forum.gif
vot, visi būsim geji, šodien uzzināju.............!:(
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / vot, visi būsim geji, šodien uzzināju.............!:(
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.04.10 15:54 labots
 citēt
www.apollo.lv...

moš jāprovē vēl saglābt kas glābjams, pēdējos, garlaicīgi tradicionāli orientētajos dzīves mirkļos....:face-crying:
avatar
Publicēts: 23.04.10 16:01
 citēt
kāda atšķirība, homoseksuālis vai heteroseksuālis, ja jau teikuma sākumā impotents? :(

p.s. Gudra vecāki arī dedzināja atkritumus? :D
avatar
Publicēts: 23.04.10 16:12
 citēt
nu bet ja paveicas, un nepaliec erektīli disfunktīvs, tad sāks vilkt uz mužikiem :face-sad:
avatar
Publicēts: 23.04.10 16:13
 citēt
+ alvils
Kāda vaina gejiem?

man daži geji ir ļoti labi draugi
avatar
Publicēts: 23.04.10 16:18 labots
 citēt
aitinaa:+ alvils
Kāda vaina gejiem?

man daži geji ir ļoti labi draugi


par vainām, Godātā Zālēdāj, sākāt runāt Jūs....
PS moš tāpēc ar draugi, ka geji....
avatar
Publicēts: 23.04.10 16:26
 citēt
Normāli...
Ķīnā, par piemēru, dzīvo 160 miljoni OFICIĀLU pederastu... 100 reižu vairāk nekā Latvijas iedzīvotāju (nemaz nerunājot par patiesajiem skaitļiem, jo, pieņemu, ka pederastija Ķīnā nav valstiski prestīža lieta).
Vo ku tauta dedzinājusi atkritumus... reizē ar zvirbuļu iznīcināšanas kampaņām.
avatar
Publicēts: 23.04.10 17:20
 citēt
aitinaa:Kāda vaina gejiem? man daži geji ir ļoti labi draugi
tāda vaina, ka Tev neuzmācās. duraki, nu. :face-kiss:
avatar
Publicēts: 23.04.10 17:21
 citēt
Reizēm tas, ka neuzmācas ir pat labi:):grimace:
avatar
Publicēts: 23.04.10 17:23
 citēt
aitinaa:Reizēm tas, ka neuzmācas ir pat labi:):grimace:


tā, man šķiet, domā līdz brīdim, kad tiešām neviens vairs neuzmācas....:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.04.10 09:59
 citēt
NilsS:
aitinaa:Reizēm tas, ka neuzmācas ir pat labi:):grimace:


tā, man šķiet, domā līdz brīdim, kad tiešām neviens vairs neuzmācas....:face-grin:
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.04.10 10:10
 citēt
:grimace:eeeeeeeeee, man laikam tiešām neviens vairs neuzmācas:anger:
avatar
Publicēts: 26.04.10 13:42 labots
 citēt
aitinaa::grimace:eeeeeeeeee, man laikam tiešām neviens vairs neuzmācas:anger:


Mož var ko līdzēt , kādas zāles tiem cjūkiem jāiebaro lai ATVER tak acis:):) Nu vismaz es kad uz ielas pamanu tā vien gribās uzmakties un iestumt pie kāda kafijas galdiņa kliedēt ikdienu , bet tu jau vienmēr tā skrien ta skrien ka nejaudāju i piesieties LAIKUS:):) Galneis ka VISLAIK vienā vietā uz Kaļķenes stūra pie Domes :):)
avatar
Publicēts: 26.04.10 14:02
 citēt
Lunis:
aitinaa::grimace:eeeeeeeeee, man laikam tiešām neviens vairs neuzmācas:anger:


Mož var ko līdzēt , kādas zāles tiem cjūkiem jāiebaro lai ATVER tak acis:):) Nu vismaz es kad uz ielas pamanu tā vien gribās uzmakties un iestumt pie kāda kafijas galdiņa kliedēt ikdienu , bet tu jau vienmēr tā skrien ta skrien ka nejaudāju i piesieties LAIKUS:):) Galneis ka VISLAIK vienā vietā uz Kaļķenes stūra pie Domes :):)


Tad Tev no foreljjankas ir jaamaacaas, kaa sleepni taisiit un vakteet... Ja reiz zini, kur paraadaas :D
avatar
Publicēts: 26.04.10 14:45 labots
 citēt
Lunis:
aitinaa::grimace:eeeeeeeeee, man laikam tiešām neviens vairs neuzmācas:anger:


