forum.gif
Laciz & Haiduks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Laciz & Haiduks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.06.10 12:38
 citēt
pelle:Haiduk, man ar sapņiem viss kārtībā, tak pietiek to liekvārdību.
Jā, ko vēl negribēsi, lai es tagad ķemēju blogu un citātus meklēju :face-grin: Tā nav tāda iedoma, kad ienācu blogā, izdomāju..nu jāuzcep kāds topiks par kašķīgajiem lai var pacepties, bet gan laika gaitā visu laiku redzama parādība no jūsu abu puses, un šodien laikam iedomājos ka reiz tas sāk apnikt - tādēļ mans subjektīvais ieteikums - banot.
Kāda nozīme kurš kādus vārdus sagudrojis? Tev nu gan pacietība tādas nejēdzības atmiņā glabāt.
Par nestrīdēšanos ar muļķi.. bet redzi ka tas nedarbojas ne no tavas, ne Annira puses, vismaz es jūsos abos nekādu progresu nesaskatu.


peļļukiņ, tautas sakāmvārds skan- suns spalvu met, tikumu nekad :D... kādu progresu tu gaidi, vai lai mēs ar mietiem kavamies :D:D:D , tad jaf blogs paliks par APDAUZĪTO vietu :D
... bet parocies gan... ja jaf šitai tēmai iemeslu izraki, tad jaf tev laika gana :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 12:39
 citēt
par kamanām Lunis eksperts, es reiz pareizi uzķēru viņa bildes nosaukumu..., par baļķi - paanalizē savas darbības forumā, ilgākā laika posmā
avatar
Publicēts: 17.06.10 12:40
 citēt
jā banošana ir bloga problēma

vispirms izbanoja radošos tipus (zaudējot to pašu mazumiņu interesanto bilžu un vienīgo sakarīgo kritiku zem citām bildām)

tad nekaitīgo, salkano pendžu pulciņu (tādējādi arī vairs īsti nav par ko paņirgt)

patiesībā aktīvie ir vajadzīgi - gan sakarīgie, gan stulbeņi - tas dod lapai dzīvību

ir jau vēl daži no abām frontēm, bet klusi un pazūd visā pelēkajā šļurā

šļura, lai ar miermīlīga, tomēr paliek šļura
avatar
Publicēts: 17.06.10 12:45
 citēt
Maris:jā banošana ir bloga problēma

vispirms...

šļura, lai ar miermīlīga, tomēr paliek šļura


+++++
beidzot kaut kas tīri sakarīgs. Bet pēdejā laikā arī esi jaf taja nedaudz iestidzis. Laikam jāsaņemās visiem :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 12:49 labots
 citēt
Haiduk, kāpēc jākaujas??? vai tad nevar vienkārši paklusēt vai arī privāti viens otram simpātijas apliecinājums sūtīt? Nu sorry, mani tur nepin iekša, neiešu es jūsu negācijas meklēt!! Topika rašanās iemesls ir tieši tas, ka tās mūždien lec acīs iegriežoties fotoblogā, bet lai es to tagad papildus vēl ietu meklēt.. ni ni. Atrodi citu jūsu attiecību ekspertu, man to nevajag :face-wink:

negativs, Bija bija bilde par kamanām, atminos pat to! Bet aktivitātēm forumā nekāda sakara ar kamanām. Tas nav termometrs pēc kā mērīt aizkadrā notiekošo, bet gan tava interpetācija par to ka tā varētu būt. Žēl ka tiek meklēti zemteksti tur kur to nav, doma ir tikai viena - ieteikt izbanot tos, kas ..pat nezinu cik gadus jau.. plēšas publiski.
Ko man tur analizēt sevi? Zinu ka tev nepatīk, ka man tavi jēlie joki nepieņemami, bet nu kāds tam sakars ar baļķu meklēšanu savā acī. Starp citu, ja man acī baļķis būtu, es to noteikti redzētu, paškritiku taču vajag, tas veicina izaugsmi un nejūtu vajadzību degradēties, tāpēc ja kas - redzu ko vajag redzēt.
avatar
Publicēts: 17.06.10 12:58
 citēt
nē uz pasūtījuma, mazās kompānijās, neviens neplēsīsies - aplamu viedokli jau jēga apstrīdēt tik, tad, ja redzi, ka tas kaitē masai nenobriedušu prātu

