forum.gif
trauku mazgājamā mašīna
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / trauku mazgājamā mašīna
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.06.10 00:29
 citēt
un tagad, AIZMIRSTI PAVISAM VISU, nepērc neko, mazgā ar rokām :D
avatar
Publicēts: 23.06.10 00:46
 citēt
Cietības noteikšanai manai mašīnai līdzi nāca testeris (papīrs, ķipa). Mums gan visai mājai filtrs, tā ka sāli nelietojam. Izmēru nepirkām pašu lielāko, bet arī ne mazāko. Esam 2 pieaugušie, 2 bērni. Reāli darbinam katru otro dienu. Klase ir visa uz "A", bet tvaiks, atverot durvis, ir tik un tā. Ne pa velti līdzi nāk virs iebūvējamās mašīnas uz (zem) virsmas līmējama folija. Ja līdz tam traukus pamatā mazgāja sieva, tad viņas dēl 100% ir vērts to verķi nopirkt!! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 15.10.15 19:57
 citēt
kasis:.. Cietības noteikšanai manai mašīnai līdzi nāca testeris (papīrs, ķipa)...

Tas tāds kā sertifikāts, vai kā?

Kā kalpo un tā, es arī sāku uz trauku mazgājamām mašīnām skatīties.
Man te pēc simpozijiem un meisterklasēm ar grūti tos traukus samazgāt, vo!
avatar
Publicēts: 16.10.15 06:42
 citēt
Nu, viena lieta gan jāatceras - trauciņi ir jānoskalo, pirms liek iekšā. Es lietoju Calgon un neko citu nevajag. Reizi nedēļā ir tukšais cikls ar citronskābi ( atkaļķošana ), ne speciālajām tabletēm vai pulveriem. Protams, vajag atcerēties, ka smalkus stikla izstrādājumus nevajadzētu kārtot plauktā ar krūzītēm, dakšām un nažiem. Tas arī viss.
avatar
Publicēts: 16.10.15 16:05
 citēt
Man vislabāk patīk termins "speciālais sāls" :haha::haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 16.10.15 18:18
 citēt
_VA_:Nu, viena lieta gan jāatceras - trauciņi ir jānoskalo, pirms liek iekšā. Es lietoju Calgon un neko citu nevajag. Reizi nedēļā ir tukšais cikls ar citronskābi ( atkaļķošana ), ne speciālajām tabletēm vai pulveriem. Protams, vajag atcerēties, ka smalkus stikla izstrādājumus nevajadzētu kārtot plauktā ar krūzītēm, dakšām un nažiem. Tas arī viss.


tas ir tad, ja mašīna no kaut kādas aizvēstures... protams, ka pusizēstu šķīvi krāmēt iekšā nevajadzētu, bet speciāli kaut ko mazgāt gan nav nepieciešamības. Vēl piebilde, atceries, ka koka un plastmasas izstrādājumi, tāpat jāmazgā ar rokām (izņemot speciālo plastmasu, kas paredzēta mašīnām). Ūdens sastāvu un cietību var notestēt vai nu ar testeri, kas nāk līdzi visādiem rekāmas bukletiem par atkaļķotājiemvai arī aizvedot uz laboratoriju, piemēram, Bior.

Kopumā ņemot, trauku mazgājamām mašīnām ir daudz mazāk atšķirību, kā veļasmašīnām, proncipā var izvēlēties pēc krāsas, izmēra un ražotāja. Pārējās fīčas ir maznozīmīgas (ekrāns, pogu izskats etc). Tāpat arī tās elektrības klases nav nekas baigi īpašs, ja interesē vari izrēķināt, cik elektrību patērē viens cikls, cik cikli būs pāris gadu laikā un tad to sarēķināt ar elektrības cenu. Salīdzinot ar mašīnas cenas pieaugumu, tāds sīkums vien būs. Tas tāpat kā veļasmašīnai liet klāt atkaļķotāju ir bezjēdzīgi, jo jauns tents maksā pāris eiro un darbs aizņem apmēram 20min, bet atkaļķotājs to summu iztērē pāris mēnešos.
avatar
Publicēts: 16.10.15 20:00 labots
 citēt
trollollo:
_VA_:Nu, viena lieta gan jāatceras - trauciņi ir jānoskalo, pirms liek iekšā. Es lietoju Calgon un neko citu nevajag. Reizi nedēļā ir tukšais cikls ar citronskābi ( atkaļķošana ), ne speciālajām tabletēm vai pulveriem. Protams, vajag atcerēties, ka smalkus stikla izstrādājumus nevajadzētu kārtot plauktā ar krūzītēm, dakšām un nažiem. Tas arī viss.


tas ir tad, ja mašīna no kaut kādas aizvēstures... protams, ka pusizēstu šķīvi krāmēt iekšā nevajadzētu, bet speciāli kaut ko mazgāt gan nav nepieciešamības. Vēl piebilde, atceries, ka koka un plastmasas izstrādājumi, tāpat jāmazgā ar rokām (izņemot speciālo plastmasu, kas paredzēta mašīnām). Ūdens sastāvu un cietību var notestēt vai nu ar testeri, kas nāk līdzi visādiem rekāmas bukletiem par atkaļķotājiemvai arī aizvedot uz laboratoriju, piemēram, Bior.

