forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 252
  5. 253
  6. 254
  7. 255
  8. 256
  9. 257
  10. 258
  11. 259
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.02.11 12:48
 citēt
tusne:
Oliss:un ko tu spēlēsi???
flautu! :haha:

kādu?
avatar
Publicēts: 23.02.11 12:57
 citēt
drošvien kautkādu ar automātisko režīmu :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 13:06
 citēt
Maris:drošvien kautkādu ar automātisko režīmu :big_smile:
nu re, Māris gan attapīgs!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 13:10
 citēt
negatIvs:kabinetā uz galda laksti, kafijas kanna, dzira, un trīs tortes .... divas uzliku par pirkumiem, ir mums tāda tradīcija....., trešā Armijas dienas sakarā...., nopietni jau to nesvinam, tradicionāli ņirgājoties....vienīgais firmā, kurš tajā armijā pabiju ........ img.fotoblog.lv... :bad_smile:
Uzbekistānā aug laba kaņepe. Celtniecības batljonā biji?
avatar
Publicēts: 23.02.11 13:10
 citēt
tjipa, skaņdarbs mehāniskajai flautai .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 13:13
 citēt
blaac:
negatIvs:kabinetā uz galda laksti, kafijas kanna, dzira, un trīs tortes .... divas uzliku par pirkumiem, ir mums tāda tradīcija....., trešā Armijas dienas sakarā...., nopietni jau to nesvinam, tradicionāli ņirgājoties....vienīgais firmā, kurš tajā armijā pabiju ........ img.fotoblog.lv... :bad_smile:
Uzbekistānā aug laba kaņepe. Celtniecības batljonā biji?
ne gluži. inženiertehniskais karaspēks...... nasvai pamēģināju, anašu nē .... , ja izklaidējos, tad ar pārbaudītām vērtībām - dzirām ......
avatar
Publicēts: 23.02.11 13:33 labots
 citēt
Maris:
Oliss:Māri - šitā vajadzēja www.youtube.com... :big_smile:


tā jau esu gājis :shame:

jāmēģina šitā:

..................


nu ja, lakstus un sidru nopirkt jau katrs prot, bet serenādi nodziedāt.... tas jau būtu kaut kas! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:05
 citēt
tjipa meitene zeltene ......... , nebūtu problēmas ......... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:07
 citēt
blaac:
tusne:u neesi bijis PA armijā! :grimace:
Viņš nav bijis arī padomju savienībā.


kaḑus plus mīnus 11 gadus biju gan... :) gāzēto ūdeni no automāta par 3 kapeikām dzēru, divas tukšas pudeles pret vienu pilnu ar limpeni veikalā arī mainīju, kilometru garā rindā pēc cukura arī stāvēju. ko vēl nepieminēju no "must have" sērijas? varbūt piemirsu... :what:
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:11
 citēt
daiga_a:serenādi nodziedāt.... tas jau būtu kaut kas! :bad_smile:


tas nu gan nekad nav sagādājis problēmas... gandrīz vai kā divus pirkstus... www.myspace.com...
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:12 labots
 citēt
alvils:
blaac:iņš nav bijis arī padomju savienībā.


kaḑus plus mīnus 11 gadus biju gan... :) gāzēto ūdeni no automāta par 3 kapeikām dzēru, divas tukšas pudeles pret vienu pilnu ar limpeni veikalā arī mainīju, kilometru garā rindā pēc cukura arī stāvēju. ko vēl nepieminēju no "must have" sērijas? varbūt piemirsu... :what:
Ja jau pudeles divas tukšas pret vienu pilnu esi mainījis tad jau skaidrs ka esi bijis. Toreiz alus arī bija divu tukšu pudeļu vērtībā. Viena tukša pudele maksāja~0.20rubļi alus ~ 0.35rubļi.
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:14
 citēt
alvils:... ko vēl nepieminēju no "must have" sērijas? varbūt piemirsu... :what:
benzīns uz taloniem un baisi garā rinda pēc tā...
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:15
 citēt
alvils:
daiga_a:serenādi nodziedāt.... tas jau būtu kaut kas! :bad_smile:


tas nu gan nekad nav sagādājis problēmas... gandrīz vai kā divus pirkstus... [url=http://www.myspace.com/odw_lv/music/songs/sorry-79549264
]http://www.myspace.com/odw_lv/music/songs/sorry-79549264[/url] tas jau nevelk uz serenādi
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:17
 citēt
velk vai nevelk, bet serenāde tā ir! ;)
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:19 labots
 citēt
tusne:
alvils:... ko vēl nepieminēju no "must have" sērijas? varbūt piemirsu... :what:
benzīns uz taloniem un baisi garā rinda pēc tā...
Nepareizā rindā stāvēji, benzīns nebija brīvās Latvijas pirmsākumos. Benzīns uz taloniem krieviem bijis visu laiku, notektā mēneša deva bija jāizpērk citādi nākamā mēnesī tādu daudzumu neredzēt. Protams benzīns un saļarka pārdevās arī pa rubļeim, bet iznmanīgākie pirka no tiem kuri atprečoja talonus. Jelgavā, pilsētas centrā vēl tagad ir benzīntanks, kur smago mašinu rinda mēneša beigās divu kvartālu garā rindā centās atprečot savus talonus. Ja nebija kur ieliet iepildīja pilnu bāku brauca uz garāžu izsūknēj bāku un brauca atkal. Bija gadījums, kad kāds gudrais šoferis benzīnu gāza kanalizācijas sistēmā. Benzīna tvaiki nonāca tuvākās daudzīvokļu mājas pagrabstāvā, kur kāds dzīvokļa saimnieks iedams pēc kartupeļiem iededzot sveci uzšķila sērkociņu. Sekoja grandiozs sprādziens, daudzi gāja bojā. Vēlāk oficiāla versijā vainoja gāzes noplūdi, kas radās no uz ielas esoša gāzes noslēgierīces nolausta štoka.
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:23
 citēt
tāpat kā ziepes un vēl ļoti daudzas lietas, kas vienkārši NEBIJA. :)
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:23
 citēt
blaac:Nepareizā rindā stāvēji, benzīns nebija brīvās Latvijas pirmsākumos.
hmmm, man šķiet, ka bija vēl rubļi... a mož jau repšiku laikos...:what:
man rindās vispār nepatika stāvēt.. es tik pēc sviesta vienreiz stāvēju... bet citādi māte visu noorganizēja! :D
man labāk patika trīskapeiku sīrupu bez tā gāzētā ūdens dzert un zvanīt pa brīvu no vecajiem divkapeiku telefona automātiem! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:30 labots
 citēt
tusne:
blaac:Nepareizā rindā stāvēji, benzīns nebija brīvās Latvijas pirmsākumos.
hmmm, man šķiet, ka bija vēl rubļi... a mož jau repšiku laikos...:what:
man rindās vispār nepatika stāvēt.. es tik pēc sviesta vienreiz stāvēju... bet citādi māte visu noorganizēja! :D
man labāk patika trīskapeiku sīrupu bez tā gāzētā ūdens dzert un zvanīt pa brīvu no vecajiem divkapeiku telefona automātiem! :bad_smile:
Man patika ar meitenēm pa siena gubām mīcīties
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:31
 citēt
a man patiesībā nekas nepatika. man joprojām nekas nepatīk. :D
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:32
 citēt
alvils:a man patiesībā nekas nepatika. man joprojām nekas nepatīk. :D
Pats sev patīc?
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:35
 citēt
alvils:a man patiesībā nekas nepatika. man joprojām nekas nepatīk. :D

tādus kam nekas nepatika ātri pārmācija un viņiem sāka viss patikt :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:37
 citēt
es vēl nebiju tik vecs, lai mani sāktu pārmācīt... huu. paveicās. :)
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:37
 citēt
blaac:
alvils:a man patiesībā nekas nepatika. man joprojām nekas nepatīk. :D
Pats sev patīc?


