forum.gif
Laciz & Haiduks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Laciz & Haiduks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.06.10 10:04
 citēt
nez kaa tas ir "turēties un nepadoties". it sevišķi tāda frāze dīvaini skan no jurista mutes :D
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:12
 citēt
ImkaSm:Vai ta tikai BIROJIEM bildes domātas ?

p.s.
mani vienkārši apbrīno cilvēku neiecietība pret citiem , kas ir meistarībā pārāki.
Un paši savus gara darbus nespēj ar kritisku aci apskatīt.


nevis neiecietība,bet SAVA viedokļa izteikšana bez liekas lišķošanas.Arhīpovam ir daudz fantastisku darbu,bet konkrētais piemērs ir ....
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:16
 citēt
Jolan:
ImkaSm:Vai ta tikai BIROJIEM bildes domātas ?

p.s.
mani vienkārši apbrīno cilvēku neiecietība pret citiem , kas ir meistarībā pārāki.
Un paši savus gara darbus nespēj ar kritisku aci apskatīt.


nevis neiecietība,bet SAVA viedokļa izteikšana bez liekas lišķošanas.Arhīpovam ir daudz fantastisku darbu,bet konkrētais piemērs ir ....
man nebija i ne jausmas kas ir darba autors. atveeru un peec 0,1 milisekundes bija skaidrs ka tas konkreetais darbs ir suuds. bez pushkjoshanas un daudzpunktiem
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:49
 citēt
nevis neiecietība,bet SAVA viedokļa izteikšana bez liekas lišķošanas.Arhīpovam ir daudz fantastisku darbu,bet konkrētais piemērs ir ....

labi , ka tā...citādi es jau nodomāju, ka esi viens no Arhīpova totālajiem noliedzējiem !
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:49
 citēt
Haiduks:eSeL, kāpēc tu Laciz'im teici , ka es esmu pretīgs tips

Ko ko???
Kas jums te pa karstām diskusijām noticis, kamēr es dīvāniņā laiskojos pie tv domājot par jums labas lietas... :amazing:
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:51
 citēt
eSeL:
Haiduks:eSeL, kāpēc tu Laciz'im teici , ka es esmu pretīgs tips

Ko ko???
Kas jums te pa karstām diskusijām noticis, kamēr es dīvāniņā laiskojos pie tv domājot par jums labas lietas... :amazing:
es arii par Tevi labas lietas domaaju (nu par taam bumbaam) tikmeer citi - kirdik un harikiri... :(
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:51
 citēt
Laciz: , bet veertiibas izteiksmee es teiktu ka konkreetaa versatiles bilde pret konkreeto arhipova bildi ir 99-1


Ārprāts !!!! :amazing:
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:53
 citēt
kas nu tur dīvains, Vienkārši riebjas visi šāda veida topiki un negācijas
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:53
 citēt
Un pelle ir pārpratusi Haiduku sakarā ar to pitiņu.

Bet šis te txt par to, ka es esmu teikusi Laczim, ka Haiduks ir pretīgs tips - ja prosta v šoke!
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:56
 citēt
Laciz:
eSeL: Ko ko???
Kas jums te pa karstām diskusijām noticis, kamēr es dīvāniņā laiskojos pie tv domājot par jums labas lietas... :amazing:
es arii par Tevi labas lietas domaaju (nu par taam bumbaam) tikmeer citi - kirdik un harikiri... :(

Nenu Tu man pasaki, es tiešām tā esmu teikusi?

Man liekas, ka iru viena no retajām kurai vispār Haiduks kā cilvēks, kā personība simpatizē. Un tagad atklājas tādi sviesti. Vai nu tas bij neizdevies joks, vai nu kaut kāda virtuāla intriga.
Negribas tai visā piedalīties. Zinu, ka šai sakarā esmu pilnīgi tīra un šo tēmu priekš sevis aizveru.
avatar
Publicēts: 18.06.10 10:58
 citēt
eSeL:
Laciz:s arii par Tevi labas lietas domaaju (nu par taam bumbaam) tikmeer citi - kirdik un harikiri... :(

Nenu Tu man pasaki, es tiešām tā esmu teikusi?

Man liekas, ka iru viena no retajām kurai vispār Haiduks kā cilvēks, kā personība simpatizē. Un tagad atklājas tādi sviesti. Vai nu tas bij neizdevies joks, vai nu kaut kāda virtuāla intriga.
Negribas tai visā piedalīties. Zinu, ka šai sakarā esmu pilnīgi tīra un šo tēmu priekš sevis aizveru.
protams, ka Tu esi tiira :) tiirs zelts! un taa kaa man vairs nav jaasleepj sava patiesaa daba - tad jaasaka, ka es to vien visu laiku domaaju kaa par Tavaam bumbaam (ja taa esi Tu - nu taa sexbumba) :D :D :D
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:03
 citēt
Laciz, tas nu jāprasa pellei :D
A ja nu neesmu, ta vairs nedomāsi, ja? :exciting:
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:13
 citēt
Es aizeju!Un tad seko garu garais bla,bla...ar domu-redzēsit ku sūdīgi būs bez manis.Viens otrs par mani vecāks,bet uzvedas kā mazs niķīgs bērns.Iedod man konfekti,ja nedosi es aiziešu.Nu ej un gari nerunā!Pasaule jau neapstāsies un atomkarš nesāksies.
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:33
 citēt
viecha:Es aizeju!Un tad seko garu garais bla,bla...ar domu-redzēsit ku sūdīgi būs bez manis.Viens otrs par mani vecāks,bet uzvedas kā mazs niķīgs bērns.Iedod man konfekti,ja nedosi es aiziešu.Nu ej un gari nerunā!Pasaule jau neapstāsies un atomkarš nesāksies.



