forum.gif
SPAM 318+338=656+turpinaajums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM 318+338=656+turpinaajums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 94
  5. 95
  6. 96
  7. 97
  8. 98
  9. 99
  10. 100
  11. 101
  12. ...
  13. 326
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.09.10 13:02
 citēt
tusne:
daiga_a:nu nu :bad_smile:
saki, ka Tev vēl nav tas padomā! :grimace:


saku, ka decembris ir diezgan tālu... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 13:11
 citēt
saku, ka decembris ir diezgan tālu... ( c ) Daiga ......, bet prognozējams ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 13:19
 citēt
- - -
Decembrī kopumā vidējā temperatūra Latvijā būs nedaudz zem normas. Pašreiz mūsu rīcībā esošā informācija liecina, ka arī janvārī Latvijā saglabāsies diezgan stabila ziema, mēneša vidējā gaisa temperatūra ir gaidāma nedaudz zem normas (norma no -6,8 grādiem Latvijas galējos austrumu rajonos (Gulbenē, Alūksnē un Dagdā) līdz -2,3...-2,5 grādiem Baltijas jūras piekrastē (Liepājā, Pāvilostā un Ventspilī)). Tas, protams, neizslēdz varbūtību, ka atsevišķos periodos mūsu reģionā ielauzīsies arī siltās atlantiskās gaisa masas, līdzi nesot atkusni un slapjdraņķi.

Aukstos ziemas periodos parasti ir arī relatīvi maz nokrišņu, to apstiprina ar skaitlisko prognožu modeļu dati – nokrišņu daudzums janvārī ir gaidāms mazāks par normu (vidēji Latvijā janvārī ir 16-20 dienas ar nokrišņiem, to vidējā mēneša summa ir 45 mm).

Tātad arī kopumā šķiet, ka šī ziema ir gaidāma ar vidējo temperatūru vismaz ap normu, un arī nokrišņu daudzumu normas robežās vai nedaudz zem tās. Bet pagājušā gadsimta pēdējos desmit gados un šajā gadsimtā ir bijušas tikai pāris ziemas, ko var nosaukt par aukstām un vēl tikai dažas, kas bija tuvu normas robežām, biežāk tās bija siltas un pelēkas ar lietu un dubļiem. Tātad šī jau būs sezona, ko varēs nosaukt par īstu ziemu.
- - -
te piesardzīga prognoze......, pirms ~ nedēļas lasīju ārzemju speciālistu prognozes, negribās tagad meklēt......., vispār paliku tramīgs....cechā būs smagi ...... :shame:
avatar
Publicēts: 27.09.10 14:46
 citēt
Mani fotomodeļi-ptīcas vesela strīpa liecina ka ziema būs nopietna un ātra!!!Šogad Latvijai cauri ,neparasti ātri iet zosis.Neparasti ātri parādijušas sniedzes.Lai nu kas bet tundras iemītnieki zin kad jākravā koferis! :face-wink:
avatar
Publicēts: 27.09.10 14:53 labots
 citēt
mani modeļi - koki, nekur netaisās, lapas arī štruntīgi krāsojās, nav normālas salnas bijušas, bet tas nav rādītājs ......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 15:21
 citēt
man modele - meita, vēl staigaa plaanaa jaciņaa un neveelas neesaat cepuri, taatad ir veel silts.. bet tas ne par ko neliecina, jo gana strauji viss var mainiities! :D
avatar
Publicēts: 27.09.10 15:35
 citēt
negatIvs:saku, ka decembris ir diezgan tālu... ( c ) Daiga ......, bet prognozējams ..... :bad_smile:


oktobris, novembris arī mēdz būt gana nepatīkami... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 16:01
 citēt
daiga_a:
negatIvs:saku, ka decembris ir diezgan tālu... ( c ) Daiga ......, bet prognozējams ..... :bad_smile:


oktobris, novembris arī mēdz būt gana nepatīkami... :bad_smile:
nuja, nokritīs lapas, sāksies žļurga, apmācies, viss pelēks, lietus, slapjš sniegs ......., glābiņš Roma, Parīze, vai Madride ......, uz Antāliju jau nebrauks, nav glauni .....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 16:09 labots
 citēt
"glaunums" jau tikai no paša atkarīgs :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 16:13
 citēt
ja glaunumu sāk imitēt, tad pirmais, kas jāizdara, ir ievākt informāciju, kas sabiedrībā, vispārējos vilcienos, skaitās glauni, un kas nē ....., ja glauns jau no dzimšanas, tad var strādāt uz intuīciju ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 16:32
 citēt
negatIvs:ja glaunumu sāk imitēt, tad pirmais, kas jāizdara, ir ievākt informāciju, kas sabiedrībā, vispārējos vilcienos, skaitās glauni, un kas nē ....., ja glauns jau no dzimšanas, tad var strādāt uz intuīciju ...... :bad_smile:


arī iedzimts "glaunums" dzīves laikā jānoslīpē :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 16:54
 citēt
daiga_a:
negatIvs:ja glaunumu sāk imitēt, tad pirmais, kas jāizdara, ir ievākt informāciju, kas sabiedrībā, vispārējos vilcienos, skaitās glauni, un kas nē ....., ja glauns jau no dzimšanas, tad var strādāt uz intuīciju ...... :bad_smile:


arī iedzimts "glaunums" dzīves laikā jānoslīpē :bad_smile:
tas gan, bet jābūt uzmanīgam, jo dzīves gaitā, lielie skolotāji, sabiedrībā pieņemtās pareizās normas, nepārtraukti apkarina ar rāmjiem, instrukcijām, un vēlamajām maskām, dažādām dzīves situācijām....... . lai nezaudētu individualitāti, daudz kas jālidina mizkastē, tjipa, jāfiltrē .... un te ļoti noder iekodētais glaunums, ja tāds ir .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 17:09
 citēt
nu, es jau par to pašu... par imitācijām un sabiedrības normām man galva parasti nesāp...
avatar
Publicēts: 27.09.10 17:39
 citēt
daiga_a:nu, es jau par to pašu... par imitācijām un sabiedrības normām man galva parasti nesāp...
tad jau Tu glauna no dabas .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 18:12
 citēt
negatIvs:
daiga_a:nu, es jau par to pašu... par imitācijām un sabiedrības normām man galva parasti nesāp...
tad jau Tu glauna no dabas .... :bad_smile:


dabiskums un sabiedrības normu ignorēšana ne vienmēr garantē glaunumu... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 18:30
 citēt
negativs, draugos iemetu, lai pakomentee, bet tu jau tur laikam neesi :-) sheit varu ielikt tikai riitvakar, jo dauzos rinjjkii pa pasauli ;-)
avatar
Publicēts: 27.09.10 18:34
 citēt
daiga_a:
negatIvs:tad jau Tu glauna no dabas .... :bad_smile:


dabiskums un sabiedrības normu ignorēšana ne vienmēr garantē glaunumu... :bad_smile:
negarantē, jābalansē, kā uz naža asmens, lai savā dabiskumā nenonāktu konfliktā ar dažām, ne visām, sabiedrībā pieņemtām normām...... reizēm var nonākt arī līdz daļējām, īslaicīgām imitācijām..... . dabiskais glaunums ir kā dabas dots talants, tas gandrīz 100% izslēdz iespēju smagi izgāzties ...... :big_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 18:35
 citēt
dansiga:negativs, draugos iemetu, lai pakomentee, bet tu jau tur laikam neesi :-) sheit varu ielikt tikai riitvakar, jo dauzos rinjjkii pa pasauli ;-)
te Tev taisnība, draugos.lv neapgrozos.......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 18:39
 citēt
daiga_a:
negatIvs:tad jau Tu glauna no dabas .... :bad_smile:


dabiskums un sabiedrības normu ignorēšana ne vienmēr garantē glaunumu... :bad_smile:


o o o ! pa to normu ignorēšanu sīkāk nevar apstāstīt? :big_smile:

a nūū tāds ēē ierindas minimālais defaultais šiks... tam ir kāda vērte? :shame:
avatar
Publicēts: 27.09.10 18:44 labots
 citēt
defaultais šiks... ( c ) Māris , te jau var likt = zīmi ar tēmā pieminēto dabisko glaunumu .......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 18:45
 citēt
"ierindas minimālais defaultais šiks" - nosaukums vien jau ir ko vērts :haha:
avatar
Publicēts: 27.09.10 21:46
 citēt
vispār, drīz ar glaunumu vien tālu netiks, iespējams tas pat jāmet pie malas būs...... , pasaules gals tuvojās www.youtube.com... ....... , būs laikam šonakt vēl kaut kas no tās sērijas jāpaskatās ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.09.10 23:06
 citēt
nez, mani šādas tēmas neinteresē... :amazing:
avatar
Publicēts: 27.09.10 23:13
 citēt
a šiks un glaunums? :/
avatar
Publicēts: 27.09.10 23:23
 citēt
Maris:a šiks un glaunums? :/


