forum.gif
Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Haiduka pirtiņa sen nav bijusi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.03.10 13:14 labots
 citēt
Ko sakat, ja 9.o3.2o1o. ap 18.oo to uztaisām.

Bet tradicionālais teksts bija šāds :)


Otradien 09.03.2010.g. no plkst 18.00- 24.00
Dalibas maksa 3 ls...(uzrādot studenta apliecību 5 ls , mammas zīme derīga kopā ar ceinerīti )
Līdzi groziņš pirts vajadzībām (limonāde dažāda stipruma, iekodas), bet ne pārmērīgi. (man suvēna naf, kam pēc tam izbarot)

1. kas pieteiksies kopā ar savu jubileju- to arī sumināsim un nosvinēsim
2. iepazīšanas (kas vēl naf pazīstami, vai kas jaf ir aizmirsies)
3. par un ap visu ko, tai skaitā ap foto
4. ja kāds paņem līdzi bilžukus uz papīra, apskatām un aprunājam aizmuguriski
5. kāda atrakcija
6. badiņa nodzīšana un limonādes dzeršana
7. pats par sevi- SAUNA (var ņemt līdzi slotiņas ) un baseins.
8. iespēja pabildēt PIRTSBILDES :D:D:D lai ZD un parastajiem beztitula spamotājiet rodās prieka dzirksts.


Un pats sliktākais, kas var būt...vietu skaits ir ap 25, tāpēc lūdzu piesakaties laicīgi un atsakaties, ja netiekiet.
telefons-26800865, 7296936 vai 7296948
Atrašanās vieta Pēnavas un Kr.Barona stūra māja, ieeja pa vidu no Kr.Barona ielas, (Pernavas iela 10), pie durvīm liels uzraksts BTA apdrošināšana...visvieglāk ar 3 vai 6 tramvaju līdz pieturai Pērnavas iela.
Karti ielikšu fotoreportāžās
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:26
 citēt
Nēsat skaļi, lai kajmiņos var pagulēt!
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:27
 citēt
modelītes būs?
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:32
 citēt
taisnii vai kliedzoshi orginaals humors afishaa un cilveeciskais stils fotograafijaa - iztureets stils vienmeer ir bijusi veertiiba :exciting:
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:33
 citēt
un pakjeriet pases, naaks tikumiibas policija paarbaudiit vai ir 18
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:34 labots
 citēt
man suvēna naf, kam pēc tam izbarot, bet vepri netiek ielisti


Cūku turēšanas prasības

29. Kuiļa aizgalda platību paredz ne mazāku par sešiem kvadrātmetriem, lai dzīvniekam nodrošinātu kustību brīvību un tas varētu dzirdēt, redzēt un saost citas cūkas.
30. Ja kuiļa aizgaldā paredzēts lecināt cūkas, nodrošina vismaz 10 kvadrātmetru lielu platību bez šķēršļiem.


10 kv. m. apmēram atbilst pirts platībai, tāpēc satraukums saprotams.
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:43
 citēt
Maris:taisnii vai kliedzoshi orginaals humors afishaa un cilveeciskais stils fotograafijaa - iztureets stils vienmeer ir bijusi veertiiba :exciting:


Pilnīgi piekrītu
IZTURĒTS STILS Maris, laciz (annirs), Svilpju lupiss (ng_blogs), un liekās ka no purčika arī viens :), trūkst vēl piektā- ātri ieraksties... visa komanda būs pilnā sastāvā :D:D:D
Man prieks, ka neesat zaudējuši formu un faktūru. Turaties VEČI, ZD sarauj !!!
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:45
 citēt
www.diena.lv...

uz foto sesiju dodoties?
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:46
 citēt
Haiduks:
Maris:taisnii vai kliedzoshi orginaals humors afishaa un cilveeciskais stils fotograafijaa - iztureets stils vienmeer ir bijusi veertiiba :exciting:


Pilnīgi piekrītu
IZTURĒTS STILS Maris, laciz (annirs), Svilpju lupiss (ng_blogs), un liekās ka no purčika arī viens :), trūkst vēl piektā- ātri ieraksties... visa komanda būs pilnā sastāvā :D:D:D
Man prieks, ka neesat zaudējuši formu un faktūru. Turaties VEČI, ZD sarauj !!!


Kā, vai tad teksts par CŪKĀM sludinājumā nav TAVS?
Noteikumus ir jāzina!

