forum.gif
Lābākās bilžiņas topā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Lābākās bilžiņas topā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.12.13 16:07
 citēt
avatar
Publicēts: 05.12.13 16:45
 citēt
viens jautājums - cik patiesi pozitīvu (ar pozitīvu saturu un vēstījumu) bija no tās "labāko" bilžu čupas...?
avatar
Publicēts: 05.12.13 18:08
 citēt
Ko Tu gribēji?
avatar
Publicēts: 05.12.13 18:24
 citēt
VValdis:Ko Tu gribēji?


Cik tomēr bēdīgi ir ar tiem cilvēkiem, kas par labākajām bildēm saliek tās skarbās reportāžas.
Jā, tādas bildes ir vajadzīgas, bet par labām tās nominēt nudien nav vajadzības...

Bet nu man savi tarakāni pa galvu...
avatar
Publicēts: 05.12.13 18:37 labots
 citēt
Kas nu par labākajām!Neviena sarkana saulrieta un nevienas plikmodeles fabrikas drupās.Slabo,kungi!
avatar
Publicēts: 05.12.13 20:28 labots
 citēt
Arī nobrīnījos. Neviena nokaltuša koka. Interesanti runāja viens vecmeistars "ir attēli un tēli"
avatar
Publicēts: 05.12.13 20:39
 citēt
viecha:Kas nu par labākajām!Neviena sarkana saulrieta un nevienas plikmodeles fabrikas drupās.Slabo,kungi!


Skaists kāzu foto, bērna dzimšana kādas dabas katastrofas vietā, neļķe plintē...
avatar
Publicēts: 05.12.13 21:04
 citēt
Esi iedomājies kāpēc karš tiek zīmēts skaists?
avatar
Publicēts: 05.12.13 21:32
 citēt
VValdis:Esi iedomājies kāpēc karš tiek zīmēts skaists?


Nē, jo karā es skaistuma neredzu...
avatar
Publicēts: 05.12.13 23:23
 citēt
UldisMuzikants:Karš ir pēdējais, kur piedalītos, man neviens nevarētu iestāstīt, ka jābūt patriotam, un jāaizstāv svešas idejas.

Jā,ar ideoloģīskām runām un uzsaukumiem karā ir par maz,negrib,velli tādi,uz ežinas galviņu likt.Tāpēc arī palīdzam labāk saprast ar publiskām nošaušanām ierindas priekšā un ar zagradotrjadiem no aizmugures.Uzvaras maršals b.Žukovs un citi ģeniālie karavadoņi-atbrīvotāji vienkārši neatceras tādus ekscesus un savos memuāros tos nepiemin.
avatar
Publicēts: 05.12.13 23:30
 citēt
UldisMuzikants:Karš ir pēdējais, kur piedalītos, man neviens nevarētu iestāstīt, ka jābūt patriotam, un jāaizstāv svešas idejas.

Uz savām idejām un savu valsti, jādomā, tas neattiecas...
avatar
Publicēts: 06.12.13 08:26
 citēt
Redzi! Man rādās, ka karš ir skaists ar saviem kontrastiem. Uzvelk plukatam skaistu formu, spožas bruņa. Izdzen maršēt laikumā. Saskrien bar intresentu. Skaisti. Skaista, ieturēta ierinda kara laukā tanks pie tanka, lidmašina pie lidmašinas. Skaisti.
avatar
Publicēts: 06.12.13 08:36
 citēt
VValdis:Redzi! Man rādās, ka karš ir skaists ar saviem kontrastiem. Uzvelk plukatam skaistu formu, spožas bruņa. Izdzen maršēt laikumā. Saskrien bar intresentu. Skaisti. Skaista, ieturēta ierinda kara laukā tanks pie tanka, lidmašina pie lidmašinas. Skaisti.


nejauc parādi sagrautā pilsētā ar karu...
avatar
Publicēts: 06.12.13 08:55
 citēt
palaidniex:
VValdis:Esi iedomājies kāpēc karš tiek zīmēts skaists?


Nē, jo karā es skaistuma neredzu...