Kopumā ņemot, trauku mazgājamām mašīnām ir daudz mazāk atšķirību, kā veļasmašīnām, proncipā var izvēlēties pēc krāsas, izmēra un ražotāja. Pārējās fīčas ir maznozīmīgas (ekrāns, pogu izskats etc). Tāpat arī tās elektrības klases nav nekas baigi īpašs, ja interesē vari izrēķināt, cik elektrību patērē viens cikls, cik cikli būs pāris gadu laikā un tad to sarēķināt ar elektrības cenu. Salīdzinot ar mašīnas cenas pieaugumu, tāds sīkums vien būs. Tas tāpat kā veļasmašīnai liet klāt atkaļķotāju ir bezjēdzīgi, jo jauns tents maksā pāris eiro un darbs aizņem apmēram 20min, bet atkaļķotājs to summu iztērē pāris mēnešos.


Ar trauķenēm ir tā, ka šaurajām dažām ir konstruktīvas atšķirības, kas nodrošina labāku mazgāšanu.

Bet par atkaļķotāju ir tā - var izmantot atkaļķotāju lai arī neuzkrājas vešenē auduma plūksnas, tāds kā filcis vai laik pa laikam jāiedod tukšais cikls ar sodu un etiķi...

Un Jā - Rīgā ūdens ir tik mīksts ka prieks, citur tādas paradīzes var arī nebūt...
avatar
Publicēts: 21.10.15 20:41
 citēt
palaidniex: Ar trauķenēm ir tā, ka šaurajām dažām ir konstruktīvas atšķirības, kas nodrošina labāku mazgāšanu.


Paldies par šo INFO,
es jau arī uz tām mazajām vairāk skatos,
nez vai tās arī ir klusākas darbībā,
kāds modelis tām mazajām ir labais?
avatar
Publicēts: 21.10.15 21:49 labots
 citēt
''Cietību'' nosaka aiznesot ūdeni uz analīzēm. Ielej pusotrlitrīgajā pudelē ūdeni, aiznes uz Hidrostandarts.lv un uzzināsi par savu ūdeni visu. Izmaksā kkādi 25 eiriki. Varbūt vērts uzlikts kādu filtru. Santahnikai un tehnikai nepatīk ne ''ciets'' ūdens, ne dzelžains ūdens, kāds lielākoties ir pie mums Lv.


Es izmantoju Bosch, nopirku jo patika 3 atvilkņu izvietojums, kur viena atvilkne paredzēta tikai galda piederumiem, ļoti ērti.
avatar
Publicēts: 21.10.15 21:54
 citēt
Rekur lietošanas pamācība video formātā

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.10.15 22:22 labots
 citēt
Hugo:
palaidniex: Ar trauķenēm ir tā, ka šaurajām dažām ir konstruktīvas atšķirības, kas nodrošina labāku mazgāšanu.


Paldies par šo INFO,
es jau arī uz tām mazajām vairāk skatos,
nez vai tās arī ir klusākas darbībā,
kāds modelis tām mazajām ir labais?


Šaurajām Siemens un Bosch ir interesants risinājums - augšējam plauktam ir nevis viens rotējošs, bet divi rotējošie smidzinātāji - tie nodrošina, ka ūdens tiek pa visu plauktu! šaurajām viens smidzinātājs netiks normāli līdz plaukta tālākajai un tuvākajai malai! elementāras ģeometrijas dēļ - taisnstūrī pamēģini iezīmēt apļa līniju...

Baltskars:''Cietību'' nosaka aiznesot ūdeni uz analīzēm. Ielej pusotrlitrīgajā pudelē ūdeni, aiznes uz Hidrostandarts.lv un uzzināsi par savu ūdeni visu. Izmaksā kkādi 25 eiriki. Varbūt vērts uzlikts kādu filtru. Santahnikai un tehnikai nepatīk ne ''ciets'' ūdens, ne dzelžains ūdens, kāds lielākoties ir pie mums Lv.


Es izmantoju Bosch, nopirku jo patika 3 atvilkņu izvietojums, kur viena atvilkne paredzēta tikai galda piederumiem, ļoti ērti.


Jā bosch ar 3 atvilknēm ir štelle

a ūdens cietību var noteikt ar testeriem, tos savulaik pa pāris EUR varēja pāris vietās iepirkt.
Pats no darba paņēmu ķīmisko testeri - un aizdomas apstiprinājās ir ap 13-14 dH cietība - tātad vidēji ciets un sāls lieti noder...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):