pret sevi ir ļoti dalītas jūtas. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 15:45
 citēt
krievu laiki iedalās vairākos periodos, katram bija savas nianses, attiecīgi, iespēju robežās, mēģinot īpaši nekonfliktēt ar varas iestādēm, mācījāmies, strādājām, izklaidējāmies ..... gadījās arī s........ :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 16:13
 citēt
blaac:Man patika ar meitenēm pa siena gubām mīcīties
pilsēta nebija siena gubu..:what: tā kā nevaru komentēt šā jautājuma priekus un patikšanu! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 16:19
 citēt
tusne:
blaac:Man patika ar meitenēm pa siena gubām mīcīties
pilsēta nebija siena gubu..:what: tā kā nevaru komentēt šā jautājuma priekus un patikšanu! :bad_smile:

bija gan siena gubas :grimace: tikai tad tu biji maziņa un nezināja kas ir siens :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.02.11 16:41
 citēt
Oliss:bija gan siena gubas :grimace: tikai tad tu biji maziņa un nezināja kas ir siens :face-grin:
nebija gan! :grimace: vismaz tur kur es dzīvoju, tur nebija!
avatar
Publicēts: 23.02.11 16:50
 citēt
pilsētās nebija, bet pilsētelēs, piemēram, Madonā bija .... reiz pēc dejām, pat tika atlikusī nakts daļa pārlaista .... :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 17:10
 citēt
tusne:
Oliss:bija gan siena gubas :grimace: tikai tad tu biji maziņa un nezināja kas ir siens :face-grin:
nebija gan! :grimace: vismaz tur kur es dzīvoju, tur nebija!


a piedāvājumi bija? :/
avatar
Publicēts: 23.02.11 17:20
 citēt
Maris:a piedāvājumi bija? :/
protams! :bad_smile: tik vot, problēma, tās siena gubas nebija!
avatar
Publicēts: 23.02.11 17:33
 citēt
laikam piedāvājums nebija no īstā.....siena gubas trūkums jau nav šķērslis ĪSTO jūtu gadījumā ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 17:46
 citēt
redz kā ir - tusne piedāvātāju (deru, ka sīkumu dēļ) atšuva a tagad visi smejās, ka sienaguba gājusi secen :)
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:01
 citēt
tusne:
Oliss:bija gan siena gubas :grimace: tikai tad tu biji maziņa un nezināja kas ir siens :face-grin:
nebija gan! :grimace: vismaz tur kur es dzīvoju, tur nebija!

nu ja ka Rīgas centrā uz brīvības ielas nebija, bet nomalēs bija :big_smile: tagad secinam ka tu pat tajos laikos (jaunības) esi bijusi slinka.....
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:15
 citēt
Oliss:nu ja ka Rīgas centrā uz brīvības ielas nebija, bet nomalēs bija :big_smile: tagad secinam ka tu pat tajos laikos (jaunības) esi bijusi slinka.....
hmm.. ij kāds tam sakars ar slinkumu?:what: kaut kā pārāk bieži grūti izsekot Tavu īpatnējo domu gājienu...

Maris:redz kā ir - tusne piedāvātāju (deru, ka sīkumu dēļ) atšuva a tagad visi smejās, ka sienaguba gājusi secen :)
gan jau pareizos tomēr neatšuvu tāda sīkuma dēļ kā siena guba! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:19
 citēt
žēl, ka paspruka ripa uz aizmuguri - krieviem spars bij, bet argumentu šiem nebija... vēsi aizvilktu līdz galam
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:39
 citēt
<<<<<<<<<<<<<< 1:2 >>>>>>>>>>>>>>>> :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:40
 citēt
P.s. , jeb pofig siena gubas .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:42
 citēt
negatIvs:<<<<<<<<<<<<<< 1:2 >>>>>>>>>>>>>>>> :big_smile:
tagad cita skaitīšana! :bad_smile:
<<<<<<<<<<<<<< 0:1 >>>>>>>>>>>>>>>>
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:44
 citēt
es laimigs... lai visas a savām gubām pagaida :)
avatar
Publicēts: 23.02.11 18:44
 citēt
tusne:
negatIvs:<<<<<<<<<<<<<< 1:2 >>>>>>>>>>>>>>>> :big_smile:
tagad cita skaitīšana! :bad_smile:
<<<<<<<<<<<<<< 0:1 >>>>>>>>>>>>>>>>

labi ka nav 0:0 :big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 252
  5. 253
  6. 254
  7. 255
  8. 256
  9. 257
  10. 258
  11. 259
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):