forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 155
  5. 156
  6. 157
  7. 158
  8. 159
  9. 160
  10. 161
  11. 162
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.11.10 11:40
 citēt
smartins:
Bebiite:Kurš vispār tagad raksta CV?Visi normāli, kuri grib atrast darbu sūta video CV.Tik es viena nenormaalaa kurai neinteresee ne viens ne otrs ne treshais :D
Kas tas par video CV?! :exciting: Mana CV pēdējā "papīra versija" ir jau kādus 3,5 gadus veca :)


Vot tad to papiira arii aptuveni ieraksta video.Nu taads tagad bums, un shur tur labak noskatas video, neka lasa papiira kaudzes.
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:44
 citēt
Bebiite:
smartins:as tas par video CV?! :exciting: Mana CV pēdējā "papīra versija" ir jau kādus 3,5 gadus veca :)


Vot tad to papiira arii aptuveni ieraksta video.Nu taads tagad bums, un shur tur labak noskatas video, neka lasa papiira kaudzes.
Isklausās, vispār, sviestaini :bad_smile: A kas tā vēl par "trešo" versiju bija? :D
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:51
 citēt
vai nav vienalga - uz papīra vai video, galvenais, ka garš saraksts ar izstādēm :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:55
 citēt
smartins:
Bebiite:
Vot tad to papiira arii aptuveni ieraksta video.Nu taads tagad bums, un shur tur labak noskatas video, neka lasa papiira kaudzes.
Isklausās, vispār, sviestaini :bad_smile: A kas tā vēl par "trešo" versiju bija? :D

ne ne interese mani cv papiira versija, ne video, ne ari pec tadiem dabut darbu :P
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:57
 citēt
daiga_a:vai nav vienalga - uz papīra vai video, galvenais, ka garš saraksts ar izstādēm :bad_smile:

nu nav, video interesantaks, ko tu pati izveletos CV kur nezini cik gadus veca bilde, vai video... Musdienas tacu ir totals face control.
avatar
Publicēts: 29.11.10 11:58
 citēt
A es savu CV diez gan cenzēju. Vismaz 85% no info, ko daudzi tur raksta, es noklusēju. :face-devil-grin: Zinu, ka daži šajā papīrā visu ko piemelo klāt. A vot es piemeloju nost. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 12:00
 citēt
alvils:A es savu CV diez gan cenzēju. Vismaz 85% no info, ko daudzi tur raksta, es noklusēju. :face-devil-grin: Zinu, ka daži šajā papīrā visu ko piemelo klāt. A vot es piemeloju nost. :bad_smile:


Tas arii ir labaak, jo tad reaali paarrunas darba deveejam sanaak pozitiivaks iespaids, kas ir labaak nekaa otraadies :D.
avatar
Publicēts: 29.11.10 12:07
 citēt
Bebiite:
daiga_a:vai nav vienalga - uz papīra vai video, galvenais, ka garš saraksts ar izstādēm :bad_smile:

nu nav, video interesantaks, ko tu pati izveletos CV kur nezini cik gadus veca bilde, vai video... Musdienas tacu ir totals face control.


vai tu vienmēr visu nopietni uztver? ;)
avatar
Publicēts: 29.11.10 12:11
 citēt
alvils:A es savu CV diez gan cenzēju. Vismaz 85% no info, ko daudzi tur raksta, es noklusēju. :face-devil-grin: Zinu, ka daži šajā papīrā visu ko piemelo klāt. A vot es piemeloju nost. :bad_smile:

to faktu ka esi centīgs, daudz strādā, neesi slinks tu noraksti nost :amazing:
avatar
Publicēts: 29.11.10 12:13 labots
 citēt
daiga_a:
Bebiite:
nu nav, video interesantaks, ko tu pati izveletos CV kur nezini cik gadus veca bilde, vai video... Musdienas tacu ir totals face control.


vai tu vienmēr visu nopietni uztver? ;)

Vai es vienmēr izklausos nopietni :amazing:?
avatar
Publicēts: 29.11.10 12:49
 citēt
Bebiite:
alvils:A es savu CV diez gan cenzēju. Vismaz 85% no info, ko daudzi tur raksta, es noklusēju. :face-devil-grin: Zinu, ka daži šajā papīrā visu ko piemelo klāt. A vot es piemeloju nost. :bad_smile:


Tas arii ir labaak, jo tad reaali paarrunas darba deveejam sanaak pozitiivaks iespaids, kas ir labaak nekaa otraadies :D.


