forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.07.10 14:30
 citēt
smartins:Uldameiča, tas nekas, ka es šodien vairākas reizes iebolīju tavu profilu? :what:
:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
boli droši, es ta pat nezinu, kas bola un tajā profilā vispār kaut kas ir ko redzēt?:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.07.10 14:33
 citēt
uldameita:
smartins:Uldameiča, tas nekas, ka es šodien vairākas reizes iebolīju tavu profilu? :what:
:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
boli droši, es ta pat nezinu, kas bola un tajā profilā vispār kaut kas ir ko redzēt?:face-grin:
Īstenībā ņefiga ne nav, vienkārši mēģināju tevi profila bildē atpazīt. Neizdevās.
avatar
Publicēts: 31.07.10 14:38
 citēt
kā var atpazīt to, ko neesi saticis?:face-smile:

Un kā tad nonāci pie secinājuma par Ivetu?:face-smile:nepazīsti, bet vārdu zini, un kā tad tas nākas, laikam dēļ mana iepriekšējā nika:face-smile:, nu re, tagad ir arī tēvavārds klāt:face-wink:

nu jā, nav ko profilā redzēt, jo to iepriekšējo, kur bija... es izdzēsu...jo man nepatika, ka manas bildes nepatika:face-crying:
avatar
Publicēts: 31.07.10 14:45 labots
 citēt
Iveta K. Ulda meita, dzīvo ar bērnu, bez vīra, esmu dzirdējis, ka Jelgavā. :bad_smile: (vairāk par tevi neko nezinu)
Mēģināju tagadējo profilbildi salīdzināt ar iepriekšējā profila bildēm
Atšifrēju tevi vienkārši ar izslēģšanas metodi. Daži tik bija, ar kuriem esmu par bildēm aktīvi diskutējis, vot i atmetu liekos un palika Iveta :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.07.10 14:51
 citēt
:exciting: Tev ko manas profila bildes saglabātas kādā īpašā mapē....:face-grin::face-grin::face-grin:
bildes manis fotogrāfētās Tev nepatika, to es atceros, citādi man pret Tevi nebūtu bijuši iebildumi...:face-crying:
Tev nepatika un daudziem nepatika....a ar to, ka dzīvo vai nedzīvo ar bērnu, ir vai nava vīra....Jelgavā vai jaunjelgavā..kāda starpība tam?:face-smile:
avatar
Publicēts: 31.07.10 15:05
 citēt
uldameita::exciting: Tev ko manas profila bildes saglabātas kādā īpašā mapē....:face-grin::face-grin::face-grin:
bildes manis fotogrāfētās Tev nepatika, to es atceros, citādi man pret Tevi nebūtu bijuši iebildumi...:face-crying:
Tev nepatika un daudziem nepatika....a ar to, ka dzīvo vai nedzīvo ar bērnu, ir vai nava vīra....Jelgavā vai jaunjelgavā..kāda starpība tam?:face-smile:
Tavas profila bildes ir saglabājušās manā galvā :bad_smile:
Tak bija tev pat tīri lietojamas bildes arī. A vot nepatika tas, ka normāli lecies ar katru, kurš kaut sīkāko piezīmīti zem kādas bildes izteica, tā vietā, lai mierīgi padoskutētu :)
avatar
Publicēts: 31.07.10 15:15 labots
 citēt
:face-crying:

ko nu tur diskutēt, nav ko!:face-wink: labāk te nelikt bildes, ja daudziem nepatīk ...un man nemaz ar nav ko likt, jaunas.:face-smile:
šodien ieliku vienu, lai kopā būtu divas, lai varu , ja ieraugu ko skaistu, un kādreiz rodas vēlme, nobalsot:face-smile:
a te aizrauties ar diskutēšanu, atvainojiet, bet man ir savi uzskati.... un pašas nervi, kuri dārgāki! :big_smile:
man pietiek palasīt diskusijas citu, lai mati celtos gaisā!:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.07.10 15:17
 citēt
A klātienā kādreiz gribi par bildēm aprunāties? :)
avatar
Publicēts: 31.07.10 15:22
 citēt
smartins:A klātienā kādreiz gribi par bildēm aprunāties? :)


