forum.gif
Laciz & Haiduks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Laciz & Haiduks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.06.10 18:50
 citēt
versatile:
ImkaSm:http://www.photodom.com/fullscreen.php?fotoid=1888035

sorre, bilde garaam.

kapēc?
avatar
Publicēts: 17.06.10 18:58
 citēt
bilde tiešām garām.Tur nav nekā izņemot vienā malā pliks ķermenis.Baigā māksla.:anger:
avatar
Publicēts: 17.06.10 19:00
 citēt
a kas taa i par tanti?
avatar
Publicēts: 17.06.10 19:06
 citēt
tapec ka ir cilveki kas neluur uz pupiem, bet kopejo visa ka novietojumu, virziibu. un, jaa dahi cilveki varbut ari ir nedaudz perversi. bet nu linijam butu jaseko un laukumiem, ne vien kadra mala jaieliek pliks sievishkjis.
avatar
Publicēts: 17.06.10 19:07
 citēt
Jolan:bilde tiešām garām.Tur nav nekā izņemot vienā malā pliks ķermenis.Baigā māksla.:anger:

parādi savu mākslu :P

versatile:tapec ka ir cilveki kas neluur uz pupiem, bet kopejo visa ka novietojumu, virziibu. un, jaa dahi cilveki varbut ari ir nedaudz perversi. bet nu linijam butu jaseko un laukumiem, ne vien kadra mala jaieliek pliks sievishkjis.

aha, skaidra bilde :)
avatar
Publicēts: 17.06.10 19:12
 citēt
Noņirdzos ne pa jokam :D
Es pret banošanu. Ja godīgi, neredzu vispār jēgu šim topikam. Garlaicīgi te palicis...arī Gudris sen nav dzirdēts :(
avatar
Publicēts: 17.06.10 21:05
 citēt
alora, cilvēki mēdz izteikt viedokli, bet vai tev vajadzība katra izteiktajā viedoklī kādu sev aktuālu jēgu atrast?
Es neredzu jēgu vienmēr saskarties ar Haiduka un Annira rupjībām, tāpēc mans ieteikums banot.
avatar
Publicēts: 17.06.10 21:08
 citēt
es neredzu jēgu saskarties ar gaušanos par to, ar ko neredz jēgu saskarties, tāpēc mans ieteikums banot.
avatar
Publicēts: 17.06.10 21:14
 citēt
ImkaSm:http://www.photodom.com/fullscreen.php?fotoid=1888035

nez kas pa tanti bet bumbulji forshi :grimace:
avatar
Publicēts: 17.06.10 21:28
 citēt
Saņēmu vēstuli no Haiduka... Izrādās es esot vainīga Haidukpirtiņu retajā pastāvēšanā un dēļ tādas kā es Haidukpirtiņas vairs nebūšot.. Man gan nav ne mazākās jausmas kā es spēju ietekmēt pasākumu kurā pati nepiedalos, esmu bijusi tik vienu reizi pirms diviem gadiem :face-sad: Man arī esot spējas ietekmēt Laciz, panākot ka viņš lamā Haiduku.. Kaut pašai nav ne jausmas kā lai spētu ietekmēt man sveša cilvēka rīcību.. :face-sad: Īsāk sakot, pēc vēstules sapratu ka es esmu tiešām riebīgs cilvēks, kas kaut kādi ietkemē ar mani nesaistītu notikumu virzību.. :face-sad:
Cik saprotu, fotoblogā ir kādi prioritārie lietotāji, kuri var apcelt visu un visus, un ir tādi kam ir liegt vispār diskutēt. Ņemot vērā ka es acīmredzami esmu no otriem, tad turpmāk klusēšu.. jo, lai ko arī es teiktu, es tak būšu tā sliktā un riebīgā kas nevēlējās rupjības forumā redzēt. Cik saprotu arī Pelļļupirtis vairs netiks rīkotas, jo es taču nedrīkstu vispār šeit muti atvērt un kāda jēga vispār ko rīkot ja reiz esmu tik riebīgs cilvēks.
avatar
Publicēts: 17.06.10 21:30
 citēt
versatile:es neredzu jēgu saskarties ar gaušanos par to, ar ko neredz jēgu saskarties, tāpēc mans ieteikums banot.


