forum.gif
10 dzēst
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / 10 dzēst
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.05.10 10:35
 citēt
dansiga:nuu - vispar jau arii vienaa dienaa var ieilkt kaut vai 20 dzeest ;-))) (pie pareizas taktikas)
vot ieliku Tev vienu dzeest profilaksei.
avatar
Publicēts: 18.05.10 18:42
 citēt
dansiga: ;-))) (pie pareizas taktikas)
ja autors nodzēš arī, atjaunojas? :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.06.10 13:59
 citēt
Laciz:Beidzot noformulēju: katru dienu vajag 10 dzeest iespeejas. Esmu gatavs ziedot FB 10 latus par šādas fīčas ieviešanu.


Un kas ar shaadu taktiku tiks panaakts? :)
nu saliksti Tu 10 bildēm dzēst kuras Tev nepaitks, tālāk?
avatar
Publicēts: 03.06.10 14:11
 citēt
domaaju, ka nu jau vairs pa lielaam shibaam nekas nemainiisies.....
avatar
Publicēts: 03.06.10 14:33
 citēt
rabarberts:
Laciz:Beidzot noformulēju: katru dienu vajag 10 dzeest iespeejas. Esmu gatavs ziedot FB 10 latus par šādas fīčas ieviešanu.


Un kas ar shaadu taktiku tiks panaakts? :)
nu saliksti Tu 10 bildēm dzēst kuras Tev nepaitks, tālāk?


tad pārstās grūst bezjēdzīgus štruntus,jo pašlaik grūž lai redzētu kaudzi ar patīīīīīk.
avatar
Publicēts: 03.06.10 15:11
 citēt
Nelietoju ne dzēst,ne patīk,ne tos ciparus,kaut gan pie bildēm gudri pļurkstēt man patīk.Varu pārdot savus dzēst un tos pārējos.Cik dosit?:face-glasses:
avatar
Publicēts: 05.06.10 23:23
 citēt
es piedāvaju ieviest jaunu pogu - NEPATĪK
avatar
Publicēts: 09.06.10 07:36
 citēt
Beidzot kaut kas praatiigs uzrakstiits. Kaads tomeer veel ar gavu domaa. Tas par fandango :). Cik atceros , admini teica, ka 1 dzeest ir taapeec , lai dazji tipinji nesaktu trakot :D , kad ir sanjeemusji sliktu noveerteejumu. Sjaada paraadiba ir biezja blogaa atzimju sadaljaa, kad kaads sanjemis sliktu atziimi, uzreiz visiem atkozjaas.
Bet es adminu vietaa, Laciz iedotu iespeeju 100 dzeest dienaa. Nu ja puika grib, tad uz vinja baazes iztaisiitu eksperimentu :):):). Bet ja neizmanto visas regulaari, tad pasju pie Anira aizsuutiitu :D
avatar
Publicēts: 09.06.10 07:47
 citēt
vaiduku smagi aizskaara "dzeest" pie shitaa meesla? www.fotoblog.lv... :D :D :D
avatar
Publicēts: 09.06.10 09:57
 citēt
Fotoblogs piedāvā kolosālu iespēju apskatīt svešus un publicēt savus darbus, kas ļauj pilnveidoties mācoties uz savām kļūdām, kā arī apskatot un analizējot citu dažāda līmeņa autoru darbus.
Poga "Šedevrs" vēl ražotāju piedāvājumā nav. Par super mākslinieku arī neviens nepiedzimst. Varbūt jāveido jaunas sadaļas: autoru sadaļu SUPERPUPER un bilžu sadaļu UBERKRUTA kur varētu būt vērtēšanas skala ŠEDEVRS vai DZĒST. Šeit nu gan varētu izvērsties!!!
Bildēm kas izliktas sadaļā APSKATEI vērtēšanas skala varētu būt PATĪK vai NEPATĪK, varbūt arī paplašināta. Iespēju izdzēst bildi joprojām jāatstāj tikai bildes autora ziņā.
Savu depresīvo noskaņu nevajadzētu izmest publiskā vidē, fotografēšanai kā nodarbošanās veidam pēc būtības jāveido pozitīvu noskaņu un fotoblogam jākļūst par pozitīvisma paraugu. Jāpriecājas ka fotografešāna ir piejama plašai interesantu auditorijai un veidosim Latvijas fotoblogu par vienojošu vidi. Ja te paliks tikai SUPERPUPER vai UBERKRUTA, tad blogs pazudīs interneta miskastē.
avatar
Publicēts: 09.06.10 11:03
 citēt
+++ fandango
avatar
Publicēts: 09.06.10 13:02
 citēt
Nord:Fotoblogs piedāvā kolosālu iespēju apskatīt svešus un publicēt savus darbus, kas ļauj pilnveidoties mācoties uz savām kļūdām, kā arī apskatot un analizējot citu dažāda līmeņa autoru darbus.
Poga "Šedevrs" vēl ražotāju piedāvājumā nav. Par super mākslinieku arī neviens nepiedzimst. Varbūt jāveido jaunas sadaļas: autoru sadaļu SUPERPUPER un bilžu sadaļu UBERKRUTA kur varētu būt vērtēšanas skala ŠEDEVRS vai DZĒST. Šeit nu gan varētu izvērsties!!!
Bildēm kas izliktas sadaļā APSKATEI vērtēšanas skala varētu būt PATĪK vai NEPATĪK, varbūt arī paplašināta. Iespēju izdzēst bildi joprojām jāatstāj tikai bildes autora ziņā.
Savu depresīvo noskaņu nevajadzētu izmest publiskā vidē, fotografēšanai kā nodarbošanās veidam pēc būtības jāveido pozitīvu noskaņu un fotoblogam jākļūst par pozitīvisma paraugu. Jāpriecājas ka fotografešāna ir piejama plašai interesantu auditorijai un veidosim Latvijas fotoblogu par vienojošu vidi. Ja te paliks tikai SUPERPUPER vai UBERKRUTA, tad blogs pazudīs interneta miskastē.
Te daudz kas strīdīgs.Taupot lasītāju laiku,tikai viena piezīme.Ja ievieš sadaļu Superkrutabuper,tad izmirst sadaļa Parastie Mirstīgie.Un vēl-negatīva attieksme pret kādu konkrētu fotogrāfiju vai pat domāšanas veidu nenozīmē depresīvu noska\nojumu izplatīšanu tik gaišajā interneta vidē.
avatar
Publicēts: 12.06.10 21:03
 citēt
es vienu dienu ar gribēju tādu tēmu uzsākt, bet blogs uzkārās :face-crying:
Es ar ir ļauns un par daudziem DZĒST :super_man:
avatar
Publicēts: 12.06.10 22:15 labots
 citēt
Laciz:vaiduku smagi aizskaara "dzeest" pie shitaa meesla? www.fotoblog.lv... :D :D :D


