forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 172
  5. 173
  6. 174
  7. 175
  8. 176
  9. 177
  10. 178
  11. 179
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.12.10 12:03
 citēt
"vnk neesat bijuši kārtīgās skolotāju ballītēs.... :face-glasses:" (c) Maris

nu, nebija tak tādu skolotāju, ar kuriem/-ām gribētos iet uz ballītēm... :bad_egg:
avatar
Publicēts: 14.12.10 12:05
 citēt
:cry:
avatar
Publicēts: 14.12.10 12:16 labots
 citēt
man vidusskolā, bija interesanta latviešu valodas skolotāja......ap 30g. neprecējusies. kaut kad uzdeva sacerējumu, par diezgan debīlu tēmu, ieņēmu pozu un neuzrakstīju. katru stundu, viņa man prasīja to sacerējumu, un katru reizi man tā sacerējuma nebija. viņa arī ieņēma pozu, un katru reizi žurnālā ielika 2...... . tā līdz ceturkšņa beigām, pilns žurnāls ar banāniem, ceturkšņa atzīme 2 .... meitenītes aizgāja pie skolotājas uz pārrunām, kā tā, šitām džekam 2, tak tik labus sacerējumus vienmēr raksta, klase tagad atpaliks sekmju rādītājos utt. . aizkulisēs vienojās, ka es no meža viņai aiznesīšu ziemassvētku eglīti, viņa izlabos atzīmi. nogaidīju tumsu, aiznesu eglīti, uz viņas dzīvokli, uzaicināja mani palikt uz kafiju .... paklausijāmies muziku, papļāpājām par visdažādākajām tēmām. ap kādiem 1-niem naktī tinos prom, visi autobusi bija sen aizgājuši, 18km, no Pļaviņām līdz Kalsnavai aizvilkos ar kājām ...... . tai skolotājai, nedaudz vēlāk bija vētrains romāns ar kādu skolnieku.....skolnieks beidza skolu un viss mierīgi, bet skolotājai nācās aiziet uz Jēkabpili, jo viss nāca gaismā, un dzīves Pļaviņās vairs nebija ........ tas tā, neliela retrospektīva .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 12:28
 citēt
tas otrs skolnieks laikam negribēja nakts vidū ar kājām iet mājās... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 12:34
 citēt
daiga_a:tas otrs skolnieks laikam negribēja nakts vidū ar kājām iet mājās... :bad_smile:
tas otrs bija vietējais, no Pļaviņām ....., salīdzinoši nesen satiku, dzīvo normāli -sieva bērni, mazbērni, sava firmele
avatar
Publicēts: 14.12.10 12:45
 citēt
daiga_a:tas otrs skolnieks laikam negribēja nakts vidū ar kājām iet mājās... :bad_smile:


wowo! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 13:02
 citēt
es pat atceros, ko mēs toreiz klausījāmies......... , viens no www.youtube.com... ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 13:09
 citēt
Tai manai skolotājai pie sirds gāja (viņa pat uz klavierēm bija iemācījusies nospēlēt) šitā dziesma: www.youtube.com...
Pārējā laikam mūsu gaume nesakrita... nebija laika iedziļināties, viss notika tik ātri... ātri arī beidzās. un gadu starpība bija tikai 7, nemaz ne tik daudz...
avatar
Publicēts: 14.12.10 13:21
 citēt
negatIvs:es pat atceros, ko mēs toreiz klausījāmies......... , viens no www.youtube.com... ....... :bad_smile:


ā nu ta nav brīnums, ka gāji mājās :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 13:29
 citēt
Maris:
negatIvs:es pat atceros, ko mēs toreiz klausījāmies......... , viens no www.youtube.com... ....... :bad_smile:


ā nu ta nav brīnums, ka gāji mājās :bad_smile:
mūziku toreiz es izvēlējos ...... :bad_smile: pietiek ar ieskatiem pagātnē, par nākotni jādomā, priekšā taču vienreiz skaisti svētki www.youtube.com... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 13:55
 citēt
negatIvs:mūziku toreiz es izvēlējos ...... :bad_smile:


lasi vēlreiz, ko teica māris!

Maris:
ā nu ta nav brīnums, ka gāji mājās :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 13:57
 citēt
un kur tad vēl briestošais Bloga jubilejas pasākums .......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 14:08 labots
 citēt
alvils:
negatIvs:mūziku toreiz es izvēlējos ...... :bad_smile:


lasi vēlreiz, ko teica māris!

Maris:
ā nu ta nav brīnums, ka gāji mājās :bad_smile:


šitais ir ķipa kā *dakša* šahā - zaudējis esi pirms gājiena (vari tik izvēlēties ko), jeb Balkrievijas referendums:

var balsot:

A. Da, ja soglasen šo Lukašenko buģet preziģentom
B. Ņet, ja soglasen šo Lukašenko buģet preziģentom
avatar
Publicēts: 14.12.10 15:48
 citēt
kas briest?? kur briest??:what:
avatar
Publicēts: 14.12.10 17:10
 citēt
pagaidām dakšu stadijā tas pasākums ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.10 23:46
 citēt
mani skolotaajas neinteresee;-ppppp
avatar
Publicēts: 14.12.10 23:49
 citēt
dansiga:mani skolotaajas neinteresee;-ppppp
tas līdz reizei, kamēr kāds kursu < skolotājs >, sirdī iekritīs ....
avatar
Publicēts: 14.12.10 23:49
 citēt
es runjau par siev dz paarstaavjiem ;-pppp
avatar
Publicēts: 14.12.10 23:50
 citēt
kaut gan patiesiibaa ... nez .. pachekoju savas domas, par daudzzaakiem mani maacijushajiem ..... man laikam savaadaaka domu gaita .... lad maacos, tad neodmaaju par TO ....
avatar
Publicēts: 14.12.10 23:52
 citēt
dansiga:es runjau par siev dz paarstaavjiem ;-pppp
tas jau tikai normāli, neesi jau lezbiete
avatar
Publicēts: 14.12.10 23:54 labots
 citēt
dansiga:kaut gan patiesiibaa ... nez .. pachekoju savas domas, par daudzzaakiem mani maacijushajiem ..... man laikam savaadaaka domu gaita .... lad maacos, tad neodmaaju par TO ....
mūžu dzīvo, mūžu mācies....., un TAS aiziet garām ..... :what:
avatar
Publicēts: 14.12.10 23:58
 citēt
TAS neaiziet garam ..... man tachu nevajag dajebko, kas metaajas pa kaajaam ;-p;-))))
avatar
Publicēts: 15.12.10 00:05
 citēt
skolotāji jau nemētājas pa kājām
avatar
Publicēts: 15.12.10 03:17
 citēt
kas tad ir tas, kas meetaajas zem kaajaam?;-p;_))))
avatar
Publicēts: 15.12.10 08:05
 citēt
negatIvs:skolotāji jau nemētājas pa kājām


pie pareizas dresūras var dabūt, ka mētājas arī pie kājām ;)
avatar
Publicēts: 15.12.10 10:54
 citēt
mjā... dresēts skolotājs vēl nav mēģināts... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:01
 citēt
dansiga:kas tad ir tas, kas meetaajas zem kaajaam?;-p;_))))
kā lai es zinu, kas Tev zem kājām mētājās ...
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:03
 citēt
daiga_a:mjā... dresēts skolotājs vēl nav mēģināts... :bad_smile:
vēl nav vakars ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:09
 citēt
daiga_a:mjā... dresēts skolotājs vēl nav mēģināts... :bad_smile:


cik zinu skolotāji dresūrai nedaudz sāk pakļauties tik PĒC īpaši fantastiskas mēģināšanas - otrādā kārtībā... oi šaubos :big_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:13
 citēt
Maris:
daiga_a:mjā... dresēts skolotājs vēl nav mēģināts... :bad_smile:


cik zinu skolotāji dresūrai nedaudz sāk pakļauties tik PĒC īpaši fantastiskas mēģināšanas - otrādā kārtībā... oi šaubos :big_smile:


nu ta nekā, paliks nemēģināts... :cry:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:18
 citēt
daiga_a:nu ta nekā, paliks nemēģināts... :cry:


nu varbūt vari vecu, ar salauztu būtību (citas jau izdresētu, *used*) učuku - lai ar sveša dresūra, tak tomēr kautkāda :big_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:20
 citēt
nu ta nekā, paliks nemēģināts... ( Daiga ) ...... , kļūstot kaut uz pusi tik bargai kā Dansiga, viss varētu izdoties :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:23
 citēt
negatIvs:nu ta nekā, paliks nemēģināts... ( Daiga ) ...... , kļūstot kaut uz pusi tik bargai kā Dansiga, viss varētu izdoties :bad_smile:


Tu domā *porjadok bjot klass* ? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:23
 citēt
Maris:
daiga_a:nu ta nekā, paliks nemēģināts... :cry:


nu varbūt vari vecu, ar salauztu būtību (citas jau izdresētu, *used*) učuku - lai ar sveša dresūra, tak tomēr kautkāda :big_smile:


nez nez... laikam tomēr nav tik liela interese par tiem dresētajiem, kur nu vēl citu salauztiem... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:24
 citēt
negatIvs:nu ta nekā, paliks nemēģināts... ( Daiga ) ...... , kļūstot kaut uz pusi tik bargai kā Dansiga, viss varētu izdoties :bad_smile:


dansiga atkal lūpu uzmetīs un kaktā šņukstēs, ka tu viņu tik nepareizi atspoguļo...
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:28
 citēt
daiga_a:
negatIvs:nu ta nekā, paliks nemēģināts... ( Daiga ) ...... , kļūstot kaut uz pusi tik bargai kā Dansiga, viss varētu izdoties :bad_smile:


dansiga atkal lūpu uzmetīs un kaktā šņukstēs, ka tu viņu tik nepareizi atspoguļo...
viņai tak pie kājas [ lasīt augstāk ] viss ......
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:29
 citēt
negatIvs:
daiga_a:
dansiga atkal lūpu uzmetīs un kaktā šņukstēs, ka tu viņu tik nepareizi atspoguļo...
viņai tak pie kājas [ lasīt augstāk ] viss ......


pie kājas varbūt, bet bubināt taču patīk tā vai tā... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:30
 citēt
kautgan... atcerējos, ka ir taču vēl daudzsološie dresētāju tērpi :big_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:33
 citēt
Maris:kautgan... atcerējos, ka ir taču vēl daudzsološie dresētāju tērpi :big_smile:


kā tad tev tas piemirsās? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.12.10 11:38
 citēt
daiga_a:
Maris:kautgan... atcerējos, ka ir taču vēl daudzsološie dresētāju tērpi :big_smile:


kā tad tev tas piemirsās? :bad_smile:


nu nevar jau visu uzreiz atcerēties - a Tu piestrādā pie dresējamām štātēm - mēs a negatIvu varam piepalīdzēt ar kastingu - izvēlēsimies glaunāko :grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 172
  5. 173
  6. 174
  7. 175
  8. 176
  9. 177
  10. 178
  11. 179
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):