forum.gif
Par modeļu galerijām
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Par modeļu galerijām
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.03.10 22:15
 citēt
www.nataliemodels.com...

iesaku Māru - drošvien arii aklajam no putna lidojuma veiksmiigas bildes sanaaktu
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:26
 citēt
Schnircks:Ir jau bijusi šī diskusija, bet tomēr vēlreiz:
Vai nebūtu lietderīgi ļaut modelēm/modeļiem publicēt bildes?
Pēc patreizējiem noteikumiem to formāli var arī neļaut....
tak cilveeki aptaujaa nobalsoja, Tev nepietiek?
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:32
 citēt
a prieksh kam te taada sadalja - visi tak var aiziet uz bravostudio.lv un tur paslienjaaties
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:36
 citēt
Schnircks:Ir jau bijusi šī diskusija, bet tomēr vēlreiz:
Vai nebūtu lietderīgi ļaut modelēm/modeļiem publicēt bildes?
Pēc patreizējiem noteikumiem to formāli var arī neļaut....



Paskatoties uz galeriju kopumā šaubos vai tas vispār ir vajadzīgs. Tie kuri meklē modeles atrod tos citās lapās/dzīvajā cik vien uziet un par abpusēji apmierinošiem noteikumiem, $$$, TFP u.c.
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:41
 citēt
Gudris:
Laciz:a prieksh kam te taada sadalja
prieks modeleem ...vinjas ar cilveeki un vinjaam ar gribas pachatpt ar Tevi :face-kiss:
varbuut, tikai man pofig - te tomeer ir fotolapa.
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:51
 citēt
Maris:www.nataliemodels.com...

iesaku Māru - drošvien arii aklajam no putna lidojuma veiksmiigas bildes sanaaktu
Beeesīg laba rudmate TADA FIČAS var saražot:)!
avatar
Publicēts: 08.03.10 22:54
 citēt
o jāa...
avatar
Publicēts: 08.03.10 23:21
 citēt
bālēliņiem vajag vēl 33 gadus domāt vai izdomāt velosipēdu...


www.photosight.ru...


"При постинге в раздел "фотомодели" помните, что фотография должна соответствовать этому разделу. Данный раздел предназначен только для размещения фотомоделями своих фотографий, на которые у них есть такое право. Запрещается размещение фотомоделями своих фотографий в другие разделы. Фотографам запрещается ставить с этот раздел свои фотографии. В случае несоответствия фотографий условиям они будут удаляться, а разместивший пользователь будет отправлен на блокировку. Следует указывать автора фотографии (кроме случаев, когда автор явно против этого)."

varbūt jāliek uz balsijumu Jeekabielaa...
avatar
Publicēts: 09.03.10 00:13
 citēt
Schnircks:Ir jau bijusi šī diskusija, bet tomēr vēlreiz:
Vai nebūtu lietderīgi ļaut modelēm/modeļiem publicēt bildes?
Pēc patreizējiem noteikumiem to formāli var arī neļaut....


šoreiz nepiekritīšu Tavam viedoklim, fotobloga galvena doma ir - par un ap foto, bet ne par to kas uz attēla atainots .. modeles un tāpat kā fotogrāfi zin kur likt albūmus apskatei ... manprāt šite galvenā doma ir kā tā bildei ir tapusi, nevis kas uz tās ir attainots
:face-wink:
avatar
Publicēts: 09.03.10 00:31
 citēt
Schnircks:Girtson:.. par to ar runa! Pamēģini modeļbildi bez modeles uzbildēt! Paskatoties vienu otru šeit esošu bildi, reizēm liekas, ka modele vairāk bildē ielikusi nekā fotogrāfs:)


o jā
avatar
Publicēts: 09.03.10 00:43
 citēt
tur jau modelēm jāmetas - Gudri tu ar uz mēles metīsies?
avatar
Publicēts: 09.03.10 00:43
 citēt
tas, ka šeit lapas doma auzās ir aizgājusi, par to laikam neviens neaizdomājas ... modeles/ļus neaprunājam ... tāpat nevajadzētu aprunāt fotogrāfijas autorus!! aprunāt drīkst tikai foto/tehniku/softu u.t.t. bet ne personālijas ... atkartoju modeles zin kur likt savu albumu, šeit dižojas tikai autori, cerams :)