Tu nu gan ietiepīgi ignorē ka viedokļa izteikšana ir viedokļa izteikšana, to pārdēvējot par visu iespējamo..cepšanos, gaušanos..

Lai nu paliek.. manis te vairs nav!
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:01
 citēt
pelle:Saņēmu vēstuli no Haiduka... Izrādās es esot vainīga Haidukpirtiņu retajā pastāvēšanā un dēļ tādas kā es Haidukpirtiņas vairs nebūšot.. Man gan nav ne mazākās jausmas kā es spēju ietekmēt pasākumu kurā pati nepiedalos, esmu bijusi tik vienu reizi pirms diviem gadiem :face-sad: Man arī esot spējas ietekmēt Laciz, panākot ka viņš lamā Haiduku.. Kaut pašai nav ne jausmas kā lai spētu ietekmēt man sveša cilvēka rīcību.. :face-sad: Īsāk sakot, pēc vēstules sapratu ka es esmu tiešām riebīgs cilvēks, kas kaut kādi ietkemē ar mani nesaistītu notikumu virzību.. :face-sad:
Cik saprotu, fotoblogā ir kādi prioritārie lietotāji, kuri var apcelt visu un visus, un ir tādi kam ir liegt vispār diskutēt. Ņemot vērā ka es acīmredzami esmu no otriem, tad turpmāk klusēšu.. jo, lai ko arī es teiktu, es tak būšu tā sliktā un riebīgā kas nevēlējās rupjības forumā redzēt. Cik saprotu arī Pelļļupirtis vairs netiks rīkotas, jo es taču nedrīkstu vispār šeit muti atvērt un kāda jēga vispār ko rīkot ja reiz esmu tik riebīgs cilvēks.


for'si tak :face-devil-grin: tas noziimee ka haiduka aciis esi ietekmiigs meitietis:D
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:09
 citēt
nu re, iekoda gan laikam kaadam ka vinju iedomajas kads likt uz bana kandidatiem... vinju... fatografa v zakoņe, kaa jau te mineeja.
pelle, nepaarproti - man ari ir te personazhi, kas man nesimpatizee, un kurus es labprat redzetu izbanotus. Iespejams par, ka musu velmes parklajas. BET. taa ir mana probleema ar kuru es censhos tikt gala pats, neprasot 3aas, neiesaistitas personas. vai tiesham jalasa VISI teksti? es piemeram dazhus lasu tikai tajas vietas, kur kads vinjus citee. neesi jau printeris, kam jaapstrada visa infa, droshi lec paari.
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:16 labots
 citēt
man gan neraksta veestules :(

pelle - vecais laikam izskaitljoja ka esi viena no divaam sievieteem, kas kaadreiz bijusi pirtii un peec tam lamaa vinju... un ka Tu paziisti mani. varu visus, it sevishkji veco, nomierinaat - pelli nepaziistu, nekad neesmu redzeejis un runaajis. un vispaar - kas taa pelle taada i???
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:20
 citēt
Laciz:man gan neraksta veestules :(
gribi, lai Tev uzrakst?! :D
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:22 labots
 citēt
tusne:
Laciz:man gan neraksta veestules :(
gribi, lai Tev uzrakst?! :D
laikam pofig - jo privaati jau uzgaazt kautkaadus meliigus suudus ir gruutaak... truukst publikas kas aplaudee...


ps. man piemeeram nepatiik versatile - nu taac menedzera tipa tehnokraats bez maakslinieciskas izteeles ar druumu skatienu, bet... lasiit vinja uzbraucienus ir tik smiekliigi inchiigi :):face-kiss:
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:38
 citēt
Laciz, diezgan preciizi mani noraksturoji, par izteeli gan kljudijies, taa ir un ar to viss ir kartiba :) jautajums vai sanak realizet.


ps. man piemeram nepatiik suudigas reklamas ko citiem rada ka paraugu. bet tas laikam delj pedejos 2 gados redzetas tiekshanas pec kvalitaates... vakar pat viens klients apvainojaas, kad nokritizeja vinja rekviziitus... a ko dariit, ja negribas suudu razhot?
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:41 labots
 citēt
versatile:Laciz, diezgan preciizi mani noraksturoji, par izteeli gan kljudijies, taa ir un ar to viss ir kartiba :) jautajums vai sanak realizet.


