forum.gif
Iedodiet lūdzu kāds linku uz Riharda Puriņa meistardarbiem!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Iedodiet lūdzu kāds linku uz Riharda Puriņa meistardarbiem!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.06.10 20:37
 citēt
???:face-smile:
avatar
Publicēts: 25.06.10 20:37
 citēt
avatar
Publicēts: 25.06.10 20:51
 citēt
www.latvianphoto.com...
Bet nezinu, vai tur kas no 90-tajiem ir... :)
avatar
Publicēts: 25.06.10 21:24
 citēt
sekojot logikai, bilzhu pirms kaut kadiem 80-ajiem na vun nevar buut, tapat ka fotografu. jop webaa visas saliktas tikai velak. fuuuuuui....
avatar
Publicēts: 25.06.10 21:37
 citēt
Diva:
illins:http://www.lunaparks.com/



Nu, tur arī visas bildes sākas no 2009. gada!!!

Un nekā episka tur nav...arī pēc kādas parodijfotobankas izskatās.


Nu, nopietni, es jūs lūdzu!


Ko tu ceri ieraudzīt? Kara foto vai.:face-grin:
avatar
Publicēts: 25.06.10 23:44 labots
 citēt
Stulbis:
Diva:Ar kuriem viņš ir kļuvis slavens kā fotogrāfs deviņdesmitajos, līdz mūsdienām. Briselē un Latvijā.

Citādi no Latvijas foto dižgariem zinu tikai dažus, un arī virspusēji.

Šī nav nekāda ironija, es tiešām redzu, ka viņš šeit daudz raksta. Būtu interesanti ne tikai palasīt!

Paldies!
Rihards Puriņš ...

Piekrītu!
avatar
Publicēts: 25.06.10 23:55 labots
 citēt
Stulbis:
Diva:Ar kuriem viņš ir kļuvis slavens kā fotogrāfs deviņdesmitajos, līdz mūsdienām. Briselē un Latvijā.

Citādi no Latvijas foto dižgariem zinu tikai dažus, un arī virspusēji.

Šī nav nekāda ironija, es tiešām redzu, ka viņš šeit daudz raksta. Būtu interesanti ne tikai palasīt!

Paldies!
Rihards Puriņš ...



Netaisos īpaši aizstāvēt Luni, bet tāda anonīma aplikšana izskatās dikti gļēva un bābiska!
avatar
Publicēts: 26.06.10 00:19 labots
 citēt
ka tik tie aplicēji nav kloni ( ar vienu ip adresi)....
kaut gan Luņa darbus tiešām redzēt gribētu...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.06.10 00:36
 citēt
RinaldsV:ka tik tie aplicēji nav kloni ( ar vienu ip adresi)....
kaut gan Luņa darbus tiešām redzēt gribētu...:bad_smile:

Darbi nav!
avatar
Publicēts: 26.06.10 00:41 labots
 citēt
V-10:
RinaldsV:ka tik tie aplicēji nav kloni ( ar vienu ip adresi)....
kaut gan Luņa darbus tiešām redzēt gribētu...:bad_smile:

Darbi nav!


Gribi teikt, ka satēloti skuķmūlīši IR foto-darbi, bet noķerti momenti iz dzīves- tādi NAV?
avatar
Publicēts: 26.06.10 00:44
 citēt
interesanti, cik daudzi sheit ir redzejushi, piemeram, Miervalzha Polja gleznas? Nu, dazhas zinaam, bet diez vai ar taam pietiek lai paeestu katru dienu...
tad vel. piemeram, juristi tachu neizliek visas savas bildes netaa? un ir industrijas kur mantiskas tiesibas pieder vispar kadam citam, ne raditajam...

nevienu neaizstavu, bet darbs ir darbs. ta pati reklamas nozare ir tik loti boooring ieksh LV, ja runajam par darbu maksliniecisko, ne tehnisko limeni...
avatar
Publicēts: 26.06.10 01:08 labots
 citēt
Friidis:
V-10:
Darbi nav!


