forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 185
  5. 186
  6. 187
  7. 188
  8. 189
  9. 190
  10. 191
  11. 192
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.12.10 10:20
 citēt
"un tās līgavas a ne visas vienādas, kopistiska tikai tā šize uz to preci!:amazing:" (c) haralds

kas tas tāds? :what:
avatar
Publicēts: 29.12.10 10:22
 citēt
daiga_a:nevari dabūt?


nu, šāda secinājuma verifikācija ir diez gan terminēta. ātrāk par 1.janv. par tā patiesumu objektīvi spriest nav iespējams.
avatar
Publicēts: 29.12.10 10:28 labots
 citēt
alvils:
daiga_a:nevari dabūt?


nu, šāda secinājuma verifikācija ir diez gan terminēta. ātrāk par 1.janv. par tā patiesumu objektīvi spriest nav iespējams.


nu jā, ja visos kaktos pabimbosi :face-crying:, tad gan jau kaut ko arī dabūsi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 10:38
 citēt
alvils:negribu neko bīdīt. gribu pieslēgties kaut kam jau sabīdītam... :bad_smile:
visu mūžu, un visur jau tas neies cauri, nevienam nav noslēpums, ka tādi kadri ātrāk vai vēlāk visiem piegriežās, un uzsēsties uz astes paliek aizvien grūtāk .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 10:53
 citēt
nez - es jau gadu piekto saku, ka neko negribu, neko nesvinesshu, bet muuzhdien pedeejaa briidii kaads pierunaa .........
avatar
Publicēts: 29.12.10 10:54
 citēt
dansiga:nez - es jau gadu piekto saku, ka neko negribu, neko nesvinesshu, bet muuzhdien pedeejaa briidii kaads pierunaa .........
tad Tu esi pieprasīta
avatar
Publicēts: 29.12.10 11:44
 citēt
negatIvs:tādi kadri ātrāk vai vēlāk visiem piegriežās


tas nav par mani. ;)

pirmākrt tāpēc, ka esmu pietiekoši pasīvs un reti vispār kaut kur iesaistos, otrkārt tāpēc, ka parsti piedāvājums ir plašāks par pieprasījumu (piedāvā vairāk, nekā ir iespējams izmantot), treškārt tāpēc, ka ne jau vienmēr ir tā, ka citu ballītēm piemetos, mēdz gadīties arī otrādi, reti, bet ļoti kvalitatīvi. ;)
avatar
Publicēts: 29.12.10 11:44
 citēt
negativs, vai nu pieprasiita - varbuut aatraak aiz zheeluma ;-))))
avatar
Publicēts: 29.12.10 11:48
 citēt
daiga_a:

nu jā, ja visos kaktos pabimbosi :face-crying:


nu bimbot negrasos... bet infromēt par plānu pagaidām neesamību gan nekautrējos. ;)
avatar
Publicēts: 29.12.10 13:15
 citēt
dansiga:negativs, vai nu pieprasiita - varbuut aatraak aiz zheeluma ;-))))
tur jau vajag mācēt pareizās acis sataisīt, varbūt arī īsto šņukstienu palaist
avatar
Publicēts: 29.12.10 13:23
 citēt
oi asaras ir briesmīgs ierocis - kura paraud to apprecu :/
avatar
Publicēts: 29.12.10 13:41
 citēt
dansiga:nez - es jau gadu piekto saku, ka neko negribu, neko nesvinesshu, bet muuzhdien pedeejaa briidii kaads pierunaa .........

es arī šogad izmēģināšu šādu taktiku.....:))
avatar
Publicēts: 29.12.10 14:19 labots
 citēt
klau, laulību konsultanti, pasakiet labāk, kas bildē Tirgoņu ielas 8 6.stāvā????
avatar
Publicēts: 29.12.10 14:21
 citēt
negativs, da kas shnjuxiens!??!?!?! ja es vienkarshi saku, ka negribu, man n evajaga ... utt .... bet mani beigaas tik u taa pierunaa .. pie tam - taa nac poza, ka negirbu, bet es tiehsaam negribu un piekriitu tikai taapeec, ka izluudzas no manis to .....

