forum.gif
Haiduka pirtiņa 21.02.07
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Haiduka pirtiņa 21.02.07
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.02.07 13:26
 citēt
Trešdien,21.02 plkst. 18:00-24.00 aicinu atkal savākties pie sevis uz pirtiņu .

Nosacījumi tie paši, maximums 20 cilvēki. Dalības maksa 3Ls no cilvēka + groziņš .
Darba kārtībā:
1. Fotobloga Gada jubilejas aprunāšana :shock:
2. fotogrāfiju demonstrēšana un neliels stāsts par to rašanos, vai demonstrē foto izveidi, (ja kāds vēlās, ņemat līdzi digiversiju, un padalaties ar iespaidiem un rašanas trikiem)
3.kā parasti visi uzklūp vienam ar aparātiem :oops:
4. plunčo, rī, bauro (pievienot ...šana) :D :lol: :D
Līdzi, ja ir iespēja, dažādos datu nesējos, ņemt foto un stāstiņu, kā foto radies.
Piesakamies šeit.
Pērnavas iela 10 III...ar tramvaju 6 un 3 pa Kr. Barona no centra līdz pieturai Pērnavas iela...tad jaizkāpj un jāpāriet Barona ielai pāri...tai lielajā mājā , kurai uz stūra ir puķu veikals , ieeja ir no Kr. Barona ielas pa vidu mājai...liels uzraksts BTA apdrošināšana un Dominuss Servo.
Tel. 7296936, vai mans mob: 26800865.

Varbūt būs arī atrakcijas.
avatar
Publicēts: 20.02.07 14:27
 citēt
oo, ja Naatans tiktu vajadzetu tikai ta viena iemesla delj vien aiziet :)

Haiduk, taads tiri no labas sirds ieteikums,v arbut megini sarunat pa draugam pazinjam vai sazin kaa kadu nopietnaku LV fotografu (vismaz pazistamu ;) ja taads atnaktu ar savu nelielu staastiijumu, noteikti butu daudz piekrishanas
avatar
Publicēts: 20.02.07 16:23
 citēt
Es b';ušu nu tā starp 23-24 visticamāk, bet būšu, ja jau esmu solījusi :)

un par ko tie 3 Ls? - dalības maksa

nedaudz kompensē elektro, ūdeni silto baseinā un apkopējas...
avatar
Publicēts: 20.02.07 16:26
 citēt
oo, ja Naatans tiktu vajadzetu tikai ta viena iemesla delj vien aiziet :)

Haiduk, taads tiri no labas sirds ieteikums,v arbut megini sarunat pa draugam pazinjam vai sazin kaa kadu nopietnaku LV fotografu (vismaz pazistamu ;) ja taads atnaktu ar savu nelielu staastiijumu, noteikti butu daudz piekrishanas


slikti jau nebūtu, bet vairāk tāpat par 20 neuzņemšu...parasti mēs esam vid. ap 15 un ir ļoti ērti. Galvenais iegūt vieglu garu, un ja nedaudz vēl tematika, tad emocijas ir tik lielas, ka nevar aizmigt,...bet no rīta uz darbu.
avatar
Publicēts: 20.02.07 21:28
 citēt
Pedro44 sācis ivestēt savā izglītībā un pa pirmdienu un trešdienu vakariem apmeklē kursus. Ļoti vēlos vienreiz trāpit tajā daudz izdaudzinātajā pičiņu- pačiņu Haiduka pirtiņā. :), cerot, ka kādreiz tā būs teiksim ceturdiena :oops:


domāju, ka nekad... :(
avatar
Publicēts: 21.02.07 09:25
 citēt
Protams... Haiduks atkal ir noklusējis intrigu... :P Un ak Es ČŪSKA... (bet kur tad mīlestībā bez čūskām!!!) - galvenā tēma, protams, būs mīlestība un viss, kas saistīts ar mīlestību, tai skaitā actiņu miegšana, smaidiņu sniegšana un, ja kādam/ai palaimešies, bučiņu došana. Par tālāko Valentīns dziļdomīgi klusē...... :oops:
Tā kā ierašanās mīlas noskaņās...:)
avatar
Publicēts: 21.02.07 10:29
 citēt
Pedro44 sācis ivestēt savā izglītībā un pa pirmdienu un trešdienu vakariem apmeklē kursus. Ļoti vēlos vienreiz trāpit tajā daudz izdaudzinātajā pičiņu- pačiņu Haiduka pirtiņā. :), cerot, ka kādreiz tā būs teiksim ceturdiena :oops:


gudrais un izglitotais tagad Pedro44 varetu aiziet uz pirtinju pec kursiem un padalities ieguutajaa :)
avatar
Publicēts: 21.02.07 15:47
 citēt
Nu lūk, arvisv, tātad nav patiesas vēlēšanās.... Lai nu kuram, bet Tev!!!!!
avatar
Publicēts: 21.02.07 15:56
 citēt
Otrais pasākums pēc kārtas!!!!! Nespēju noticēt savām acīm...
avatar
Publicēts: 22.02.07 07:59
 citēt
Un es tieši vakar pēc darba, stāvēju tai pusē pieturā un iedomājos par to Haiduka pirtiņu...bet nu kaut kā nesaņēmos uzzvanīt un apvaicāties vai vakar kaut kas notikās. Ak, ku neveikli. Gaidīšu nākamo!
avatar
Publicēts: 22.02.07 10:17
 citēt
Mmmm... gribētu visus paslavēt, kas vakar sadūšojās un ieradās un mīlnieku vakaru... Jūs bijāt gana drosmīgi, kad stājāties "Mīlas orākula" priekšā, jūs bijāt gana samulsuši, kad saņēmāt atbildes, jūs bijāt gana azartski, kad vēlējāties iegūt "Mīlas ēdienu" ar cimdiem rokās, jūs bijāt gana sasarkuši, kad pieskārāties modeļa kailajai miesai, jūs bijāt gana dziļdomīgi un lidojoši, kad rakstījāt "Mīlas fantāzijas", jūs bijāt gana aplaimoti, kad atradāt pavedinātāju - čūsku sevī.... jūs bijāt tik draudzīgi, tik mīloši, tik seksīgi... Mmmmmmmm
Ceru, ka šīs sajūtas jūs saglabāsiet, līdz nākamreiz Svētais Valentīns aplaimos mūs ar savu uzmanību :D
avatar
Publicēts: 22.02.07 15:10
 citēt
Izklausās baisi...
avatar
Publicēts: 22.02.07 15:15
 citēt
izklausaas ka gribu redzet bildes :)
avatar
Publicēts: 22.02.07 15:20
 citēt
Izklausās baisi...


Vo, vo :D
avatar
Publicēts: 22.02.07 15:20
 citēt
izklausaas ka gribu redzet bildes :)


Un arī :)
avatar
Publicēts: 22.02.07 16:18
 citēt
Bija jauki. omulīgi, bet beigās bijām slapji un pārkarsuši.
avatar
Publicēts: 22.02.07 17:22
 citēt
Bija jauki. omulīgi, bet beigās bijām slapji un pārkarsuši.


Nebrīnos. Man lasot vien karsti sametās.
avatar
Publicēts: 22.02.07 18:50
 citēt
Shitas jau peec svingeru tusinja saak izklausiities!
Nu jaa, nekas, tad turpmaak ieradiishos.. :D

peec gada tikai buus :mrgreen:
avatar
Publicēts: 22.02.07 21:58
 citēt
Bija jauki. omulīgi, bet beigās bijām slapji un pārkarsuši.


Shitas jau peec svingeru tusinja saak izklausiities!
Nu jaa, nekas, tad turpmaak ieradiishos.. :D


neaizmirsti āsta zīmi :shock: ...pirmo reizi svingerus pārbaudīsim dūšīgi :D .
avatar
Publicēts: 22.02.07 23:45
 citēt
bija forshi man ljoti patika shis pasaakums! Milziigs, nezheeliigi miiliigs, karsts un slapsh PALDIES riikotaajiem! :shock: :D
avatar
Publicēts: 23.02.07 10:45
 citēt
Es jau bijub domaajis ka esmu jau paziistams un gana paarbaudiits..


tu nāci kā pelēkais, tagad kā svingers+zīmi!!!!
avatar
Publicēts: 23.02.07 10:46
 citēt
bija forshi man ljoti patika shis pasaakums! Milziigs, nezheeliigi miiliigs, karsts un slapsh PALDIES riikotaajiem! :shock: :D


Paldies, un otrs paldies, ka savas nikbildes pamatā ir skats no pirtiņas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):