forum.gif
Foto izvietošana publiskos saitos (lietošanas noteikumi!!!)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Foto izvietošana publiskos saitos (lietošanas noteikumi!!!)
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.04.06 09:25
 citēt
Sakarā ar to, ka poga.lv administrācija izdzēsa manu bildi [url=www.fotoblog.lv... kucītes (lai jau..), nolēmu pastudēt viņu [url=www.poga.lv... noteikumus. Atklājās kaut kas, kas mani attur no tālākas foto izvietošanas tādā pasākumā:

14. Poga.lv patur tiesības modificēt portālu, mainīt šos noteikumus, mainīt pakalpojumu cenu, izmantot lietotāju publicēto informāciju komerciāliem mērķiem, iepriekš par to nebrīdinot portāla lietotājus.

Faktiski sanāk, ka poga.lv administrācija vienā rītā var izlasīt stock photo kolekciju, vai arī vienkārši pārdot vērtīgas bildes.
avatar
Publicēts: 11.04.06 09:42
 citēt
Ar mūsu Saeimas atbalstu viss ir iespējams... :)
avatar
Publicēts: 11.04.06 10:04
 citēt
Poga laikam paredzeta glabat gimenes albuma bildes, tapec ari "trakaas kuces" tika dzesta kaa neatbilstosha

Kas attiecas uz punktu par izmantoshanu komercijai, tad tas ir pretlikumiigi imho.

Tas ir tapat kaa pateikt ka man ir tiesibas tevi nogalinat, ja tu sheit registreies. Neesmu jurists, bet diezin vai vortaals var noteikt noteikumus, kas ir pretlikumaa ar valsts normativajiem aktiem (par autortiesibam, piemeram)

Jaapapeeta, karoche.

PS arii fotoblogs patur tiesibas izmantot jusu bildes fotobloga reklameshanai, tikai viena atshkjiriba - mes neesam komercials projekts ;)
avatar
Publicēts: 19.04.06 17:30
 citēt
Kamdeelj neliec ieksh foto.apollo.lv ?
avatar
Publicēts: 19.04.06 17:32
 citēt
Pagaidām cīnos ar letarģisko slinkumu, bet kolīdz tas būs pārgājis, uztaisīšu savu privāto fotosaitu :)
avatar
Publicēts: 19.04.06 18:53
 citēt
Kamdeelj neliec ieksh foto.apollo.lv ?

personīgi es tur nelieku, jo nepatīk apakšā zīmītes. izvietot nevis kā savā albumā, bet gan tāpat kā šeit - apskatei nevelk, jo nepatīk kontingents ;DD
avatar
Publicēts: 21.04.06 17:45
 citēt
Nu jaa, visi noteikumi speekaa, ja nav pretrunaa ne ar LV ne ar starptaustiskiem visaadiem likumiem. Var jau ieilikt bildes ar zemaaku rezoluuciju, tad shie razkritkas nevarees laaga nodrukaat.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):