:big_smile:
pat nezinu..šobrīd jau laikam tiešām nē....jo es jau neko nebildēju!:face-smile:
redzi, būtu nauda man, es atrastu kur aiziet un ar ko par bildēm aprunāties pati!:face-wink:
avatar
Publicēts: 31.07.10 15:24
 citēt
uldameita:
smartins:A klātienā kādreiz gribi par bildēm aprunāties? :)


:big_smile:
pat nezinu..šobrīd jau laikam tiešām nē....jo es jau neko nebildēju!:face-smile:
redzi, būtu nauda man, es atrastu kur aiziet un ar ko par bildēm aprunāties pati!:face-wink:
Un es tas nebūtu, ja? :cry:
avatar
Publicēts: 31.07.10 15:28
 citēt
nu tie visi spečuki, kuri man te centās par varu un ar ļaunu uzspiest savus viedokļus, tie gan nebūtu:face-wink: te tak ģedovščina un ne tikai :face-kiss: :face-wink:

vispār reti kuri viedokļi mani tiešām interesē, kurus uzskatu par vērā ņemamiem.:face-smile:
avatar
Publicēts: 31.07.10 17:03
 citēt
Iveta, ne jau nauda un laiks galvenais tajaa foto .... bet nemet krenjkji - manas bildes arii nepatiik ....
avatar
Publicēts: 31.07.10 17:37
 citēt
:face-smile:
nē, es neķeru, bet iedomājoties, ka varēt akal sākt te likt kaut ko un gaidīt kādu patiku, man paliek šķērmi..jo saprotu, ka tad ir jālieto daudz ziepju...:face-grin:, lai to nopelnītu tādā ieziepēšanās veidā...:face-wink:
biju prom i īpaši atpakaļ te neprasās...negācijas, negācijas, negācijas , ja negribi nevienam pakļauties un ieziepēties, kā arī vēlies saglabāt savu skatu uz lietām kā neatkarīgs,brīvs cilvēks :face-wink:
avatar
Publicēts: 31.07.10 18:04
 citēt
ar taam negaacijaam nav tik traki ... tu esi palaidusi lielo banoshas laiku garaam ;-) Bet shobriid te valda jauno censonju gars;-))) Jo jaunaa balsoshanas sisteema ir taada, ka to izkozhot un pie ta apiestradaajot - dabuu augstu reitingu savai balsij.. Nu taa kaa jaunie censonji ir azartiski un godkaariigi, tad arii dabuut to augsto SW un savstarpeejo balso par sev tiikamaam bildeem ;_)))
avatar
Publicēts: 31.07.10 18:31
 citēt
pilnīgi šitā?:face-smile:

oi, labi, ka es no tā visa esmu tālu, savstarpējā balsošana te ir bijusi vienmēr un tāda ir visur, es tā domāju.:face-smile:
vispār interneta vietnēs..veselīgi nekur nebūt pārāk dziļi iekšā tādos katlos, kur notiek kaut kādas šādas balsošanas...:face-smile:, jo kamēr neesi pielaizījies kādam, kā es jau augstāk rakstīju...tu esi un būsi aliens...:face-smile:
un tavas bildes vnk ignorēs:face-smile: a man vispār nav bilžu, un nav vajadzības tās rādīt:face-smile:

hi, hi, davai vnk paspamojam, kur pārējie asprāši?:face-smile:
avatar
Publicēts: 31.07.10 18:37
 citēt
taa tieshaam ir visaas internetvientees ... ;-( bet nu ar to jaarekjinaas;-) Kur citi? sestdiena takshh - izdevushies pie dabas;-)
avatar
Publicēts: 31.07.10 20:53 labots
 citēt
uldameita, vai čibas brīvas?...... :grimace:
avatar
Publicēts: 31.07.10 22:19
 citēt
negatIvs:uldameita, vai čibas brīvas?...... :grimace:


sveiks, negativs, jā, brīvas :face-devil-grin:

a ko?:big_smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 00:32
 citēt
spams bez vīra - kā futbols bez bumbas
avatar
Publicēts: 01.08.10 00:44
 citēt
Šodien bija - 8h... Sigulda... blūzs... festivāls... foto... esmu piekususi, laikam jāiet gulēt, bet nav spēka :D
avatar
Publicēts: 01.08.10 09:58
 citēt
:face-smile:
čau Maris, sveika ERA:)