Arī šos: www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:47
 citēt
Haidrachux:pieraksti :grimace: :grimace: :grimace:


:D par piekto??? Tas jānopelna :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:49
 citēt
SvilpisLupis:
Haiduks:
Pilnīgi piekrītu
IZTURĒTS STILS Maris, laciz (annirs), Svilpju lupiss (ng_blogs), un liekās ka no purčika arī viens :), trūkst vēl piektā- ātri ieraksties... visa komanda būs pilnā sastāvā :D:D:D
Man prieks, ka neesat zaudējuši formu un faktūru. Turaties VEČI, ZD sarauj !!!


Kā, vai tad teksts par CŪKĀM sludinājumā nav TAVS?
Noteikumus ir jāzina!

Arī šos: [url=http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaju_galerijas/foto_nejedziba/foto-automasinas-barona-iela-aptur-tramvaju


Piedod,]http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaju_galerijas/foto_nejedziba/foto-automasinas-barona-iela-aptur-tramvaju

Piedod,[/url] man priekš tevis naf atsevišķu 6 kvmetru :(
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:49
 citēt
Haidrachux:pieraksti :grimace: :grimace: :grimace:


viņš tevi nelaidīs iekšā :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:52
 citēt
Bet tiem, kas vēlās nākt, bet negrib būt apriets no ZD komandas, rakstiet uz PM
avatar
Publicēts: 02.03.10 13:53
 citēt
Haiduks:
SvilpisLupis:
Kā, vai tad teksts par CŪKĀM sludinājumā nav TAVS?
Noteikumus ir jāzina!

Arī šos: [url=http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaju_galerijas/foto_nejedziba/foto-automasinas-barona-iela-aptur-tramvaju


Piedod,]http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaju_galerijas/foto_nejedziba/foto-automasinas-barona-iela-aptur-tramvaju


Piedod,[/url] man priekš tevis naf atsevišķu 6 kvmetru :(

Kāds sakars man ar cūku turēšanas noteikumiem?

Tu par tām pats raksti, es palīdzēju ar citātu. Man likās, tas ir aktuāli. Negribētos, lai soda.
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:00
 citēt
Haidrachux:
vinieks:
viņš tevi nelaidīs iekšā :face-grin:


Pats tak aicina :what:


viņš tevi aicina uz kaut kādu ZD komandu :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:03
 citēt
Domājams būšu (ja vien neradīsies kāds force majore).
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:06
 citēt
SvilpisLupis:
Haiduks:
Piedod, man priekš tevis naf atsevišķu 6 kvmetru :(


Kāds sakars man ar cūku turēšanas noteikumiem?

.


Bet tu tik saprotoši izklāstīji, ka likās tev dikti būtiski tavi 6 m2 :D :D:D
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:09 labots
 citēt
Bet ja nopietni, katrs uzsaukumā jaf ir saskaatījis savu vietu,
kas vēlās uz pirtiņu, tas uzrakstīs,
kas vēlās 6 m2 ar Svilpju Lupja paskaidrojumu , arī uzrakstīs, bet jaf pie SvilpjuLupja :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:24
 citēt
Tad jau tīrais pārpratums.
Tu rakstīji par vepriem, es nodomāju, ka šaja administratīvo pārkāpumiem pārbagātajā laikā tautiešiem ir jāpalīdz izdarīt pareizo izvēli, jo dāņi jau ar cūku lielfermām iekaro/iekāro Latviju. Ja nu sanāk ietekmes pārdale. Mēs taču to nevēlamies.

Tāds kā pašpalīdzības informācijas dienests sanāca.

Es protams pieņemu, ka tu nedomāji neko ļaunu, nejauši nosaucot dzīvus, siltus cilvēkus par vepriem. Cilvēkus ir jāuzklausa un jāciena.
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:34
 citēt
SvilpjuLupi, katrs izlasa sev vēlamo... tu izlasīji par cūkām :D , un devi norādījumus savai aizgaldai 6 m2, normāls cilvēks izlasīja, ka nevajag daudz un lieka ēdiena ņemt līdzi.
Sevišķi šaurajai pierei paskaidroju... meklē ātri internetā tekstus, ko atbildēt. Pašam jaf tev naf.
Bet tomēr no manis jums PALDIES, centīgi noturat virspusē topiku un visi varēs izlasīt uz kuriem attiecās paziņojums, tāpēc sirsnīgi un regulāri lūdzu to darat :)
:face-kiss::face-kiss::face-kiss:
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:39
 citēt
Maris:taisnii vai kliedzoshi orginaals humors afishaa un cilveeciskais stils fotograafijaa - iztureets stils vienmeer ir bijusi veertiiba :exciting:


Pievienojos. Bet nesapratu - pats Haiduks stāvēs ārpusē? Nejauki pret namatēvu...
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:51 labots
 citēt
Haiduks katrs izlasa sev vēlamo... tu izlasīji par cūkām :D


Ir grūti izlasīt to, kā nav. Bet to, kas ir, to noteikti pamana.