ps. man piemeram nepatiik suudigas reklamas ko citiem rada ka paraugu. bet tas laikam delj pedejos 2 gados redzetas tiekshanas pec kvalitaates... vakar pat viens klients apvainojaas, kad nokritizeja vinja rekviziitus... a ko dariit, ja negribas suudu razhot?
oki oki. tas par ko uzcepies nav mans darbs. a par reklaamaam runaajot, tad piedod, paskatiijos darbinjus maajas lapaa, ja neskaita peedeejo vai vienu nopeedeejaam animaacijaam, pasham nav ar ko lepoties, lai neteiktu vairaak... vai varbuut gribi par to parunaat???:face-kiss: un taa kaa es ar to saaku nodarboties veel tad, kad Tu, iespeejams, veel bikshelees churaaji, tad kaut kaada jeega man par to ir. citaadi diez vai tik ilgi buutu izvilcis industrijaa.
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:51 labots
 citēt
eSeL:
Jolan:bilde tiešām garām.Tur nav nekā izņemot vienā malā pliks ķermenis.Baigā māksla.:anger:

parādi savu mākslu :P

versatile:tapec ka ir cilveki kas neluur uz pupiem, bet kopejo visa ka novietojumu, virziibu. un, jaa dahi cilveki varbut ari ir nedaudz perversi. bet nu linijam butu jaseko un laukumiem, ne vien kadra mala jaieliek pliks sievishkjis.

aha, skaidra bilde :)


Dairai Āboliņai nav jāuzņem filmas ,lai izteiktu SAVU viedokli par kino.Ir cilvēki,kuriem galvenais ir nevis kā ir nobildēts,bet gan KAS ir bildējis.Konkrētais Arhīpova darbs ir laža.Tādas ir MANAS domas.
avatar
Publicēts: 17.06.10 22:55
 citēt
Laciz, lapa krietni jaamaina un jaatjauno, nav aktuaalo darbu, ka ari, ir viena problema ar kuru varbut busi saskaries - klienti doma, ka LV neko pratigu nevar uztaisit, iedod mazu budzhetu, par kuru tiesham neko pratigu nevar uztaisit :D citi klienti darbus neļauj rādīt - tb, asocieet ar konkretu pasutitaju/izpilditaju. Dazhus darbus pashi neliekam, jo negribam tikt saistīti ar kādu zīmolu.
par pieprasijumu, domaju, runa fakts, ka nav reali laika to lapu pat atjaunot. Straadaajam :) un mani tiešām ņijibjot tavs komentārs un vērtējums - to vērtē mūsu klienti un viņu klienti, un atsauksmes kljust aizvien labakas :) bet nu labi, tas taa, darbadienu konkretaja uznjemumaa censhos beigt 6os. ja ir kas konkreets par stilistiku, animaaciju, droshi, raksti komentus, nodoshu maksliniekiem :) tikai lugums kompetenti un konstruktiivi, ne no serijas "sūc".
avatar
Publicēts: 17.06.10 23:31
 citēt
Labvakar! :)
avatar
Publicēts: 17.06.10 23:43
 citēt
pelle:Saņēmu vēstuli no Haiduka... Izrādās es esot vainīga Haidukpirtiņu retajā pastāvēšanā un dēļ tādas kā es Haidukpirtiņas vairs nebūšot.. Man gan nav ne mazākās jausmas kā es spēju ietekmēt pasākumu kurā pati nepiedalos, esmu bijusi tik vienu reizi pirms diviem gadiem :face-sad: Man arī esot spējas ietekmēt Laciz, panākot ka viņš lamā Haiduku.. Kaut pašai nav ne jausmas kā lai spētu ietekmēt man sveša cilvēka rīcību.. :face-sad: Īsāk sakot, pēc vēstules sapratu ka es esmu tiešām riebīgs cilvēks, kas kaut kādi ietkemē ar mani nesaistītu notikumu virzību.. :face-sad:
Cik saprotu, fotoblogā ir kādi prioritārie lietotāji, kuri var apcelt visu un visus, un ir tādi kam ir liegt vispār diskutēt. Ņemot vērā ka es acīmredzami esmu no otriem, tad turpmāk klusēšu.. jo, lai ko arī es teiktu, es tak būšu tā sliktā un riebīgā kas nevēlējās rupjības forumā redzēt. Cik saprotu arī Pelļļupirtis vairs netiks rīkotas, jo es taču nedrīkstu vispār šeit muti atvērt un kāda jēga vispār ko rīkot ja reiz esmu tik riebīgs cilvēks.