Mož var ko līdzēt , kādas zāles tiem cjūkiem jāiebaro lai ATVER tak acis:):) Nu vismaz es kad uz ielas pamanu tā vien gribās uzmakties un iestumt pie kāda kafijas galdiņa kliedēt ikdienu , bet tu jau vienmēr tā skrien ta skrien ka nejaudāju i piesieties LAIKUS:):) Galneis ka VISLAIK vienā vietā uz Kaļķenes stūra pie Domes :):)


Oi, gribētu redzēt šo skatu, kad Lunis novaktējis Aitiņu
2.bp.blogspot.com...
avatar
Publicēts: 26.04.10 16:02
 citēt
avatar
Publicēts: 26.04.10 16:18
 citēt
Nekas nav jāpalīdz, esmu ielīdusi alā un ārā pagaidām nelīdīšu.....:grimace:
avatar
Publicēts: 26.04.10 17:37
 citēt
sliktā ziņa, ka geji taps un zarāzas noraus ne tikai tie, kuri dedzina plastmasu! tie ja nu biezākā kārtā.
avatar
Publicēts: 26.04.10 17:39
 citēt
negatIvs:http://img3.www.spoki.lv/upload/articles/13/137188/images/interesantumini-16.gif


montaza
avatar
Publicēts: 26.04.10 18:44
 citēt
NilsS:www.apollo.lv...

moš jāprovē vēl saglābt kas glābjams, pēdējos, garlaicīgi tradicionāli orientētajos dzīves mirkļos....:face-crying:


vel interesanti ir tas, kaa gan tagad dariit cilveekam, kas ir gejs un impotents. Varbuut jaadedzina lielos apjomos un jaaostas. Ar ko saslimis ar to arii jaaarsteejas :)

KAut kaads sviests. Visi mees beerniibaa dedzinaajaam kuulas un lapas un visko taadu, ko noteikti nevajadzeeja. Cik zinu, tad visi no draugiem ir normaali ar otraam puseem. Tad jau drosh ka arii ne impotenti un kur nu vel pa orientaaciju runaat.
avatar
Publicēts: 26.04.10 18:56
 citēt
Dambis:Visi mees beerniibaa dedzinaajaam kuulas un lapas un visko taadu, ko noteikti nevajadzeeja.
par wisko taadu nezinu, bet kuulas un lapas točna nav no plastmasas! :grimace:
avatar
Publicēts: 26.04.10 19:51
 citēt
avatar
Publicēts: 27.04.10 01:30
 citēt
Aicisiv:i.tvnet.lv... :money:


domā, ka šitie ir tie cietēji, ja ?:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.04.10 01:35
 citēt
NilsS:
Aicisiv:i.tvnet.lv... :money:


domā, ka šitie ir tie cietēji, ja ?:face-grin:


Nē šams domā ka jāmeklē pēc zilām trenuzenēm ar divām svītrām ejot uz PASĀKUMIEM jo brunās ar trim svītrām var tik pats ŠEFS staigāt un no tribīnes runāt:):)
avatar
Publicēts: 27.04.10 07:23 labots
 citēt
Dambis:
NilsS:www.apollo.lv...

moš jāprovē vēl saglābt kas glābjams, pēdējos, garlaicīgi tradicionāli orientētajos dzīves mirkļos....:face-crying:


vel interesanti ir tas, kaa gan tagad dariit cilveekam, kas ir gejs un impotents. Varbuut jaadedzina lielos apjomos un jaaostas. Ar ko saslimis ar to arii jaaarsteejas :)

KAut kaads sviests. Visi mees beerniibaa dedzinaajaam kuulas un lapas un visko taadu, ko noteikti nevajadzeeja. Cik zinu, tad visi no draugiem ir normaali ar otraam puseem. Tad jau drosh ka arii ne impotenti un kur nu vel pa orientaaciju runaat.


gejs un impotents....kas tur interesants, nemaz nava iztēles ko viņš dara?
avatar
Publicēts: 05.02.20 09:58 labots
 citēt
Visi nebūs, Kā tad beigās tev sanāca? Atradi draugu?

Var piedāvāt draugu inis: www.gay.lv...

Vari rakstīt viņam arī Fotoblog, viņš te ir reģistrējies ar to pašu niku: www.fotoblog.ninja...
avatar
Publicēts: 10.02.20 08:32 labots
 citēt
To, ka portāli pilni ar tantītēm ar niku inis, kas meklē otru pusi, jau nav vērts izcelt, ir meitenes, kas ir, kā tautā saka, labi cilvēki, bet šim "inis" ir daudzveidīgāi uzšāvēja tipa meklējumi.

Inis, izskatās, cenšas noairēt šo pavērsienu. Inis no fotoblog.ninja, tad tas ir vai nav tavs profils tajps gejos?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):