šitādā mazaktīvā forumā jau kā šķūnītī - a galerijās jau nediskutē vairs
avatar
Publicēts: 17.06.10 13:00
 citēt
neko vairāk, kā Tavu periodisko ņemšanos pa dažādiem topikiem, nedomāju...., un tieši to periodiskumu, neviļus gribās ar ko saistīt. ja nav nekādas saistības, tad nav
avatar
Publicēts: 17.06.10 13:00
 citēt
Ko nu vairs,vot kad te apgrozījās Alloxa-tad nu gan bij ko palasīties:face-grin::face-grin::face-grin:,ta vēl Zaulon ,deva reti ,bet pamatīgi-ir ko atcerēties ,atsķirībā no tūkstošiem kaķu un saulrietu bildēm,kuras vairs neatceras neviens
avatar
Publicēts: 17.06.10 13:14
 citēt
Ja galveno lomu tēlotājus nobanos, tad jau šajā foruma teātrī paliks tikai tehniskie darbinieki...skatītāji garlaikosies...
1x.com...
1x.com...
avatar
Publicēts: 17.06.10 13:28 labots
 citēt
piedodiet par stulbu jautaajumu, bet kas ir Haiduks?
Fotograf v zakonje kas uzspraagst par katru kritisku komentaaru zem savaam bildeem? :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 13:31
 citēt
divu vīru kopā sanākšanas produkts
avatar
Publicēts: 17.06.10 13:32
 citēt
hehehe, par spamoshanu tochna dazhu labu vajadzeetu izbanot :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:05
 citēt
Laciz:piedodiet par stulbu jautaajumu, bet kas ir Haiduks?
Fotograf v zakonje kas uzspraagst par katru kritisku komentaaru zem savaam bildeem? :D

Tu labāk pasaki man, kas ir tā sexbomba?:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:05
 citēt
Kādam(jeb kādai) PR akcija... :)
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:07
 citēt
eSeL:
Laciz:piedodiet par stulbu jautaajumu, bet kas ir Haiduks?
Fotograf v zakonje kas uzspraagst par katru kritisku komentaaru zem savaam bildeem? :D

Tu labāk pasaki man, kas ir tā sexbomba?:face-grin:
es tak kaa reiz nezinu!!! es tak ar pellei prasiiju kura taa ir... bet gan jau ka Tu - izskataas ka pashai aizdomas kriit uz sevi :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:08
 citēt
negatIvs:neko vairāk, kā Tavu periodisko ņemšanos pa dažādiem topikiem, nedomāju...., un tieši to periodiskumu, neviļus gribās ar ko saistīt. ja nav nekādas saistības, tad nav


Cik peridoska tad ir..reizi gadā par Peļļpirts topiku?? Tas gan ir rādītājs, gan ne manam izteikšanās periodiskumam, bet tavas domas dziļumam.
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:11
 citēt
kas ta nu, atkal bērnības sindroms iestājies?
kad atkal jāplēšas.:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:12
 citēt
es ar visu shito topiku nesaprotu... ja godiigi
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:14
 citēt
Bizarre:Kādam(jeb kādai) PR akcija... :)


Tā izskatās...
tā jau blogs sāk palikt par mazu dažu draugu forumiņu, bet banojot visus - drīz šī bode būs jāklapē ciet...
Tā ka nedaudz dažiem jānomierinās un jābeidz te runāt par baniem!

eSeL:
Laciz:piedodiet par stulbu jautaajumu, bet kas ir Haiduks?
Fotograf v zakonje kas uzspraagst par katru kritisku komentaaru zem savaam bildeem? :D

Tu labāk pasaki man, kas ir tā sexbomba?:face-grin:


Liekas, ka uzprasies, lai Tevi šādi nodēvē! :face-wink:

Visiem jauku dienu!
Un sveicu visus Artūrus vārdadienā!
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:14
 citēt
janis19:kas ta nu, atkal bērnības sindroms iestājies?
kad atkal jāplēšas.:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:


Kas ir par iemeslu katru diskusiju definēt par plēšanos? Kur tu saskati plēšanos un kas te būtu plēšanās vērts?