Ieteiktu vienkārši rakstīt tā, lai nav pārpratumu. Un, protams, bez apvainojumiem, kas droši vien pēc kādas pagātnes traumas ir grūti, ja ne neiespējami. Vismaz tā izskatās.

Ir nepieklājīgi citus saukt par cūkām, pat ja intelekts neļauj izdomāt neko labāku, draudzīgāku vai korektāku. Tāda leksika piestāvētu degradētiem alkoholiķiem, bet ne jau tik cēlu nodomu vadītam cilvēkam kā tev un tādā tēmā.

Palabo, ja kļūdos, nebūs grūti to atzīt.
avatar
Publicēts: 02.03.10 14:58 labots
 citēt
SvilpisLupis:
Haiduks katrs izlasa sev vēlamo... tu izlasīji par cūkām :D


Ir grūti izlasīt to, kā nav. Bet to, kas ir, to noteikti pamana.

Ieteiktu vienkārši rakstīt tā, lai nav pārpratumu. Un, protams, bez apvainojumiem, kas droši vien pēc kādas pagātnes traumas ir grūti, ja ne neiespējami. Vismaz tā izskatās.

Ir nepieklājīgi citus saukt par cūkām, pat ja intelekts neļauj izdomāt neko labāku, draudzīgāku vai korektāku. Tāda leksika piestāvētu degradētiem alkoholiķiem, bet ne jau tik cēlu nodomu vadītam cilvēkam kā tev un tādā tēmā.

Palabo, ja kļūdos, nebūs grūti to atzīt.


Vot šite stop- kuru un kad esmu nosaucis par cūku :D
Bet tu pateci pāris gadus atpakaļ, kad biju vēl "svēts un balts"- palasi savus tekstus, varbūt pat tagad pēc gadiem nosarksi :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:01
 citēt
Haiduks
Vot šite stop- kuru un kad esmu nosaucis par cūku.


Stop, ja vēlies. izlasi sākumā, ko raksti par vepriem.

Tagad šeit: Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (EK) Nr. 1165/2008 par statistiku lauksaimniecības dzīvnieku un gaļas jomā

Cūkas:
- sivēni ar dzīvsvaru, kas mazāks par 20 kg
- cūkas ar dzīvsvaru 20 kg vai vairāk, taču mazāku par 50 kg
- nobarojamās cūkas, tai skaitā kaujamie vepri un kaujamās sivēnmātes ar dzīvsvaru:
- 50 kg vai vairāk, taču mazāk par 80 kg
- 80 kg vai vairāk, taču mazāk par 110 kg
- 110 kg vai vairāk
- vaislas cūkas ar dzīvsvaru 50 kg un vairāk:
- kuiļi
- apsēklotas sivēnmātes, no kurām:
- pirmo reizi apsēklotas sivēnmātes
- pārējās sivēnmātes, no kurām:
- vēl neapsēklotas sivēnmātes.

Kā redzi, vepris un kuilis ir definēti likumdošanā un pieskaitīti pie cūkām.
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:05
 citēt
:D tu ne to vārdnīcu esi uzšķiris :D:D:D
vepris- cilvēks, kurš nemāk uzvesties, kurš aiz sevis atstāj piecūkotu vidi... starp citu, par to tautas grupu ļoti labi var redzēt cukmena raidījumā, tikai tu tur netiec ielaists muti dzesēt. Ja atpazini sevi, vaino sevi, ne mani :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:08
 citēt
atkal netieku ... :face-smile:
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:09 labots
 citēt
Te jau pieslēdzas loģika.

Ne jau visiem ir paradums atstāt aiz sevis piecūkotu vidi. Sēkliņas negraužu, ietinamos papīrus un pudeles zemē nemetu, pat ja retumis kaut ko sanāk uz ielas aši notiesāt. Droši vien tev neiepatikās kāda tava drauga vai paziņas uzvedība (tamdēļ arī teksts par cūkošanos tavā pirts tēmā), bet kāpēc tā neraksti, uzreiz domājot ko nelāgu par citiem? Pie tam nepamatoti un maldīgi.

