forum.gif
komentāra/vērtējuma ievades lauka novietojuma maiņa
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / komentāra/vērtējuma ievades lauka novietojuma maiņa
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 14.07.10 15:53
 citēt
rosinu:
1) komentāra lauku pārvietot uz augšu uzreiz aiz bildes (neinteresē man citu komentāri (patīk!), gribu pievienot savējo. ja interesēs - pabraukšu uz leju un gan jau izlasīšu kaut ko gudru :)
2) vērtejuma izvēli (patīk/555) no sānu malas novietot uzreiz pirms komentāra lauka (savādāk, ja gribu novērtēt un nokomentēt, tad man divās vietās jāapstajas un ar peli jāceļo šķērsām pa visu lapu. a gribas to pasākumu vienkopus. aizmirstot par vērtejumu, bet pievienojot komentāru, cilveks nepelnīti beigās dabū 3/3/3).

paldies.
avatar
Publicēts: 14.07.10 15:55
 citēt
...un cik ļoti būtu svētīgs vērtējums "nepatīk"
avatar
Publicēts: 14.07.10 16:09
 citēt
nez.. kritikas laukā man liekas, ka vispār dajebkādu balsošanu jāņem ārā.. tā taču ir kritika nevis reitinga kačāšanas opcija.
To kritiku ko te visi uztver pie kritikas, viņi saņem arī pie patīk/nepatīk.
avatar
Publicēts: 14.07.10 17:08
 citēt
aiew:rosinu:
1) komentāra lauku pārvietot uz augšu uzreiz aiz bildes (neinteresē man citu komentāri (patīk!), gribu pievienot savējo. ja interesēs - pabraukšu uz leju un gan jau izlasīšu kaut ko gudru :)
2) vērtejuma izvēli (patīk/555) no sānu malas novietot uzreiz pirms komentāra lauka (savādāk, ja gribu novērtēt un nokomentēt, tad man divās vietās jāapstajas un ar peli jāceļo šķērsām pa visu lapu. a gribas to pasākumu vienkopus. aizmirstot par vērtejumu, bet pievienojot komentāru, cilveks nepelnīti beigās dabū 3/3/3).

paldies.


1) kāda mārrutka pēc tev ir taustiņš Page Dn ????
2) visi cilvēki nav sajūsmā par dajebkuru drazu un nemētājas ar 555
avatar
Publicēts: 14.07.10 21:49
 citēt
bija domāts, ka vērtējuma izvēles kā tādas ir pie komentāra, nevis tikai 'patīk' un '555'. vienkārši šobrīd mani 'feedback input' lauki ir atsevišķi divās dažādās vietās.
Page Down man ir.. tāpat arī END. ;)
avatar
Publicēts: 14.07.10 23:42
 citēt
Jolan:...un cik ļoti būtu svētīgs vērtējums "nepatīk"
+++
un uzvar tas ka ir mazāk nepatīk!
avatar
Publicēts: 15.07.10 23:58
 citēt
Schnircks:Sen jau visa vērtēšana par sviesta kulšanu kļuvusi.

pirms sviesta ir putukrējums :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.07.10 09:12
 citēt
Oliss:pirms sviesta ir putukrējums :face-wink:
Līdz šim man likās, ka sviestu kuļ no skābā krējuma :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):