Laciz, nu ja! nesaki ka nesaproti :face-wink:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:15
 citēt
nav runa par Peļļpirti, domā plašāk. kas regulāri lasa forumu, un daudz maz ar atmiņu viss kārtībā, sapratīs. visu labu... ja kas vēl, tad pēc 24.00 parādīšos interneta vidē..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:17
 citēt
RinaldsV, vai tad te kāds uz ko kandidē lai akcijas rīkotu? jeb arī ieteikumu sadaļa paredzēta atlasītai publikai ne katram?
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:18
 citēt
negatIvs:nav runa par Peļļpirti, domā plašāk. kas regulāri lasa forumu, un daudz maz ar atmiņu viss kārtībā, sapratīs. visu labu... ja kas vēl, tad pēc 24.00 parādīšos interneta vidē..... :bad_smile:


runā plašāk!! Es nevaru ielīst tavā prātā ja tu ko caur puķēm saki!
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:21
 citēt
pelle:
janis19:kas ta nu, atkal bērnības sindroms iestājies?
kad atkal jāplēšas.:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:


Kas ir par iemeslu katru diskusiju definēt par plēšanos? Kur tu saskati plēšanos un kas te būtu plēšanās vērts?

Laciz, nu ja! nesaki ka nesaproti :face-wink:







Vienmēr kāda diskusija sākas ar plēšanos.
Viens otru apvaino,un vēl daudzko citu.



Reāli es nesaprotu ,vai Tu kaut ko panāksi ar savu topiku.
Ja Tu gribi lai viņu abus izbano arā,bet tas nav iespējams.
Viņi paši ārā tak nedzīsīsies,kaa mums visiem saprotams.
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:24
 citēt
pelle, kamoon - Tu publiski pieprasi 2u cilveeku banu. Forshi.
publika ir pret vai ari vinjiem pajaat. Adminiem visdrizak ka po, jo neviens no abiem adminus/blogu neaiztiek.
ieteikumi vispar ir foruma/lapas UZLABOSHANAI, nevis - kaa padarit to garlaicigu, izbanojot interesantos indiviidus.
radoshi cilveki (nu, piemeram, Maris, Laciz (kad nemēģina kāruma katalogus bildēt, ai nē, grafikot) nekad nav izcēlušies ar īpašu toleranci pret citiem. get along or die trying!
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:25
 citēt
pelle:
janis19:kas ta nu, atkal bērnības sindroms iestājies?
kad atkal jāplēšas.:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:


Kas ir par iemeslu katru diskusiju definēt par plēšanos? Kur tu saskati plēšanos un kas te būtu plēšanās vērts?

Laciz, nu ja! nesaki ka nesaproti :face-wink:


Kad Laciz ar Haiduku diskutē, tad šie plēšas.
Kad Pelle aizstāv savu viedokli, tad tā ir diskusija :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:25
 citēt
Piem, mans viedoklis ka jāizdzēšas vai jānošaujas būtu visiem masveida patīk/555 licējiem. Kuru tas jibjot? NEVIENU!
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:26
 citēt
Bzh:
pelle:
Kas ir par iemeslu katru diskusiju definēt par plēšanos? Kur tu saskati plēšanos un kas te būtu plēšanās vērts?

Laciz, nu ja! nesaki ka nesaproti :face-wink:


Kad Laciz ar Haiduku diskutē, tad šie plēšas.
Kad Pelle aizstāv savu viedokli, tad tā ir diskusija :D



Es vispār domāju vispārigi.:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:28 labots
 citēt
Neko nepierasu un negribu panākt, izteicu savu ieteikumu tas arī viss. Ko nu kurš uzskata par interesantu.. katru reizi atverot forumu redzēt runas par Haidukiem, Vaidukiem, vectēviem un citiem terminiem kas viņu leksikā nemitīgi tiek malti vieni un tie paši, ir patiešām apnicīgi.
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:29
 citēt
pelle:Neko nepierasu un negribu panākt, izteicu savu ieteikumu tas arī viss. Ko nu kurš uzskata par interesantu.. katru reizi atverot forumu redzēt runas par Haidukiem, Vaidukiem, vectēviem un citiem terminiem kas viņu leksikā nemitīgi tiek malti vieni un tie paši, ir patiešām apnicīgi.



