forum.gif
Atkal par to pašu SW
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Atkal par to pašu SW
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.06.10 12:01
 citēt
Tik sarežģītas lietas nemaz nemeiģinu izprast,a saprast :nu nekad!:grimace:
avatar
Publicēts: 27.06.10 12:09
 citēt
lai bildētu,nav jāsaprot.Gribēju teikt-baudiet prieku fotogrāfējot!
Kam Tev tas vajadzīgs?
avatar
Publicēts: 27.06.10 12:34
 citēt
psihologi saka,ka cilvēks runā par to,kas sāp...
avatar
Publicēts: 27.06.10 12:37
 citēt
ekoists:psihologi saka,ka cilvēks runā par to,kas sāp...
... uztrauc un interesē.
Piemēram mani interesē kādēļ vienas bildes ir labākas par citām pēc FB statistiskās skalas.
avatar
Publicēts: 27.06.10 12:39
 citēt
Gabiz:
ekoists:psihologi saka,ka cilvēks runā par to,kas sāp...
... uztrauc un interesē.
Piemēram mani interesē kādēļ vienas bildes ir labākas par citām pēc FB statistiskās skalas.


Kaut kā tak tās bildes ir jāsarindo. Uztver to kā secību, nevis bilžu vērtību :)
avatar
Publicēts: 27.06.10 12:47
 citēt
it kaa uzrakstiiju komentaaru un pazuda .... :-(
Taatad - es esmu ieveerojusi, ka tagad pie SW liela noziime arii tam, kad verteetaajs ieliek savu bildi - ja vakaraa un bilde nespaspeej savaakt pietiekami daud balsu - naakamajaa dienaa SW kapitaali kriitaas ....

Un tikai pasmeju par reitingu un ka tur joprojaam nonaak ne taas labaakas bildes, jo SW augsts ir ne jau labaakajiem verteetaajiem, taa kaa augsts SW ir censonjiem, kas uz to ciitiigi iet. Pasmiinu, kad pie ljooti viduveejas bildes balsotajai ar augstu SW sauc skalju WOW, neredzotljoti rupjas kljuudas ....
avatar
Publicēts: 27.06.10 12:57
 citēt
gabiz-Tevi uztrauc Tavas bildes reitings starp citām.
Bzh-kaut kā jau viņas ir sarindotas.
Dansig-Tu gan daudz enerģijas tērē tādiem pētijumiem.
Vislabākais atskaites punkts katram- ir savi darbi.Viss pārējais ilūzija.
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:04
 citēt
ekoists, es tam patereeju dazhas reizes, kad nejaushi piefikseeju, ka man nokrities SW un to vislabaak var redzeet, kad nobalso pirmais par kaadu bildi ;-) Bet kaa jau rakstiiju - sen jau kaa neiespripngstu un man ir citi raadiitaaji, kas man svariigaaki ;-)
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:24
 citēt
Ne jau aiz satraukuma par personīgiem reitingiem, kas šeit sen jau kļuvuši galīgi nesaprotami, un arī apzinoties, ka neesmu šedevru radītājs, tomēr man šķiet jocīgi, ka, piemēram, šī bilde
www.fotoblog.lv...
ar 21 "patīk" ir augstāk par šo te kritikai ielikto ar 47 vērtējumiem un 3 "izcili"
www.fotoblog.lv...
Kādā veidā šī vērtēšanas sistēma palīdz saprast, kas ir un kas nav labi konkrētā bildē?
Ja nekādā - kam tās sarežģītās aprēķinu sistēmas ir vajadzīgas?
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:29
 citēt
droperidol, tiem 47iem ir zemaaks SW un vinju balsij nav taada svara .... tie 21ns ir gudraaki, ar ausgtaaku SW un labaak zina, kas ir labs;-ppp;-)))))
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:30
 citēt
Lasu,lasu,ne vella nesaprotu kas tas par SW.Beidzot došlo-atkal tas koeficients kāds tur....
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:35
 citēt
dansiga:droperidol, tiem 47iem ir zemaaks SW un vinju balsij nav taada svara .... tie 21ns ir gudraaki, ar ausgtaaku SW un labaak zina, kas ir labs;-ppp;-)))))

sapratu, nu i nafig to visu:)

dodos ārā baudīt vasaras priekus un arī fotografēšanas aizrautīgās izdarības:)
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:45
 citēt
ekoists:lai bildētu,nav jāsaprot.Gribēju teikt-baudiet prieku fotogrāfējot!
Kam Tev tas vajadzīgs?

