forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 109
  5. 110
  6. 111
  7. 112
  8. 113
  9. 114
  10. 115
  11. 116
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.10.10 12:26
 citēt
daiga_a:
negatIvs:........ un nelaid, nelaid vaļā ......... , kā tai dziesmā, par laimes putnu .......:bad_smile:


nezinu par laimes putnu, bet vismaz jumtu vajadzētu noturēt... :bad_smile:
kadu skrūvīti jau var palaist vaļīgāk, lai tas jumts bišķiņ pavibrē, momentiem ..... , tās tā daudzkrāsainībai ....:big_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 12:40
 citēt
dansiga:woww ku chiekurs saimniecisks, ka visu parejo maak cept ;-)))


jā, māku gan un nekaunos :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.10.10 12:41
 citēt
negatIvs:
chiekurs:
kotletes ir vienīgais, ko es nemāku cept :face-grin:
to pat es māku ......:bad_smile:


nav smieklīgi. vienīgā lieta, kas man man nesanāk un viss. :bad_egg:
avatar
Publicēts: 08.10.10 12:42
 citēt
kadreiz sen atpakalj dziivoju komunaalaa dziivoklii un kaiminjiene cepa FANTASTISKAS kotletes ..... taisiiju punkts punktaa peec vinjas receptes un nepakam nesanaaca tik labas kaa vinjai ;-(
avatar
Publicēts: 08.10.10 12:43
 citēt
negatIvs:
daiga_a:
nezinu par laimes putnu, bet vismaz jumtu vajadzētu noturēt... :bad_smile:
kadu skrūvīti jau var palaist vaļīgāk, lai tas jumts bišķiņ pavibrē, momentiem ..... , tās tā daudzkrāsainībai ....:big_smile:


ja nevibrētu, tad jau nebūtu jātur ar abām rokām :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:03
 citēt
daiga_a:
negatIvs:kadu skrūvīti jau var palaist vaļīgāk, lai tas jumts bišķiņ pavibrē, momentiem ..... , tās tā daudzkrāsainībai ....:big_smile:


ja nevibrētu, tad jau nebūtu jātur ar abām rokām :bad_smile:

:haha: , nepaziņo0ji jaunumus ........ :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:07
 citēt
dansiga:kadreiz sen atpakalj dziivoju komunaalaa dziivoklii un kaiminjiene cepa FANTASTISKAS kotletes ..... taisiiju punkts punktaa peec vinjas receptes un nepakam nesanaaca tik labas kaa vinjai ;-(
viss ir pareizi, visiem nesanāk, un nav arī jāsanāk ......, pat nevieni kulinārijas kursi, negarantē vienlīdz labu rezultātu visiem dalībniekiem......., kādam vienmēr sanāks labāk, citam pat bez kursiem...., tas no dabas ....:big_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:09
 citēt
negatIvs:
dansiga:kadreiz sen atpakalj dziivoju komunaalaa dziivoklii un kaiminjiene cepa FANTASTISKAS kotletes ..... taisiiju punkts punktaa peec vinjas receptes un nepakam nesanaaca tik labas kaa vinjai ;-(
viss ir pareizi, visiem nesanāk, un nav arī jāsanāk ......, pat nevieni kulinārijas kursi, negarantē vienlīdz labu rezultātu visiem dalībniekiem......., kādam vienmēr sanāks labāk, citam pat bez kursiem...., tas no dabas ....:big_smile:


ar foto līdzīgi...
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:16
 citēt
daiga_a:
negatIvs:viss ir pareizi, visiem nesanāk, un nav arī jāsanāk ......, pat nevieni kulinārijas kursi, negarantē vienlīdz labu rezultātu visiem dalībniekiem......., kādam vienmēr sanāks labāk, citam pat bez kursiem...., tas no dabas ....:big_smile:


ar foto līdzīgi...
Tu domāji, ka es tikai par kulināriju rakstīju? ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:18
 citēt
negatIvs:
daiga_a:
ar foto līdzīgi...
Tu domāji, ka es tikai par kulināriju rakstīju? ....... :bad_smile:


