forum.gif
fotonoma.lv
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / fotonoma.lv
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.02.07 16:42
 citēt
pakljaujoties spamam aizpildiiju aptaujas anketu. ljoti zheel ka pie objektiivu izveeles nevareeja iekjekseet vairaakus modeljus vienaa grupaa, kur pats grupu sadaliijums arii nu taa....

ja nu kas tad intereseetu panjemt uz nomu nikkor 12-24 lai saprastu kas tas taads ir.
avatar
Publicēts: 23.02.07 17:24
 citēt
un veel anketas beigaas nenaaktu par sliktu atveeleet lodzinju kur ieraktiit kaadus noveeleejums un pats svariigaakais ieteikumus!

vismaz no manas puses skatoties - labpraat gribeetu redzeet nomaa kaadu no garaa gala:

EF 300mm f/2.8L IS USM
EF 300mm f/4L IS USM
EF 400mm f/2.8L IS USM
EF 500mm f/4L IS USM
EF 600mm f/4L IS USM

ja nu galiigi nesanaak tad vismaz varat padomaat par:

EF 400mm f/5.6L USM

zinu - tas ir dargi! bet tieshi tapeec gribeetu taadu lietu nomaat!

Vai latvijaa ir iespeeja nomaat shaada limenja stiklus?
avatar
Publicēts: 23.02.07 19:37
 citēt
man jau ar skjiet, ka jaspiezh vairak uz dargaa gala tehniku.
kas amizanti - nikon dslr, zibenis canonam :D
bet nu, protams, sakumaa jau nav to lidzeklju tik mezhioniigi daudz lai ieguldiitu...
avatar
Publicēts: 23.02.07 19:50
 citēt
a kas ir canon 70-200 f/4 CPS ? :?
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:38
 citēt
:)kas amizanti - nikon dslr, zibenis canonam Very Happy

nekas peec 2 nedeeljaam buus arii EOS400D :)

Jaa tieshaam ieteikumu lodzinju aizmirsam :(, bet nu paldies par atjautiibu ieteikumiem forumaa!

saakotneeji daargo galu piedaavaat nevareesim, bet ar laiku, ar laiku!

cik man zinaams b2c liimenii Latvijaa ir iespeejams iznomaat tikai kaadu veco analogo spoguleni.
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:16
 citēt
nu ko var cepties. paspiezjiet roku ka vismaz kaut kas shaads tiek iekustinaats @ lv!
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:28
 citēt
nu ko var cepties. paspiezjiet roku ka vismaz kaut kas shaads tiek iekustinaats @ lv!
fully agree ;) tā turēt !
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:44
 citēt
es jau ar rokaam, kaajaam par!
shitaa reaala nisha, domajams ka ~pusgada laikaa saradisies konkurenti, taa ka pie tehnikas klaasta naksies piestraadaat... jelkors un smotki.lv ir, vismaz cik man zinaams, ar iespaidigakiem fion. resursiem apveltiiti... bet es par sho nomu iikskjus turu :)
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:51
 citēt
pofigs tie jelkori un smotki :) fotonomai tomer bus gandarijums par to, ka tas viss pashu rokam buveets.
avatar
Publicēts: 24.02.07 18:39
 citēt
noma super ideja!taa tureet ;)
avatar
Publicēts: 25.02.07 12:10
 citēt
fotonomai tomer bus gandarijums par to, ka tas viss pashu rokam buveets.


dizains gan tāds reti spokains :roll:
avatar
Publicēts: 13.03.07 16:00
 citēt
Paskatījos to saitu... tur no tehnikas nekā nav!

Nu ne tā, ka nekā, bet ļoti knapi!
avatar
Publicēts: 13.03.07 16:36
 citēt
Nu ja! Solīja te visādas 'haļjavas' anketu aizpildītājiem, bet laikam būs izrādījies tas fotonoma.lv maciņš tomēr par īsu.
Ceļš vaļā kādam no konkurentiem
avatar
Publicēts: 13.03.07 16:44
 citēt
Jā, kādam no neesošajiem konkurentiem :)
avatar
Publicēts: 13.03.07 22:23
 citēt
man ar liekas ka nomai vajadzetu pieversties dargajam galam... cilveks paņems paostīsies un varbut nobriedis iegaadaat vai arii vispaar varbuut vajadzes dažam reizem vai notikumiem, bet aizņemties nav no kā, a lēto galu kāa reiz kāa reiz buus vairak no kaa aizņemties paziņu un draugu apkartnē!
Bet cepuri nost par fotonomu Latvijā vispār!! Lai izdodas :lol:
avatar
Publicēts: 13.03.07 22:26
 citēt
a vot tos pashus konverterus labprat panomātu pirms kadu iegādāt lai saprastu kas ir kas.
avatar
Publicēts: 13.03.07 22:36
 citēt
Ieteikums nomai.
Jums tur vajadzētu iegādāt sensora tīrāmos komplektiņus, un piemēram kāds , kā piemēram es, atnāku pie jumsīm, par attiecīgām naudiņām notīrat manam fočikam sensoru ar visu šķidrumu uc fīčām :D jo viņš prasās pēc tīrīšanas, sakarā ar muši bildēšanu, aggdies kas tur darās pa putekļiem uz matricas :shock: mēģināju dažādos DIY veidos notīrīt, bišku moška notīrījās.. bet tikuntā briesmīgi

domāju atpelnītos.

vai aŗī kāds cits man iedos iztīrīt ar savu komplektiņu? putekļi vairak kā sajēgas ;/
avatar
Publicēts: 13.03.07 23:10
 citēt
Nu ja! Solīja te visādas 'haļjavas' anketu aizpildītājiem, bet laikam būs izrādījies tas fotonoma.lv maciņš tomēr par īsu.
Ceļš vaļā kādam no konkurentiem


Pacietību, draugi, tehnika ir pasūtīta un ir ceļā uz fotonomu. "Haljavas" būs ;)
avatar
Publicēts: 13.03.07 23:31
 citēt
O jā, konvertieri toč derētu iemēģināt!!!!!
avatar
Publicēts: 14.03.07 17:00
 citēt
Nesen pameegjinaaju 2x konvertieri... nepatika. Labaak to naudu ieguldiit garaakaa stiklaa...
avatar
Publicēts: 14.03.07 17:02
 citēt
A ja nomaa buutu EF 100-400 F4,5-5,6 L IS, labpraat shaadu dazhas reizes noiireetu :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):