Nē, parasti informāciju, kuru es noklusēju, es turpinu noklusēt. :) Un ar pirmā iespaida atstāšanu es tiešām nevaru lepoties, es pārsvarā gadījumos pirmo iespaidu atstāju sliktu, diemžēl.
avatar
Publicēts: 29.11.10 12:51
 citēt
Oliss:
to faktu ka esi centīgs, daudz strādā, neesi slinks tu noraksti nost :amazing:


Tavā CV pat tādas muļķības ir sarakstītas? :amazing:
avatar
Publicēts: 29.11.10 13:00
 citēt
alvils:Nē, parasti informāciju, kuru es noklusēju, es turpinu noklusēt. Un ar pirmā iespaida atstāšanu es tiešām nevaru lepoties, es pārsvarā gadījumos pirmo iespaidu atstāju sliktu, diemžēl.


šito nevajag tā drūmi - vajag meklēt labās puses - nu piemēram: *atstāju sliktu, bet toties spēcīgu!*
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 14:06
 citēt
Maris:
alvils:Nē, parasti informāciju, kuru es noklusēju, es turpinu noklusēt. Un ar pirmā iespaida atstāšanu es tiešām nevaru lepoties, es pārsvarā gadījumos pirmo iespaidu atstāju sliktu, diemžēl.


šito nevajag tā drūmi - vajag meklēt labās puses - nu piemēram: *atstāju sliktu, bet toties spēcīgu!*
:bad_smile:

Nē pareizāk ir - ja gadījās pirmo reiz atstāt sliktu iespaidu, nekas rīt atstāšu labāku :face-glasses:
avatar
Publicēts: 29.11.10 16:03
 citēt
ja pirmo reizi atstāj sliktu iespaidu, tad čau, uz redzēšanos/neredzēšanos ....... nafig kādam tāds/tāda vajadzīgi, ja bezdarbs 12-14% ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 16:18
 citēt
negatIvs:ja pirmo reizi atstāj sliktu iespaidu, tad čau, uz redzēšanos/neredzēšanos ....... nafig kādam tāds/tāda vajadzīgi, ja bezdarbs 12-14% ..... :bad_smile:


Nu zin, ja tie cilvēki, kuri strādā dažā labā veikalā ir atstājuši labu iespaidu, tad jājautā ko pīpē darba devējs :D
avatar
Publicēts: 29.11.10 16:27
 citēt
Bebiite:Nu zin, ja tie cilvēki, kuri strādā dažā labā veikalā ir atstājuši labu iespaidu, tad jājautā ko pīpē darba devējs :D
Labs iespaids bij' domāts pēdiņās? :bad_smile: Nu ko te vēl piebilst, diemžēl tu neesi šo pārdevēju darba devēja :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 16:33 labots
 citēt
smartins:
Bebiite:Nu zin, ja tie cilvēki, kuri strādā dažā labā veikalā ir atstājuši labu iespaidu, tad jājautā ko pīpē darba devējs :D
Labs iespaids bij' domāts pēdiņās? :bad_smile: Nu ko te vēl piebilst, diemžēl tu neesi šo pārdevēju darba devēja :bad_smile:


Nēnu darba devējam likās labs, man ikdienā gan neliekas daudzviet. Toties man šad tad patīk sarīkot tracīti, ja pārdevēja izdomā, ka pārtika ir jāmet ar lielu blīkšķi, nevis normāli jānoliek uz lentes atpakaļ, vai arī ja tīra grīdu, es ko izvēlos un nāk ar tekstu kā neredzi es te tīru :D, da man vienalga, gaidi kaut līdz darba beigām, vai vismaz pieklājīgi ar atvainojiet un lūdzu paprasi.
Valstī ir bezdarbs, bet šitādi, kuriem ir vēl darbs ir spējīgi to saglabāt ar tādu atteiksmi, tas vnk izbrīna!
avatar
Publicēts: 29.11.10 16:36
 citēt
Bebīti jāiekārto tikumības policijā
avatar
Publicēts: 29.11.10 16:41
 citēt
negatIvs:Bebīti jāiekārto tikumības policijā

