forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 147
  5. 148
  6. 149
  7. 150
  8. 151
  9. 152
  10. 153
  11. 154
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.11.10 22:37
 citēt
stings:
alvils:šodien divreiz biju Bauskā. tur arī nevienā pagalmā nemanīju. :bad_smile:


nepareizā dienā biji tur... rīt satiktu mani :D


nu, es mans mērķis jau bija Rundāle, Bauska vienkārši pa ceļam gadijās. :) un vispār, man, par laimi, šodien apmēram šāds garastāvoklis: www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 20.11.10 23:16
 citēt
Rundāli varu nodot jums mājas lietošanā - kačājiet droši

content5-foto.inbox.lv...
avatar
Publicēts: 20.11.10 23:17
 citēt
vispār laiks par tramdīšanu sākt domāt .....:grimace:
avatar
Publicēts: 20.11.10 23:21
 citēt
pa zelta zāli tramdīt? :D
avatar
Publicēts: 21.11.10 00:10 labots
 citēt
alvils:
stings:

nepareizā dienā biji tur... rīt satiktu mani :D


nu, es mans mērķis jau bija Rundāle, Bauska vienkārši pa ceļam gadijās. :) un vispār, man, par laimi, šodien apmēram šāds garastāvoklis: [url=http://www.youtube.com/watch?v=NfzwM4pdyxU

]http://www.youtube.com/watch?v=NfzwM4pdyxU
[/url]

solists mazliet Lunim līdzīgs :D
avatar
Publicēts: 21.11.10 00:45
 citēt
Maris:Rundāli varu nodot jums mājas lietošanā - kačājiet droši

content5-foto.inbox.lv...


a es iekšā nemaz nabiju. :)
avatar
Publicēts: 21.11.10 10:25
 citēt
Rundāles pils parka kanālā, "forša" peldēšanās ...... uz vienām kāzām, pārbaudīts praksē .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.11.10 10:27
 citēt
negatIvs:Rundāles pils parka kanālā, "forša" peldēšanās ...... uz vienām kāzām, pārbaudīts praksē .... :bad_smile:

tajā sūdgrāvī var peldēt :amazing:
avatar
Publicēts: 21.11.10 10:47
 citēt
Oliss:
negatIvs:Rundāles pils parka kanālā, "forša" peldēšanās ...... uz vienām kāzām, pārbaudīts praksē .... :bad_smile:

tajā sūdgrāvī var peldēt :amazing:
gadījās ...... :bad_smile: , bet ne nejauši .....
avatar
Publicēts: 21.11.10 12:43
 citēt
negatIvs:
Oliss: tajā sūdgrāvī var peldēt :amazing:
gadījās ...... :bad_smile: , bet ne nejauši .....

sānu vējš iepūta :D
avatar
Publicēts: 21.11.10 16:07
 citēt
vispār cirks bija. ar vienu džeku izdomājām, ka jāatvēsinās....., lai uzvalka bikses nebūtu slapjiem pleķiem pēc tam, peldējām pa pliko..., kad sākām procedūras, neviena tuvumā nebija, bet pa burzmu viesi, ar visiem vakara vadītājiem, pārcēlās uz pagalmu, kamēr galdus pārkrāmē....., kāzas zolīdas, kamerorķestris, profesionāli aktieri vedēji utt. ... kad šovasar, vienā jubilejā, runas aizgāja par vecajiem laikiem, notikumiem kāzām, tad vienīgaais, ko visi atcerējās, bija tā pelde, smalko viesu šoks :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.11.10 16:56
 citēt
aha...es, kad pēdējo reizi tur biju, ar atcerējos šito stāstu un pačekoju to grāvi - nu tāds peldēšanai pievilcīgs neizskatījās :D

tas protams pasākumu tik košina :D
avatar
Publicēts: 21.11.10 17:27
 citēt
nuja, kad līdaciņā lēcu iekšā, tad ar snuķi pa dūņām .... :bad_smile: ....., būtu smokingā, ar koka mūli nofilonējis to vakaru, nebūtu, ko atcerēties .... . stāstu jau daudz, bet ko tad es viens te monologus vāvuļošu .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.11.10 21:24
 citēt
negatIvs:nuja, kad līdaciņā lēcu iekšā, tad ar snuķi pa dūņām .... :bad_smile: ....., būtu smokingā, ar koka mūli nofilonējis to vakaru, nebūtu, ko atcerēties .... . stāstu jau daudz, bet ko tad es viens te monologus vāvuļošu .... :bad_smile:


atcerējos, kā Peru Iquitos pilsētā agri no rīta devāmies peldēties kaimiņviesnīcā baseinā... mēs jau baseinu bijām notestējušas iepriekšējā naktī, baseins patīkami vēss, viesnīcas iemītnieki gulēji, ielas patukšas.....
No rīta nolemjam, ka varam doties tāpat peldkostīmos, jo pilsēta vēl guļ un tikai pāris kvartāli jāiet.. turpceļā satiekam tikai dažus vietējos, bet kad dodamies atpakaļ, tad ielas ir pilnas ar gājējiem un braucējiem, ka mudž.... ejam trīs sievietes, viena blondīne, viena tumšmate, viena rudmate, lepni galvas pacēlušas, bet vietējie, kas pārsvarā ir brazīļi svilpj, kaut ko saka , citiem acis uz kātiņiem... nu ir ko atcerēties :D
avatar
Publicēts: 21.11.10 21:38
 citēt
izgājiens peldkostīmos ...... :grimace:
avatar
Publicēts: 21.11.10 21:44
 citēt
drīz noballējušies jumtenieki ieradīsies, gan ko jautru izstāstīs .....
avatar
Publicēts: 21.11.10 21:47
 citēt
negatIvs:drīz noballējušies jumtenieki ieradīsies, gan ko jautru izstāstīs .....


šitajā bērnu laikā jau tikai būtu jāsāk ballēties :D
avatar
Publicēts: 21.11.10 22:16
 citēt
negatIvs:drīz noballējušies jumtenieki ieradīsies, gan ko jautru izstāstīs .....
ko tad Tu domā, ko lai stāsta?? Tā kā pats nekad uz jumta nebūtu bijis! :D
avatar
Publicēts: 22.11.10 01:11 labots
 citēt
Vaig baudīt , brīvdienas turpinās www.apple.com...
avatar
Publicēts: 22.11.10 02:25
 citēt
niiki niiki juus te est runaajushi pa shiim dienaam ... ij palasiit nav ko ;-ppp
avatar
Publicēts: 22.11.10 08:07
 citēt
Lunis:Vaig baudīt , brīvdienas turpinās [url=http://www.apple.com/the-beatles/concert/
]http://www.apple.com/the-beatles/concert/[/url] koncerttūre man ir oriģināl ieraksts, nepārveidots, neuzlabots......, tā kolekcijai......, the Beatles nemaz nedzird, aparatura par vārgu, dzird tikai histērisku fanu spiegšanu, mūzika kaut kur patālu fonā ....
avatar
Publicēts: 22.11.10 08:09
 citēt
dansiga:niiki niiki juus te est runaajushi pa shiim dienaam ... ij palasiit nav ko ;-ppp
kurš tad brīvdienās sēž internetā ?....
avatar
Publicēts: 22.11.10 08:11
 citēt
tusne:
negatIvs:drīz noballējušies jumtenieki ieradīsies, gan ko jautru izstāstīs .....
ko tad Tu domā, ko lai stāsta?? Tā kā pats nekad uz jumta nebūtu bijis! :D
uz jumta varu uzkāpt, kaut vai tūlīt, līdz šim gan nav gadījies uz jumtiem neko savārīt .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.11.10 08:29
 citēt
negatIvs: uz jumta varu uzkāpt, kaut vai tūlīt, līdz šim gan nav gadījies uz jumtiem neko savārīt .....:bad_smile:
nū.. šādam pasākumam nekad nav par vēlu! :D
avatar
Publicēts: 22.11.10 09:59
 citēt
negatIvs:
tusne:/quote] uz jumta varu uzkāpt, kaut vai tūlīt, līdz šim gan nav gadījies uz jumtiem neko savārīt .....:bad_smile:

Būtu atnācis būtu kaut ko savārījis i būtu ko atcerēties :D
avatar
Publicēts: 22.11.10 10:19
 citēt
tagadējā attīstības periodā, praktiski neko nevāru, vismaz [ s ] ziņā .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.11.10 10:31
 citēt
negatIvs:tagadējā attīstības periodā, praktiski neko nevāru, vismaz [ s ] ziņā .... :bad_smile:
nu lai izklaidētos varētu jau arī ko savārīt! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.11.10 10:37
 citēt
negatIvs:tagadējā attīstības periodā, praktiski neko nevāru, vismaz [ s ] ziņā .... :bad_smile:

nu nu [ s ] var taisīt jebkurā laikā, vietā, ja tik ir vēlēšanās :grimace:
avatar
Publicēts: 22.11.10 10:54
 citēt
apzināti savārīti [ s ] nav TAS ......... , visam jānotiek brīvi, nepiespiesti, bez iepriekšēja nodoma, tjipa, nejauši ....., bet tā gadās tikai īpašā agregātstāvoklī, no kura cenšos izvairīties........ :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.11.10 11:07
 citēt
negatIvs:apzināti savārīti [ s ] nav TAS ......... , visam jānotiek brīvi, nepiespiesti, bez iepriekšēja nodoma, tjipa, nejauši ....., bet tā gadās tikai īpašā agregātstāvoklī, no kura cenšos izvairīties........ :bad_smile:

tās ir tikai atrunas..... :D
avatar
Publicēts: 22.11.10 15:46
 citēt
negatIvs:bet tā gadās tikai īpašā agregātstāvoklī, no kura cenšos izvairīties........ :bad_smile:


a tas gan sūdīgi, ka agregātstāvoklim jābūt obligātam nosacījumam, lai kaut kas notiktu...
avatar
Publicēts: 22.11.10 16:28
 citēt
alvils:
negatIvs:bet tā gadās tikai īpašā agregātstāvoklī, no kura cenšos izvairīties........ :bad_smile:


a tas gan sūdīgi, ka agregātstāvoklim jābūt obligātam nosacījumam, lai kaut kas notiktu...
lai kārtīgus [ s ] sataisītu, vajag ...., normālā stāvoklī, bērnu spēlītes vien sanāk .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.11.10 13:05
 citēt
kas tad nu?! spama topiks jau krīt otrā lapā... :amazing:
avatar
Publicēts: 23.11.10 14:27
 citēt
Jaapaspamo, man sodien dzimene :super_man:, jaadabuu body shopa klientu karte, kur veel kadas vietaas ir atlaide dzimsanas dienaas :bad_smile:?
avatar
Publicēts: 23.11.10 14:32
 citēt
Bebiite:Jaapaspamo, man sodien dzimene :super_man:, jaadabuu body shopa klientu karte, kur veel kadas vietaas ir atlaide dzimsanas dienaas :bad_smile:?
vienreiz gadā jau var atļauties bez kādām kartēm, tā, pēc pilnas programmas .... :money:
avatar
Publicēts: 23.11.10 14:32
 citēt
Bebiite:Jaapaspamo, man sodien dzimene
:exciting: Apsveicu!!!
[cik ta paliek?]
avatar
Publicēts: 23.11.10 14:36
 citēt
sveiciens Bebītei dzimšanas dienā

:exciting:
avatar
Publicēts: 23.11.10 14:44
 citēt
Bebiite: kur veel kadas vietaas ir atlaide dzimsanas dienaas :bad_smile:?

vēl ir atlaide iekš csdd ;) mani vienreiz dzimenē noķēra par nepareizu pagriezienu un iedeva 100% atlaidi no soda par godu dzimenei :grimace:
avatar
Publicēts: 23.11.10 14:57
 citēt
Oliss:
Bebiite: kur veel kadas vietaas ir atlaide dzimsanas dienaas :bad_smile:?

vēl ir atlaide iekš csdd ;) mani vienreiz dzimenē noķēra par nepareizu pagriezienu un iedeva 100% atlaidi no soda par godu dzimenei :grimace:
Tie jau, laikam, bija ceļu polizei, kas tev atlaidi iedeva :)
avatar
Publicēts: 23.11.10 15:21
 citēt
daudz laimes dzimenē! :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 147
  5. 148
  6. 149
  7. 150
  8. 151
  9. 152
  10. 153
  11. 154
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):