Fotoblog tauta, es visiem atvainojos, kurus nepelnīti esmu aizskāris (bet tikai tiem). Bet....
Lai nerastos sajukums, publicēju savu vēstuli pellei:
VĒSTULE
> No: Haiduks
> Kam: pelle
> Kad: 15:35 17.06.2010
> Tēma: Ko panāci?
>
> Esi apmierināta???
Panāci atkal, ka Laciz var mani publiki apdirst. Kur tagad ir tava nostāja. Tu arī esi bijusi pirtiņās pie \"riebīga \" tipa, un pateicoties tādām, kā tu, pirtiņa jaf šogad bija reta parādība, un pat domāju, ka vairāk nerīkošu. Naf ko vilkties pie riebīgiem cilvēkiem (un tas attiecās uz visiem, kuri ir bijuši pirtiņā un tagad laizās ap Laciz tekstiem), un nekad neaicini vairāk riebīgo pie sevis.
Un vai tagad noliegsi, ka Laciz ir tipisks Zinošais dirsējs, ne reizi naf bijis, mani saticis, bet visu zin!!! Nebūs mani jābanno, es laikam pats aiziešu.
Ko tad es tev izēdu, ka šādi rīkojies???
Un te iekopēju Laciz rakstīto:
<2. tādu Haiduku nepazīstu. Ko no tiem nikiem var saprast. aizdomiigi liidziigs vienam pasazhierim, kam it ka esot prbleemas ar uzmaakshanos jaunaam meiteneem. laikam esot kaut kaadas pirtis un paaris meitenes, kuras tur bijushas, man ir teikushas, ka esot pretiigs tips. shii sajuuta laikam ir lipiiga. bet tas taa
3. par ko taads naids pret mani - uzskataami redzams pie pasazhieru bildeem.
>
trešais punkts ir galīgi garām, ar komentiem zem bildēm tam naf nekāda sakara, bet ar tādu diršanu, kā otrajā punkta.
Jūtos no tavas puses nodots un apliets ar netīrumiem. Domā , kā gribi.
Ja vēlies, turpini vārīt to putru. <<<
VĒSTULES BEIGAS
.
Laciz, tagad brīvi vari pielāčot visus topikus... tu un tava izsmalcinātā demagoģija ir uzvarējusi. Alloxas naf, manis tūlīt nebūs, tev sāksies karaliska dzīve :D:D:D
Mani naf jābanno, es pats aizeju... nepieminiet ilgi ar ļaunu.
eSeL, kāpēc tu Laciz'im teici , ka es esmu pretīgs tips :D:D:D un tā tagad es domāju par visām, kuras bijušas šajos pasākumos.
Haiduks ir miris... lai dzīvo Haiduks :D:D:D ... tāpat arī pirtiņas būs, bet vairs ne no bloga :(
Attā.
avatar
Publicēts: 17.06.10 23:59
 citēt
Kaadu pirtinjaam slavu gribeji panaakt, tadu panaaci, nevaino nu citus.
avatar
Publicēts: 17.06.10 23:59 labots
 citēt
arī sirmi vīri virtuālo dzīvi beidz ar atvadu vēstuli
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
avatar
Publicēts: 17.06.10 23:59
 citēt
Pelle daļu no sava priekšlikuma ir panākusi.
A vispār, kāpēc virtuālā vidē nevar runāt ko grib un lamāties ar ko grib (saprāta robežās, protams)?
avatar
Publicēts: 17.06.10 23:59
 citēt
A kas tur bija ar tām pirtiņām? Nevienā neesmu bijis.
avatar
Publicēts: 18.06.10 00:07
 citēt
didams:arī sirmi vīri virtuālo dzīvi beidz ar atvadu vēstuli
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:



beigaas truuka tikai "eJu gR13ZzzZZzT V33N/\zZZz"
avatar
Publicēts: 18.06.10 00:11
 citēt
Jūs tik atstāj te nepieskatītus , kas zapti izēd kam rotaļlieta atņemta a kas i matos sagājis:):) Nav pilnmēness šodien ?:)
avatar
Publicēts: 18.06.10 00:23
 citēt
eSeL:
Jolan:bilde tiešām garām.Tur nav nekā izņemot vienā malā pliks ķermenis.Baigā māksla.:anger:

parādi savu mākslu :P

versatile:tapec ka ir cilveki kas neluur uz pupiem, bet kopejo visa ka novietojumu, virziibu. un, jaa dahi cilveki varbut ari ir nedaudz perversi. bet nu linijam butu jaseko un laukumiem, ne vien kadra mala jaieliek pliks sievishkjis.