Jā jā kā tad, baigā jaunu tikumības policija līdzēs, ka darba devējs citreiz pieņem kādu nu pa draugam,tas tak savējais, tas nekas, ka ne bum bum no darāmā un pats darba devējs galu galā cieš :D.
Tak šito kautvai dažām labam uz pieres tetuvētu, lai katru rītu redz, nekas nemainītos.Tā tas ir gadiem un būs :haha:.
avatar
Publicēts: 29.11.10 18:19
 citēt
vismaz dāvanu - astu tramdīšanas jautājumu derētu savest kārtībā, gastronomu var atstāt otrajai kārtai
avatar
Publicēts: 29.11.10 19:23
 citēt
tad vēl neesat tikuši galā ar to? :grimace:
avatar
Publicēts: 29.11.10 19:30
 citēt
es saprotu tā - jo glītāka aste, jo mazāk dāvanu nepieciešams, lai kāds to vēlētos tramdīt... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 19:36
 citēt
daiga_a:es saprotu tā - jo glītāka aste, jo mazāk dāvanu nepieciešams, lai kāds to vēlētos tramdīt... :bad_smile:
varētu būt, bet no Bebītes, es vakar sapratu, ka nav nekādu asti nemaz skatījusies, kur nu vēl meklēt, jo dāvanas neesot bijušas
avatar
Publicēts: 29.11.10 20:44
 citēt
daiga_a:es saprotu tā - jo glītāka aste, jo mazāk dāvanu nepieciešams, lai kāds to vēlētos tramdīt... :bad_smile:


jo glītāka aste, jo mazāk iespēju to tramdīt :D
avatar
Publicēts: 29.11.10 20:58
 citēt
stings:
daiga_a:es saprotu tā - jo glītāka aste, jo mazāk dāvanu nepieciešams, lai kāds to vēlētos tramdīt... :bad_smile:


jo glītāka aste, jo mazāk iespēju to tramdīt :D


a ko tā?
avatar
Publicēts: 29.11.10 23:09
 citēt
daiga_a:
stings:
jo glītāka aste, jo mazāk iespēju to tramdīt :D


a ko tā?
laikam runa par rūpīgāku atlasi .... :what:
avatar
Publicēts: 29.11.10 23:52
 citēt
negatIvs:
daiga_a:
a ko tā?
laikam runa par rūpīgāku atlasi .... :what:


rūpīgāka atlase ne vienmēr saistīta ar glītumu... kaut arī loģika pastāv...
avatar
Publicēts: 29.11.10 23:54
 citēt
da nu - ja pēc trešā kontrolpunkta vēl met vismaz uz pirkstiem kuru asti tramdīt - a pēc piektā visas labas :)
avatar
Publicēts: 29.11.10 23:56
 citēt
kā nu kuram, var gadīties arī, ka pēc 5 kontrolpunkta tik uz miegu velk... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 23:57
 citēt
glītās/tie , iespējams rūpīgāk atlasa ......, bet pati atlase komplicēts process, no kurpēm, līdz dvēseles saturam ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.10 23:58
 citēt
daiga_a:kā nu kuram, var gadīties arī, ka pēc 5 kontrolpunkta tik uz miegu velk... :bad_smile:
, ja neaizdomājās ......
avatar
Publicēts: 30.11.10 00:20
 citēt
daiga_a:kā nu kuram, var gadīties arī, ka pēc 5 kontrolpunkta tik uz miegu velk... :bad_smile:


ō jā.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.11.10 00:24
 citēt
cik nu uz miegu ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.11.10 00:26
 citēt
tas tāds maigais nosaukums... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.11.10 00:36
 citēt
Maris:tas tāds maigais nosaukums... :bad_smile:
kodētais
avatar
Publicēts: 30.11.10 00:48
 citēt
miegaKods....
avatar
Publicēts: 30.11.10 08:52
 citēt
stings:

jo glītāka aste, jo mazāk iespēju to tramdīt :D


glīto astu glītums bieži vien kompensējas domāšanas aprobežotībā, līdz ar to tramdīt ta gribās, bet tikai vienreiz un atā. :bad_smile: wot, ja gadās glīta aste, kura nav apdalīta arī cītās kategorijās, viņa viens divi kļūst par tramdītāju un tramda tik ilgi, kamēr apnīk, manā gadījumā tie ir jau trīs ar pus gadi (ar pāris pātraukumiem gan). :)

p.s. es vakar nopirku tačku.
avatar
Publicēts: 30.11.10 08:56
 citēt
alvils, mazgaajam!!!! mazgaajam!!! mazgaajam!!!!:_) ij ko ta nopirki?
avatar
Publicēts: 30.11.10 08:58
 citēt
dansiga:alvils, mazgaajam!!!! mazgaajam!!! mazgaajam!!!!:_) ij ko ta nopirki?


man kolēģi ar saka, ka tik pudeles jāpērk, kāds pēdējais cipars numuram, a numura pēdējais cipars ta ir 9. :face-devil-grin: bet es tākā izvairos no alko jau apmēram mēnesi un grasos tādā garā arī turpināt...

ar par to, ko, nu... pelēks vāģis ar vieglmetāla diskiem un maģi. :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 155
  5. 156
  6. 157
  7. 158
  8. 159
  9. 160
  10. 161
  11. 162
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):