forum.gif
Reitingu rēķinātājs...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Reitingu rēķinātājs...
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.02.07 19:25
 citēt
Citēju:"

Kas ir „Fotogrāfa reitings”
Tiem, kas vēlas saprast autora aprēķina formulu, tad vienkāršots tās variants ir šāds: autora reitings = videjais_bilžu_reitings * (bilžu_skaits/(bilžu_skaits +1)). Tātad: jo lielāks bilžu vidējais reitings un jo vairāk bilžu ielikts, jo lielāks autora reitings ;) "

Es nebūtu tik pārliecināts, ka tā ir patiesība.

Tiem, kam ir daudz bilžu ~ 30 un nav slinkums pārrēķiniet savu reitingu.

Man nesanāk. (jā, es zinu, ka vajag paskatīties "reitingu", lai refrešojas)

Varbūt ir kāda nianse kas vēl nav pieminēta FAQ ?
avatar
Publicēts: 16.02.07 19:32
 citēt
Tāpēc, ka tagad to rētingu rēķina no pēdējām 25 bildēm...:)
avatar
Publicēts: 16.02.07 19:33
 citēt
29. maijs.
Glukz ir atgriezies!!! :) Un līdz ar to arī mēs esam atsākuši savas naksnīgās programmēšanas. Jāpiezīmē, ka viss aizgājušais mēnesis tika veltīts fotokrosa radīšanai, programmēšanai un palaišanai, un tagad, kad weblapa krosam ir puslīdz kārtībā, varam ķerties pie bloga uzlabojumiem. Tātad - divi jaunumi fotoblogā (ja neskaita to, ka atkal strādā arī meili :))
- aktīvie linki (tekstam jāsākās ar http:// )
- fotogrāfa reitings rēķinās korekti: tiek ņemtas vērā tikai pēdējās 25 fotogrāfijas!
Jāsaka liels paldies arī mūsu jaunajai programmētājai BaibaiA par ieguldīto darbu bloga attīstībā ;) Nu ko, tad līdz nākošai svētdienai ;)

No ziņu ARhīva
avatar
Publicēts: 16.02.07 19:35
 citēt
Tnx to laikam nebiju pamanījis... :)
avatar
Publicēts: 17.02.07 11:12
 citēt
a kapeec tikai pedejaas 25? tad jau vsp jadzeesh vecaas visas araa... :D un jaatur tikai labaakaas 25! :D
avatar
Publicēts: 18.02.07 22:10
 citēt
a kapeec tikai pedejaas 25? tad jau vsp jadzeesh vecaas visas araa... :D un jaatur tikai labaakaas 25! :D


Peedeejaas 25 taapeec, lai buutu visu laiku motivaacija labas bildes taisiit un likt iekshaa, nevis visu kas pagadaas.

Bet jaa, ja savaaksies man no visaam bildeem 25 ar reitingu 6,31 kaut kaa neliekaas ka man reitings buus 6,31..

Bet kaa tad iisti ir patiesiibaa? To laikam zin tikai admini..


Ja gribi reitingu 6,31 tad Tev katrai bildei vajag 6,56 ;)
avatar
Publicēts: 18.02.07 22:58
 citēt
wow! redzu ka ir cilveeki kas reitinga sadalju nopietni uztver! 8)
avatar
Publicēts: 20.02.07 23:18
 citēt
Par reitingu vajag vismazāk uztraukties, jo tas šajā blogā jau nu noteikti nav kvalitātes rādītājs! :idea:
avatar
Publicēts: 20.02.07 23:22
 citēt
Par reitingu vajag vismazāk uztraukties, jo tas šajā blogā jau nu noteikti nav kvalitātes rādītājs! :idea:

a ko es pateicu? :D
avatar
Publicēts: 21.02.07 08:42
 citēt
:lol:
avatar
Publicēts: 21.02.07 16:58
 citēt
Par reitingu vajag vismazāk uztraukties, jo tas šajā blogā jau nu noteikti nav kvalitātes rādītājs! :idea:

a ko es pateicu? :D


Tu teici, ka ir cilvēki, kas reitinga sadaļu nopietni uztver.
Var jau būt, ka starp manis teikto un tevis rakstīto var likt = :wink:
avatar
Publicēts: 21.02.07 18:46
 citēt
Es tiaki meklēju bug[us] ! :lol:
avatar
Publicēts: 21.02.07 18:55
 citēt
Es tiaki meklēju bug[us] ! :lol:

parasti cilveki uztraucas par lietam kas vinjiem ir svariigas :)
avatar
Publicēts: 21.02.07 22:02
 citēt
Es tiaki meklēju bug[us] ! :lol:

parasti cilveki uztraucas par lietam kas vinjiem ir svariigas :)


Bugu novērt taču ir svarīgi vai ne? :roll:
avatar
Publicēts: 08.03.07 14:38
 citēt
a kapeec tikai pedejaas 25? tad jau vsp jadzeesh vecaas visas araa... :D un jaatur tikai labaakaas 25! :D


pārejo nelasīju, bet te redzam :( , kāpēc daudzi fotogrāfi reti liek bildi, ja agrāk lika bieži... :D
avatar
Publicēts: 08.03.07 14:39
 citēt
Reitings te ir taa lieta kas mani uzjautrina. Bet kvalitaati es skatos no darbiem par kuriem naudinju sanjemu, tas manaa skatiijumaa ir iistais raadiitaajs.. :)


kā tu tur vari redzēt kvalitāti, ja Milda tev acis miglo... :D
avatar
Publicēts: 08.03.07 16:04
 citēt
a kapeec tikai pedejaas 25? tad jau vsp jadzeesh vecaas visas araa... :D un jaatur tikai labaakaas 25! :D


esmu jau aizmirsis, bet man liekas ka bilzhu reitingu rekinaja no pedejam 25 bildeem, bet daliitaaju (zem daljsvitras) - no visaam ievietotajaam. tobish - skataas kaa esi progreseejis, bet jo vairak bilzhu kopumaa, jo labaks gala reitings
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):