forum.gif
Hokejs.Dinamo.Paradoksi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Hokejs.Dinamo.Paradoksi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.03.10 19:48
 citēt
Paradoksaala lieta tas hokejs. Peeterburgaa SKA buutiibaa bija stipraaki, bet vinjiem ripa negaaja vaartos. Shodien bija otraadi - muuseejie izskatiijaas labaak, uzbruka vairaak un biistamaak bet nepaveicaas....
Piekjeeru sevi pie domas, ka gribas lai shii seerija beidzas ar zaudeejumiem. Paaraak daudz tas prasa nervus - gribas pietaupiit tos pasaules chempionaatam, lai gan saprotu, ka shii ir laba meistariibas skola :D
Shodien visa diena veejaa - domaajot par speeli un nervozeejot pie televiizora ekraana....
avatar
Publicēts: 13.03.10 19:50
 citēt
Tā jau ir atkarība... man pa lielam pofig tas hokejs...
avatar
Publicēts: 13.03.10 19:52
 citēt
ivog:Tā jau ir atkarība... man pa lielam pofig tas hokejs...
tik pat liela kaa Tev no spamoshanas fotobloga forumaa.
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:01
 citēt
man radaas nojauta, ka svešās mājās komandām labāk spēlēt :)
Cerēju jau uz 3o uzvaru, bet nu rīt skatīsimies, kā es tālāk :)
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:01
 citēt
Nuja, es jau tas lielākais spamotājs šeit...
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:13
 citēt
Šodien pietrūka tas svaigums mūsējiem - daudz spēka atdots pirmajās spēlēs - gan fiziski, gan emocionāli. Nedaudz kaut kur nenokoncentrējamies - tur pēc iemetiena vai vārtu priekšā un gols.
Un sajūta, ka līdz rītdienai neizdosies atjaunoties un SKA atkal mūs uzvarēs - jo nu nav tas emocionālais svaigums, lai kompensētu meistarības starpību :(
+ vēl Masaļskis nost. Kgan varbūt tas var arī motivēt. Redzēs. Vai nu rīt, vai nu nekad.
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:20
 citēt
saldaak buutu peerpilii :D
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:29
 citēt
Tiesneši arī bija "redzīgi". šķiet,ka tālāk pa degunu neredzēja
Mūsējam pie vārtiem nosit nost ķiveri un vēl grūsta. noraidījuma nav.
Mūsējo pēdējās minūtēs turēja pie malas ja nemaldos Niživiju. un gulēja virsū un tiesneši nenoraidīja..
Ja rīt tādi tiesneši,spēle beidzas.:super_man:
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:30
 citēt
tā jau ir stadija... :)
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:32
 citēt
Laciz:saldaak buutu peerpilii :D


Tas protams būtu nenovērtējami patīkami :D
Var jau būt, ka šis ar bij ieplānots scenārijā - jo finansiāli izdevīgi ir divas mājas spēles nevis viena :D
avatar
Publicēts: 13.03.10 20:41
 citēt
ja shitais ilgi turpinaasies, mani izrakstiis no maajas graamatas :(
avatar
Publicēts: 13.03.10 21:28
 citēt
tas ir bizness :D gandrīz 12000 skatītāju, šodien man domāt biļetes jau iztirgotas, karoč biznes ;)
avatar
Publicēts: 13.03.10 21:32
 citēt
vinieks:tas ir bizness :D gandrīz 12000 skatītāju, šodien man domāt biļetes jau iztirgotas, karoč biznes ;)

Nu ja un bizness ir izdevies, jo pusotru stundu pēc spēles visas biļetes bija nopirktas! :o
avatar
Publicēts: 13.03.10 21:35
 citēt
tusne:
vinieks:tas ir bizness :D gandrīz 12000 skatītāju, šodien man domāt biļetes jau iztirgotas, karoč biznes ;)

Nu ja un bizness ir izdevies, jo pusotru stundu pēc spēles visas biļetes bija nopirktas! :o


par to pat šaubu nav, bet rīt ir jāuzvar, savādāk piķi pelnīs SPB :D
avatar
Publicēts: 13.03.10 21:38
 citēt
pa maza halle, bizness apstaajaas pie 12000 skatiitaajiem
avatar
Publicēts: 13.03.10 21:57
 citēt
a ko Ļeņingradas SKA spēlē arī Čaiņiks? :anger:

g.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 13.03.10 21:58
 citēt
jaa, riit shitadu pashu nervu parbaudi izturet... brrr.

riit jaspele hokejs, labs, drosmigs un agresivs hokejs. tad bus ari uzvara!
avatar
Publicēts: 13.03.10 22:03
 citēt
koroche - sarauj. riit izlaidiishu.
avatar
Publicēts: 13.03.10 22:16 labots
 citēt
Laciz, kāda Tev atšķirība, vai uzvar Dinamo vai SKA? Par ko tieši Tu nervozē? Ja jau esi spēlējis amatieros, tad zini, ka ilgtermiņā tāpat uzvar stiprākais un ka veiksme var būt, bet var arī nebūt.
avatar
Publicēts: 13.03.10 22:46
 citēt
Ja šitā turpināsies būs jāsāk nervu dropes lietot, alko vairs nedod tik lielu devu, lai spēlēs nervi nomierinās :face-grin:
ceru uz uzvaru ritdien, lai paris dienas var nervus atpūtināt.
avatar
Publicēts: 14.03.10 01:16
 citēt
CerambyX:
Laciz:saldaak buutu peerpilii :D