ir jau tā ja ir apnicīgi,tad nelasi,būs vieglāk. :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:31
 citēt
janis19, parādi kaut vienu topiku kurā agrāk vai vēlāk šie abi nesastaptos un nesāktu savu veco dziesmu? Lai arī par ko lasītu, vienmēr viņiem abiem uzduros, tāpēc mans ieteikums.
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:32
 citēt
Pele, spama topics.
Arī šis, btw, ir topics, kur šie vēl nav sākuši savus kašķus, bet iet jau otrā lapa un abi te ir manīti..

(jau divi un bez meklēšanas). Ja vajag vēl kādu - atradīšu arī to :)
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:33 labots
 citēt
OKI DOKI, officiaals pazinjojums:

1. eSeL ir sexbumba.

2. tādu Haiduku nepazīstu. Ko no tiem nikiem var saprast. aizdomiigi liidziigs vienam pasazhierim, kam it ka esot prbleemas ar uzmaakshanos jaunaam meiteneem. laikam esot kaut kaadas pirtis un paaris meitenes, kuras tur bijushas, man ir teikushas, ka esot pretiigs tips. shii sajuuta laikam ir lipiiga. bet tas taa :D

3. par ko taads naids pret mani - uzskataami redzams pie konkreetaa pasazhiera bildeem. ieliec suudam dzeestn un veljas jauns meeslu vilnis.

4. par to, kaads es esmu dziivee - var intereseeties pie blogeriem, ar ko naacies saskarties vairaak nekaa ljoti garaamejoshi: eliks, dansiga, daiga_a, vavers, vilberto, era, eltons, nebeta.
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:34
 citēt
pelle:janis19, parādi kaut vienu topiku kurā agrāk vai vēlāk šie abi nesastaptos un nesāktu savu veco dziesmu? Lai arī par ko lasītu, vienmēr viņiem abiem uzduros, tāpēc mans ieteikums.





Tu domā, ka es uz reizi kaut ko meklēšu.:face-grin::face-grin::face-grin:
Tad kad man ienāk pratā, tad palasu,bet vispār mani tas netraucē,ka viņi abi ir sadziedājušies.:haha::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:53
 citēt
janis19, priekš kam kas būtu jāmeklē? Tev kāds to prasa. Tev viņu mīlestība netraucē, man traucē, tas arī viss, punkts, ko tur vēl analaizēt.

Laciz, nu tu gan dramatizē! Kāpēc lai būtu naids pret tevi? un kam?
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:56
 citēt
Laciz:
eSeL: Tu labāk pasaki man, kas ir tā sexbomba?:face-grin:
es tak kaa reiz nezinu!!! es tak ar pellei prasiiju kura taa ir... bet gan jau ka Tu - izskataas ka pashai aizdomas kriit uz sevi :D

nu tak man baigi gribās būt FB sexbombai :D :D :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 14:59
 citēt
eSeL:
Laciz:piedodiet par stulbu jautaajumu, bet kas ir Haiduks?
Fotograf v zakonje kas uzspraagst par katru kritisku komentaaru zem savaam bildeem? :D

Tu labāk pasaki man, kas ir tā sexbomba?:face-grin:


a ir bišķi smieklīgi (nu vai ar tikai izskatās) :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 15:01
 citēt
Maris:
eSeL: Tu labāk pasaki man, kas ir tā sexbomba?:face-grin:


a ir bišķi smieklīgi (nu vai ar tikai izskatās) :D

nuja, tāpēc jau es smejos... :D Nu man patīk šitās intrigas :D Berzēšos kamēr uzzināšu :exciting:
avatar
Publicēts: 17.06.10 15:41
 citēt
avatar
Publicēts: 17.06.10 15:43 labots
 citēt
ImkaSm:http://www.photodom.com/fullscreen.php?fotoid=1888035

sorre, bilde garaam.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):