Maris, kaut ko Tu tur samurgoji, nepajokam...:face-grin: es nekurp savu vīru nefutbolētu, ja man tāds būtu..un vispār, futbols ir vīriešu sporta veids, kur daudz vīriešu skraida pakaļ vienai bumbai...:face-wink:
avatar
Publicēts: 01.08.10 11:17
 citēt
uldameita:
negatIvs:uldameita, vai čibas brīvas?...... :grimace:


sveiks, negativs, jā, brīvas :face-devil-grin:

a ko?:big_smile:

neko, noskaidroju situāciju......čību statusa noskaidrošana ir pirmais solis, dialoga atsākšanai, pēc garākas pauzes......neaizņemtas čības paver plašākus sarunu diapazonus ........ :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 12:55
 citēt
:face-grin:
ak tad tā...plašākus sarunu diapazonus, man par to jāsmaida:face-smile: esmu pati uzmanība, plaši diapazoni vilina vienmēr:grimace:
avatar
Publicēts: 01.08.10 16:08
 citēt
palielinot amplitūdu, jau ātri seklumā izskrien... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 19:26
 citēt
uldameita::face-grin:
ak tad tā...plašākus sarunu diapazonus, man par to jāsmaida:face-smile: esmu pati uzmanība, plaši diapazoni vilina vienmēr:grimace:
šeit jau plašumā neizvērsīsies, plašie diapazoni ietver tēmas, ko publiski neapspriež....., šeit tāda virtuālā apberzēšanās...., kad runas nonāk līdz čībām, tad darbības jāpārnes citur :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 19:28 labots
 citēt
Maris:palielinot amplitūdu, jau ātri seklumā izskrien... :bad_smile:
iespējama arī otra galējība - ievirpuļo dziļumā, ierauj atvarā ..... :grimace:
avatar
Publicēts: 01.08.10 20:10
 citēt
plašas amplitūdas atvari mēdz būt bīstami :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 20:34
 citēt
kaadas amplituudas? kaadai atvari? kur ir? es a gr ibu redzeet!!!;-)))
avatar
Publicēts: 01.08.10 20:55
 citēt
Atvars ir smuks uzvārds!:face-smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 20:57
 citēt
uldameita:Atvars ir smuks uzvārds!:face-smile:


piekrītu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:00
 citēt
:face-smile: kā gan ne?:face-smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:09
 citēt
:face-smile: vispār ienākot te, sagribās kaut ko ņemt un uzbildēt, vai arī tam nav sakara ar ienākšanu te, be vienkārši, ka ir pārtraukts nodzenošais divas darba dienas no agra līdz vēlam ,divas brīvas maratons un šodien jau ir trešā brīvdiena...:face-smile:

bet vēl briestu.:face-smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:11
 citēt
trešā brīvdiena - othodnojs beidzies :bad_smile:
dansigai gan iespārdoša bilde profilā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:13
 citēt
uldameita, mums shodien izstaades atklaashanaa 3 beibes teica - paskatoties izstaadi, girbaas njemto fotoaparaatu un bildeet ;-))))

smartins, ir veel iespaardoshaakas;-)))))) bet ta sbija SUPER !!!!
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:15
 citēt
Dansig, kas tas par žurnālu? Ilustrētā zinātne?
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:17
 citēt
:face-smile:
o jā, Dansiga, kas par izvirtībām?:face-grin:

nu tā ir, pa divām brīvajām dienām, to vien paspēju kā otoiķi, neko vairāk nemaz negribējās...fotogrāfēt un čiņīt kaut kādas bildes jau tiešām ne....bet tikko parādās kāda brīvības sajūta, tā...:face-smile:

sāk gribēties kaut ko:face-smile:
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:19
 citēt
:face-smile: apsveicu ar izstādi....
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:19
 citēt
zhurnaals - 36,6 ;-)))))) atbilstoshi aara te mperpatuurai ;-))))
A bildes veel ir - kur es taapat kreeslaa (ezeraa) seezhu un lasu zhurnaaliiti ;-)
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:20
 citēt
dansiga, ko labu lasi tai ūdenī (pieņemu, ka ezerā)? :D
avatar
Publicēts: 01.08.10 21:21
 citēt
Aizkrauklē tikko bija baigais urogāns - pērkons, lietus, krusa, drūmais vējš...., nu riktīgs atvars sagriezās, prāts nemierīgs, jāaizbrauc uz fazendu .....jāpalūr, vai viss mierīgi ....:what:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):