laikam cenšos glābt šito iestādījumu :*
avatar
Publicēts: 09.03.10 08:51 labots
 citēt
Vispār, no godīguma puses, te liela daļa fotogrāfiju ir jābanno... it īpaši tās
1. bildes, kas radušās masterklas ietvaros, un naf pielikta norāde uz bilžu izcelšanās avotu
2. visas bildes, kur modele ir tērpa, meikapa un pozas autore, bet fotoaparāta īpašnieks tēloja kruto STATĪVU :D,
<<<Te piebilde Cirtsonam... kurš tad ir fotogrāfijas autors... vai japāņu firma, kas izlaida fotoaparātu, ja spiedējam nekas nepieder. Bet beigās tieši viņš dižojās- ES

Bet šo es lasu kā gada citātu:
<fotobloga galvena doma ir - par un ap foto, bet ne par to kas uz attēla atainots>
... jājautā, bet ko tad visi visur šķauda tieši par to, kas uz attēla atainots :D
avatar
Publicēts: 09.03.10 09:00
 citēt
Nevajag piesārņot ar modelēm. Tāpat viņas visur
avatar
Publicēts: 09.03.10 09:02
 citēt
aitinaa:Nevajag piesārņot ar modelēm. Tāpat viņas visur
+++
avatar
Publicēts: 09.03.10 09:11
 citēt
aitinaa:Nevajag piesārņot ar modelēm. Tāpat viņas visur


:D:D:D
laba nekad naf par daudz :) it īpaši to redz organizatori, kad vajag uz kādu pasākumu modeles...
tie kas ciena modeles , tiem to netrūkst...
Bet par to, vai vajag modelēm savu sadaļu atsevišķu, domāju, ka nevajag,... BET
...BET atļaut likt savā galerijā. Es pats ieliktu daudzus autoportretus, bet nevaru likt, jo ... izdoma mana, poza mana, gaismu izmantoju, kā vēlos es, iekadrēju es, BET pogu tai brīdī ar MANU aparātu nospiež cits. Pēc bloga terminoloģijas autors ir tas cits, kaut vai no malas pasauktais Janka :D
Bet nelaime ir pavisam citur- žēlumā, skopumā, ka balsos par modelēm aktīvāk, nekā par autora izlikto darbu.
avatar
Publicēts: 09.03.10 09:25
 citēt
Lunis:
Maris:www.nataliemodels.com...

iesaku Māru - drošvien arii aklajam no putna lidojuma veiksmiigas bildes sanaaktu
Beeesīg laba rudmate TADA FIČAS var saražot:)!


a pēc tam alimentus maksāt... :(
avatar
Publicēts: 09.03.10 09:28 labots
 citēt
Haiduks:
aitinaa:Nevajag piesārņot ar modelēm. Tāpat viņas visur



tie kas ciena modeles , tiem to netrūkst...


te arii atsleega. modelju galerijas pietruukst tiem kas neciena savas modeles. :D

bravo Haiduk!

Divi jau pieteikushies - Shnjurks un Gudris :D
avatar
Publicēts: 09.03.10 09:31
 citēt
Gudri- es te visām bildēm pati esmu autors:)
Kā gribi - tā saproti:)
avatar
Publicēts: 09.03.10 10:16
 citēt
katru gadu mēģinam Modeļu sadaļu izbīdīt....bet admini , laikam , stingri pret to ir !!! Jocīgākais , ka nekādu pret argumentu nav....
P.S. kas tā par balsošanu bija ......???? kaut ko palaidis garām esmu....???

