spamot, laižām uz vella paraušanu :face-devil-grin:


kad tad tu esi runaajis par fotograafiju?


tagad pat spamo uz vella paraušanu
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:55
 citēt
haiduk, var, bet gruti definet, kas ir spams
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:55
 citēt
Un tā atkal kārtējais entais pasaules karšs starp iznīdētājiem un labajiem. :D
Smieklīgi,bet fakts :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 23:57
 citēt
zo:

par vismantu gan sasmiidinaaji. kautgan taas vinjas fotoskolas gan ir jautras. nenosmieties.


Padodos mākslas maģistra priekšā !!! Te naf ko piebilst.
Izanalizē pēdejās trīs bildes, kuras pašlaik ir ieliktas, tad pasmiesimies tiešām no sirds. Nolikt otru cilvēku naf nekāda māksla, nolikt pretīm ko labāku- TĀ IR MĀKSLA.
Gaidu, lai redz, vai esi tukšklabis ar mātes pienu aiz ausīm, vai esi pieaudzis fotogrāfs :)
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:01
 citēt
Haiduks:
zo:

par vismantu gan sasmiidinaaji. kautgan taas vinjas fotoskolas gan ir jautras. nenosmieties.


Padodos mākslas maģistra priekšā !!! Te naf ko piebilst.
Izanalizē pēdejās trīs bildes, kuras pašlaik ir ieliktas, tad pasmiesimies tiešām no sirds. Nolikt otru cilvēku naf nekāda māksla, nolikt pretīm ko labāku- TĀ IR MĀKSLA.
Gaidu, lai redz, vai esi tukšklabis ar mātes pienu aiz ausīm, vai esi pieaudzis fotogrāfs :)


nu šīberis man toč nav aizbraucis. atšķirībā no dažiem pašpasludinātajiem ''vecmeistariem''
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:03
 citēt
Shadow:haiduk, var, bet gruti definet, kas ir spams


:) tas, ko noteiks moderators... kad pirmie 20 mēs būsim brīvdienās, pārejie padomās.
Tev gaužām liela taisnība :(
Vienkārši naf nevienas vietas, kur pa lietu parunāt.
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:04 labots
 citēt
zo:
Haiduks:

Padodos mākslas maģistra priekšā !!! Te naf ko piebilst.
Izanalizē pēdejās trīs bildes, kuras pašlaik ir ieliktas, tad pasmiesimies tiešām no sirds. Nolikt otru cilvēku naf nekāda māksla, nolikt pretīm ko labāku- TĀ IR MĀKSLA.
Gaidu, lai redz, vai esi tukšklabis ar mātes pienu aiz ausīm, vai esi pieaudzis fotogrāfs :)


nu šīberis man toč nav aizbraucis. atšķirībā no dažiem pašpasludinātajiem ''vecmeistariem''


Aibraukt var tikai tas, kas ir :face-devil-grin:
Nejegšanu nevar ar balamutību attaisnot :)
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:04 labots
 citēt
kaa nav? Pirts!
ok, mans atsleedzas, gara nakts priekšā un par spamu neviens nemaksā.
Lai saprātīgajiem laba nakts :)
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:05
 citēt
Haiduks:
Shadow:haiduk, var, bet gruti definet, kas ir spams


:) tas, ko noteiks moderators... kad pirmie 20 mēs būsim brīvdienās, pārejie padomās.
Tev gaužām liela taisnība :(
Vienkārši naf nevienas vietas, kur pa lietu parunāt.


bet tu jau nerunā pa lietu, kam tad tev taada sadalja vajadziiga?
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:06 labots
 citēt
versatile:kaa nav? Pirts!
ok, mans atsleedzas, gara nakts priekšā un par spamu neviens nemaksā.
Lai saprātīgajiem laba nakts :)


Atslēdzies tu jaf sen, tagad tev jēga atgriežas :face-devil-grin:
Ņemšu no tevis piemēru es arī :)
Jauku visiem vakarēšanu
Gaidu dažus mīļi pirtiņā (versatile)
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:06
 citēt
Haiduks:
Shadow:haiduk, var, bet gruti definet, kas ir spams


:) tas, ko noteiks moderators... kad pirmie 20 mēs būsim brīvdienās, pārejie padomās.
Tev gaužām liela taisnība :(
Vienkārši naf nevienas vietas, kur pa lietu parunāt.


nu baņkā ar parunā - būs lokāls, ne publisks cirks
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:15
 citēt
Maris:
Haiduks:
:) tas, ko noteiks moderators... kad pirmie 20 mēs būsim brīvdienās, pārejie padomās.
Tev gaužām liela taisnība :(
Vienkārši naf nevienas vietas, kur pa lietu parunāt.