...bet garlaicīgāk paliks
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:39
 citēt
Jolan:
viecha:Es aizeju!Un tad seko garu garais bla,bla...ar domu-redzēsit ku sūdīgi būs bez manis.Viens otrs par mani vecāks,bet uzvedas kā mazs niķīgs bērns.Iedod man konfekti,ja nedosi es aiziešu.Nu ej un gari nerunā!Pasaule jau neapstāsies un atomkarš nesāksies.



...bet garlaicīgāk paliks
Var jau būt.:face-wink:
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:40
 citēt
eSeL:Laciz, tas nu jāprasa pellei :D
A ja nu neesmu, ta vairs nedomāsi, ja? :exciting:
laikam...
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:44
 citēt
Haiduk beidz man sūtīt savus safantazētos apvainojumus!! Annirs apnika, tagad pārmeties uz mani! Atrodi citu kam savus murgus rakstīt!
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:58
 citēt
Pelle - a negribi topika nosaukumu mainiit uz Pelle un Haiduks?
avatar
Publicēts: 18.06.10 11:59 labots
 citēt
Imka, a ko, ja bildē nav golij baba tad sūds? Nav, nav tā mana bilde šedevrs un nekur to neesmu teicis! Gāju garām un iepatikās ritms. kopumā, domāju visnotaļ dekoratīvi. tad jau cilvēkus kas fotografē ziedus tu vispār piedāvā ar lāpām pa naktīm vajāt?

un man tiešām nebija ne jausmas ka to bildi ar sievieti kurai pie dibena pievilkta brūngana strīpa taisījis masķers hiphopovs. atvēru vēlreiz, nu jāāāāāāaāāāāā...... kā es tā varēju klūdīties.... tāāāāāāāāāds domas lidojums...
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:04
 citēt
pelle:Haiduk beidz man sūtīt savus safantazētos apvainojumus!!


Nu redz, te arī atbilde - tāpēc Haiduks ar Anniru nerisina savas savstarpējās lietas privāti, bet gan publiski.
Šo tak arī varēja rakstīt Haidukam privāti.... :what:
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:10
 citēt
eSeL:
pelle:Haiduk beidz man sūtīt savus safantazētos apvainojumus!!


Nu redz, te arī atbilde - tāpēc Haiduks ar Anniru nerisina savas savstarpējās lietas privāti, bet gan publiski.
Šo tak arī varēja rakstīt Haidukam privāti.... :what:
vairs jau nav ar ko risnaat.... tagad juus visi uzzinaasiet kaads es miiliigs un puukains :)
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:15
 citēt
Laciz, es jau paspēju izlasīt "melīgs" :D
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:15
 citēt
risinot lietas privāti, aizmirstiet par publicitāti ........ :haha:
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:16
 citēt
eSeL:Laciz, es jau paspēju izlasīt "melīgs" :D
mīlīgs mīlīgs!
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:30
 citēt
eSeL:
pelle:Haiduk beidz man sūtīt savus safantazētos apvainojumus!!


Nu redz, te arī atbilde - tāpēc Haiduks ar Anniru nerisina savas savstarpējās lietas privāti, bet gan publiski.
Šo tak arī varēja rakstīt Haidukam privāti.... :what:


Tev šķiet es rakstītu publiski ja būtu iespēja privāti? Viņš vispirms sagāž kaudzēm apvainojumus par manu ietekmi pār Haidukpirtīm un Anniru, un tad nobloķē mani lai man nebūtu iespējas atbildēt, jo, ja jautāju kāds man ar to visu sakars - viņam tak nav ar ko pamatot.
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:30
 citēt
negatIvs:risinot lietas privāti, aizmirstiet par publicitāti ........ :haha:


katrs spriež pēc sevis!
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:34
 citēt
pelle:
negatIvs:risinot lietas privāti, aizmirstiet par publicitāti ........ :haha:


katrs spriež pēc sevis!
ne vienmēr, arī pēc novērojumiem, kaut vai Blogā...visiem acis pierē, ja vēl ar atmiņu viss daudz maz kārtībā, tad secinājumus var izdarīt katrs pats....
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:37
 citēt
negatIvs:
pelle:
katrs spriež pēc sevis!
ne vienmēr, arī pēc novērojumiem, kaut vai Blogā...visiem acis pierē, ja vēl ar atmiņu viss daudz maz kārtībā, tad secinājumus var izdarīt katrs pats....


