forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 183
  5. 184
  6. 185
  7. 186
  8. 187
  9. 188
  10. 189
  11. 190
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.12.10 12:01
 citēt
Vot gribās man uz Rogers Waters konci aizbraukt bet 270 mārciņas tā ka par sālītu priekš manis tagad :( + ceļš utt....
avatar
Publicēts: 27.12.10 12:07
 citēt
Oliss:Vot gribās man uz Rogers Waters konci aizbraukt bet 270 mārciņas tā ka par sālītu priekš manis tagad :( + ceļš utt....
kad tad viņam būs koncerts?? par viņu arī domāju, kad uzdevu savu jautājumu...:what: dikti patīk viņa mūzika...
avatar
Publicēts: 27.12.10 12:08
 citēt
pie anglīšiem maijā
avatar
Publicēts: 27.12.10 12:42
 citēt
Pie savas gaumes veidošanas, izkopšanas pa lielam sevi vien vari vainot. Nu tad, ja esi dārgu stāru cienītājs, attiecīgi vajadzētu arī pelnīt! :) man nepietiek naudas televizoram un kabelim, man nepatīk televizors. kas to lai zin, vai joprojām nepatiktu, ja par velti kāds piešķirtu... :bad_smile: got my point?
avatar
Publicēts: 27.12.10 14:41
 citēt
alvils:Pie savas gaumes veidošanas, izkopšanas pa lielam sevi vien vari vainot. Nu tad, ja esi dārgu stāru cienītājs, attiecīgi vajadzētu arī pelnīt! :) man nepietiek naudas televizoram un kabelim, man nepatīk televizors. kas to lai zin, vai joprojām nepatiktu, ja par velti kāds piešķirtu... :bad_smile: got my point?


Ja kaut kam Tev nepietiek naudas - tātad nepatīk. Dīvaina filosofija. :bad_smile: Lai nu kā, bet Watersu un PinkFloid gudri cilvēki klausīsies vēl tad, kad uz vairākuma šito " jaunmodīgo mazbudžeta alternatīvo mākslinieku" kapavietām būs uzbūvēti lielveikali.
avatar
Publicēts: 27.12.10 15:08
 citēt
Sapper, filosofija ir lieliska! nemaz nesmīkņā. pie tam autortiesības uz to nepieder man, bet vienai manai bijušajai, kura to aizsāka, neejot mobīlo telefonu veikalos, lai kādu apskatot nerastos vēlēšanās nopirkt un iztērēt naudu. :)

Saka, ka gribēt nav kaitīgi. Kaitīgi ir nedabūt... Es izvēlos negribēt to, ko es nevar dabūt! ;)



p.s. vasarā manās rokās nonāca viens rollijs ar digitālo pakaļu. man neiepatikās. vai nebūtu iepaticies arī tad, ja maksātu par dažiem tūkstošiem mazāk? kas to lai zin... :bad_smile: bet šobrīd nepatīk! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 27.12.10 15:52
 citēt
filozofijas mums katram savas, ne reti, pie izdevības, tās mēģinām ieborēt citam.......

domāju es dziļas domas,
tām seklas tirgus somas
tās paliks šoreiz manī,
nedzīšu tak džekus tranī ......
:bad_smile: ...
avatar
Publicēts: 27.12.10 15:59
 citēt
oj dzejnieks.. romaņtjika... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:12 labots
 citēt
alvils:Sapper, filosofija ir lieliska! nemaz nesmīkņā. pie tam autortiesības uz to nepieder man, bet vienai manai bijušajai, kura to aizsāka, neejot mobīlo telefonu veikalos, lai kādu apskatot nerastos vēlēšanās nopirkt un iztērēt naudu. :)

Saka, ka gribēt nav kaitīgi. Kaitīgi ir nedabūt... Es izvēlos negribēt to, ko es nevar dabūt! ;)

p.s. vasarā manās rokās nonāca viens rollijs ar digitālo pakaļu. man neiepatikās. vai nebūtu iepaticies arī tad, ja maksātu par dažiem tūkstošiem mazāk? kas to lai zin... :bad_smile: bet šobrīd nepatīk! :face-glasses:


Tāda bērnišķigi dzīvnieciska filozofija. Gribu riju, negribu - vienalga riju, ja vien paiku ieraugu. :) Un ja kādam ir tas, kas man nav, tad nepatīk defaultā :D Ja esi konsekvents, tad Tev jāliek "dzēst" pie visām tām smuko beibju bildēm, ko nevari dabūt. :D
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:42
 citēt
tusne:oj dzejnieks.. romaņtjika... :bad_smile:
tur jau nav ne smakas no romantikas, vienkārši vārsmas par tēmu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 16:53
 citēt
Sapper, Tu nesaprati manu filozofiju. Bet nu, nav jau tā reliģija, kurā centīšos Tevi ievilināt, pārliecināt vai ko tamlīdzīgu. :) Vienkarši - pats vainīgs. :P
avatar
Publicēts: 27.12.10 17:01
 citēt
Bez vainas vainīgie