Nu reāli, nevienam taču netraucētu vēl viena kategorija Modeles !? vai arī Copes bildes :)
avatar
Publicēts: 09.03.10 10:23
 citēt
un sadalju Kaķi, jo kakjubildes ir vairāk par meiteņbildēm :D

nebīdās tas, kam laikam NAV jābīdas. Vai to tik grūti saprast? Un balsošana bija - veselas divas aptaujas.
avatar
Publicēts: 09.03.10 10:26
 citēt
Modeļu sadaļa jau laikam vairāk ir vajadzīga pašiem šo modeļu bildētājiem....pastāv cerības, ka tad tās bildes mazāk apries.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.03.10 10:38
 citēt
negatIvs:Modeļu sadaļa jau laikam vairāk ir vajadzīga pašiem šo modeļu bildētājiem....pastāv cerības, ka tad tās bildes mazāk apries.....:bad_smile:
+++
avatar
Publicēts: 09.03.10 11:31
 citēt
negatIvs:Modeļu sadaļa jau laikam vairāk ir vajadzīga pašiem šo modeļu bildētājiem....pastāv cerības, ka tad tās bildes mazāk apries.....:bad_smile:


O, īstā blogera sāls- pašam ir vai naf, ka tik otram naf. Šķirnes nosaukums- tīrasiņu latvijas blogeris :D
Bet vai jūsu pelēkā masa, kura naf diez cik krunkaina ir aizdomājusies līdz tam, ka tāpat kā fotogrāfi rāda savas bildes (es tā varēju), modeles grib rādīt savas bildes (es tā varēju). Un kam lielāks nopelns bildes rašanās procesā ir grūti spriest. Pēdejo punktu parasti pieliek tas japānis :D
avatar
Publicēts: 09.03.10 11:34
 citēt
nu bet lai raada modeles savas bildes draugiem.lv! Atkal esi izliecies? Nu negrib shii saita iipashnieki shaadu sadalju un arii blogeri aptaujaas noraidiija. Prieksh kam kaa papagailim malt visu laiku vienu un to pashu? Uztaisi savu saitu modeleem un tusee tur!
avatar
Publicēts: 09.03.10 11:42
 citēt
Es iasaku savas domas, nevis braucu augumā adminiem, ka te daži :)
Un nekas naf pat jāmaina programmēšanas valodā, tikai jāpārstāj dažiem lekties. Vot , piem. metrapole ieliek sevi, un visi to uzņem mierīgi, civilizēti. Navajag vienmēr ar putām uz lūpām ...
Laciz (c) <Uztaisi savu saitu modeleem un tusee tur! >
tu jaf divas reizes aizgāji no bloga uz turieni tusēt :D , ko vilkies atpakaļ ???
Tu neesi pasaules naba, ap kuru saule griežās. Visi ir cilvēki, un visi grib.
avatar
Publicēts: 09.03.10 11:44
 citēt
Haiduk - NEVAJAG TUKSHI DIRST! Es nekad neesmu tuseejis draugos, atshkjiriibaa no Tevis kas tur uzmaacas meiteniiteem ar tekstiem tipa safocheeshu pliku pa velti. Ja nebeigsi dirst pa tuksho - dabuusi peec pilnas progzas
avatar
Publicēts: 09.03.10 12:00
 citēt
Gudris:
Laciz:Ja nebeigsi dirst pa tuksho - dabuusi peec pilnas progzas
kompromaatu turi padusee ?:face-grin: ..izklausaas peec shantaazhas :amazing::what:
jap. tas taarps vienreiz jaaiespiezh zemee atpakalj :D
avatar
Publicēts: 09.03.10 12:16
 citēt
Gudris:bet shantaazha ir kriminaali sodaama :face-wink:
nu vot... kaa aizgaaja topikam otraa lapa taa saakas spams :D
avatar
Publicēts: 09.03.10 12:24
 citēt
Gudris:Laciz nemaini tēmu...atzīsti ka iebrauci auzās un izdzēs savu tekstu ar šantāžas elementiem :face-kiss:
neredzu elementus. pagaidaam redzu melus par savu it kaa tuseeshanu draugos.
avatar
Publicēts: 09.03.10 12:27
 citēt
Gudris:Laciz nemaini tēmu...atzīsti ka iebrauci auzās un izdzēs savu tekstu ar šantāžas elementiem :face-kiss:


A viņš ir ļoti interesants cilvēks. Palasi tekstus , kur viņš citus zākā, un kā lokās, kad pats dabon... pat tāpēc savu laiku dzēsās.
avatar
Publicēts: 09.03.10 12:28 labots
 citēt
Haiduks:
Gudris:Laciz nemaini tēmu...atzīsti ka iebrauci auzās un izdzēs savu tekstu ar šantāžas elementiem :face-kiss:


