forum.gif
Jautājums par hosteshanu?!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Jautājums par hosteshanu?!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.02.07 22:00
 citēt
office.microsoft.com...

:twisted:

izvelies bezmaksas versiju, uztaisi passport, ieraksti amerikas adreses, pasta indeksus, ielas, maajas utt (es registreju uz to pashu maikrosofta adresi :)), noradi savu kreditkartes nr, exp, chnr, noskaitis tev 1zaljo, tiksi pie bezmaksas hostinga (30mb), bezmaksas domainvaarda (.com un .org), tikai weblapa bus jaabuuvee no ms defoltajiem skiniem ...

karoche, pisiens nepajokam, bet - kaa kaartigam knipseetaajam bus tev web lapinja kur patuseet, ar bezmaksas hosteshanu un domeenu :lol:
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:04
 citēt
tik vienkaaarshi var dabuut com?

p.s vienmeer ir freewebs! ;)
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:06
 citēt
tik vienkaaarshi var dabuut com?

p.s vienmeer ir freewebs! ;)


lai nu kaa, bet vienkarshi tas nav. bet par briivu.
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:15
 citēt
....noskaitis tev 1zaljo....



ai nu kaa, bet vienkarshi tas nav. bet par briivu.




:roll:
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:25
 citēt
un kad zurauj tad nosakita kaartiigi par visu lietoshanas laiku! :D
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:37
 citēt
to zaljo man liekas vini atgrieza pec tam, hvz, bet kadu laicinu staveja rezervets :)

un vel ta filozofiski: vai esat rekinajushi, cik jums izmaksaa stunda jusu dzives? ediens, dzivoshana, ieguta izglitiba, citi teerinji uz aprekina briidi, neieguta peljna (ko varejat nopelnit tas stundas laika) utt utjp?

noteikti daargaak par 56santimiem stunda sanaaks ;)
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:48
 citēt
nu tanugan nav, tu tach uz siltuma guli, un gulesanas vieta par naktssargu varetu stradat, 1ls/h pelnit :P
avatar
Publicēts: 23.02.07 22:54
 citēt
shadow, a to domeinu uz savu sterveri nevar parnest?
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:00
 citēt
Vieta, kur var izvēlēties pēc sirds patikas:
www.free-webhosts.com...
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:15
 citēt
shadow, a to domeinu uz savu sterveri nevar parnest?


nee :(
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:16
 citēt
Vieta, kur var izvēlēties pēc sirds patikas:
http://www.free-webhosts.com/webhosting-01.php


par brivu jau nebus vienalga, sabaaziis banerus "buy V1a Gra!!! C14lis for you" un vot tev par brivu

dzivee par visu jamaksaa
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:19
 citēt
par brivu jau nebus vienalga, sabaaziis banerus "buy V1a Gra!!! C14lis for you" un vot tev par brivu

dzivee par visu jamaksaa

ta gan. ne vienmeer tie ir zaljie - biezji vien bartera arijuma veidi, bet tas ka 4free kaut kas butu - vai nu nav vai arii nemakam meklet :)
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:56
 citēt
eh, shobriid vajadzeetu kadu smuku domeininju sterveriisham...
avatar
Publicēts: 23.02.07 23:58
 citēt
eh, shobriid vajadzeetu kadu smuku domeininju sterveriisham...

getaway.lv
avatar
Publicēts: 24.02.07 00:06
 citēt
eh, shobriid vajadzeetu kadu smuku domeininju sterveriisham...

getaway.lv


nuu, tas jau, cik noprotu, uz Tevi regots. a man uz sevi gribeetos, sterveris onlainaa, bet kaut kaads alkashi.hopto.org/andis neapmierina... zinams, ka serverim bus savs, normals domeins, bet gribas arii vhostu uz savu mapi, it kaa prieksh manis pieregots versatilephoto.org, bet nevaru dabut rokaa cilveku, lai ieliek mani kaut vai ieksh tech personaam, so I could re-configure its settings to my sterver. :(
avatar
Publicēts: 24.02.07 01:05
 citēt
Varu piedāvāt pa 5Ls mēnesī...

Noregistrē bez maksas savu domenu *.id.lv (tas nav subdomeins, tas ir tāds joks, ka katram LV pilsonim pienākas viens bezmaksas domeins ;) ). Un hostējies!

WARNING!!! Pa brīvu ir tikai siers peļu slazdā. Un, kā rādās, reizēm pat tas nāk pa 56 santīmiem... ;)
avatar
Publicēts: 24.02.07 01:12
 citēt
nuu, relatiivi par bibv.
ar chomeim par ~50-60 latiem niopirkaam kaut ko, kam var uzlikt bsd, viens no vinjiem njemas vaiga sviedros instaleedams visu, es testeeju, taisu feature-requestus, pats kodeeju bloga un galerijas dzinjus, konfoju vismaz free-dns, utt... viens cits savukart ir apnemies ar netu 24/7 nodroshinaat...
taa ka.. par briivu var ari nebut par brivu...
avatar
Publicēts: 24.02.07 01:15
 citēt
nuu, relatiivi par bibv.
ar chomeim par ~50-60 latiem niopirkaam kaut ko, kam var uzlikt bsd, viens no vinjiem njemas vaiga sviedros instaleedams visu, es testeeju, taisu feature-requestus, pats kodeeju bloga un galerijas dzinjus, konfoju vismaz free-dns, utt... viens cits savukart ir apnemies ar netu 24/7 nodroshinaat...
taa ka.. par briivu var ari nebut par brivu...


es skatos, ka tur nekas nav pa brīvu... :roll: vai ko tu gribēji pateikt?
avatar
Publicēts: 24.02.07 01:27
 citēt
redz, negribaas par hostingu maksaat :D
tapec taisam par briivu, bet izmaksas tapat sanaak.
avatar
Publicēts: 24.02.07 02:55
 citēt
..

WARNING!!! Pa brīvu ir tikai siers peļu slazdā...

..un arī tikai otrajai pelei. :idea:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):