Rež. - Felikss Deičs
Scen. - Aigars Ozoliņš
avatar
Publicēts: 27.12.10 18:18
 citēt
negatIvs: tur jau nav ne smakas no romantikas, vienkārši vārsmas par tēmu :bad_smile:
tak Tu vienkārši no romantikas ne ko nesaproti! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 18:53
 citēt
domāju, ka saprotu ..... šitais www.youtube.com... varētu būt romantiski....... jā, un uz grupas konci arī derētu aiziet, nav ko DVD lūrēt ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 20:38
 citēt
Romantiski ir, ja mājās ir šāds te grāmatplaukts. :)

avatar
Publicēts: 27.12.10 20:45
 citēt
tādi plaukti Būtņu apartamentos iederētos, bet es veču čupā romantiku nesaskatu ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 20:56
 citēt
interesants tas plaukts! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.12.10 21:09
 citēt
negatIvs:tādi plaukti Būtņu apartamentos iederētos, bet es veču čupā romantiku nesaskatu ...... :bad_smile:


Tas nav būtiski. Būtiski ir, ka Alvils saskata. :D
avatar
Publicēts: 27.12.10 22:42
 citēt
Oliss:Vot gribās man uz Rogers Waters konci aizbraukt bet 270 mārciņas tā ka par sālītu priekš manis tagad :( + ceļš utt....


maijā Anglijā...hmm taisni plānoju atvaļinājumu tad.. varētu meitu apciemot paceļot un vēl koncerts...hmmmm
avatar
Publicēts: 27.12.10 22:44
 citēt
bet plaukti tādi kaut kādi apskādēti... kaut kas trūkst..:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.12.10 00:20
 citēt
stings:bet plaukti tādi kaut kādi apskādēti... kaut kas trūkst..:face-wink:


vane? īpaši aizdomīgs tas augšējais... tiešām nekā nav?! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 10:10
 citēt
stings:bet plaukti tādi kaut kādi apskādēti... kaut kas trūkst..:face-wink:
vai tad plauktu kāds/a tramda , vai koklē??? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 10:40
 citēt
negatIvs:vai tad plauktu kāds/a tramda , vai koklē??? :bad_smile:


laikam tas atkarīgs no plaukta :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 10:53
 citēt
neinteresanti, jātramda būtnes ... :grimace:
avatar
Publicēts: 28.12.10 10:55 labots
 citēt
negatIvs:neinteresanti, jātramda būtnes ... :grimace:


bet ko, ja izrādās, ka tas ir viens un tas pats?!
avatar
Publicēts: 28.12.10 11:08
 citēt
phe - tramdiitaaji ..........
avatar
Publicēts: 28.12.10 12:01
 citēt
dansiga:phe - tramdiitaaji ..........


nu kota ZSvecīc tai maisā atnesa? :grimace:
avatar
Publicēts: 28.12.10 12:05
 citēt
maris, tu esi paraak zinjkaariigs;-pppp
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:01
 citēt
dansiga:phe - tramdiitaaji ..........
man labāk patika negatIva apzīmējums "koklētāji":face-grin: tādus "plauktus" tā tik varētu pakoklēt! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:04
 citēt
dansiga:maris, tu esi paraak zinjkaariigs;-pppp


tas jau sen zināms :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:05 labots
 citēt
tusne:
dansiga:phe - tramdiitaaji ..........
man labāk patika negatIva apzīmējums "koklētāji":face-grin: tādus "plauktus" tā tik varētu pakoklēt! :bad_smile:


tusne atkal tortes saēdusies, uz koklēšanu pavilkusies :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:07
 citēt
visu nevar gribēt... šad tad jāizvēlas - tortes vai koklēšana... lai gan, ja ļoti daudz koklē, kādreiz jau var arī nedaudz torti...
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:08
 citēt
alvils:visu nevar gribēt... šad tad jāizvēlas - tortes vai koklēšana... lai gan, ja ļoti daudz koklē, kādreiz jau var arī nedaudz torti...


alvils atkal ar savu pieticīgo gaumi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:08
 citēt
tusne:
dansiga:phe - tramdiitaaji ..........
man labāk patika negatIva apzīmējums "koklētāji":face-grin: tādus "plauktus" tā tik varētu pakoklēt! :bad_smile:

:bad_smile:
tusne man vakar tā arī neatbildēja, vai šitais ir romantiski, vai nav www.youtube.com... ...., tāds normāls lakstu plenērs :grimace:
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:09
 citēt
nu jā, man gaume kā sunim...
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:10
 citēt
daiga_a:
dansiga:maris, tu esi paraak zinjkaariigs;-pppp


tas jau sen zināms :bad_smile:


ja es esu PĀRĀK ziņkārīgs, tad kādā pakāpē jāraksta Daigas ziņkārība? :exciting:
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:10 labots
 citēt
Vakar apmeklēju Cabaret Piccolo, nu ļoti romantiski un jautri:)
Biļetes uz 31.12.2010. vēl esot
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:11
 citēt
Maris:
daiga_a:
tas jau sen zināms :bad_smile:


ja es esu PĀRĀK ziņkārīgs, tad kādā pakāpē jāraksta Daigas ziņkārība? :exciting:


es tak nevienam nekā nejautāju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.12.10 13:13
 citēt
avatar
Publicēts: 28.12.10 14:03
 citēt
negatIvs: :bad_smile: tusne man vakar tā arī neatbildēja, vai šitais ir romantiski, vai nav www.youtube.com... ...., tāds normāls lakstu plenērs :grimace:
kā lakstu plenērs dikti labs, ja nav ļoti apmeklēts :D par to romantiskumu.. uz to pusi velk, bet tur tie ūdeņi man par dziļu, vajag stingras rokas, kas mani tur, lai nenoslīgstu...:bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 183
  5. 184
  6. 185
  7. 186
  8. 187
  9. 188
  10. 189
  11. 190
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):