A viņš ir ļoti interesants cilvēks. Palasi tekstus , kur viņš citus zākā, un kā lokās, kad pats dabon... pat tāpēc savu laiku dzēsās.
Pafantazee veel vecoteev! pafantazee :D pasham nav shkjebiigi no taadaam fantaazijaam????? labi onka, Tu pachato, pafantazee - es drusku pastraadaashu :D
avatar
Publicēts: 09.03.10 12:50
 citēt
Stop, kādas fantāzijas, ja tu domā, ka tagad viss vecais no tevis ir zem Anonimus, tad vari lekties???
Tad uzraksti iemeslus vēlreiz, kāpēc dzēsies piemo reizi, kāpēc otro (tas nopietnās reizes), es nerunāju par tiem mazajiem kloniņiem, kuru arī esot bijis daudz (dati naf mani, bet no alloxa un Schnircks )
Bet tev liela taisnība, es tiešām esmu vecaistēvs pagaidām 7-ņiem mazbērniem, bet vai tu būsi vecaistēvs??? :)
avatar
Publicēts: 09.03.10 13:00
 citēt
fantazee fantazee. mani te pziist vai zin pietiekami daudz cilveeku kas uzreiz apliecinaatu ka tu runaa sunja murgus. "datu man naf bet jaanis teica :D" Tu domaa, ka Tavu melu deelj kaads tagad par mani saaks domaat labaak vai sliktaak kaa domaa? No seerijas - a man sievietes, kas Tevi satikushas ir teikushas ka Tu derdziigs vecis esi... :( Ko lai domaaju?
avatar
Publicēts: 17.06.10 09:24
 citēt
Schnircks:Ir jau bijusi šī diskusija, bet tomēr vēlreiz:
Vai nebūtu lietderīgi ļaut modelēm/modeļiem publicēt bildes?
Pēc patreizējiem noteikumiem to formāli var arī neļaut....


Formāli var ļaut, ja piekrīti ka modelis tevis bildētu darbu publicē kā jūsu kopdarbu, t.i., tu nepretendē uz vienpersoniskām autortiesībām. Varbūt ar neesmu pietiekami cītīgi izstudējusi fotobloga lietošanas noteikumus, bet neatminos ka tur būtu kas minēts par kopdarbu publicēšanas liegumiem.
avatar
Publicēts: 17.06.10 09:30
 citēt
pelle:
Schnircks:Ir jau bijusi šī diskusija, bet tomēr vēlreiz:
Vai nebūtu lietderīgi ļaut modelēm/modeļiem publicēt bildes?
Pēc patreizējiem noteikumiem to formāli var arī neļaut....


Formāli var ļaut, ja piekrīti ka modelis tevis bildētu darbu publicē kā jūsu kopdarbu, t.i., tu nepretendē uz vienpersoniskām autortiesībām. Varbūt ar neesmu pietiekami cītīgi izstudējusi fotobloga lietošanas noteikumus, bet neatminos ka tur būtu kas minēts par kopdarbu publicēšanas liegumiem.
atkal dariit nav ko?
avatar
Publicēts: 17.06.10 09:34
 citēt
Laciz: kāds tur sakars ar darīšanu? Saku ka neredzu noteikumos tādu punktu kas to liegtu! Autortiesības tāpat kā piena paku var nopirkt jeb arī saņemt prezentā, ja tehniskais autors to akceptē.
avatar
Publicēts: 17.06.10 09:36
 citēt
a Tev kas - radaas nepaarvarama veelme salikt savaa galerijaa citu radiitas Tavas plikbildes? 3 gadu laikaa esmu redzeejis tikai 3 pasazhierus (gudris+vecteevi) kam shis jautaajums ir bijis aktuaals.
avatar
Publicēts: 17.06.10 09:47
 citēt
Laciz:a Tev kas - radaas nepaarvarama veelme salikt savaa galerijaa citu radiitas Tavas plikbildes? 3 gadu laikaa esmu redzeejis tikai 3 pasazhierus (gudris+vecteevi) kam shis jautaajums ir bijis aktuaals.


Man nav nekādas vēlmes ko likt un man šis jautājums vispār nav aktuāls, tik lasot forumu pamanīju un izteicu savu domu, tas arī viss :face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):