forum.gif
foto statīvi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / foto statīvi
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.04.06 12:25
 citēt
varētu apstāstīt - visiem fotoaparātiem viņi der? vai katram vajag citādu? un sākot no cik maksā tāds, kas neļodzās pats no sevis?
avatar
Publicēts: 09.04.06 12:37
 citēt
neesmu redzeejis fotoaparaatu, kam nebuutu standarta viitne. taads kursh neizjuks un nesveers arii 10kg maksaa apmeram sakot no 25 LVL. pec tam jau sakas fiichas - stiprinamie mehanismi (fiksatori), galva, dubultaas kajas etc.....

bet ja tu gribi kartigi izklaideeties, tev tomeer naaksies TV kraatu iireet... ka mes peec vienas f0t0 skolas secinaajaam :D
avatar
Publicēts: 09.04.06 13:35
 citēt
bet ja tu gribi kartigi izklaideeties, tev tomeer naaksies TV kraatu iireet... ka mes peec vienas f0t0 skolas secinaajaam :D

ko nu es, es jau pieticīga :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 15:06
 citēt
Tā ir, statīvi cenu robežās no Ls 10 līdz Ls 50 ir vienādi labi/slikti. Vai tie ļogās paši par sevi ir jāpārbauda katram konkrētajam eksemplāram. Svarīgi arī, kādu aparātu un cik bieži skrūvēs pie tā statīva. Mazu kompaktkameriņu reizi vasarā var skrūvēt pie 10 latus vērta statīva. Ja fototehnika ir smaga gan gramos, gan naudas izteiksmē, jāņem nopietnāks statīvs.


P.S. Labāk slikts statīvs nekā nekāds :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 17:05
 citēt
A vot man ir cullman shits #52013. Līdz pat šai dienai nesaprotu, kāpēc tas maksāja 40 (vai 30... neatceros) Ls, ja pa 25 pārdodas vismaz pēc skata nopietnākas pariktes... Laikam to var izskaidrot ar to, ka iepirkos Elkorā.
avatar
Publicēts: 10.04.06 17:48
 citēt
digi ziepim pilnigi pietiek ar 3-4ls vertu portatiivo trij-kaaji. pec pusgada-gada gan jaanomaina (attiecigi +4ls), toties ir eerts un parociigs un kabataa ieliekams.

protams, ja ir nopietna velme fochet, tad jagaadaa garais/lielais/smagais, bet to nu liidzi celjojumaa panjemt ir daudz gruutaak


prieksh manis statiivs vajadziigs 2 lietam:
1. lai nenotriic rokas bildejot ar ilgu atverumu
2. lai var izveleties lenkji, kaadaa bildeet

parejais (groziit liidzi, liimenjraadis, garums lai nav jaaraapo pa zemi) ir sekundari ;)
avatar
Publicēts: 10.04.06 18:10
 citēt
a kā piemēram [piekrītu, blonds jautājums, bet...] vertikālās bildes tak ar var bildēt, vai ne?
avatar
Publicēts: 10.04.06 18:19
 citēt
Ar tādu statīvu, kas ir man... un tas nav pats sūdīgākais - vertikālās bildes ir visai problemātiski... bet es izdomāju shēmu, kā to var darīt un pielāgoju statīvu arī šādai fīčai... bet nu defautā tas nav paredzēts (laikam tāpēc, ka tas ir videokameras statīvs:))
avatar
Publicēts: 10.04.06 18:22
 citēt
bāāāc!!! tiešām parastos statīvus nevar pagriezt??
avatar
Publicēts: 10.04.06 18:23
 citēt
manu 4ls verto vareja arii vertikaali :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 18:29
 citēt
tu pamatīgi mani nomierināji... :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 18:52
 citēt
jāpielīmē pie vertikālas virsmas (piemēram, mājas sienas vai staba), tad jau var arī vertikāli! :lol:

joks, bet pērkot paskaties, parasti to panāk, atliecot plakni, uz kura liek aparātu. Jāpārbauda, vai tai ir tiešām taisns leņķis. Manam Elkorā pirktajam "ūberkrutajam" cullman (nr. skat augstāk, viņa cenai laikam komats bija sajucis par vienu vietu) vertikāli gluži nesanāk - leņķis nav taisns, tas ir kādi ~85 grādi..

Shadow !!! Vajag smailijus no fool.exler.ru...!!!
avatar
Publicēts: 11.04.06 16:29
 citēt

Shadow !!! Vajag smailijus no [url=http://fool.exler.ru/sm01.htm!!!



labais!]http://fool.exler.ru/sm01.htm!!!


labais![/url] :)))))
avatar
Publicēts: 11.04.06 22:22
 citēt
jaa !!!!!!! it sevishkji shito, kas jau no laika gala dziivo ieksh getraway zem nicka :aiwa: -
avatar
Publicēts: 11.04.06 22:29
 citēt
fui! tas tak nesmuks :D
avatar
Publicēts: 11.04.06 22:53
 citēt
fui! tas tak nesmuks :D

tas ir "AIWA" !
avatar
Publicēts: 21.04.06 17:22
 citēt
Viitnes 2-vas paziistamas, shaubu gadiijumaa ir adapteri, latviski perehodnjiki. Ar 25 - 35 Ls saakot var cereet, ka neljodziisies paarlieku, vismaz kameer mazlietots. Labak ar panoraamas galvu un liimenjraazjiem.
avatar
Publicēts: 21.04.06 17:37
 citēt
adapteri, latviski perehodnjiki.


tiešām latviski??
avatar
Publicēts: 27.04.06 10:32
 citēt
Cilvēku valodā tā ir pāreja 1/4-3/8

:mrgreen:
avatar
Publicēts: 27.04.06 12:46
 citēt
:roll:
avatar
Publicēts: 12.06.06 15:29
 citēt
liels paldies par padomiem :) noderēs.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):