Nu tieshi taa :face-smile:
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:45
 citēt
Tas ir domāts fototehnikas tirdzniecībai-cilvēks cenšas,kaut ko labu nofotogrāfē-te viņu nenovērtē un parādās sludinājums''Pārdodu fototehniku'',No otras puses,cilvēks ieliek bildīti,tā uzreiz uzlec topos-jāpērk labāka tehnika....Un tā uz riņķ,uz riņķi.
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:55
 citēt
un viss atduraas pie tirdznieciibas .... ekkk .... a ku lielaa maaxla paliek!?!??!?!;-ppp;-)))))
avatar
Publicēts: 27.06.10 13:57
 citēt
lielo mākslu arī vajag pārdot...jo vairāk cilvēki par reitingiem uztaucas,jo mazāka konkurence pārdevējiem.
avatar
Publicēts: 27.06.10 16:25
 citēt
Kāds no lielajiem analizētājiem varētu padalīties ar informāciju. Pēc SW ieviešanas, vidējais publicēto bilžu skaits ir mainījies? Vidējais balsošanas biežums vienam lietotājam ir mainījies?
Man personīgi kaut kā pazuda apetīte balsot un likt bildes (laikam 3 vai 4 esmu ielicis) :( Toties tagad sanāk vairāk laika čatu palasīt :D
avatar
Publicēts: 27.06.10 17:22 labots
 citēt
Droperidol:Ne jau aiz satraukuma par personīgiem reitingiem, kas šeit sen jau kļuvuši galīgi nesaprotami, un arī apzinoties, ka neesmu šedevru radītājs, tomēr man šķiet jocīgi, ka, piemēram, šī bilde
www.fotoblog.lv...
ar 21 "patīk" ir augstāk par šo te kritikai ielikto ar 47 vērtējumiem un 3 "izcili"
www.fotoblog.lv...
Kādā veidā šī vērtēšanas sistēma palīdz saprast, kas ir un kas nav labi konkrētā bildē?
Ja nekādā - kam tās sarežģītās aprēķinu sistēmas ir vajadzīgas?
viens mans "dzeest" un reitings bildei dirsaa... :D :D :D lai dziivo suudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

un viens mans izcili neizmainiija PILNIIGI NEKO
avatar
Publicēts: 27.06.10 18:38
 citēt
Laciz:
Droperidol:Ne jau aiz satraukuma par personīgiem reitingiem, kas šeit sen jau kļuvuši galīgi nesaprotami, un arī apzinoties, ka neesmu šedevru radītājs, tomēr man šķiet jocīgi, ka, piemēram, šī bilde
www.fotoblog.lv...
ar 21 "patīk" ir augstāk par šo te kritikai ielikto ar 47 vērtējumiem un 3 "izcili"
www.fotoblog.lv...
Kādā veidā šī vērtēšanas sistēma palīdz saprast, kas ir un kas nav labi konkrētā bildē?
Ja nekādā - kam tās sarežģītās aprēķinu sistēmas ir vajadzīgas?
viens mans "dzeest" un reitings bildei dirsaa... :D :D :D lai dziivo suudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

un viens mans izcili neizmainiija PILNIIGI NEKO


znachit esi neveeertiigs :D
avatar
Publicēts: 27.06.10 18:41
 citēt
tieshi taa - esmu neveertiigs FB pasazhieris - lieku dzeest megasuudiem un nelieku patiik visai huinjai peec kaartas. un esmu rupeklis.
avatar
Publicēts: 27.06.10 18:59
 citēt
Laciz:tieshi taa - esmu neveertiigs FB pasazhieris - lieku dzeest megasuudiem un nelieku patiik visai huinjai peec kaartas. un esmu rupeklis.


Neraudi... es esmu vēl nevērtīgāks... nelieku un neskatos vispār...
avatar
Publicēts: 27.06.10 19:09
 citēt
Mēnesi nebiju iegriezies blogā, SW kā stāvēja uz 0.79, tā stāv...
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:06 labots
 citēt
Absolūti nejauši pamanīju šo bildi:
www.fotoblog.lv...

ar 19 balsojumiem un 5.77nedēļas topā = super! apsveixcami!
nu i pavisam nafig ar visām šī saita balsojuma sistēmām:)
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:48
 citēt
Droperidol:Absolūti nejauši pamanīju šo bildi:
www.fotoblog.lv...

ar 19 balsojumiem un 5.77nedēļas topā = super! apsveixcami!
nu i pavisam nafig ar visām šī saita balsojuma sistēmām:)