Pievienojos viedoklim... Lai gan subjekts un subjekta attēlojums tomēr nav viens un tas pats.
avatar
Publicēts: 06.12.13 09:24
 citēt
www.photographybay.com... sony foršu lietiņu uzražojis. Ja tic pārbaudēm tad nedaudz labāks par NIKON 800 un 800E
avatar
Publicēts: 06.12.13 10:13
 citēt
palaidniex:
VValdis:Redzi! Man rādās, ka karš ir skaists ar saviem kontrastiem. Uzvelk plukatam skaistu formu, spožas bruņa. Izdzen maršēt laikumā. Saskrien bar intresentu. Skaisti. Skaista, ieturēta ierinda kara laukā tanks pie tanka, lidmašina pie lidmašinas. Skaisti.


nejauc parādi sagrautā pilsētā ar karu...


p.s. ierindā maršējošus zaldātiņus, skaisti lidojošas ļopenes un tanku pie tanka var sabiudēt cik tik lien arī vienkāršā mierlaika parādē

un, ja gribas ar šaušanu, sprādzieniem un dūmiem - sabildē mācības poligonā...
avatar
Publicēts: 06.12.13 10:19
 citēt
avatar
Publicēts: 06.12.13 10:31
 citēt
Ritz:http://blogs.reuters.com/fullfocus/2013/12/01/best-photos-of-the-year-2013/#a=1


par dažām pozitīvajām bildēm vairāk, bet negatīvo klāt vesels sters...
avatar
Publicēts: 06.12.13 11:27
 citēt
Mājas var smuki, tīri nomazgāt traukus un smuki tos salikt. Te bilžiņām ir nosaukums "labākās". Ar smukumu viņas nesasaista ti daudz cik ar to nozīmīgumu tajā tēlā un varbūt pat kontekstā ar 2013. gadu.
avatar
Publicēts: 06.12.13 11:31 labots
 citēt
zje bjest 2013
avatar
Publicēts: 06.12.13 12:06
 citēt
VValdis:Mājas var smuki, tīri nomazgāt traukus un smuki tos salikt. Te bilžiņām ir nosaukums "labākās". Ar smukumu viņas nesasaista ti daudz cik ar to nozīmīgumu tajā tēlā un varbūt pat kontekstā ar 2013. gadu.


Labākās - ar ko viņās ir tik labas?
Šokējošas - jā, vai labas - neteiktu.
Kā to labumu mērīt? Asiņu litros, norautos locekļos, sprādziena šķembu lidojuma trajektoriju fiksācijā, cilvēku sāpju pasvītrošanā... Vēstījuma traģismā un sāpēs? Situācijas bezcerīgums - fiksētās kārtējās trāģēdijas smagumā? :D
"Labs" gan tas "labuma" mērs... :D

A kas vainas senai kaķbildei? :D
Žēl - Par labāko to nenosauktu nunekādi Kur nu vēl 2013. gadam... :face-kiss:
avatar
Publicēts: 06.12.13 13:08
 citēt
Ne tā gribēju, bet ja vērtē kaķ'mīļi tad kaķa bilde ir super balva, bet vērtē citādi cilvēciņi un ne skaistumu viņi meklē.
avatar
Publicēts: 06.12.13 13:50
 citēt
VValdis:Ne tā gribēju, bet ja vērtē kaķ'mīļi tad kaķa bilde ir super balva, bet vērtē citādi cilvēciņi un ne skaistumu viņi meklē.


kačīc moš ir foršs, bet tas nav notikums...
avatar
Publicēts: 06.12.13 13:57
 citēt
Kakājošs kaķīc rada notikumu. Kakājoša kaķīša tēls. Ir tak čurājoša pusīša tēls?
avatar
Publicēts: 06.12.13 14:16
 citēt
pasaulslavena skulptūra un ikdienišķa dzīnieciņā vajadzība...
tā neko sev vienā katlā sabērtais...
avatar
Publicēts: 06.12.13 17:09 labots
 citēt
Kaķis nav notikums,bet to var uztaisīt par tēlu.Tikai vajag taisīt tā,ka ne tikai pats autors,bet arī vismaz kāda daļa no skatītājiem saskata to tēlu.Lūk te arī ir tā māksla.:face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):