forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 72
  5. 73
  6. 74
  7. 75
  8. 76
  9. 77
  10. 78
  11. 79
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.09.10 00:02
 citēt
alvils:ka tik novelt vainu uz citiem! :bad_smile:


tagad ne tikai jēgu, vēl arī vainu sāksi meklēt? :grimace:
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:04
 citēt
ne jau es... :bad_egg:
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:12 labots
 citēt
alvils:ne jau es... :bad_egg:


tu tu... tieši tu visu laiku kaut ko meklē un meklē... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:16
 citēt
heh - es ar shodien klausiijos hokejam otro dalju ;-)
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:22
 citēt
dansiga:heh - es ar shodien klausiijos hokejam otro dalju ;-)

i.Kalniņa 4.simfonijas 2.daļa man patīk labāk:)
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:26
 citēt
jaa - ja ir iespeeja izveeleeties;-))))
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:28
 citēt
dansiga:jaa - ja ir iespeeja izveeleeties;-))))


nez, kas tā par vietu, kur vienīgā iespēja ir klausīties hokeju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:36
 citēt
nu tak ciemos 2 viirishkji skatiijaas hokeju :-))))
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:37
 citēt
dansiga:nu tak ciemos 2 viirishkji skatiijaas hokeju :-))))

vaidzēja to procesu sabildēt!!!
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:39
 citēt
Droperidol:i.Kalniņa 4.simfonijas 2.daļa man patīk labāk:)


pat basketbols (kas man, starp citu, riebjas) ir labāka izvēle! ;) i.kalniņš totāli sūkā! ;)
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:44
 citēt
ai - es tikmeer gailenju piena zupu vaariiju :-))))
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:45
 citēt
dansiga:ai - es tikmeer gailenju piena zupu vaariiju :-))))


:exciting:
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:46
 citēt
daiga, kas ta!??!
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:50
 citēt
vaidzēja to zupu sabildēt!
vai sūkājošu kalniņu!
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:52
 citēt
da ko tur bildeet - jaaeed bija ;-))))
avatar
Publicēts: 10.09.10 00:55
 citēt
skumji, te jau tik dzeršanas tēma bija, nu vēl būs arī ēšana:(
avatar
Publicēts: 10.09.10 01:03
 citēt
bet eeshana bija jauka - dazham labam pieraadiiju, ka gailenju piena zupa ir ljoooti grashiiga, nevis taa kaa izklausaas;-))))
avatar
Publicēts: 10.09.10 08:47
 citēt
dansiga:ai - es tikmeer gailenju piena zupu vaariiju :-))))


gailenēm ir piens? :exciting: kā to dabū ārā no gailenēm? tāpat kā no govīm un kazām?
avatar
Publicēts: 10.09.10 09:20
 citēt
sēnes, pie tam vēl sēņu zupa.........phēeeeeeeeĒ eeeeee ........:anger:
avatar
Publicēts: 10.09.10 09:48
 citēt
sēnes, sēņošana, sēņu zupas, sēņu piens... nav pati aizraujošākā tēma.
avatar
Publicēts: 10.09.10 10:02
 citēt
i.kalniņš totāli sūkā! ... ( c ) alvils .....
kad kādreiz, pirmo reizi klausījos 4. simfoniju[ sarakstīta 1973.gadā ], neviļus vilku paraleles ar Andrew Lloyd Webber rokoperu < Jesus Christ Superstar >[ sarakstīta ~ 1970.gadu ]. kaut formāti nedaudz atšķirās.........Imanta simfonijā var saklausīt dažas Webber operas tēmas........, agrīnajās Imanta rokdziesmās stipra < Jetro Tul > ietekme......, bet apgalvot, ka Imants sūkā....., nedaudz par stipru teikts.....Latviešu māksliniekiem ir tendence, kaut ko no kaut kurienes pagrābt.....jaunībā aizvilkos uz Z. Liepiņa rokoperas < Spartaks > [ vēl Zvaigznītes periodā ], pirmizrādi....., biju šokā........dažas epizodes 1:1 ar dažiem Pink Floyd gabaliem........tendences turpinās vēl šodien...
ja jāizvēlās starp alvilu un Imantu, tad domāju, ka alvils ar savu grupeli sūkā .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 10:08
 citēt
Nu, i.kalniņu visi vairāk vai mazāk ir dzirdējuši. A wot alvilu ar savu grupeli NEVIENS no topika dalībniekiem NEKAD nav dzirdējis (izņemot, protams, pašu alvilu). wot i muldēt nevajag, ja nav ne mazākās nojausmas, par ko īsti! ;)
avatar
Publicēts: 10.09.10 10:31 labots
 citēt
alvils:sēnes, sēņošana, sēņu zupas, sēņu piens... nav pati aizraujošākā tēma.
Ņesaki gan, ka nav pati aizraujošākā tēma :bad_smile: www.kasjauns.lv...
avatar
Publicēts: 10.09.10 10:39 labots
 citēt
alvils:Nu, i.kalniņu visi vairāk vai mazāk ir dzirdējuši...


zinkā, rednekiem jau tas raksturīgi klausīties vecu (kā minimums 20 gadus vecu) POPULĀRU savā reģionā mūziku, ārpus savas smilšu kastes labāk degunu ārā nebāzt un smīkņāt par visu, kas neatbilst klasiskajiem redneku standartiem, tā tas ir teksasā amirikā, tā tas līdzīgi ir arī šajā valstī, uz laukiem... :) zinkā, es jau varētu visu mūžu klausīties pink floyd, led zeppelin, zz top, deep purple, u.c. identiskos vecos poperus, bet man tas nešķiet interesanti. es pagaršoju arī no visa kā cita. kaut vai, piemēram, pēdējā laikā pieduros par Ayumi Hamasaki, forša meiča.