Intresanti vai SW sistēmas izgudrotāji šo sviestu ir piefiksējuši?:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:53
 citēt
Schnircks:Jo tālāk, jo mazāk saprotams. Vienvārdsakot- pilnīga figņa.
Viss ir pilnīgi skaidrs, man kā bija 0,49, tā ir. :) Kā sacīt jāsaka, ne ceļās, ne nolaižās... ;)
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:57
 citēt
droperidol. nu tak elpo dizlji ;-)))) lai jau tiem ... hmmm .. ka alai nosauc ....... nu tiem janajiem bliezeejiem, kas veel nedomaa par bildes saturu, tiek ....;-)
avatar
Publicēts: 27.06.10 22:58
 citēt
Vai tiešām jums cipariņi zem bildēm izsaka vairāk,kā pati bilde?
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:06
 citēt
ekoists, kaa jau n-padsmit reizes esmu raxtiijusi - jaa , mani uztrauc, paskatoties, kas nonaak topaaa .....
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:22
 citēt
Tevi uztrauc tops?Mani gan nē,rīt tas jau būs vēstures mēslainē un neviens pat neatcerēsies tās bildes.
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:32
 citēt
ekoists, mani tomeer bishk uztrauc vide, kuraa es atrodos un taapec krenjkjis par nekvalitatiivaam bildeem topaaa .... vienu briidi saakumaa pat bija veelme aiziet prom no shejienes, jo ka ajau teicu - man ir citi kriteeriiji/raadiitaaji savaam bildeem .... bet nu palikos, jo komunikaacija shiet tomeer ir feina ...
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:43
 citēt
tik un tā nesaprotu,kāds sakars Taviem kritērijiem ar bilžu vērtēšanas sistēmu šeit.
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:48
 citēt
ekoists, taads, ka es SHEIT ATRODOS ... un man bihsk kauns par to, ka trodos vietaa, kur topaa ir tik sliktas bildes!!!! Tb taatad arii mani uzksati iir tikapt vaaji (teoreetiski cilvekam no alas taa shkjiet)
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:52
 citēt
dansiga:ekoists, taads, ka es SHEIT ATRODOS ... un man bihsk kauns par to, ka trodos vietaa, kur topaa ir tik sliktas bildes!!!! Tb taatad arii mani uzksati iir tikapt vaaji (teoreetiski cilvekam no alas taa shkjiet)
Ja jau cilvēkam ir tādas problēmas ar latviešu valodas gramatiku, tad jau droši vien arī ar fotogrāfiju ir galīgi nekā... :D:D:D
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:55
 citēt
Uldis, man nav laika chekot., ko un kaa es uzrakstiiju, jo rakstu ljoti aatri starplaikos starp parejiem darbiem, ko es darbu paraleeli, bet to , ka manas fotograafijas nav UHHH - to es redzu pec vertejuma sheit un ja tu ar to veelejies man ieknaabt - tev neizdevaas ....
avatar
Publicēts: 27.06.10 23:56
 citēt
Short Wave? :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.06.10 00:12
 citēt
Droperidol:Absolūti nejauši pamanīju šo bildi:
www.fotoblog.lv...

ar 19 balsojumiem un 5.77nedēļas topā = super! apsveixcami!
nu i pavisam nafig ar visām šī saita balsojuma sistēmām:)
hm... es gan redzu tikai 5,55...................

aizgaaju un ar skaudiibu paskatijos bildes fotosiena.

elikam ar shadu dzilsh pohujs.

essu noleemis uzrakstiit saviem favoriitiem (150 gab) veestuli ar aicinaajumu sho vietu pamest.
avatar
Publicēts: 28.06.10 00:13
 citēt
laciz, pilniigi nepiekriitu par fotosienu!!!!! ..... ja vinjieme dienaa ieliek 10 bildes ...... un 3 ir labas ... tad uz muusu 60 bildeeem ari var atrast labas!!!
avatar
Publicēts: 28.06.10 00:17
 citēt
dansiga:laciz, pilniigi nepiekriitu par fotosienu!!!!! ..... ja vinjieme dienaa ieliek 10 bildes ...... un 3 ir labas ... tad uz muusu 60 bildeeem ari var atrast labas!!!
jaa, bet nav uz suudiem jaaskataas
avatar
Publicēts: 28.06.10 00:19
 citēt
nu tad visapr nafig veel siena? skaites 1x.com un priecajaies!
avatar
Publicēts: 28.06.10 07:50
 citēt
dansiga:Uldis, man nav laika chekot., ko un kaa es uzrakstiiju, jo rakstu ljoti aatri starplaikos starp parejiem darbiem, ko es darbu paraleeli, bet to , ka manas fotograafijas nav UHHH - to es redzu pec vertejuma sheit un ja tu ar to veelejies man ieknaabt - tev neizdevaas ....
Nu jau gan, es tik gribēju kā tevi pakaitināt, lai pēc tam būtu jautrāka atpirkšanās... :D Kam gan man tevi knābāt vajadzētu? Te taču knābātāju pietiek un pāri paliek :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):