forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 144
  5. 145
  6. 146
  7. 147
  8. 148
  9. 149
  10. 150
  11. 151
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.11.10 10:27
 citēt
negatIvs::bad_smile: , tas izpaužās arī, ar ko tas negatIvs skype sarakstās .........:grimace:
hmmm... ij ar ko tad tas negatIvs iekš to skapy sēdēja? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.11.10 10:31
 citēt
ceru, ka tās, ar ko sarakstos, to piezīmi uztvēra kā komplimentu ......:big_smile:
avatar
Publicēts: 15.11.10 10:34
 citēt
negativs - interesanti kā tu no youtubes muziku ieraksti auto magnetolā??? :amazing:
avatar
Publicēts: 15.11.10 10:35
 citēt
laiciņš šodien ārā baigi forš, bet strādājošā priekšrocības, KO DARĪT jautājumā, darbības virzienus sašaurina līdz cecha rāmjiem ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.11.10 10:38
 citēt
Oliss:negativs - interesanti kā tu no youtubes muziku ieraksti auto magnetolā??? :amazing:
youtube izmantoju citēšanai, lai ir priekštats, ko es tajā magnetolā iebakstu...... disks veiksmīgi nospiests no interneta ..... , var arī fleškā iemaukt , uzrauties var uz kvalitāti, bet arī šajā jautājumā ir pieredze, un sūdi praktiski vairs nesanāk ....:big_smile:
avatar
Publicēts: 15.11.10 11:27
 citēt
negatIvs:laiciņš šodien ārā baigi forš, bet strādājošā priekšrocības, KO DARĪT jautājumā, darbības virzienus sašaurina līdz cecha rāmjiem ...... :bad_smile:

cehu vajaga paplašināt :D kādu sienu nojaukt, lai saulīte tiek iekšā :D
avatar
Publicēts: 15.11.10 13:49
 citēt
tas tikai vairāk uz nerviem strādās......., variants vai nu, nai nu, labāks par cechu ar vaļēju sienu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.11.10 21:59
 citēt
nu , ja cehs ir bez vaļējas sienas, tad ilgajās pusdienās jāiet,,:D
bet arī tagad vēl ir patīkami pa svaigu gaisu pastaigāt :D
avatar
Publicēts: 15.11.10 22:14
 citēt
pusdienas pamatā īsās sanāk, pa svaigu gaisu pēc 24 varēs pastaigāt ..... :bad_smile: , bet ne par to runa......runa jau bija par labas gaumes izpausmēm, skype sarakstes dalībnieču izvēlē ...... :grimace:
avatar
Publicēts: 15.11.10 22:22
 citēt
negatIvs:pusdienas pamatā īsās sanāk, pa svaigu gaisu pēc 24 varēs pastaigāt ..... :bad_smile: , bet ne par to runa......runa jau bija par labas gaumes izpausmēm, skype sarakstes dalībnieču izvēlē ...... :grimace:


kam tad tā labā gaume ir? :D
avatar
Publicēts: 15.11.10 23:59
 citēt
ceru, ka man .... :what:
avatar
Publicēts: 16.11.10 11:29
 citēt
Sakiet vai ir Latvijā, kādi fotokursi, kur tiek mācīta produktu bildēšana!! es labprāt uzsauktu dažiem censoņiem.... nu jau sāk nākt TAAAAADI māsterpīsi....
avatar
Publicēts: 16.11.10 11:44
 citēt
negatIvs:dalībnieču izvēlē ...... :grimace:


vaitad sākumā nebija runa par dzimumā neiedalītiem lietotājiem? :) tad redz lieta sāk kristalizēties... negatIvs skaipā cērt kanti meičam (un pats šaubās, vai ir apmierināts ar savu gaumi).
avatar
Publicēts: 16.11.10 13:17
 citēt
par savu gaumi esmu pārliecināts, ja izskatās savādāk, tad tas aiz iedzimtās kautrības, kas izpaužās vārdiski pieticīgajos tekstos..... par ko ir runa nezin neviens, kam adresēts gan jau saprot ..... dažas frāzes bija jāuztver kā kompliments..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.11.10 13:20
 citēt
Morsitis:Sakiet vai ir Latvijā, kādi fotokursi, kur tiek mācīta produktu bildēšana!! es labprāt uzsauktu dažiem censoņiem.... nu jau sāk nākt TAAAAADI māsterpīsi....
kursi nav slikta lieta, bet par to ir diezgan daudz rakstīts, jāpameklē....., ja ir iemaņas fotografēšanā un savs funktieris, vajadzētu izdoties
avatar
Publicēts: 16.11.10 15:17
 citēt
negatIvs:
Morsitis:Sakiet vai ir Latvijā, kādi fotokursi, kur tiek mācīta produktu bildēšana!! es labprāt uzsauktu dažiem censoņiem.... nu jau sāk nākt TAAAAADI māsterpīsi....
kursi nav slikta lieta, bet par to ir diezgan daudz rakstīts, jāpameklē....., ja ir iemaņas fotografēšanā un savs funktieris, vajadzētu izdoties


