forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 280
  5. 281
  6. 282
  7. 283
  8. 284
  9. 285
  10. 286
  11. 287
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.03.11 10:43
 citēt
daiga_a:
negatIvs:gan jau ir, bet dziesma par pjatņicu, no tiem māXliniekiem nav dzirdēta, par rjumkām gan ......:bad_smile:


vaita pjatņica un rjumka nav sinonīmi? :bad_smile:

ne vienmēr, rjumka var būt sinonīms jebkurai dienai ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 10:51
 citēt
citās dienās rjumkai ir pavisam cita nozīme (jo cits mērogs), izņēmumi ir atvaļinājumā, bet atvaļinājumā jau visas dienas ir pjatņicas... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 11:00
 citēt
alvils:citās dienās rjumkai ir pavisam cita nozīme (jo cits mērogs), izņēmumi ir atvaļinājumā, bet atvaļinājumā jau visas dienas ir pjatņicas... :bad_smile:

tas, ja turās kaut kādos rāmjos.... . ja piekāš rāmjus, un vadās no izjūtām, uzkavējās ilūziju pasaulē, tad piektdiena var būt jebkura diena, tāpat atvaļinājums ......
avatar
Publicēts: 28.03.11 11:26
 citēt
vairumā gadījumu labāk tomēr palikt attiecīgajos rāmojos... :shame:
avatar
Publicēts: 28.03.11 11:27
 citēt
vislabāk, kad ir elastīgie rāmji :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 11:39
 citēt
elastīgais variants ir, laikam, vislabākais ..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 13:30
 citēt
jā, jā... zināma jau tā elastība... :bad_smile:

avatar
Publicēts: 28.03.11 14:07
 citēt
šitā jau līdz kūlas dedzināšanai pus solis ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 14:12
 citēt
ar divām pudelēm šņabja kopā ar vienu dvušku līdz jebkam pus solis. :D
avatar
Publicēts: 28.03.11 16:44
 citēt
visu laiku raamjos tureeties ir garlaiciigi ;-ppp;-)))

tusne, nu nez ...... tik sen nebiju bijusi un secinaaju, ka neko neesmu zaudeejusi tur nebuudama ....
avatar
Publicēts: 28.03.11 16:48
 citēt
dansiga:tusne, nu nez ...... tik sen nebiju bijusi un secinaaju, ka neko neesmu zaudeejusi tur nebuudama ....
, tipa nekas nav mainījies.. vis pavecam - mājās dodoties piedzīvojumi garantēti! :D
avatar
Publicēts: 28.03.11 17:13
 citēt
dansiga:visu laiku raamjos tureeties ir garlaiciigi ;-ppp;-)))

tusne, nu nez ...... tik sen nebiju bijusi un secinaaju, ka neko neesmu zaudeejusi tur nebuudama ....
mēs jau pirmīt nosecinājām, ka gumijas rāmji būtu tie īstie ..... , gumijā visu ko var ierāmēt ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 19:08
 citēt
a nafig vispaar raameet?
avatar
Publicēts: 28.03.11 19:42
 citēt
dansiga:a nafig vispaar raameet?
nafig savas bildes uz izstādi rāmē? kaut kādi rāmeļi tomēr vajadzīgi, savādāk ......, es zinu, kas ir savādāk ......, arī par apkārtējiem nedaudz jāpadomā ...... , kur kaut kas rāmim līdzīgs, kur kompromiss, kur bez rāmjiem = elastīgais rāmis .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 19:50
 citēt
tu kljuudijies - es neraameeju savas bildes (taa ir kad slinkums atvilkties apskatiities) .... raameeju tik kopizstādēs, kur nevar lekt laukaa ar bezraamjiem ;-)
avatar
Publicēts: 28.03.11 19:54
 citēt
velkos, kur ir vērts vilkties ..... , un ja tam atliek laiks ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.03.11 21:38
 citēt
nu ja - katram sava veŗtību skala ;-p
avatar
Publicēts: 28.03.11 22:14
 citēt
nuja, klašu skala
avatar
Publicēts: 28.03.11 22:48
 citēt
dansiga:nu ja - katram sava veŗtību skala ;-p

tas gan katram sava :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.03.11 03:35
 citēt
vaļas brīžiem ......, no intervijas ar Valtu Kleinu
" Mums ir daudz jauno fotogrāfu?