Anita, nu nu - ta jau redxzeesim kaa beigsies ;_)))
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:23
 citēt
alvils:
daiga_a:

nu jā, ja visos kaktos pabimbosi :face-crying:


nu bimbot negrasos... bet infromēt par plānu pagaidām neesamību gan nekautrējos. ;)


nezināju, ka plānu neesamība ir kas tāds, par ko būtu jākautrējas :bad_smile:

Maris:oi asaras ir briesmīgs ierocis - kura paraud to apprecu :/


:exciting: ta jau tu daudz-sievains!
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:26
 citēt
Sapper:klau, laulību konsultanti, pasakiet labāk, kas bildē Tirgoņu ielas 8 6.stāvā????


Ir kādam info, kas tas tāds par kantori Studija "effect2"??? :what:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:33
 citēt
daiga_a:
alvils:
nu bimbot negrasos... bet infromēt par plānu pagaidām neesamību gan nekautrējos. ;)


nezināju, ka plānu neesamība ir kas tāds, par ko būtu jākautrējas :bad_smile:

Maris:oi asaras ir briesmīgs ierocis - kura paraud to apprecu :/


:exciting: ta jau tu daudz-sievains!
Jelgavas ŠAHS ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:34 labots
 citēt
bezbailīgais Māris, pat no daudzreizēja altāra apmeklējuma nebaidās :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:35
 citēt
Sapper:
Sapper:klau, laulību konsultanti, pasakiet labāk, kas bildē Tirgoņu ielas 8 6.stāvā????


Ir kādam info, kas tas tāds par kantori Studija "effect2"??? :what:

"gudrības " te salasījies, taisies precēties? kāzu fotogrāfu meklē? :bad_smile:
par to kantori, nav nekas dzirdēts, ne redzēts .....
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:37
 citēt
daiga_a:bezbailīgais Māris, pat no daudzreizēja altāra nebaidās :bad_smile:
nav jau obligāti pie altāra, ir jau citi FAKTA piefiksēšanas varianti .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:37
 citēt
negatIvs:
daiga_a:bezbailīgais Māris, pat no daudzreizēja altāra nebaidās :bad_smile:
nav jau obligāti pie altāra, ir jau citi FAKTA piefiksēšanas varianti .....:bad_smile:


vai tad mēs te burtiski runājam? :grimace:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:39
 citēt
daiga_a:bezbailīgais Māris, pat no daudzreizēja altāra nebaidās :bad_smile:


nesieniet te man bumbas - es jau sen esu ieklausījies Ņikuļina dziesmā no *kaukāza gūsteknes* - чощи тоже три

bet par asarām statistika pagaidām 100%
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:44
 citēt
daiga tūlīt nobimbosies un sagraus tavu statistiku uz pusi :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:48
 citēt
alvils:daiga tūlīt nobimbosies un sagraus tavu statistiku uz pusi :face-devil-grin:


domā, mani neprecēs pat ar visu bimbošanu? :haha:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:49
 citēt
rakstām burtiski, ar burtiem, domājam ko gribam...... . ja kas, tad es pie altāra neesmu bijis ..... . tas bija burtiski .....
atgriežoties pie acu nozīmes, vēlamā panākšanā, arī uzaicināšanā uz jaungada svinībām, jāpiezīmē, ka kuras katras nederēs, ar šaurām vispār maz cerību .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:51
 citēt
daiga_a:
alvils:daiga tūlīt nobimbosies un sagraus tavu statistiku uz pusi :face-devil-grin:


domā, mani neprecēs pat ar visu bimbošanu? :haha:


es domāju, ka, ja grasītos precēt, precētu arī bez bimbošanas. laiki ir mainījušies un maritālais statuss mārim ta skaidrs... nav šeit kaukāza.
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:53
 citēt
daiga_a:
alvils:daiga tūlīt nobimbosies un sagraus tavu statistiku uz pusi :face-devil-grin:


domā, mani neprecēs pat ar visu bimbošanu? :haha:
ja aizdomas, ka bimbošana var nelīdzēt, savlaicīgi jāparūpējās, par kādu piedevu, visam tam iežēlināšanas procesam ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 15:56 labots
 citēt
aizdomas bija nevis man, bet alvilam, kurš teica, ka Māra statistiku par asaru efektivitāti nositīšot momentā :haha:
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:00
 citēt
daiga_a:aizdomas bija nevis man, bet alvilam, kurš teica, ka Māra statistiku par asaru efektivitāti nositīšot momentā :haha:
ko tad alvils domā, ka Tu švaki bimbo, jeb tas domāts, ka statistiku uz 120% nositīsi .....
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:08
 citēt
ai, es tak nezinu, ko tas alvils katru reizi domā... :what:
tikai nez kādēļ tiek pieņemts, ka katra bimbotāja jau defoltā grib skriet pie altāra :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:09
 citēt
negatIvs:
atgriežoties pie acu nozīmes, ... ar šaurām vispār maz cerību .... :bad_smile:


nu tas laikam gaumes jautājums. man, piemēram, patīk, attiecīgi maz cerību būtu tikai palikt neievērotai, nenovērtētai... :)

avatar
Publicēts: 29.12.10 16:10
 citēt
liela pauze iestājās, laikam atkal pārpratums.... :bad_smile: , uz 120% nosist, nosist jāsaprot kā palielināt uz 120%
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:11
 citēt
daiga_a:nez kādēļ tiek pieņemts, ka katra bimbotāja jau defoltā grib skriet pie altāra :bad_smile:


mož tāpēc, ka tās, kas negrib skriet, arī daudz retāk bimbo?! :what:
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:11
 citēt
alvil, tad tu nezini, kas ir šauras acis
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:12
 citēt
alvila piemērā redzu aziāti, kurai gan acis nav šauras, nez ko viņš teiktu par īsti šauraci... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:12
 citēt
negatIvs:alvil, tad tu nezini, kas ir šauras acis


apskaidro!
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:14
 citēt
daiga_a:ai, es tak nezinu, ko tas alvils katru reizi domā... :what:
tikai nez kādēļ tiek pieņemts, ka katra bimbotāja jau defoltā grib skriet pie altāra :bad_smile:
negāja jau runa, ka katra bimbotāja grib pie altāra, bimbošana tika pieminēta kā palīglīdzeklis mērķa sasniegšanā.... + vēl palīglīdzeklis, ko ķenguri somā nēsā ....
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:14
 citēt
alvils:
daiga_a:nez kādēļ tiek pieņemts, ka katra bimbotāja jau defoltā grib skriet pie altāra :bad_smile:


mož tāpēc, ka tās, kas negrib skriet, arī daudz retāk bimbo?! :what:


var jau arī reti, bet labi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:14
 citēt
alvils:
negatIvs:alvil, tad tu nezini, kas ir šauras acis


apskaidro!
tavs piemērs nav šauras acis
avatar
Publicēts: 29.12.10 16:16
 citēt
negatIvs:
daiga_a:ai, es tak nezinu, ko tas alvils katru reizi domā... :what:
tikai nez kādēļ tiek pieņemts, ka katra bimbotāja jau defoltā grib skriet pie altāra :bad_smile:
negāja jau runa, ka katra bimbotāja grib pie altāra, bimbošana tika pieminēta kā palīglīdzeklis mērķa sasniegšanā.... + vēl palīglīdzeklis, ko ķenguri somā nēsā ....


nu, ja nopietni, tad vīriešiem bimbošana drīzāk nepatīk, vai pat biedē... un lielāka ir iespēja, ka tas laidīsies lapās nekā vilks pie altāra... :haha:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 185
  5. 186
  6. 187
  7. 188
  8. 189
  9. 190
  10. 191
  11. 192
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):