forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 154
  5. 155
  6. 156
  7. 157
  8. 158
  9. 159
  10. 160
  11. 161
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.11.10 22:12
 citēt
negatIvs:dāvanu maiss, ašteļu čubināšanas gadījumā, nespēlē nekādu lomu

Kā tad tiešām naivais, bez dāvanām i neviena to asti nemeklēs :D
avatar
Publicēts: 28.11.10 22:16
 citēt
ja nu vienīgi aste glīta un pirmstam daži karstvīna kontrolpunkti... te mums pat laikam bij speciāliste šai shēmai...
avatar
Publicēts: 28.11.10 22:34
 citēt
Maris:ja nu vienīgi aste glīta un pirmstam daži karstvīna kontrolpunkti... te mums pat laikam bij speciāliste šai shēmai...


shēmas - muļķības... katrs gadījums atšķiras... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 28.11.10 22:35
 citēt
tune!?!??!?! nafog man aabo;li shoo briizh situaacijaa?!?!?!?! pashai ir no Ludzas vesti ;'-pppp
avatar
Publicēts: 28.11.10 22:36
 citēt
daiga_a:
Maris:ja nu vienīgi aste glīta un pirmstam daži karstvīna kontrolpunkti... te mums pat laikam bij speciāliste šai shēmai...


shēmas - muļķības... katrs gadījums atšķiras... :face-glasses:


aha... ar personas kodu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.11.10 22:43
 citēt
dansigai jau sākas shēmotais rakstības stils :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:02
 citēt
daiga_a:dansigai jau sākas shēmotais rakstības stils :bad_smile:


foršāk prot Voldemorts - viņš reizēm vienā teikumā pamanās runāt i no pirmās, i trešās personas :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:07
 citēt
daiga, nee - es uztraukusies ..... vai mani radi Ushkaani uzvrees vai nee;-)))) ( nesaktos, bet kad ari piezvana u njauta vai nobalsoju - ieleedzu un tagad esmu azartaa) .. ;-)) )Ushkaans grmatainais ar briiliiteem ir mans otraas pakaapes braalens;-)))
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:19
 citēt
kas ellē vēl pa Ushkāniem? :money:
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:25
 citēt
Maris:kas ellē vēl pa Ushkāniem? :money:


es arī gribēju to pašu vaicāt... par ko iet runa? :money:
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:30
 citēt
Par Ģimeņu dziedāšnas svētkiem, ko rāda pa LNT :grimace:
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:38
 citēt
aaaaaaaa.... nu tur jāuztraucās ir - dansigas radi iet Kombuļu Ineses pēdās...

tāteikt vakars slavas gaidās
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:39
 citēt
ERA:Par Ģimeņu dziedāšnas svētkiem, ko rāda pa LNT :grimace:

kāds to murgu arī skatās :amazing:
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:40
 citēt
Oliss:
ERA:Par Ģimeņu dziedāšnas svētkiem, ko rāda pa LNT :grimace:

kāds to murgu arī skatās :amazing:


acīmredzot...
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:41
 citēt
Oliss:kāds to murgu arī skatās :amazing:


Manējie blakus istabā skatās, es tikai klausos :face-grin:
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:44
 citēt
es vienu reizi paskatījos un radās secinājums, ka šķībi greizi, nepareizi dziedāt tas ir pofig galvenais ir kāpt uz skatuves un blēt un 1000 skatās un kaifo :D
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:50 labots
 citēt
Maris, paldis par saliidzinaashunu ar KOmbulju INesi ..... negaidiiju no tevis to .....

