forum.gif
PAR MELNRAKSTIEM UN
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / PAR MELNRAKSTIEM UN
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.08.10 13:45 labots
 citēt
Vai nevarētu profilā ievietot sadaļu - melnraksti un vecākās bildes!
Dažreiz žēl šķirties no augstākminētajām opcijām, bet nepatīk arī lieki uzkrājumi fotogalerijā.:face-glasses:
avatar
Publicēts: 05.08.10 14:26
 citēt
bet melnraksti tachu ir!!!
avatar
Publicēts: 10.08.10 09:43 labots
 citēt
JĀ, PAŠA PROFILĀ JĀ, BET , PIEMĒRAM TAVUS MELNRAKSTUS ES NEREDZU UN TU NEREDZI MANUS. PIEMĒRAM - E.E. RAKSTA, PORTRETI MAN IR MELNRAKSTOS, BET ES NEVARU TOS APSKATĪT, BET MAN INTERESĒ. MELNRAKSTOS NOTEIKTI IR, KAS RADOŠS UN SAVĀDĀKS - NEVIS "GLANCE"
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:12 labots
 citēt
KA NEREDZ kuruz grib redz , iedod tik linku , reku piemeram redzi šitādu bildi man img.fotoblog.lv... ? Bet viņu var mierīgi citiem rādīt FORUMĀ un visi redz:):) Lūdzu
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:14
 citēt
Lunis:KA NEREDZ kuruz grib redz , iedod tik linku , reku piemeram redzi šitādu bildi man img.fotoblog.lv... ? Bet viņu var mierīgi citiem rādīt FORUMĀ un visi redz:):) Lūdzu

skaista :D
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:24 labots
 citēt
anonims_:
skaista :D


Ooo , tev patīk , varu telefoniņu iedot , ja ļausss:face-wink::face-grin: Vienīgi vecās kedas tad jānomaina būs gan pret svaigām:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:26 labots
 citēt
Lunis:
anonims_:
skaista :D


Ooo , tev patīk , varu telefoniņu iedot , ja ļausss:face-wink::face-grin: Vienīgi vecās kedas tad jānomaina būs gan pret svaigām:face-grin::face-grin:


kaadas kedas? :D
es kedas nekad nesmu stajgajis
nesaprootu kur tu zuume to informaciju..otrs laciz
tada sajuta ka tu mani redzi bet es tevi...un nav sajega par to kas ir kedas un kas nee.!
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:37 labots
 citēt
Smirdošas kedas pa visu bildi , piekam arī ziemā!!!

smakonis nevājais , sabeigtas kājas , atsaldēts kautkas no sēdēšanas uz plika ledus:(
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:45
 citēt
Lunis, nav jau tik traki, ja tas zaķis, kas blakus, prot vēl šo to bez pozēšanas, var tak sasildīt, i ne kedas ne ledus jebkādu nozīmi nesīs!
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:49
 citēt
alvils:Lunis, nav jau tik traki, ja tas zaķis, kas blakus, prot vēl šo to bez pozēšanas, var tak sasildīt, i ne kedas ne ledus jebkādu nozīmi nesīs!


Zaķis isstās prātīgāks tas gan , vismaz ar ceļiem nav uz ledus meties bet ko apakšā palicis:)
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:52 labots
 citēt
tas nav kedas,
bet nu sitie apavi jau sen ir nahrenizeti.
ziema atri novazaajas.. :D
tagad ir jau tadi nu milakajiem kuros erti vasaraa...oirmie element ,loti viegli un otras circas, nedaudz smagakas bet ari labas..


un

1.bp.blogspot.com...

bet tie biezi der tikai vasaraam...
bet jebkura gadijumaa tas nav kedas :D
bet nu ko tu vari saprast no jaunieshu brendiem un apviem :D
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:52
 citēt
tās IR kedas. :)
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:53
 citēt
Lunis:

Zaķis isstās prātīgāks


nav tik traki...

avatar
Publicēts: 10.08.10 10:54 labots
 citēt
TAS IR KEDAS ar plakanu gumijas zoli bez papēža:):) Esmu gana nodarbojies ar šitadu gumijas mēslu reklāmu un man poašam ir pāris "Jaunieši" ap 20 kuri tādas par laimi nevalkā cauru gadu:):)
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:55 labots
 citēt
Lunis:TAS IR KEDAS ar plakanu gumijas zoli bez papēža:):)


nu nezinu tie kas staigaa kedas ganjau apvajnotos..