glaunuma tēmu jau arī negatIvs aizsāka, parunāt jau var par visādām tēmām, bet kāda jēga runāt par pasaules galu? kad pienāks, tad pienāks... :what:
avatar
Publicēts: 28.09.10 01:19
 citēt
juus esat garlaiciigi ;-pppppp
avatar
Publicēts: 28.09.10 09:49
 citēt
dansiga:juus esat garlaiciigi ;-pppppp


pati jau nu arī neizcelies :grimace:
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:24
 citēt
daiga_a:
Maris:a šiks un glaunums? :/


glaunuma tēmu jau arī negatIvs aizsāka, parunāt jau var par visādām tēmām, bet kāda jēga runāt par pasaules galu? kad pienāks, tad pienāks... :what:
nav jau jārunā, es par to arī speciāli neinteresējos, svētdien neplānoti trāpījās vienu filmu noskatīties.......parasti vēroju, nedaudz citas ievirzes filmas, pēdējā laikā tikai dokumentālās.... pieminētajā filmā, sižets bija par Inku kalendāru. viņu uzskats bija, ka pasaules attīstība ir ciklveida. viens cikls 5000 gadu. ciklu no cikla atdala milzu kataklizmas, katastrofas, tad viss, attīstība sākās no jauna. ir pierādīts, ka pirms 5000 gadiem notika ļoti straujas klimatiskās izmaiņas, pieminētajā 2012 gadā decembrī dažas planētas un kāda galaktika nostāsies vienā līnijā, gravitācijas spēki varētu summēties, un kā tas ietekmēs klimatu, un citus procsus uz zemes, precīzi neviens neņemās prognozēt, bet, ka varētu notikt pastiprinātas katastrofas + vēl šis tas, neviens neizslēdz. 2012 gadā beidzās arī Inku kalendāra kārtējais 5000 gadu cikls.....
šitai teorijai ir piekritēji, ir noliedzēji, es pieņēmu zināšanai.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:25
 citēt
dansiga:juus esat garlaiciigi ;-pppppp
izklaidē......, auskaru bildi ieliki? ......
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:28
 citēt
negatIvs:
dansiga:juus esat garlaiciigi ;-pppppp
izklaidē......, auskaru bildi ieliki? ......


labāk kaut ko aizraujošāku :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:30
 citēt
daiga_a:
negatIvs:izklaidē......, auskaru bildi ieliki? ......


labāk kaut ko aizraujošāku :bad_smile:
kas vēl var būt aizraujošāks ..........:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:33
 citēt
negatIvs:
daiga_a:
labāk kaut ko aizraujošāku :bad_smile:
kas vēl var būt aizraujošāks ..........:bad_smile:


daudz kas... neceri, ka tās rotas bildētas uz daiļas modeles... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:38
 citēt
mani sievietes varbūt nemaz neinteresē .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:43
 citēt
negatIvs:mani sievietes varbūt nemaz neinteresē .... :bad_smile:


:exciting:
avatar
Publicēts: 28.09.10 10:48
 citēt
varbūt, nevis neinteresē .......:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 11:03
 citēt
negatIvs:varbūt, nevis neinteresē .......:bad_smile:


nevar būt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 11:04
 citēt
varētu parunāt par rudenīgā klimata graujošo ietekmi, uz plenēru bīdīšanas procesu ......
avatar
Publicēts: 28.09.10 11:08
 citēt
negatIvs:varētu parunāt par rudenīgā klimata graujošo ietekmi, uz plenēru bīdīšanas procesu ......


šodien tiešām negribētos nekur braukt, bet gan jau būs kāda labāka diena... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.09.10 11:17
 citēt
daiga_a:
negatIvs:varētu parunāt par rudenīgā klimata graujošo ietekmi, uz plenēru bīdīšanas procesu ......


šodien tiešām negribētos nekur braukt, bet gan jau būs kāda labāka diena... :bad_smile:
laiks varbūt uzlabosies, bet zilās kastes, ar visu trauku, vairs bāriņā nav ...... :what:
avatar
Publicēts: 28.09.10 11:53
 citēt
:cry:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 94
  5. 95
  6. 96
  7. 97
  8. 98
  9. 99
  10. 100
  11. 101
  12. ...
  13. 326
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):