Gribi teikt, ka satēloti skuķmūlīši IR foto-darbi, bet noķerti momenti iz dzīves- tādi NAV?


Nē šie abi grib teikt ka Malaļetkas pa pliko rakom tas ir VOUUU :):) Tik vien kā pretīgie seņči traucē Reinim Ziemelim aka V-10 baudīt šos skatus pārāk bieži draudot ar tiesām:face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 26.06.10 01:09
 citēt
Lunis:
Nē šie abi grib teikt ka Malaļetkas pa pliko rakom tas ir VOUUU :):)


aa tu gribi teikt, ka nav? nu, mosh ne malaljetkas, bet 18+?
tik nesaprotu, nafig focheet...
avatar
Publicēts: 26.06.10 01:12 labots
 citēt
versatile:
Lunis:
Nē šie abi grib teikt ka Malaļetkas pa pliko rakom tas ir VOUUU :):)


aa tu gribi teikt, ka nav? nu, mosh ne malaljetkas, bet 18+?
tik nesaprotu, nafig focheet...


Viss strjoms bij par Malaļetku uz kuru šam bija iekritis pa pliko sabildējot , kuras senči makten sasparojās sūdzēt šo tiesa , es paredzu ka atpirkās :face-grin::face-grin: Bij sakoļijis Draugos a šamā izrādijās sikā ar iekšu un izdomaja "Papurināt" arhitektonkuli jaunās gaļiņas mīlētāju uz piķi :face-wink::face-grin: Tāpēc es saku šitie puiši "Feinšmekeri" pa vienam netusē viens otru piesedz un izmanto "Loxus" kā piesegu , TĀPĒC glušiju viņus visur kur tieku klat:):)
avatar
Publicēts: 26.06.10 01:23 labots
 citēt
nu ar maloljetkam pagalam uzmaniigi. pat ne-erotiku bildejot japrasa cik gadi - un ja <18 vai ari dokju nav un shauba maac, jadoma lai nav redzams nekas taads un taa, ka ne ta saprast. ipashi ja bildes pec tam kaut kur tirazha drukajamas.

pat man, ne baigi seksiigam bildet nemacetajam, meitenes jakoljii nav bijis nekad. uzprasaas pashas, spej tik atshuut. un tas pat neskaitot neskaitamos kompromatu vaaceejus ar feikajiem profiliem un tirgus petitajus ar tikpat feikajiem profiliem. tos gan uzreiz var atkost, jo smagas komunikacijas probleemas shiem :)
avatar
Publicēts: 26.06.10 01:28 labots
 citēt
versatile:nu ar maloljetkam pagalam uzmaniigi. pat ne-erotiku bildejot japrasa cik gadi - un ja <18 vai ari dokju nav un shauba maac, jadoma lai nav redzams nekas taads un taa, ka ne ta saprast. ipashi ja bildes pec tam kaut kur tirazha drukajamas.

pat man, ne baigi seksiigam bildet nemacetajam, meitenes jakoljii nav bijis nekad. uzprasaas pashas, spej tik atshuut. un tas pat neskaitot neskaitamos kompromatu vaaceejus ar feikajiem profiliem un tirgus petitajus ar tikpat feikajiem profiliem. tos gan uzreiz var atkost, jo smagas komunikacijas probleemas shiem :)