patiesibaa tas gjimenes nemaz tik slikti nedzied ..... tas ka es to neslktos - norakstu uz citam prioritaateem ... bet ad paskatos - man PATIIK! ir feini, kad gjimene speej savakties un uzstaaties uz skatuves ,, un nemaz tik greiezi vinji nedzied!!!! ... noiigrie internet viepilji juus esat!!!!
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:54
 citēt
tas jau latviešu dabā dziedāt, dzert un atkal dziedāt:D :D :D
dansiga ja tev liekās ka viņi pareizi dzied tad tas ir labi (priekš tevis), bet es tā gan neteiktu.....
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:54
 citēt
nu nebēdā nenieka - tak zirgojos vnk :( nebūs jau tik traki

a Kombuļi tak kakraz līdzīgā veidā parādījās ne?
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:55
 citēt
Oliss, nu man shkjiet ka tie saluuti arii nelec tur kur tiem buutu jaalec;-ppppp
avatar
Publicēts: 28.11.10 23:57
 citēt
maris, mhm mhm ..... es esmu ljaunatminiiga, ja mani saliidzina ar MURGIEM ..... un saku kaa mana ex viirene ..."katraa jokaa ir sava taisniba"..... velreiz paldies tev, Maris ..... shis bija VEEL viens piliens manaa shodienaa ......
avatar
Publicēts: 29.11.10 00:01
 citēt
dansiga:Oliss, nu man shkjiet ka tie saluuti arii nelec tur kur tiem buutu jaalec;-ppppp

ko tu ar to gribēji teikt :amazing: nekā nesapratu
avatar
Publicēts: 29.11.10 00:09
 citēt
Oliss, to, ka man netiik kur tie lec;-ppp (tas kontekstaa ar to dziedaahsanu - ja veel joprojaam nesparati ) .;ppppp
avatar
Publicēts: 29.11.10 00:11
 citēt
dansiga:Oliss, to, ka man netiik kur tie lec;-ppp (tas kontekstaa ar to dziedaahsanu - ja veel joprojaam nesparati ) .;ppppp

viņi nekur nelec nav jau vardes :D
avatar
Publicēts: 29.11.10 00:12
 citēt
Šausmas, mani vienmēr ir izbrīnījuši cilvēki, kuri tos šovus tiešām skatas... tur tak nekā nav, būtu vēl tiešām talants, tad vel to vadību varētu paciest... ja man liktu noskatīties viena šova visu sezonu, es laikam pakārtos!
avatar
Publicēts: 29.11.10 00:14
 citēt
Bebiite:Šausmas, mani vienmēr ir izbrīnījuši cilvēki, kuri tos šovus tiešām skatas... tur tak nekā nav, būtu vēl tiešām talants, tad vel to vadību varētu paciest... ja man liktu noskatīties viena šova visu sezonu, es laikam pakārtos!

nevis pakārtos, bet sāktu dziedāt un līstu uz skatuves :D
avatar
Publicēts: 29.11.10 00:36
 citēt
es esmu vien no idioteem, kas shad tad skatas gjimenes .... 10 min ..... saktos arii dejo nost ... veel 10 min ..... NU UN? nu skatos ... aatri gan apniik, bet zinjkare ir .. :_)
avatar
Publicēts: 29.11.10 00:39
 citēt
Es skatījos Dejo nost, jo kursabiedrene piedalījās... Gribējās zināt, cik tālu tiks... :)
avatar
Publicēts: 29.11.10 01:16
 citēt
dansiga:es esmu vien no idioteem, kas shad tad skatas gjimenes .... 10 min ..... saktos arii dejo nost ... veel 10 min ..... NU UN? nu skatos ... aatri gan apniik, bet zinjkare ir .. :_)


es nevienu par idiotu nenosaucu :P, vnk izbrīna, ka kas tāds vispār interesē.Ok ja pašu radi piedalas, paziņas, tomēr zin kā savējie. Vnk es ar agrāk uzmetu aci, bet sapratu, ka nav vērts, jo nav jau nekāda talanta tiešām.Tad vēl visa tā dzeltenā prese... nu tas ir kā krievu ruleti uzspēlēt dalībniekiem, bet nu katram jau savs veids kā gūt adrenalīnu.
Varbūt esmu ko palaidusi garām neskatoties, vaitad Latvijā ir kāds talants uz kuru prieks skatīties(talanta, nevis smukas sejiņas pēc), kas tajos šovos atklāts?
avatar
Publicēts: 29.11.10 01:57
 citēt
beebite, dziedoshaas gjimenes IR feinas ..... es shamaas neskaots tikai taapec, aka maz skatos TV ... bet kad pamanos ietraapit, kad shamas dzied .. Es uzsktu - tur ir speeks, evergjija u kvalitate ..... u nsaktoties, domaaju - cik feini, ka ir gijimenes (kaut vai ar druagu paliiziibu), kas speej TAAA saorganizeeties ...... manaa uztveree tas or fantasttiski ..... taapat ka kadam fotograafam sanjemteis u nsariikot izsatadi ..... tb - izveeleties bildes ... izdrukaat .. atljauties paradiit sabiedribai ... buut ga tavamsanjemt kritiku .....
avatar
Publicēts: 29.11.10 09:05
 citēt
Maris:
stings:
es neesmu teikusi, ka es to daru klusi :D