nē, nedomāju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:18
 citēt
dansiga:kadreiz sen atpakalj dziivoju komunaalaa dziivoklii un kaiminjiene cepa FANTASTISKAS kotletes ..... taisiiju punkts punktaa peec vinjas receptes un nepakam nesanaaca tik labas kaa vinjai ;-(


njā.. man mamma piem. neko citu īsti nemāk gatavot, bet kotletes viņai sanāk ekselentas. es gan cik taisu, tik man beigās lazanja jauztaisa vai arī viņas sanāk graužamas :D
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:25
 citēt
daiga_a:
negatIvs:Tu domāji, ka es tikai par kulināriju rakstīju? ....... :bad_smile:


nē, nedomāju :bad_smile:

:bad_smile: , kā jau ierasts......no kaut kā, nemanot, uz kaut ko....., neaizmirstot par ūsām, ko paraustīt ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 13:27
 citēt
chiekurs:
dansiga:kadreiz sen atpakalj dziivoju komunaalaa dziivoklii un kaiminjiene cepa FANTASTISKAS kotletes ..... taisiiju punkts punktaa peec vinjas receptes un nepakam nesanaaca tik labas kaa vinjai ;-(


njā.. man mamma piem. neko citu īsti nemāk gatavot, bet kotletes viņai sanāk ekselentas. es gan cik taisu, tik man beigās lazanja jauztaisa vai arī viņas sanāk graužamas :D
pieklājības pēc arī graužamas kotletes, ne tikai lazanju, var paslavēt ...... un pavārs var sajusties septītajās debesīs ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.10.10 15:19
 citēt
negatIvs:
chiekurs:
njā.. man mamma piem. neko citu īsti nemāk gatavot, bet kotletes viņai sanāk ekselentas. es gan cik taisu, tik man beigās lazanja jauztaisa vai arī viņas sanāk graužamas :D
pieklājības pēc arī graužamas kotletes, ne tikai lazanju, var paslavēt ...... un pavārs var sajusties septītajās debesīs ...... :bad_smile:



:bad_smile: es jau tāpat jūtos septītajās debesīs
avatar
Publicēts: 08.10.10 20:44
 citēt
es jau tāpat jūtos septītajās debesīs ( c ) chiekurs ....
:exciting: , bez ārējiem stimuliem? parasti jau garīgais planē pa likni, diapazonā, no septītā stāva līdz pagrabam, un tad atkal augšā, tjipa, sinusoīda .... :bad_smile: [ nekā personīga, atziņa piektdienas vakarā ]
avatar
Publicēts: 08.10.10 20:48
 citēt
negatIvs:es jau tāpat jūtos septītajās debesīs ( c ) chiekurs ....
:exciting: , bez ārējiem stimuliem? parasti jau garīgais planē pa likni, diapazonā, no septītā stāva līdz pagrabam, un tad atkal augšā, tjipa, sinusoīda .... :bad_smile: [ nekā personīga, atziņa piektdienas vakarā ]



jā, bez :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.10.10 20:55
 citēt
man pašreiz, starp otro un trešo stāvu ..... jābeidz darbi, kaut kad uz rīta pusi varēs kuterēt uz mājām .....:shame:
avatar
Publicēts: 08.10.10 21:43
 citēt
chiekurs:
negatIvs:to pat es māku ......:bad_smile:


nav smieklīgi. vienīgā lieta, kas man man nesanāk un viss. :bad_egg:
Kotletes cept nav māksla,to katrs var. ;) Māksla ir to masu uzmuļļāt !!! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 08.10.10 22:14
 citēt
foreljjanka, a vot njifiga - cepshanas maakai arii ir nozime !!!!
avatar
Publicēts: 08.10.10 23:25
 citēt
dansiga:foreljjanka, a vot njifiga - cepshanas maakai arii ir nozime !!!!


