forum.gif
popupi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / popupi
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.04.06 19:55
 citēt
nav te tādas sadaļas - ieteikumi, tad laikam jāraksta šeit... būtu baigi labi, ja popupa logs, kursh atver bildes (piemeeram fotoskolas rakstos), straadaatu arii uz Firefoksha :)...

function fitPic() {
iWidth = (NS)?window.innerWidth:document.body.clientWidth;
iHeight = (NS)?window.innerHeight:document.body.clientHeight;
iWidth = document.images[0].width - iWidth;
iHeight = document.images[0].height - iHeight;
window.resizeBy(iWidth+100, iHeight-1+60);
self.focus();
};

Firefoxim met aara javascript bugu:
assignment to undeclared variable iWidth?m=4&id=76 (line 21)
assignment to undeclared variable iHeight?m=4&id=76 (line 22)
, jo Gecko enginam arii atveertaa loga lielums ir pieejams zem window.innerWidth ...

es ieteiktu chekot vai browseris ir IE un tad pieskirt iWidth un iHeight veertibas:

iWidth = (IE)?document.body.clientWidth:window.innerWidth;
iHeight = (IE)?document.body.clientHeight:window.innerHeight;

taa kaa luudzu izlabojiet shito bugu, paldies :)
avatar
Publicēts: 09.04.06 21:45
 citēt
Glukz saka, ka ir divi varianti, kāpēc tev nestrādā pop-upi:

1. ļoti veca Firefox versija
2. atslēgti javascripti

šāda problēma uz firefoxiem pirms tevis netika novērota, pats esmu FF useris un fotOblog kods tiek pārbāudīts uz savietojamību ar šo pārlūku
avatar
Publicēts: 09.04.06 21:52
 citēt
hmm nu zin itkaa javascripts eneiblots ... un versija ir 1.5.0.1... laabi ja gluks ir manaa galaa, tad skatiishos, kur vaina :)
avatar
Publicēts: 09.04.06 21:56
 citēt
1.5.0.1
man uiss notiek... :)
avatar
Publicēts: 09.04.06 21:56
 citēt
bet pag varbuut tu mani nepareizi saprati...vai arii neskaidri izklaastiju probleemu... gluks ir nevis uz to ka neatver vai atver popupu (ar to viss kaartiibaa), bet gan ar to ka atveertais popups pareizi neresaizojaas lai bildi vareetu apskatiit pilniibaa... man uz Firefoksha ir parasti horizontaalais skrollbaars. un tikko chekoju no darba kompja, tur arii taa pati probleema. buutu diivaini, ka tikai man taa ar to Firefoxi neiet :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 07:36
 citēt
the same - vienmer popus ir nedaudz "shauraaks". bildes augstums pareizi tiek nosalits, bet platumaa vienmer paliek ~20px ko scrollot
avatar
Publicēts: 10.04.06 14:29
 citēt
Elik, vai tev uz tava mozillas arii ir lidzigi (atvertais logs tomer paradas ar scroll)?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):