aha, skaidra bilde :)
vot es taa arii nesapratu kontekstu, kaapeec shitaa bilde te paraadiijaas? eSeL - taa Tu?
avatar
Publicēts: 18.06.10 00:25
 citēt
Lunis:Jūs tik atstāj te nepieskatītus , kas zapti izēd kam rotaļlieta atņemta a kas i matos sagājis:):) Nav pilnmēness šodien ?:)


nav. no darba nakot speciali parchekoju.
avatar
Publicēts: 18.06.10 04:34
 citēt
dīvains stils - taisīt harikiri nemitīgi piesaucot vēdera izeju...
avatar
Publicēts: 18.06.10 09:46
 citēt
Jolan:bilde tiešām garām.Tur nav nekā izņemot vienā malā pliks ķermenis.Baigā māksla.:anger:


un šitas Jolan, Tavs darbiņš :
www.fotoblog.lv...

ir Baigā Māklsa ??? :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 18.06.10 09:48
 citēt
versatile:tapec ka ir cilveki kas neluur uz pupiem, bet kopejo visa ka novietojumu, virziibu. un, jaa dahi cilveki varbut ari ir nedaudz perversi. bet nu linijam butu jaseko un laukumiem, ne vien kadra mala jaieliek pliks sievishkjis.


u šitas versatile, Tavs darbiņš :
www.fotoblog.lv...

ka tik baigi nesasaucās ar paša iepriekš rakstīto ??? :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 18.06.10 09:49
 citēt
Dīvaini Jūs abi esat...
avatar
Publicēts: 18.06.10 09:52
 citēt
ImkaSm:Dīvaini Jūs abi esat...
nu diivaini vai ne diivaini... versatiles darbu es veel varu iedomaaties birojaa pie sienas...

es ceru, ka nemetiisi linkus uz maniem darbiem, BET - es arii to arhipova bildi nesaprotu
avatar
Publicēts: 18.06.10 09:57
 citēt
es te uz šo viņa paša izteikumu gribēju vērst uzmanību:
Versatile: bet nu linijam butu jaseko un laukumiem, ne vien kadra mala jaieliek pliks sievishkjis(pliks karogs).
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 18.06.10 09:57
 citēt
bāc, nu kāpēc kādu jābano un kādam jāiet prom.
Piekrītu alorai, ka virtuāli un arī sadzīviski cilvēki tak drīkst lamāties. Lai tak cīnās, man nekad šīs sarunas nav traucējušas. PAr viņu patiesumu nezinu, bet traucēt dzīvot netraucē, vismaz ir dzīvība tēmās :D
avatar
Publicēts: 18.06.10 09:59
 citēt
Haiduk, turies , nepadodies:)!

PS Pirtiņas bija foršs pasākums- liels paldies par to !
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:00
 citēt
Vai ta tikai BIROJIEM bildes domātas ?

p.s.
mani vienkārši apbrīno cilvēku neiecietība pret citiem , kas ir meistarībā pārāki.
Un paši savus gara darbus nespēj ar kritisku aci apskatīt.
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:01
 citēt
ImkaSm:es te uz šo viņa paša izteikumu gribēju vērst uzmanību:
Versatile: bet nu linijam butu jaseko un laukumiem, ne vien kadra mala jaieliek pliks sievishkjis(pliks karogs).
http://www.fotoblog.lv/img/219771/?cid=21953
protams, ka katru teoriju vai kautkaadus veerteeshanas kriteerijus var staipiit liidz nejeegai lai atrastu kur piesieties, bet veertiibas izteiksmee es teiktu ka konkreetaa versatiles bilde pret konkreeto arhipova bildi ir 99-1
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):