Negativs - ir cilvēki, kuriem neizdodas, BET izrādās ir TAAAADI speciālisti... :face-smile:
avatar
Publicēts: 16.11.10 17:12
 citēt
ne reti, paņem kādu pasūtījumu, un tad tikai sāk štukot kā un ko.........., tā gadās ne tikai foto jomā ... un tad pus pasaules var ņirgdami vērot "speciālistu" veikumu .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.11.10 17:36
 citēt
tram pa ram pam pam ;-))))
avatar
Publicēts: 16.11.10 19:19
 citēt
dansiga:tram pa ram pam pam ;-))))
viens no diviem..... - vai nu Kamambers, vai no Liepājas prieka vēsts ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.11.10 19:22
 citēt
p.s. atvainojiet, ir vēl trešais variants www.youtube.com... ............
avatar
Publicēts: 16.11.10 20:35
 citēt
negativs, n e u z m i n e e j i :_))))
avatar
Publicēts: 16.11.10 22:08
 citēt
nekad nav paticis krustvārdu mīklas minēt ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.11.10 22:33
 citēt
nu ej parunaat arizredzetajaan beibeem skype un buusi laimiigs;-))))
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:24
 citēt
vai mn liekas, vai blogā aug mps skaits... man liekas man sāp acis un sākas degradācijas process....
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:42
 citēt
Bebiite:vai mn liekas, vai blogā aug mps skaits... man liekas man sāp acis un sākas degradācijas process....
process ir jau sen sācies, tagad ir krietns saasinājums! :what:
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:48
 citēt
tusne:
Bebiite:vai mn liekas, vai blogā aug mps skaits... man liekas man sāp acis un sākas degradācijas process....
process ir jau sen sācies, tagad ir krietns saasinājums! :what:


nu ok saasinātā veidā, kautkā negribas baigi censties analizēt savu darbu nedarbu, ja salīdzinājumā ir mjā mps...
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:49
 citēt
\bebiite, elpo dzilji ;_))) un vienmergii ;_)))
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:51
 citēt
dansiga:\bebiite, elpo dzilji ;_))) un vienmergii ;_)))


elpoju jau elpoju :D, ai varbūt man arī tikai lielā vilšanās, ka nepaspēju nopirkt vēl šovakar vismaz parastās bačas zibspuldzēm :cry:
avatar
Publicēts: 16.11.10 23:54
 citēt
Bebiite:
dansiga:\bebiite, elpo dzilji ;_))) un vienmergii ;_)))


elpoju jau elpoju :D, ai varbūt man arī tikai lielā vilšanās, ka nepaspēju nopirkt vēl šovakar vismaz parastās bačas zibspuldzēm :cry:

parastās-prastās bačas visu diennakti tirgo benzīntankos :grimace:
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:06
 citēt
dansiga:nu ej parunaat arizredzetajaan beibeem skype un buusi laimiigs;-))))
no runām vien jau laimīgs nebūsi, kaut kas jau reizēm jāsarunā....., pašreiz gan ar to laiku pašvaki .... ~ 12-16 st. darbs, skype nemaz neislēdzu :cry:
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:10
 citēt
mps pastāv no pirmās bloga pastāvēšanas dienas....., un tur nav ko iespringt .... agrāk gan ar to kritiku bija nedaudz labāka situācija, bija kas ņemās pa galeriju, raksta kritiku, sper 222, dzēst....., tagad daudzi aizgājuši, citi izmesti, citi pierimuši ....
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:15
 citēt
negativs, nu TAA jau ir tava probleema, ka ar savu smalko gaumi, izveeloties ar ko runaat skype, tomeer neesi lamiigs ;-ppp ;-))))) .... la la laaaa;-)))))
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:17
 citēt
Ko Vīnē var apskatīt pa vienu pēcpusdienu/vakaru/nakti?
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:19
 citēt
Oliss:
Bebiite:
elpoju jau elpoju :D, ai varbūt man arī tikai lielā vilšanās, ka nepaspēju nopirkt vēl šovakar vismaz parastās bačas zibspuldzēm :cry:

parastās-prastās bačas visu diennakti tirgo benzīntankos :grimace:


līdz benzīntankam tālu un ārā urlas :D(tas no tēmas par Ķengaragu fotoreportāžā)
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:22
 citēt
dansiga:negativs, nu TAA jau ir tava probleema, ka ar savu smalko gaumi, izveeloties ar ko runaat skype, tomeer neesi lamiigs ;-ppp ;-))))) .... la la laaaa;-)))))
:bad_smile: Tu saki .....
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:22
 citēt
Bebiite:
Oliss: parastās-prastās bačas visu diennakti tirgo benzīntankos :grimace:


līdz benzīntankam tālu un ārā urlas :D(tas no tēmas par Ķengaragu fotoreportāžā)


var taču pasūtīt picu, un pa ceļam lai bačas arī paķer:)
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:23
 citēt
Bebiite:
Oliss: parastās-prastās bačas visu diennakti tirgo benzīntankos :grimace:


līdz benzīntankam tālu un ārā urlas :D(tas no tēmas par Ķengaragu fotoreportāžā)
nu tad jāvālē māXla, bez zibspuldzes, tjipa smērētās, uz garajām ekspozīcijām
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:24
 citēt
negatIvs:
Bebiite:
līdz benzīntankam tālu un ārā urlas :D(tas no tēmas par Ķengaragu fotoreportāžā)
nu tad jāvālē māXla, bez zibspuldzes, tjipa smērētās, uz garajām ekspozīcijām


jēee
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:34
 citēt
negatiivs, nu ja - it kaa saku ... bet patiesibaa filozofeju un kniebju saanos ;-p;-)))

Droperiodls, nu vo .. Viiine akal ir viena no vietqam , kur es taalaak par lidostu neemsu bijusi ;-)))) Velss .. tu esi zuskITIIJIS , CIK VALSTIIS EIS BIJIS?!!!?!?
avatar
Publicēts: 17.11.10 00:36 labots
 citēt
Kamēr jūs tur bakstaties CILVĒKI "Smadzenes" kustina smotri.com... :D :D Es nezinu ko teikt NEPARSPEJAMI no visiem viedoķliem :D :D ko tādu tik VIŅI VAR :D :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 144
  5. 145
  6. 146
  7. 147
  8. 148
  9. 149
  10. 150
  11. 151
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):