nu baņkā ar parunā - būs lokāls, ne publisks cirks


Klauna pietrūks, piesakies :D
Forša bilde sanāktu- primāts no koka un ierēc :)
Mari saldus sapnīšus, nesadomājies- lietuvēni miegā mocīs :)
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:16
 citēt
Attā :):):)
avatar
Publicēts: 03.03.10 00:16
 citēt
švaki
avatar
Publicēts: 03.03.10 01:26
 citēt
Šī diskusija ir izcils piemērs klasiskam aņukam:
Satikās uz ceļa lācītis un zaķītis.
-Sveiks, lācīt!
-Sveiks, zaķīt!
Un tā vārds pa vārdam, kamēr lācītis pa purnu atrāvās :)
avatar
Publicēts: 03.03.10 07:35 labots
 citēt
lasiiju lasiiju shitos h-murgus un taa arii nevareeju saprast kuri ir tie "mees" kuriem uzbruuk neshpetnie smaceetaaji.... driizaak ar uguni jaameklee tos, kas aizstaav un pieslienas nabaga sirmgalvim (bet jaaciena tak :D)

vai nav kaut kaa par daudz peedeejaa laikaa nokjeeziiti vaigi, cien. haiduk? Traktoram sagaazi suudus virsuu, ka bilde jaanjem aaraa, nolej foruma topikos visus savus oponentus, Tev pat normaali cilveeki aizraada!!!!! Man Tev linkus salikt lai visi redz, ka esi nedaudz paarshaavis par striipu savaa marasmaa??? Izskaiti CIK (ja vispaar atradiisi) kaadu savaa virzienaa veerstu rupjiibu forumaa peedeejaa laikaa un tad pretii sarindo savas rupjiibas, kaut vai shajaa topikaa!

Haihuk - vai nav smiekliigi ka Tu vaidi lai administraacija Tev pieshkjir iipashu statusu, lai "muusu" topikaa par spamoshanu liktu banu... :D Fotoblogs nav Haiduks un nekad nebuus Haiduks.
avatar
Publicēts: 03.03.10 08:11 labots
 citēt
Bzh:Šī diskusija ir izcils piemērs klasiskam aņukam:
Satikās uz ceļa lācītis un zaķītis.
-Sveiks, lācīt!
-Sveiks, zaķīt!
Un tā vārds pa vārdam, kamēr lācītis pa purnu atrāvās :)


Te otrādāk, te Laciz regulāri visus topikus pieLāčo. Bet es apskaužu viņa demagoga spējas, cik viņš virtuāli skaisti māk sarindot vārdus sev vēlamā secībā, slīpēts vīrs. Cepuri nost. Mūsu deputāti var tikai viņu apskaust un par konsultantu pieņemt. Es vispār nobālu viņa fonā :face-devil-grin:

Bet Laciz iemācies latviski lasīt, nevis sev pieprasu, bet pat vēl iesaku sevi tur banot, ja spamošu. Bet pareizi uzsvēri- fotoblogs naf viens cilvēks, arī fotoblogs naf Laciz, kaut gan visos topikos ielien :D
avatar
Publicēts: 03.03.10 08:20 labots
 citēt
luuk spilgtaakie citaati peedeejaas dienaas par Tevi:
Interesanti, haiduks čīkst vienmēr par pielāčošanu a pats ko tiko izdarīja...
spalvas aireetaajs
Bet izskatās, ka spalvas airētājam kaut kāds zobs uz Juri...
A. god. Haiduk, vai Jums viss labi?

Tev laikam pazudis pavediens, ja pats nejuuti kopeejo noskanjojumu.

NU NEREDZU ES TAVUS AIZSTAAVJUS UN ATBALSTIITAAJUS.
avatar
Publicēts: 03.03.10 08:40
 citēt
Atbalstītājus varēs skatīt reportāžās pēc pasākuma:):):face-kiss:
avatar
Publicēts: 03.03.10 08:44 labots
 citēt
aitinaa:Atbalstītājus varēs skatīt reportāžās pēc pasākuma:):):face-kiss:
ja nav iisti saprasts - nu negrib te redzeet neviens dzertinju reportaazhas! To pat administraacija ir skaidri pateikusi un ieprieksheejo banu vilnis aizsaakaas tieshi ar diskusijaam par "lokaalo grupu" eksibicioneeshanos reportaazhaas un viedoklja uzurpeeshanu. Lai dzer, spaidaas, focheejas un tad privaati apmainaas bildeem.
avatar
Publicēts: 03.03.10 08:57
 citēt
Ir kāds fotobloga noteikumu punkts kur tas rakstīts- ka nevar likt reportāžas no pasākumiem?
Kur tas ir noteikts? Lūdzu atsauci uz konkrētu punktu
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:01
 citēt
taadu punktu nav, bet ir viedoklji un konjuktuura. gruutaak ndefineejams jautaajums. varbuut taapeec dazhiem gruutaak uztverams. Briinos ka Tu - regulaars foruma pasazhieris neesi to pamaniijuse.
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:07
 citēt
aitinaa:Ir kāds fotobloga noteikumu punkts kur tas rakstīts- ka nevar likt reportāžas no pasākumiem?
Kur tas ir noteikts? Lūdzu atsauci uz konkrētu punktu