ooo... nu ja skaļi, tad skabūzi jāpolsterē :big_smile:

Skabūzi jāpolsterē nevis, lai kaimiņi nedzirdētu, bet lai visā tanī "ārprātā" traumas negūtu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 09:09
 citēt
kritika ir buļļa sūds, jo tā nekad nav objektīva.
avatar
Publicēts: 29.11.10 09:46
 citēt
dansiga: .. Es uzsktu - tur ir speeks, evergjija u kvalitate ..... taapat ka kadam fotograafam sanjemteis u nsariikot izsatadi ..... tb - izveeleties bildes ... izdrukaat .. atljauties paradiit sabiedribai ... buut ga tavamsanjemt kritiku .....



ēēē... tur kur ir spēks, enerģija un saņemšanās - tur parasti kvalitāte tuvumā nerādās - izstādi jārīko, tad, kad IR KO RĀDĪT ne, tad, kad enerģiski saņemās
avatar
Publicēts: 29.11.10 10:27
 citēt
šovi, tā ir industrija, kura daļēji baro, arī attiecīgus preses izdevumus, utt., saturs un kvalitāte, atbilstoši sabiedrības, un raidījuma vadītāju varēšanai, pieprasījumam.... , Latvijas gadījumā, idejas bieži vien ir pārņemtas, organizēts atbilstoši perifērijas labākajām tradīcijām ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 10:35
 citēt
bet izstādes, tas tak prestižš pasākums, tas vēl no laikiem, kad tās nevarēja sarīkot katrs, kam ienāk prātā ...... . pašreiz situācija stipri nonivelējusies, un jāfiltrē, kur iet, un ko vērot
avatar
Publicēts: 29.11.10 10:43
 citēt
toties cilvēks savā CV var ierakstīt, cik daudzās izstādēs piedalījies, taisni prieks! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 10:53
 citēt
CV ir stipri nenopietns dokuments, paver plašas iespējas improvizācijai un fantāzijai...... protams, ja no kaudzes jāizlasa daži, tad priekšroku dos daudzsološāk un bagātāk aaprakstītajai papīra lapelei...... , ja vēl intervijā izslīd cauri, tad jau jūtās zirgā..... , bet praktiskaajā darbībā, ne reti galīgi nevelk.........
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:35 labots
 citēt
daiga_a:toties cilvēks savā CV var ierakstīt, cik daudzās izstādēs piedalījies, taisni prieks! :bad_smile:

Kurš vispār tagad raksta CV?Visi normāli, kuri grib atrast darbu sūta video CV.Tik es viena nenormaalaa kurai neinteresee ne viens ne otrs ne treshais :D
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:37 labots
 citēt
Bebiite:Kurš vispār tagad raksta CV?Visi normāli, kuri grib atrast darbu sūta video CV.Tik es viena nenormaalaa kurai neinteresee ne viens ne otrs ne treshais :D
Kas tas par video CV?! :exciting: Mana CV pēdējā "papīra versija" ir jau kādus 3,5 gadus veca :) Jā, kas tas vēl par "trešo"? :)
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:38 labots
 citēt
nez Dansiga ir pamodusies???Negribeetos viņu piecelt ja nav. Mani bļaviens piecēla f.... LMT ar savu interneta piesleegumu ko man jau bij nesen piedaavaajusi, nu kaapec es neizrubiiju skanju :cry:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 154
  5. 155
  6. 156
  7. 157
  8. 158
  9. 159
  10. 160
  11. 161
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):