Arhitekta kungam Reinim Ziemelim aka V-10 kā iesācējam šai jomā likās ka šams būs visām jākrīt pie kājām un viss atļauts un nekādi likumi uz šo neattiecas tipa tiņiti "Paņēmis ar šarmu" a sķuķis izrādījās GUDRS un šā seņči apķerīgi , viss panesās pēc pilnas programmas "Seņčī pieķēruši" šai nācies atzities ģimene jūtās drausmīgi apkaunota , nervi "bērnam" beikti tie jāārstē dārgā slimnīcā taga tiesa sudzes par berna pavešanu , zaudējumi par dārgās slimnīcas izmantošanu jāatmaksā kur "Varmakas saskādētie nervi" bērnam arstēti utt::face-grin: Arhitekta kungs tā sastresojās ka nezināj ko ķert ko grābt par ķurķi vien runāja un vaimanāja:):) BET kautkā pekšņi "Nokārtojās" tāpēc saku domāju ka atpirkās :):) Vislielākais stres bija par to ka lox tač bij visiem palielijies un Draugoss tās pupvāverbildes sabāzis palielities visiem pie kāda svaiguča ticis, draudzene šo bij tieši pametusi ta nu šis tradicionāli šo apdirsa publicējot turpat Draugos "Draudzenei Atdodamo mantu sarakstu " tur sarskts ar vešinām un lupzimuļiem čomu apskate Draugos , beigās šis bij nolēmis "Veldzēties" ar svaigu gaļu , daveldzējās :face-grin::face-wink: Finišs jau bij tradicionāls , aizrāpoja atlūgt grēkus "Mīļotā meitene" šim atkal piedeva un piesedza , atgriezās un pažēloja nabaga paklīdušo kārumnieku:):) Tā kārtējo reiz Draugu "Kolītājs" Reinis Ziemelis aka V-10 izspruka no kārtējiem mēsliem ar sakoļitajām zostinām:):) Un Gatis ar Reini nav vienīgie šādi tur vēl kāds strēķit šitādu pašu. Tapēc saku ŠITĀDUS jāvelk gaismā un jārāda ar pirkstu! Citiem par biedinājumu!:) Ar FOTO viņiem nekāda sakara , patiesie MĒRĶI ir pavisam citi. Viena no galvenajām pazīmēm tādi "Bābveidīgi histēriķi" kuri nepatraukti cepās par "Reputāciju" teksti kā dvīņi :):) Nepatraukti maina nikus segvārdus , lai nav pārāk viegli nočekot , sienās klāt visām pēc kartas pieejamām smukiem skuķitēm ko atrod draugu draugu draugu sarakstos stāst visur apmēram viens "Kruts fotogrāfs fotos sesijas itkā žurnāliem" istenibā kas zem tā slēpjās mes zinam , labākā gadijumā prasts XXX privātai kolekcijai:):)
avatar
Publicēts: 26.06.10 07:33
 citēt
Nu vo ari es sapratu par ko beidzot runa :)
avatar
Publicēts: 26.06.10 09:09 labots
 citēt
Vish:Nu vo ari es sapratu par ko beidzot runa :)


A par ko tad citu:):) Divi "Glupi" aktīvisti "Draugos.lv" skuķišu koļitāji un viens gudrss "Skatās" bet klusē , smalka publika :):) Treknie gadi viņu Celtniecībs un īpašumu jomā beidzās ka "Eksotiku" utt. verēj atļauties pirkt par labu piķi taga Maklera kungs un Arhitekta kungs "Pietēlo fotogrāfus" un mēģina na haļavu koļities klat visam ko atrod Draugos un vel sjur tur, es tādus jūtu pa gabalu un cīnos visās malās , tas kapītāli grauj publikas attieksmi pret jomā strādājošiem , šitie slimiņie tik "Tēlo fotogāfus" bet mērķi pavisam citi , skukji te pirs brizja smuki aprakstija ka tas darbojas , salej ar sjampi un ta tik komande lai atrak metot vešiņas nost lai ta lieta iet jo neesot daudz laika :face-wink:
avatar
Publicēts: 26.06.10 09:44 labots
 citēt
Diva:Nu, kas tur ar tām meistara bildēm, sāk jau kļūt garlaicīgi- bilžu tad nav, i meistara nav! :(


Būs tev jāpaliek vien gribot :face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 26.06.10 11:17
 citēt
Man baigi patīk: www.fotoblog.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):