es domaju ka jums vaidzetu runat ar kadu kas ciena kedas ,..,.jo cik zinu kad kads perk kedas tad iet uz sportlandu pec konverseem...
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:56
 citēt
Lunis:TAS IR KEDAS ar plakanu gumijas zoli bez papēža:):)


bet jaatdziist ka loti ertas..
ganjau tev lakenes vairaak kaajas sviiist pec ilgas fotosesijas briva dabaa :D
un sver arii 5x smagaak.. :D
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:57
 citēt
kedas nav tikai convers all star. ;) amerikā tā tipa kedas sauc par slick shoes, savukārt tās, ko pārsvarā valkā anonims_ par skate shoes. ir vēl visādi shoes... arī ne kedas. bet latviski gan skate shoes, gan slick shoes IR kedas. ;)
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:58
 citēt
alvils:kedas nav tikai convers all star. ;) amerikā tā tipa kedas sauc par slick shoes, savukārt tās, ko pārsvarā valkā anonims_ par skate shoes. ir vēl visādi shoes... arī ne kedas. bet latviski gan skate shoes, gan slick shoes IR kedas. ;)


nu kautvai,,..ko tas maina...
kjuip nav erti apkart tadas leekaat? :D
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:58
 citēt
ir. es pats ar tām apkārt lēkāju. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.08.10 10:59
 citēt
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:01
 citēt
alvils:ir. es pats ar tām apkārt lēkāju. :bad_smile:


ja taka man ir labas pazisanas , cenas ari patikamas...
bet nu tas taa..

ja nebuutu kauns kadreiz izmejginatu ari lakenes....vai sporta adidas skrienamapavus ko noteikti ir iecinijis lunis...
domaju ka daudz neertaaak...
bet tomeer kauns uz ielasbuutu iet .. :(
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:01 labots
 citēt
smartins:http://www.google.lv/images?hl=lv&q=kedas&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1024&bih=586

www.google.lv...=


cik patiesibas cik melu? :D
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:01
 citēt
Brīvā dabā parasti staigā atbilstoši gadalaikam sandalēs lai nesvīst un ūdens smiltis iekšā nekrājās vai kārtīgos zābakos ar mikro poru lai nekas iekšā netiek bet arī ventilējās un nesvīst :):) Apavus cienītais izvēlas pēc piemērotības valkāšanas apstākļiem nevis pēc "Modes @ Krāsas" vai barā valdoša stila:)
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:03
 citēt
Lunis, tici vai nē, bet skeitam paredzētie apavi ir nenormāli ērti un reizē universāli. ar tiem tiešām mierīgi var dragāt visās sezonas. es tā daru jau gadus 12. ;) izņemot pavisam karstās vasaras dienās es valkāju īpašas čības vai staigāju plikām kājām...
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:03 labots
 citēt
Lunis:Brīvā dabā parasti staigā atbilstoši gadalaikam sandalēs lai nesvīst un ūdens smiltis iekšā nekrājās vai kārtīgos zābakos ar mikro poru lai nekas iekšā netiek bet arī ventilējās un nesvīst :):) Apavus cienītais izvēlas pēc piemērotības valkāšanas apstākļiem nevis pēc "Modes @ Krāsas" vai barā valdoša stila:)

pie udens es velku ieshluucenes no pumas. !
nu upee stavet ir ertaak, njaa!
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:04
 citēt
alvils:kedas nav tikai convers all star. ;) amerikā tā tipa kedas sauc par slick shoes, savukārt tās, ko pārsvarā valkā anonims_ par skate shoes. ir vēl visādi shoes... arī ne kedas. bet latviski gan skate shoes, gan slick shoes IR kedas. ;)


Latviski tās kādreiz kad vēl prata runāt un rakstīt latviski un ko sajēdza no apavu nomenklatūras tos par plakano zoli un zemāko fasonu sauca "Volejbola kedas"
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:05
 citēt
Sportlandā, diez, tirgo Converse iešļūcenes...? :what:
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:06
 citēt
alvils:Lunis, tici vai nē, bet skeitam paredzētie apavi ir nenormāli ērti un reizē universāli. ar tiem tiešām mierīgi var dragāt visās sezonas. es tā daru jau gadus 12. ;) izņemot pavisam karstās vasaras dienās es valkāju īpašas čības vai staigāju plikām kājām...


Zinu zinu , man bija ne tikai viens no pirmajiem skeitiem LPSR ko fāters no Olimpiādes atveda bet arī attiecīgi apavi un ekipējums :):)
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:06
 citēt
Lunis:
alvils:kedas nav tikai convers all star. ;) amerikā tā tipa kedas sauc par slick shoes, savukārt tās, ko pārsvarā valkā anonims_ par skate shoes. ir vēl visādi shoes... arī ne kedas. bet latviski gan skate shoes, gan slick shoes IR kedas. ;)


Latviski tās kādreiz kad vēl prata runāt un rakstīt latviski un ko sajēdza no apavu nomenklatūras tos par plakano zoli un zemāko fasonu sauca "Volejbola kedas"

nu un?
skumji katavi laiki jau sen bejgusies ,..tad vispar apavu izvele nebija loti ierobezota un cilveki nebija tadi aprobezoti..nu tu saproti
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:09 labots
 citēt
anonims_:
Lunis:

Latviski tās kādreiz kad vēl prata runāt un rakstīt latviski un ko sajēdza no apavu nomenklatūras tos par plakano zoli un zemāko fasonu sauca "Volejbola kedas"

nu un?
skumji katavi laiki jau sen bejgusies ,..tad vispar apavu izvele nebija loti ierobezota un cilveki nebija tadi aprobezoti..nu tu saproti


