forum.gif
fototehnikas i-veikals
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / fototehnikas i-veikals
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.02.07 21:29
 citēt
[url=www.fotoveikals.lv]www.fotoveikals.lv[/url]
avatar
Publicēts: 13.02.07 22:10
 citēt
Kad tajā veikalā parādīsies platie papīra foni, neaizmirstiet painformēt arī mani.
avatar
Publicēts: 13.02.07 22:21
 citēt
Nepatik man kantori kuriem nav nedz adreses nedz fikseta telefona tapat nav minets nekadi registracijas dati:) Pec tada Rozena X iskatas gan jau bez garantijam un bez pairiem.
avatar
Publicēts: 13.02.07 22:26
 citēt
Mosh jums lapas dizainu uztaisiit ? :D
avatar
Publicēts: 13.02.07 22:38
 citēt
Dizains ar tāds atbaidosšsšššssšs :<
avatar
Publicēts: 14.02.07 00:04
 citēt
un jau nosprādzis, nesagaidija pat mani :D
avatar
Publicēts: 14.02.07 01:04
 citēt
nja kautkaa izgaismojaas tas fotoveikals :D
avatar
Publicēts: 14.02.07 01:08
 citēt
404 man rada
avatar
Publicēts: 14.02.07 11:12
 citēt
Nu šodien jau viss rūlz! :) Ir arī rekvizīti un pārējais. Tikai dikti maz priekš Canonistiem tās mantības. Arī statīvu izvēle diezgan maza.
avatar
Publicēts: 14.02.07 13:43
 citēt
Tas ka neražo nenozīmē, ka nav pilni tirgoņu skapji.
avatar
Publicēts: 15.02.07 17:40
 citēt
[url=www.fotoveikals.lv]www.fotoveikals.lv[/url] - preču sortiments pakāpeniski tiks palielināts; esam tikai divi cilveeki, kas šo visu mēģina uzturēt. Sadaļā -kontakti- fiksētais tālrunis arī ir uzrādīts uz kuru pagaidaam var zvaniit tikai vakaros, jo nav sekretāres, kas sēdētu uz vietas un atbildētu uz tālruņa zvaniem.
Pilnīgi visām precēm ir ražotāja garantija 1 vai 2 gadi, dažām 6 mēneši, ko arī var atrast sadaļā -garantija-.
avatar
Publicēts: 15.02.07 17:46
 citēt
Par [url=www.fotoveikals.lv]www.fotoveikals.lv[/url] dizainu - varbūt arī kādam nepatīk, bet tas šajā gadījumā nebija primārais; iespējams vēlāk tiks izmainīts.
Ja kāds vēlas sadarboties, zvaniet: 29214029 vai rakstiet: fotoveikalslv@gmail.com
avatar
Publicēts: 15.02.07 17:52
 citēt
Pilnīgi visām precēm ir ražotāja garantija 1 vai 2 gadi, dažām 6 mēneši, ko arī var atrast sadaļā -garantija-.


"Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem divu gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas"

Tas tā, bij pa rokai:)))))
avatar
Publicēts: 16.02.07 17:48
 citēt
sis LR likumodanas punkts man arii patiik, nekad nav jaauztraucas veikalaa preci peekot, jo zini, ka 24 meen garantija garanteeta.
Ja nu vieniigi likumi pamainaas.

Likumi jau skaisti, bet kad miiljotaa sieviete mani aizdzina uz veikalu lamaaties par taarpaino shikolaadi, tik vien bija, kaa ieteica braukt pie razjotaaja uz Lietuvu shkandaaleet. Karrocje, suuds vien ir no likuma, kuram nekaada sakara ar reealitaati.
avatar
Publicēts: 16.02.07 18:20
 citēt
sis LR likumodanas punkts man arii patiik, nekad nav jaauztraucas veikalaa preci peekot, jo zini, ka 24 meen garantija garanteeta.
Ja nu vieniigi likumi pamainaas.

Likumi jau skaisti, bet kad miiljotaa sieviete mani aizdzina uz veikalu lamaaties par taarpaino shikolaadi, tik vien bija, kaa ieteica braukt pie razjotaaja uz Lietuvu shkandaaleet. Karrocje, suuds vien ir no likuma, kuram nekaada sakara ar reealitaati.


Šādos gadījumos jāpiemin vārdiņš PVD ! Un lietas ātri nokārtosies :lol:
avatar
Publicēts: 16.02.07 18:30
 citēt
Šādos gadījumos jāpiemin vārdiņš PVD ! Un lietas ātri nokārtosies :lol:

Kaa tas atshifreejas, Pirceeju Tiesiibu Aizstaaveeshanas kautkaadaa kantorii priekshnieci, lai, gaaju bildeet, bet nu deelj 1 taarpinju jau nerenteejas, nemaksaa jau 1000 000 - niem saapju naudu.
avatar
Publicēts: 16.02.07 18:57
 citēt
Šādos gadījumos jāpiemin vārdiņš PVD ! Un lietas ātri nokārtosies :lol:

Kaa tas atshifreejas, Pirceeju Tiesiibu Aizstaaveeshanas kautkaadaa kantorii priekshnieci, lai, gaaju bildeet, bet nu deelj 1 taarpinju jau nerenteejas, nemaksaa jau 1000 000 - niem saapju naudu.


Pārtikas veterenārais dienests
Veikalam ir bail no šitā, ražotājam vispār!!!!

P.S.
Ja tā bija leišu prece tad vipār vajadzētu viņu uzvilkt!!! :twisted:
avatar
Publicēts: 16.02.07 21:24
 citēt
Ņemot verā to, ka mūsu Kārums tika zākāts :(
avatar
Publicēts: 17.02.07 13:55
 citēt
leishi tapat daudz ko taisa no muusu piena.
avatar
Publicēts: 17.02.07 17:23
 citēt
interesanti, būs jāpalasa likumdošana :idea:
avatar
Publicēts: 23.02.07 13:50
 citēt
Būtu patiešām jauki ja būtu vairāk Panasonic firmas izstrādājumi
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):