Piekrītu Laciz, piekrītu!!!
... man vectēvs mācīja, un tagad saprotu, ka pareizi mācīja- nestrīdies ar ... pats sevi tam līdzīgu vien padarīsi :D
Un tu pajolīt, iemācies manu niku pareizi rakstīt
Labāk pastāsti, kur palika tava bilde, kurai IZCILI ieliku... tauta pa spalvai neglaudīja , 5.5.5. nelika, un patmīliba lika izņemt :D Tā jaf mākslīgu slavas auru ap sevi radi...
Reklāmas meistara triki demagoga izpildījumā.
Un vēl pastāsti, kāpēc ap 20 reizes biji pie mēsla www.fotoblog.lv... ,mēslu smaka dikti iepatikās :D
avatar
Publicēts: 12.06.10 22:27
 citēt
Haiduks:
Laciz:vaiduku smagi aizskaara "dzeest" pie shitaa meesla? www.fotoblog.lv... :D :D :D


Piekrītu Laciz, piekrītu!!!
... man vectēvs mācīja, un tagad saprotu, ka pareizi mācīja- nestrīdies ar ... pats sevi tam līdzīgu vien padarīsi :D
Un tu pajolīt, iemācies manu niku pareizi rakstīt
Labāk pastāsti, kur palika tava bilde, kurai IZCILI ieliku... tauta pa spalvai neglaudīja , 5.5.5. nelika, un patmīliba lika izņemt :D Tā jaf mākslīgu slavas auru ap sevi radi...
Reklāmas meistara triki demagoga izpildījumā.
Un vēl pastāsti, kāpēc ap 20 reizes biji pie mēsla www.fotoblog.lv... ,mēslu smaka dikti iepatikās :D
Tu taa apmeeram reizi nedeeljaa pamosties no komas?
avatar
Publicēts: 18.06.10 13:23
 citēt
Dodiet vairāk DZĒST!!!
Blogā ienāku labi ja reizi nedēļā un nu nepietiek ar vienu "dzēst" uz tik daudz šedevriem!!!! :grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):