noteikts nav, bet vērojot 17 dažāda līmeņa reportāžas no viena un tā paša pasākuma, tās piegriežās, ieej galerijā atkal tas pats, un vislielākās ovācijas no pašiem dalībniekiem.....:anger:
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:08
 citēt
negatIvs:
aitinaa:Ir kāds fotobloga noteikumu punkts kur tas rakstīts- ka nevar likt reportāžas no pasākumiem?
Kur tas ir noteikts? Lūdzu atsauci uz konkrētu punktu

noteikts nav, bet vērojot 17 dažāda līmeņa reportāžas no viena un tā paša pasākuma, tās piegriežās, ieej galerijā atkal tas pats, un vislielākās ovācijas no pašiem dalībniekiem.....:anger:


to sauc par skaudību ;)
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:12 labots
 citēt
Haiduks
Jaf rakstīju- uz Haiduka fona viegli VAROŅUS tēlot.


Vienkāršāk būtu bijis korekti uzrakstīt sludinājumu.

Sludinājumā neraksta: Aicinām uz sarīkojumu deju kursiem, Vepriem nepieteikties. Vai: Pārdod Canon 5D. Vepriem nepieteikties.[/]b

Raksta korekti. Tu to nez kādēļ nemāki.

Vai arī es un daži citi vairs neko nesaprot kā skatītāji. Tas, ko viņi redz, taču ir kaut kādā mērā (lielā) domāts tieši viņiem, ja jau bildes ir publiskas[/]b. Ja tie kadri nebūtu publiski, neviens par šādu aspektu neko nezinātu.
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:16
 citēt
vinieks:
negatIvs:
noteikts nav, bet vērojot 17 dažāda līmeņa reportāžas no viena un tā paša pasākuma, tās piegriežās, ieej galerijā atkal tas pats, un vislielākās ovācijas no pašiem dalībniekiem.....:anger:


to sauc par skaudību ;)

to sauc savādāk, jo ko apskaust nav, tāpēc vārds izvēlēts nepareizi, pameklē vēl
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:20
 citēt
eSeL:
Shadow:aa, nee, shito es visiem rakstiju :D
nuvo - stāsti stāsti, ko biji domājis.
Citādi, man apnicis lasīt "caurpuķīšu" txtus. Vai pi em. tādus kā Lupim, no kuriem es nefiga nesaprotu.


Nefiga nesaproti, bet skrien sūdzēties Elikam? :)

Ja nesaproti, ko tad tik droši intepretē, ka vepris, ko Haiduks min savā tekstā, kaut kādos aplinku ceļos ir domāts tev?

Paskaidroju vienkārši - ja tas frivolais žests 4. attēlā ir tavs un tas ir domāts skatītājam (man, citiem), tad tas ir pietiekami daiļrunīgs un šo to pavēsta par pasākuma norisi un attieksmi pret skatītāju. Skatītājs ir bildes vērtētājs. Un pat ne tu, bet Alvils piedāvā kaut ko vairāk saskatīt ielas līmeņa rupjībā.

Šodien nav laika te pļeperēt.
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:21
 citēt
negatIvs:
vinieks:
to sauc par skaudību ;)

to sauc savādāk, jo ko apskaust nav, tāpēc vārds izvēlēts nepareizi, pameklē vēl

Man gan liekas ka tieši tā to sauc :) Protams uz Haiduku tas maz attiecās, es runāju par kādu jauku pirts tusiņu uz kuru tevi neaicina, bet tad dalībnieki liek reportāžas un sajūsminās :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:24 labots
 citēt
vinieks:
negatIvs:
to sauc savādāk, jo ko apskaust nav, tāpēc vārds izvēlēts nepareizi, pameklē vēl

Man gan liekas ka tieši tā to sauc :) Protams uz Haiduku tas maz attiecās, es runāju par kādu jauku pirts tusiņu uz kuru tevi neaicina, bet tad dalībnieki liek reportāžas un sajūsminās :face-grin:


Mums visiem ir tādi kadri. Un daudz.
Jautājums ir arī par skatītāju - vai skatītājs drīkst paust savu viedokli, un kam vēl ir domātas publiski pieejamas bildes, ja ne skatītājiem, nešķirojot tos nekādi.