Aha, nedrīkst par agru apgriezt uz otru pusi :)
avatar
Publicēts: 08.10.10 23:29
 citēt
Kādi visi gudri te! :D
avatar
Publicēts: 08.10.10 23:32
 citēt
ERA:
dansiga:foreljjanka, a vot njifiga - cepshanas maakai arii ir nozime !!!!


Aha, nedrīkst par agru apgriezt uz otru pusi :)

par vēlu arī nav ieteicams :grimace:
avatar
Publicēts: 08.10.10 23:32
 citēt
tusne:Kādi visi gudri te! :D

un pate :amazing:
avatar
Publicēts: 08.10.10 23:36
 citēt
Oliss:par vēlu arī nav ieteicams :grimace:


Protams :face-glasses:
avatar
Publicēts: 09.10.10 10:17
 citēt
vārīšana un vārīšanās arī diezgan komplicēta lieta ...... jājūt nianses, nedrīkst pāršaut pār strīpu. .... cepšanas tēmā, kādā momentā parādījās zemteksti....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 10:23
 citēt
temperatuura regulaari jaameera;-)
avatar
Publicēts: 09.10.10 10:31
 citēt
temperatūras indikators,ne reti, ir sarunas dalībnieku reakcija, tādas vai citādas cepšanās, vai vārīšanās procesā .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 10:42
 citēt
nu taapec jaaregulee!
avatar
Publicēts: 09.10.10 11:00
 citēt
var mēģināt .....
avatar
Publicēts: 09.10.10 11:02
 citēt
jā kaimiņieņu receptes tik no malas izskatās kinderšpīle... :big_smile:
avatar
Publicēts: 09.10.10 11:05
 citēt
braukšu bišķiņ uzvārīties....., pēc savas, īpašās receptes ......:money:
avatar
Publicēts: 09.10.10 11:13
 citēt
tik nepaarkrasti - pa briidim pameeri temperatuuru ;-))
avatar
Publicēts: 09.10.10 11:16
 citēt
dansiga:tik nepaarkrasti - pa briidim pameeri temperatuuru ;-))

štruncs par uzkaršanu galvenais lai neatdziest.....
avatar
Publicēts: 09.10.10 11:17
 citēt
Oliss, nu ne viens ne otrs nav labi, bet shoreiz tachu aizdevaas vaariities - taatad atdzishana nedraud;-p
avatar
Publicēts: 09.10.10 13:30
 citēt
Oliss:
tusne:Kādi visi gudri te! :D

un pate :amazing:
protams, ka dikti gudra! ja vēl fočukam šedevra pogu būtu atradusi, vispār ideaļņiks būtu! :D
avatar
Publicēts: 09.10.10 13:36
 citēt
tusne, akal pazaudeeji!??!?!!?;-((( ai ai aiiiii
avatar
Publicēts: 09.10.10 13:43
 citēt
dansiga:tusne, akal pazaudeeji!??!?!!?;-((( ai ai aiiiii
nevis ATKAL, bet vēl ar vien.. tā poga, tik pagājušo svētdien uz pusstundu parādījās, ij viss! :face-crying:

un šorīt cēlos septiņos miglu lūkoties, bet nebija.. un gaisma nebija laba, devos gulēt tālāk..:what:
avatar
Publicēts: 09.10.10 13:58
 citēt
tusne, nu vismaz nebrauci 2 st liidz saulleektam ;-) tev jau kaa rkraw - uzcelies, nakckrelaa izej un paskaties;-)))
avatar
Publicēts: 09.10.10 14:27
 citēt
dansiga:tusne, nu vismaz nebrauci 2 st liidz saulleektam ;-) tev jau kaa rkraw - uzcelies, nakckrelaa izej un paskaties;-)))
A vot pamēģini iziet naktskreklā -20 grādos ;)
avatar
Publicēts: 09.10.10 14:49
 citēt
smartins, nu es tachu nerunaaju par ziemu!!!! tad nakckreklam pa virsu uzvelk kazhoku un uzvelk valjinkus ;-)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 109
  5. 110
  6. 111
  7. 112
  8. 113
  9. 114
  10. 115
  11. 116
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):