tavs abstraktais viedoklis nav fotobloga viedoklis. Kas tad nu? spama topikā par šauru kļūst, ja meklē atkal ko man piesiet?
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:42
 citēt
pelle:
negatIvs:ne vienmēr, arī pēc novērojumiem, kaut vai Blogā...visiem acis pierē, ja vēl ar atmiņu viss daudz maz kārtībā, tad secinājumus var izdarīt katrs pats....


tavs abstraktais viedoklis nav fotobloga viedoklis. Kas tad nu? spama topikā par šauru kļūst, ja meklē atkal ko man piesiet?


vot tā negatIvs - lietosi vēl savas acis un pieri - ar trauklupatu pa pirmajām un a mīklasrulli pa otro :D :D :D
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:48
 citēt
vispārīgi iemestu frāzi, par privātas sarakstes trūkumiem , uztver kā pesonisku apvainojumu, adresētu sev.... šis topiks, tāpat kā visi pārējie ir visiem pieejami..... un mans personiskais viedoklis, ka šis topiks radās ne jau lai izbanotu Haiduku un Laciz ..... , pēc vakardienas atvadām, šodien atpakaļ , ar
pelle:Haiduk beidz man sūtīt savus safantazētos apvainojumus!! Annirs apnika, tagad pārmeties uz mani! Atrodi citu kam savus murgus rakstīt!
...... uztvēri, kā adresētu sev, un varbūt pareizi uztvēri
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:50
 citēt
negatIvs:vispārīgi iemestu frāzi, par privātas sarakstes trūkumiem , uztver kā pesonisku apvainojumu, adresētu sev.... šis topiks, tāpat kā visi pārējie ir visiem pieejami..... un mans personiskais viedoklis, ka šis topiks radās ne jau lai izbanotu Haiduku un Laciz ..... , pēc vakardienas atvadām, šodien atpakaļ , ar
pelle:Haiduk beidz man sūtīt savus safantazētos apvainojumus!! Annirs apnika, tagad pārmeties uz mani! Atrodi citu kam savus murgus rakstīt!
...... uztvēri, kā adresētu sev, un varbūt pareizi uztvēri


par ko man būtu jāapvainojas? Tik saku ka katrs pēc savas pieredzes spriež.
avatar
Publicēts: 18.06.10 12:57
 citēt
par to pieredzi pareizi, tā veidojās filtrējot apkārt notiekošo
avatar
Publicēts: 18.06.10 13:12
 citēt
pelle, luudzu nomaini topika nosaukumu. neredzu shitam visam saistiibu ar savu jauko personu!
avatar
Publicēts: 18.06.10 13:38
 citēt
hmm... tā kā Haiduks ir prom tad sāku pat apsvērt iespēju atgriezties blogā un sākt te atkal bildes likt :) - viņš ar savu verbālo caureju bija viens no iemesliem kāpēc es te visu izdzēsu un pārstāju ko darīt :)
avatar
Publicēts: 18.06.10 13:42
 citēt
A kā ar ieteikumu izbanot ... Pelli?
avatar
Publicēts: 18.06.10 13:44
 citēt
Traktorz:hmm... tā kā Haiduks ir prom tad sāku pat apsvērt iespēju atgriezties blogā un sākt te atkal bildes likt :) - viņš ar savu verbālo caureju bija viens no iemesliem kāpēc es te visu izdzēsu un pārstāju ko darīt :)
laba doma! Paldies Pellei :D
avatar
Publicēts: 18.06.10 15:13
 citēt
это тебе не кошка насрала! :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.06.10 19:18
 citēt
pelle:
eSeL:
Nu redz, te arī atbilde - tāpēc Haiduks ar Anniru nerisina savas savstarpējās lietas privāti, bet gan publiski.
Šo tak arī varēja rakstīt Haidukam privāti.... :what:


Tev šķiet es rakstītu publiski ja būtu iespēja privāti? Viņš vispirms sagāž kaudzēm apvainojumus par manu ietekmi pār Haidukpirtīm un Anniru, un tad nobloķē mani lai man nebūtu iespējas atbildēt, jo, ja jautāju kāds man ar to visu sakars - viņam tak nav ar ko pamatot.


pelle, toč zinu, ka par Haidukpirti pārprati :) Vnk. pēd. reizes bij diezgan mazs apmeklējums, tāpēc, ka daudzi vai nu vispār izbraukuši no latvjzemes, vai dzīvojas pa lauku rajoniem, vai krīze skārusi un nevar neviens ierasties. Tāpēc arī tā pateica.

Man jau liekas, ka visiem jāsabučojas un miers mājās :D
avatar
Publicēts: 18.06.10 19:41
 citēt
briest masveida kiss :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.06.10 20:21
 citēt
eSeL - satiekamies un pabuchojamies?

ps. es tak zinu KAS Tev patiik.... :face-kiss:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):