Cita lieta tie sludinājumu rakstītāji. Manos sludinājumos nekad nav bijis un nebūs teksta saņēmēju apvainojošs vārds vai epitets. Te ir izņēmums, par ko vēlējos parunāt, kāpēc tā un ko tas viss nozīmē.
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:25
 citēt
vinieks:
negatIvs:
to sauc savādāk, jo ko apskaust nav, tāpēc vārds izvēlēts nepareizi, pameklē vēl

Man gan liekas ka tieši tā to sauc :) Protams uz Haiduku tas maz attiecās, es runāju par kādu jauku pirts tusiņu uz kuru tevi neaicina, bet tad dalībnieki liek reportāžas un sajūsminās :face-grin:

atkal nekā nesaproti, Tu imitē, vai patiešām esi tik naivs?
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:27
 citēt
negatIvs:
vinieks: Man gan liekas ka tieši tā to sauc :) Protams uz Haiduku tas maz attiecās, es runāju par kādu jauku pirts tusiņu uz kuru tevi neaicina, bet tad dalībnieki liek reportāžas un sajūsminās :face-grin:

atkal nekā nesaproti, Tu imitē, vai patiešām esi tik naivs?


man jāpatin filma atpakaļ, par ko mēs runājam? :D
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:39
 citēt
Konkrēts paziņojums. Šī foruma sadaļa ir Notikumi un tāpēc ir lūgums pieturēties pie tematikas un konkrēta topika virsraksta. Spamot un dzīt sviestu varat sadaļā "Burziņš".

Konkrētāk - ja tiek izvietots aicinājums uz pasākumu, tad šeit runā TIKAI tie, kas patiešām interesējas par šī pasākuma apmeklēšanu, uzdodot jautājumus par pasākuma norisi un saistītām tēmām.

Jebkuri savi komentāri, vērtējumi, izteikumi, kas nav saistīti ar pasākuma organizatorisko norisi tiek uztverti kā spams. Pie tam komentāri tiek izvērtēti pēc būtības, nevis pēc satura un pēc administrātora vai moderātora subjektīvā skatījuma.

Tātad šeit un turpmāk, spama ģenerēšana tiks sodīta. Sākot ar brīdinājumu izteikšanu un komentāru dzēšanu, beidzot ar lietotāja bloķēšanu, ja savādāk nevar.

Kāpēc? Tāpēc, ka pie šī topika ir jau ap 50 nepatēmu komentāriem, kuru galvenā doma ir viens otru apriet!
Ja kādam šķiet, ka atvērtā tēma vai komentārs ir neatbilstošs vai aizvainojošs - vērsties pie administrācijas uz info@fotoblog.lv vai privātām ziņām.
avatar
Publicēts: 03.03.10 09:45
 citēt
Diemžēl SvilpisLupis nav sapratis, kas viņam tika pateikts.
avatar
Publicēts: 03.03.10 13:43
 citēt
bija tik interesanta lasāmviela :face-sad:
še tev nu, pat to prieciņu noliegšot.......
avatar
Publicēts: 03.03.10 14:16 labots
 citēt
NilsS:bija tik interesanta lasāmviela :face-sad:
še tev nu, pat to prieciņu noliegšot.......


Neuztraucies, tūlīt Švilpis "apmetīs kažoku" un ar kārtējo niku būs atpakaļ. Nav jau pirmā reize...:face-crying:

Bet vispār brīnos- neesmu gan bijis tajā Haidukpirtiņā, bet kam gan tik trakam tur jānotiek, lai šitāda "karadarbība" pēc tam?
ER Foto laikos pirtiņās arī raibi gāja- i iedzēra, i pa pliko pērās, i bildējās, bet visi tikai priecājās un neko kriminālu neatrada.
Kaut gan, cik atceros, Norča (pps, vai ng viņš toreiz skaitījās) jau toreiz cetās tos tusiņus "ar dubļiem" apliet, jo pats nekad nepiedalījās...:)
avatar
Publicēts: 03.03.10 15:08
 citēt
a shitie divi peedeejie pasazhieri driikst spamot???????
avatar
Publicēts: 03.03.10 15:39
 citēt
Friidis, tie kas tās kakas liek arī nemaz nav bijuši tajos Haidukpirts pasākumos.
Es ir bijusi un droši varu teikt, ka nekas tāds tur nenotiek, ko te itinbieži mēdz izspļaut.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):