Gan jau, ka ir. Nevar nebūt pie tās milzīgās cilvēku masas, kas mūsdienās fotografē. Digitālā fotogrāfija ir parāvusi to galu vaļā. Šī te digitālās fotogrāfijas iespēja daudziem šķiet kā milzīga izdevība piepildīt savas nepiepildītās cerības kļūt atzītiem, saprastiem, varbūt pat nopelnīt naudu, apliecināt sevi kā māksliniekiem, radošām dvēselēm. Un tie cilvēki ārkārtīgi ar to nomokās, jo šo piepildījumu negūst. Tie, kas tirgo fotoaparātu, gan to sola - jūs būsiet mākslinieki desmit minūtēs, tikai nopērciet šo fotoaparātu. Bet tā ir patiesība caur meliem. Ja tu esi atvērts, patiešām vari par kaut ko kļūt. Ja tava sirds, tava acs un tavs objektīvs ir uz vienas ass - tad tas var notikt, bet, ja tas tā nav, nekas nesanāks. Cilvēki tik alkatīgi pēc tā tiecas, internets ir pilns ar fotobankām. Patiesībā tās ir ego pašidentifikācijas sāpes, cilvēks mēģina saprast, kas viņš ir šajā pasaulē, kur ir viņa vieta, ar ko viņš atšķiras no pārējiem. Un fotogrāfija viņam sniedz šo iluzoro priekšstatu, bet tās ir milzīgas mokas, kurās ir ierautas neaptveramas cilvēku masas - digitālā fotogrāfija to ir izdarījusi.

Vēl ir cilvēki, kas sevi neuzskata par radošiem, bet fotografē savam priekam - ģimeni, savus priecīgos notikumus, kur viņi ir bijuši. Man ir klusas aizdomas, ka to rada iekšējās bailes, ka tā visa varētu nebūt, ka tas varētu būt nekad nebijis - es varētu būt nebijis Parīzē, es varētu būt nebijis šajā laimīgajā ģimenes brīdī. Šī fotogrāfija tad ir kā sertifikāts tam, ka tas patiešām bija. Un jūs taču būsiet ievērojuši, ka nevienam tā neinteresē šīs fotogrāfijas skatīties, kā pašam fotogrāfiju radītājam. Visus pārejos tas garlaiko. Es personīgi, ja kaut kur braucu un ja kaut kas patiešām saista manu uzmanību, vienmēr sameklēju kartīšu stendu, kurā ir gatavi attēli. Tos radījis cilvēks, kas pazinis šo vietu, vietējais fotogrāfs, kas ielicis šajā attēlā visu informāciju, kodu, jo viņš šo vietu saprot un pazīst, viņš ir iedevis man absolūti precīzu kopiju. " .........
avatar
Publicēts: 29.03.11 09:11
 citēt
"absolūti precīzu kopiju" nu ja, copy, copy, copy...
avatar
Publicēts: 29.03.11 09:22
 citēt
man gan vislabāk šitais patīk :
". Digitālā fotogrāfija ir parāvusi to galu vaļā. Šī te digitālās fotogrāfijas iespēja daudziem šķiet kā milzīga izdevība piepildīt savas nepiepildītās cerības kļūt atzītiem, saprastiem, varbūt pat nopelnīt naudu, apliecināt sevi kā māksliniekiem, radošām dvēselēm. "', attiecībā uz dažiem/ām, kā kulaks uz acs ........... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.03.11 10:07
 citēt
Digitālā fotogrāfija, Digitālā fotogrāfija - skaņu studija un kīnōstudija jau arī katram otrajam debilkā un žurnālists arī katrs otrais - raksta takš.
avatar
Publicēts: 29.03.11 10:17
 citēt
pavāri arī visi, olas cep. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.03.11 10:28
 citēt
negatIvs:man gan vislabāk šitais patīk :
". Digitālā fotogrāfija ir parāvusi to galu vaļā. Šī te digitālās fotogrāfijas iespēja daudziem šķiet kā milzīga izdevība piepildīt savas nepiepildītās cerības kļūt atzītiem, saprastiem, varbūt pat nopelnīt naudu, apliecināt sevi kā māksliniekiem, radošām dvēselēm. "', attiecībā uz dažiem/ām, kā kulaks uz acs ........... :bad_smile:

es pat teiktu precīzāk.....tas teikts par dansigu.... :D
avatar
Publicēts: 29.03.11 10:29
 citēt
alvils:pavāri arī visi, olas cep. :bad_smile:
katrs, kurš māk olas cept, neplēšās uz televīziju autorraidījumus taisīt .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.03.11 10:30
 citēt
Oliss:
negatIvs:man gan vislabāk šitais patīk :
". Digitālā fotogrāfija ir parāvusi to galu vaļā. Šī te digitālās fotogrāfijas iespēja daudziem šķiet kā milzīga izdevība piepildīt savas nepiepildītās cerības kļūt atzītiem, saprastiem, varbūt pat nopelnīt naudu, apliecināt sevi kā māksliniekiem, radošām dvēselēm. "', attiecībā uz dažiem/ām, kā kulaks uz acs ........... :bad_smile:

es pat teiktu precīzāk.....tas teikts par dansigu.... :D
domā, viņš pazīst Dansigu? .....:what:
avatar
Publicēts: 29.03.11 10:54
 citēt
negatIvs:
Oliss: es pat teiktu precīzāk.....tas teikts par dansigu.... :D
domā, viņš pazīst Dansigu? .....:what:

Nevajaga jau pazīt tāda veida zvaigznīšu slimība ir daudziem/ām.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 29.03.11 11:03
 citēt
par to arī stāsts .....
avatar
Publicēts: 29.03.11 13:46
 citēt
avatar
Publicēts: 29.03.11 14:34
 citēt
avatar
Publicēts: 29.03.11 15:22 labots
 citēt
alvils:pavāri arī visi, olas cep. :bad_smile:

frendam zaķis lielās ar pelmeņiem - pati izgatavoju.
frends taujā, kā mīklu, kā gaļu, uz ko viņa - nē, veikalā nopirku, bet pati izvārīju!:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.03.11 15:26
 citēt
es esmu dzirdējis vēl vienu lielisku recepti. kā pagatavot frikadeļu zupu. vispirms jānoloba pelmeņi... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 29.03.11 16:25
 citēt
lai nu kā ir ar tiem Kleiniem, bet Wiljams Kleins toč rauj jumtu:

www.google.lv...



arī viņa parodijkino *Who Are You, Polly Maggoo?*

www.youtube.com...

uz citiem kleinajiem vairs skatīties negribas...
avatar
Publicēts: 29.03.11 17:20
 citēt
Oliss, MAN zvaigzniishu slimiiba?!??!?!?! o jeeee ... es azh no benjkja nokritu ........
avatar
Publicēts: 29.03.11 17:23
 citēt
Maris:lai nu kā ir ar tiem Kleiniem, bet Wiljams Kleins toč rauj jumtu:

www.google.lv...



arī viņa parodijkino *Who Are You, Polly Maggoo?*

www.youtube.com...

uz citiem kleinajiem vairs skatīties negribas...

mjā, normāls kadrs .....
avatar
Publicēts: 29.03.11 19:50
 citēt
www.youtube.com... relax ....... :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.03.11 11:09
 citēt
nu, ļoti relaxējoši :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.03.11 11:13
 citēt
daiga_a:nu, ļoti relaxējoši :big_smile:
ar visu koklētāju ..... :grimace:
avatar
Publicēts: 30.03.11 11:21
 citēt
ērta padarīšana, ir šitais dev.laacz.lv... ......, ja pa dienu fonā skan šī radiostacija, tā mums cehā kompromisa variants, tad piefiksē laiku, kad skan kaut kas interesants, vēlāk kompī var pavērot, un atrast .....:big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 280
  5. 281
  6. 282
  7. 283
  8. 284
  9. 285
  10. 286
  11. 287
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):