Kāda IEROBEŽOTA izvēle , tu būsi salasijies glupas Jeņķu grāmatas utt:):) Pilni plaukti bija ar visvisādiem PSRS / SEV / ĶINĀ ražotiem apaviem , PROBLĒMA bija nevis "Skaitā" bet gan krāsā un materiālā maziņais aprobežotais tīni:):) PLaukti burtiski lūza no visvisādiem drausmīgu krāsu "dIZAINIEM" :):) Tieši tādus 1;1 disainu kā tev kājās ražoja SARKANAIS KVADRĀTS tizla gumijas rūpnīca kura atrodas Maskačkā maksāja viņas 3 Rubļi :):) Bija 4 Krasu Melnas , Baltas , Zilas , Sarkanas :):):) Pilni lauku veikali matājās varēj nopirkt pabrist pa upi un izmest JEBKURĀ lauku veikalā pardevās ņem cik uziet:):) Biški krutakas ražoja REKORDS tā bija dārga maks`jaa ~25Rubļi dažādu veidu , ar bija pilni veikali :):) PSRS laikos deficīts bija RIETUMU apavi nevis vietejie , kuri bija pilnas malas kā plaukti lūza un lēti , bet DRAUSMĪGĀS krāsās :):)
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:13
 citēt
Varēja dabūt visu ko, ja bija savi cilvēki tur, kur vajadzēja. Tagad var visu dabūt, ja ir nauda.

Toreiz - cilvēki, tagad - nauda... Kas ir vērtīgāk? Pareizi! Toreiz kedu DAŽĀDĪBA bija vērtīgāka. :)
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:13
 citēt
Kā palika ar tiem melnrakstiem?
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:18
 citēt
smartins:Kā palika ar tiem melnrakstiem?

melnrakstiir zajebisie....
var izjnemt vecas nevertetas bildes kas pasham patik, un skaties kad gribi un lasi annira sapamotos tektus un taa, ir ko dariit
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:19 labots
 citēt
alvils:Varēja dabūt visu ko, ja bija savi cilvēki tur, kur vajadzēja. Tagad var visu dabūt, ja ir nauda.

Toreiz - cilvēki, tagad - nauda... Kas ir vērtīgāk? Pareizi! Toreiz kedu DAŽĀDĪBA bija vērtīgāka. :)


Tāpēc es vienmēr rēcu par aprobežotiem tīņiem kuri pilnīgi neko nezin "Kā bija agrāk" , tā iet ka visas zinība tikai no YouTube un glupām jeņķu filmām un grāmatām:face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:22
 citēt
Lunis:
alvils:Varēja dabūt visu ko, ja bija savi cilvēki tur, kur vajadzēja. Tagad var visu dabūt, ja ir nauda.

Toreiz - cilvēki, tagad - nauda... Kas ir vērtīgāk? Pareizi! Toreiz kedu DAŽĀDĪBA bija vērtīgāka. :)


Tāpēc es vienmēr rēcu par aprobežotiem tīņiem kuri pilnīgi neko nezin "Kā bija agrāk" , tā iet ka visas zinība tikai no YouTube un glupām jeņķu filmām un grāmatām:face-grin::face-wink:

nu i reec..
es recu par tevim jo tu doma ka kadam vispar rausta tas par ko tu reec un kas tevi intrese un ko tu dari...
patiesaam :)
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:25
 citēt
Es bieži lieku 3-4 bildes lai novērtētu kura labāk isstās WEBā , par cik taisu daudz tad man viņas pamatā intresē tikai konkrētā brīdī , varu ielikt arī 2-3 pa dienu parādīt vienu tad otru tad trešo un uz apbām parējām salikt Linkus forumā:):) Nepatīk uzreiz izdzēšu ja vienkarši apnīk un uzražojas labāks variānts atlieku melnrakstos un parādu jaunāku savādāku:):) Ileinko tiem kam patika iepriekšējais un visi limīgi:):)
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:28 labots
 citēt
anonims_:
Lunis:

Tāpēc es vienmēr rēcu par aprobežotiem tīņiem kuri pilnīgi neko nezin "Kā bija agrāk" , tā iet ka visas zinība tikai no YouTube un glupām jeņķu filmām un grāmatām:face-grin::face-wink:

nu i reec..
es recu par tevim jo tu doma ka kadam vispar rausta tas par ko tu reec un kas tevi intrese un ko tu dari...
patiesaam :)


Tevi interesē , tevi elementāri vari izaicināt un uzskrūvēt ka jau mazu aprobežotu muļķi , tā lielas daļa trulu datoriķu probza var kā sīko ar koņču pakaitināt un atstāt cepties :):) Pirmā aprobežotības pazīme ka "Aiziet pa riņķi" tipa Pac Paca Pac "Kādu tas intresē" nu un līdzīgi tupaku ar ļoti aprobežotām zināšanām un pieredzi teksti:face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:29
 citēt
eu, nu, čaļi, jums normāli sanāk! :) www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:29 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 10.08.10 11:31
 citēt
bļin, nesanāk .....:bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):