Tas protams būtu nenovērtējami patīkami :D
Var jau būt, ka šis ar bij ieplānots scenārijā - jo finansiāli izdevīgi ir divas mājas spēles nevis viena :D



nemaz ne tik mazsvarīgs arguments, arī reklāmdevēji taču gan jau sarunāti un līgumi noslēgti uz 2 mājas spēlēm :):face-smile:
avatar
Publicēts: 14.03.10 11:27
 citēt
es domaaju, ka ir diezgan NEREAALI sarunaat ar komandu ZAUDEET. Tipa zaudeejiet shodien, riit vinneesiet un tad ir naakamaa seerija un atkal naaks pikjis. Un ja nu riit pretinieki neljauj vinneet?

Kaadas prognozes uz shodienu?
avatar
Publicēts: 14.03.10 12:01
 citēt
mums var tikai paveikties, ja vārtsargs būs līmenī, taktiski pareizi nospēlēsim[ šis aspekts visās iepr. trijās spēlēs tika izpildīts ], + veiksmes faktors, kas varētu kompensēt ind. meisterības trūkumu, jo vakar veiksmes/meisterības nedaudz pietrūka - vārtu gūšanas momentu bija daudz....
avatar
Publicēts: 14.03.10 13:57
 citēt
Pirms sērijas sakuma teicu, ka mēs uzvarēsim sērijā ar 3:1. Ceru, ka nebūšu kļūdijies.:face-smile:
avatar
Publicēts: 14.03.10 14:36 labots
 citēt
domaaju, ka no biznesa viedoklja dinamo vajag vairaak. taapeec arii seerija ir jaauzvar.
labaakie komentaari
www.allhockey.ru
avatar
Publicēts: 14.03.10 14:46
 citēt
avatar
Publicēts: 14.03.10 19:39
 citēt
APSVEICU. Tadag njemam priekshaa Znaroku!
avatar
Publicēts: 14.03.10 20:11
 citēt
ja Znaroks pakāsīs, tad Šupleru par izlases treneri.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.03.10 20:11
 citēt
Laciz:APSVEICU. Tadag njemam priekshaa Znaroku!
NU Znaroks ir krietni niknāks pretinieks par SKA, jo viņš bez zvaigznēm dikti spožām ir panācis praktiski to pašu un sērijā vinnēja 3:0! būs grūti!
avatar
Publicēts: 14.03.10 20:15
 citēt
patīkami, knapi iekārpīties astotniekā, un izkoklēt SKA......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.03.10 20:15
 citēt
tusne:
Laciz:APSVEICU. Tadag njemam priekshaa Znaroku!
NU Znaroks ir krietni niknāks pretinieks par SKA, jo viņš bez zvaigznēm dikti spožām ir panācis praktiski to pašu un sērijā vinnēja 3:0! būs grūti!


:D labāk domāsim, kur to kausu glabāsim :)
Nevis muldot, bet turot īkšķus :):):)
avatar
Publicēts: 14.03.10 20:36
 citēt
negatIvs:patīkami, knapi iekārpīties astotniekā, un izkoklēt SKA......:bad_smile:
nu SKA jau trešo gadu neveicās.. viņi visu laiku pirmajā kārtā izkrīt! :D un trijos gados pret rīdziniekiem viņiem bija pirmā uzvara kādā spēlē, jo SKA ar 0:3 ir zaudējusi visās sērijās! :o)
avatar
Publicēts: 14.03.10 20:50
 citēt
es pat piedzēros...
avatar
Publicēts: 14.03.10 20:53
 citēt
alvils:es pat piedzēros...
es tikai iedzēru, lai pabļaut var! :o)
avatar
Publicēts: 14.03.10 22:11
 citēt
Nu, rekā man bija taisnība :face-grin: Pēc pāris dienām būs jaliek galdā sērijas rezultāts pret Znaroku. Par to, ka cilvēki piedzērās skatoties hoķi nemaz nebrīnos, mani nervi vairs vispār nav lietojami, jo netiku pat pie aliņa.
avatar
Publicēts: 14.03.10 22:13
 citēt
sveiciens visiem vidējiem latviešiem :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 14.03.10 22:25
 citēt
Eliks:sveiciens visiem vidējiem latviešiem :face-devil-grin:


Tie latvieši, kas nepamatoti saceras uz kaut kādu rezultātu (medaļām, uzvarām utt.) un pēc tam, kad tas neizdodas, sāk sportistus nolikt, nav labāki. Un tādu nav mazums :)
avatar
Publicēts: 14.03.10 22:30
 citēt
normāli ir, ja filtrē, ko var un ko nevar.....un pa burzmu glupības nerunā.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.03.10 22:49
 citēt
normāli ir kad netēlo gudrīti un vienkārši atbalsta savējos, gan zaudēs, gan uzvarās...
avatar
Publicēts: 15.03.10 00:05
 citēt
Jā, par pozitīvām emocijām!
Priekā!!!!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):