www.youtube.com...
www.youtube.com...

a wot i.kalniņš ir salkans pakaļdarinātājs, sēdošs uz veciem (manuprāt NEPELNĪTIEM) lauriem. ko vēl var pateikt, ja ne to, ka viņš sūkā!? bet rednekiem VECĀS vērtības SVĒTAS, jāmetas aizstāvēt, vai ne? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:03 labots
 citēt
alvil, tev tiešām tā Hamasaki liekas interesanta? vai arī tas ir joks? :bad_smile: es teiktu, vēl salkanāka un garlaicīgāka par I. Kalniņu...
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:10
 citēt
negativs, vo vo .... vakardienas zupas eedaaji pirms tam taapat teica;-) nu vairs taa nesaka;-)))
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:15
 citēt
klausos ne tikai vecu mūziku, diapazons diezgan plašs, gan stilu, gan laika perioda ziņā...., Kalniņu neaizstāvu, Tavu grupu esmu dzirdējis, nojautas par Tavu gaumi ir, attiecīgi drīzāk Tu sūkā ne Kalniņš....., bet mēs te no aktuālās sēņu tēmas novirzijāmies .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:15
 citēt
daiga_a:alvil, tev tiešām tā Hamasaki liekas interesanta?


Jā, bet viņai ir ļoti daudz visa kā, es tagad tik divus klipus, ko ātrumā atradu, iemetu. Salkanāka par i.kalniņu. Nu, gan jau drīz apniks, bet kādu laiku var paklausīties, jo tas ir kaut kas atšķirīgs no tā, ko skandina pa radio un rāda pa tv... A rīt mož papētīšu kaut ko inčīgu no ēģiptiešiem, vjetnamiešiem... Pofig.
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:16
 citēt
negatIvs:Tavu grupu esmu dzirdējis


kurta?
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:16
 citēt
dansiga:negativs, vo vo .... vakardienas zupas eedaaji pirms tam taapat teica;-) nu vairs taa nesaka;-)))
sēņu lasīšanas process interesants, patīkami pa mežu blandīties, bet ēst........., negaršo...., vispār ko var ar tām ņemties
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:17
 citēt
alvils:
negatIvs:Tavu grupu esmu dzirdējis


kurta?
meitas ierakstos .....
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:17
 citēt
negatIvs:nojautas par Tavu gaumi ir, attiecīgi drīzāk Tu sūkā


wow, cik izcils pamatojums apgalvojumam, ka es sūkāju! :face-devil-grin: redz IR nojautas par gaumi. :face-crying:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:19
 citēt
negatIvs:
alvils:
kurta?
meitas ierakstos .....


manai grupai nav NEVIENA ieraksta. pagāšvasar pa pālim garāžā kaut ko paākstijāmies... tie nav ieraksti. kad būsi atnācis uz kādu manu koncertu, tad drīkstēsi teikt, ka mana grupa sūkā. līdz tam, izteikšos Līdakas vārdiem: "aizver muti!" :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:21
 citēt
negativs, tad kaapeec jaalasa seenes, ja taas nav jaaeed!?!?!?
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:21
 citēt
alvils:
daiga_a:alvil, tev tiešām tā Hamasaki liekas interesanta?


Jā, bet viņai ir ļoti daudz visa kā, es tagad tik divus klipus, ko ātrumā atradu, iemetu. Salkanāka par i.kalniņu. Nu, gan jau drīz apniks, bet kādu laiku var paklausīties, jo tas ir kaut kas atšķirīgs no tā, ko skandina pa radio un rāda pa tv... A rīt mož papētīšu kaut ko inčīgu no ēģiptiešiem, vjetnamiešiem... Pofig.



nez, man gan neliekas, ka tie meldiņi un izpildīšanas maniere īpāši atšķiras no tā, ko skandina pa radio... vai arī pietiek ar to, ka viņa ir japāniete? :bad_smile: Ticu, ka viņai ir vēl citas dziesmas, bet vismaz pēc tiem pirmajiem piemēriem nerodas vēlme klausīties vēl... Protams subjektīvi, bet laikam jau tāpat kā jēgas meklēšana, tā arī katram savas muzikālās gaumes aizstāvēšana un kaut kā pierādīšana citiem ir diezgan bezjēdzīga nodarbe forum spama topikā... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:26
 citēt
daiga_a, nu tad pasaki, ka viņa sūkā un miers, slēdzam tēmu! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:27
 citēt
alvils:daiga_a, nu tad pasaki, ka viņa sūkā un miers, slēdzam tēmu! :bad_smile:


es tā nemēdzu teikt... par darīšanu klusēšu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:32
 citēt
dažiem indivīdiem vārdu krājums ir tik švaks, ka sagādā problēmas izteikt savu domugājienu citādāk, kā vien tikai ar rupjībām :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:33
 citēt
optimists:dažiem indivīdiem vārdu krājums ir tik švaks, ka sagādā problēmas izteikt savu domugājienu citādāk, kā vien tikai ar rupjībām :bad_smile:


ņihuja, bļa! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 10.09.10 11:34
 citēt
izkaujaties, lai līdz otrdienai viss paspēj sadzīt :bad_egg:

Kalniņam ir nāvīgi feins gabals par čižiku pižiku (nejokoju) - traki foršas pārejas - starp ķīniešu pustoņiem un cepelīniem
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 72
  5. 73
  6. 74
  7. 75
  8. 76
  9. 77
  10. 78
  11. 79
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):