"Vepris - cilvēks, kurš ..." Šo noteikti pats izdomāji. Ja ir kāds ticams skaidrojošas vārdnīcas avots, rādi redzēt!
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:14
 citēt
negatIvs:atkal netieku ... :face-smile:


:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:14
 citēt
SvilpisLupis:Te jau pieslēdzas loģika.

"Vepris - cilvēks, kurš ..." Šo noteikti pats izdomāji. Ja ir kāds ticams skaidrojošas vārdnīcas avots, rādi redzēt!


O, te SvilpjuLupi ir mūsu atšķirība, tu nepārtraukti pa google meklē un kopē, bet es kaut sīkumus, bet pats izdomāju :D:D:D
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:20
 citēt
Haiduks:O, te SvilpjuLupi ir mūsu atšķirība, tu nepārtraukti pa google meklē un kopē, bet es kaut sīkumus, bet pats izdomāju :D:D:D


viss mums vēl priekšā, arī mums ar laiku kaut kas tajās smadzenēs noslāņosies
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:21
 citēt
Redz, kur Shadow ir ielicis visus fblogā pieļaujamos vārdus attiecībā pret citu cilvēku www.fotoblog.lv... . :haha: Un tur vārds vepris nav minēts :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:31
 citēt
Bzh:Redz, kur Shadow ir ielicis visus fblogā pieļaujamos vārdus attiecībā pret citu cilvēku www.fotoblog.lv... . :haha: Un tur vārds vepris nav minēts :)


Bet, ja Lupi nosauks vnk par čabgrabi, viņš nesapratīs... Vepris vismaz ir tāds gana daudzlietots vārds arī mūsdienās, un to to viņš spēj saprast, kaut vai ar googles palīdzību, bet tomēr. :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:33
 citēt
šoreiz nebūšu.
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:34
 citēt
zo:šoreiz nebūšu.


vārds "šoreiz" likās dikti asprātīgs? :)
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:39
 citēt
alvils:
Bzh:Redz, kur Shadow ir ielicis visus fblogā pieļaujamos vārdus attiecībā pret citu cilvēku www.fotoblog.lv... . :haha: Un tur vārds vepris nav minēts :)


Bet, ja Lupi nosauks vnk par čabgrabi, viņš nesapratīs... Vepris vismaz ir tāds gana daudzlietots vārds arī mūsdienās, un to to viņš spēj saprast, kaut vai ar googles palīdzību, bet tomēr. :)


Bet te jaf tas izpaužās, galvenais ir citam piegružot, piemēslot, un kā cūkmens teica, ka tā rīkojās sivēnbrālis, kuru kad skatot tildes sinonīmu vārdnīcā, atrodam - vepris
Un precīzi uztraucās tie, kam tieši tas bija domāts. Ja nebūtu laicīgi brīdināts- viņi te negružotu??? naivums, vēl vairāk būtu.
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:41
 citēt
alvils:
zo:šoreiz nebūšu.


vārds "šoreiz" likās dikti asprātīgs? :)


:face-devil-grin: piektais spēlētājs ieradies...šaibu- sarauj :D
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:44
 citēt
alvils:
zo:šoreiz nebūšu.


vārds "šoreiz" likās dikti asprātīgs? :)


man jā. a tev?
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:45
 citēt
zo:

man jā. a tev?


nē.
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:45
 citēt
Nesaprotu, ko piesējāties nabaga Haidukam par pirti. Normāls izklaides pasākums ar iespēju pabildēt. Pajautāju google ko šis par to pirti domā - internetaklauni.blogspot.com...

pašam, gan tādi pasākumi ne pārām, bet zinu daudzus, kuri labprāt tādus apmeklētu
avatar
Publicēts: 02.03.10 15:49 labots
 citēt
ak34:Nesaprotu, ko piesējāties nabaga Haidukam par pirti. Normāls izklaides pasākums ar iespēju pabildēt. Pajautāju google ko šis par to pirti domā - internetaklauni.blogspot.com...

pašam, gan tādi pasākumi ne pārām, bet zinu daudzus, kuri labprāt tādus apmeklētu
fui - te netiiro velju mazgaat :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):